176613
banner
  • Muttley
    #126274
    Forza Horizon

    most már egyre több forrásból hallom, h összehasonlítva a Forza 4-gyel
    és all-assist-off beállítással mind2-nél
    látványosan arcade-abb lett, mint a Forza 4
    o.k. - elfogadtam

    fizikában a TDU1 vagy a PGR4 fizikájához áll közelebb?
  • Moby
    #126273
    A 4-el valóban nem, a 3-ba viszont 100+ órám van.
    Viszont ez nagyon más. Szerintem anno a NFS-ekkel szerettek volna valami hasonlót csinálni, csak nem volt alap amire rá lehetett volna tenni + azóta lett tapasztalat bőven, hogy mit kell belepakolni egy eseményorientált autósjátékba. Valahogy ebben van most benne mindaz, amit ebben a témakörben tudni lehet, csak ugye mindememellett van egy kurvajó vezetési élmény, dögös hangok, stb... Nyilván vannak hibái (sárgaság pl.) de az egész annyira élvezetes, hogy feledtet mindent, illetve...ezek eszedbe sem jutnak. Ez nem Forza 3-4, nem is fogod tudni összehasonlítani.


    /ps: az csak most olvastam el a végén, hogy Te is írtad az NFS-t
  • Moby
    #126272
    Meg lehet nyugodni, ez nem jó, ez valami attól is sokkal több. Hatodikán olyat fogsz kapni, ami után egy darabig nem nagyon térsz magadhoz (meg én is, merthát természetesen meg van rendelve).
  • DarkSector
    #126271
    Nem fullhd minőség ha tv képernyőt fényképezek, de azért látható az autón hogy nem valami gagyi n.s...:D
  • Macccy
    #126270
    Ja értem ...
  • Macccy
    #126269
    Létezik ez? Még a Forza3-4 tükrében? Vagy te lehet azzal nem nagyon versenyeztél? Mert számomra a Forza 3 és 4 fizikája és irányítása annyira meghatározó élmény volt (és ma is az) a valós autóvezetés tükrében (160+ezer km 6 év alatt and countin') ... Ráadásul mindezt online mondom, olyan srácokkal akik betéve fújják az F1 és DTM versenynaptárakat (én semmit se tudok ezekről)!
    Szóval számomra a DEMÓ alapján és a képekből valami rossz emlékű NeedforSpeed jött át eddig, némi realizmussal ...

    Azt mondod akkor, hogy mégis fasza? :|
  • DarkSector
    #126268
    Arra céloztam hogy mindenki azt mondta mikor ugye a játék foto módját használod hogy nem valós képet ad a játékról...hát ez valós, max a tv-nek a csikjai zavarnak be egy picit. :D
  • Macccy
    #126267
    Ohhohohohhooo, tesó (remélem nem baj) most akkora szikla esett le a szívem csücskérűl' .... :)
    Komolyan mondom már hülyegyereknek nézem magam, hogy 27 évesen ennyire várjak egy já-té-kot ... De amikor jót szóltok róla, igen még ha Te is, mint "virágpalánta ültetvényező" :D akkor az tol egy kicsit a pulzusomon még így éjszakás műszak után is!
    Tudtam én, hogy jó lesz ez!
  • Moby
    #126266
    Confirmed: a horizon minden idők legélvezetesebb autósjátéka. Egyszer elkezded, nem tudod abbahagyni :D
  • Moby
    #126265
    > Oooo, mondd hogy a HALO 4 -re gondolsz!



  • grebber
    #126264
    Egy szép játék legyen mindenhol szép.Ne csak az y pályából x pályán.
    BF3-ba az erdős résznél konkrétan majdnem kettéfejetem a monitor mert kb utaztunk vissza az időbe pár évet grafikailag.
    Jobb gép? Attól hogy a GTX 460 helyett beletennék két GTX 680-at semmivel nem lesz szebb a game nem is értem miért írtad egyedül ami változna hogy gyorsabban futna.
    De nem akarok vitatkozni tudván,hogy mindenkinek más a "szép" grafika.

  • Renjike
    #126263
    this looks fapable....
  • orichalcos
    #126262
    ELső részt láttam csak, de csak lustasából nem néztem tovább. :D
  • Macccy
    #126261
  • Macccy
    #126260
    Apropó HALO, ezeket ismeritek? Nagyon jók, 11 rész egyelőre :

    THE MONA LISA (Halo Motion Comic)
  • Macccy
    #126259
    Itt mindenki vak, azért játszik 720p konzolokkal, hát nemtutttad teee??!

    Amúgy mi az hogy "100% hogy PCs volt"? Komolyan kérdem! Írták valahol? Mondták valahol? Mert ha igen, akkor a volt, kész. Ha nem, akkor nem tudod Te sem csak találgatsz.
  • TDC Geronimo
    #126258
    :D

    Oké. Vagy szemüveg kéne nektek vagy jobb gép.
  • grebber
    #126257
    "BF3 meg kurva szép PCn és pont." Csak szeretett volna az lenne ,de sajnos csak ennyi sikerült ami lett!
  • TDC Geronimo
    #126256
    100% hogy PCs volt :p

    BF3 meg kurva szép PCn és pont.
  • gduck
    #126255
    Volt már jó pár XBOX360 gameplay is :) És ... gyönyörű!
  • Macccy
    #126254
    ÓÓ, hagyd, majd a bogzos nem fog tírölni!

    Amúgy meg felesleges mondanod, úgyis meglátjuk amikor megjelenik. Hogy PC volt e vagy sem, azt nem tudom (mondják a faszik?) de egyelőre tartom hogy ez már menőbb multi-motor mint a másik!
  • Macccy
    #126253
    Ez mi? Forza? Sajnos ettől az új résztől nem alélok el én sem, de én maradok F1 és DTM rajongó haverjaimmal inkább a versenypályán, addig amíg egy komolyan értékelhető rally vagy vegyes nem születik ...
  • TDC Geronimo
    #126252
    Konzolos verzióból eddig egyedül PS3as verziót mutatták amikor a coopot demozták az kellően ronda is volt, tearingelt is meg fosfrémmel is futott.
  • TDC Geronimo
    #126251
    csak kár hogy ez az FC3 gameplay PCs boxos kontrollerrel :D
  • Macccy
    #126250
    Na, mohos Frostbite megint ... Hát nekem mondhatja bárki, hogy biztos nextgenre készült, de ezt nem kéne elhinni, mert hülyeség. 2010-2011 -ben készült. PC -n se szarta össze magát senki ép eszű, csak aki kimondottan a Battlefield sodrásában élt, akkor! Mára már tisztánlátás van, legalábbis remélem: eltelt pontosan 1 esztendő azóta, a világ tovább lépett, egy Dunia Engine 2 vagy egy CryEngine 3 (hogy csak a 'Cry'-okat említsem) inkább címkézhető fel "nexdzsennek", bár ez is akkora egy marhaság a következő konzolgenerációtól minimum 8-12 hónap távolságra ilyen jelzőkkel dobálózni, hogy falnak megyek! Egy engine pedig nem attól jó, hogy sosem, vagy alig látott, nagyrészt haszontalan feature -öket tud villantani egy csúcsgépen! Hanem akkor jó, ha a jelenleg, a MA használatban lévő hardware park minél nagyobb hányada tudja kiválóan futtatni, skálázni és lehetőleg olyan jól balanszolt, hogy ne is nagyon legyen érzékelhető különbség a platformok közt! Szerintem erre egy nagyon jó példa a rettentően széles körben elterjedt Unreal Engine 3.X vagy a CryEngine 3. Ennyi. Ha egy fejlesztő csapat jó engine -t akar csinálni, akkor csinálja meg, de most és ne ígérgessen marhaságokat, hogy "maajd jó lesz ez még később, valamire" és ne is takarózzon azzal, hogy a mostani konzolok nem bírják! Amíg kifogásokat gyártanak a védelmében, addig a Far Cry 3 fejlesztői nevetgélve demózzák a sokkal fejlettebb motorjukat egy MAI konzolon!

    De a lényeg: az lesz majd 'nextgen' ami konkrétan azokra a hardware-ekre jelenik meg és kazal új hárombetűs fícsörrel mókusvakít, nem ez. UNREAL Engine 4, tessék, az nexdzsen, azt nem is durrogtatják addig, mert nem is nagyon lehet. Az EA (DICE) pedig ugyanúgy le fogja cserélni (fel fogja fejleszteni) a Frostbite 2 -t egy éven belül, tökmindegy mit mond most. És majd akkor, hónapok múlva, egy másik, új Frostbite 3-4 (?) az ... lesz ... nextgen engine!
  • Macccy
    #126249
    Oooo, mondd hogy a HALO 4 -re gondolsz!

    Ezek a navy seals/delta force/sas és kánya kommandók, repetitív közel keleti konfliktusok (agymosó kicsi Johnny -nak) és háttérben álló szélsőséges ex-szovjet militarista sejtek nukleáris wepön alapanyaggal ... Ezek már nekem is a könyökömön jönnek ki, ha csatlakozhatok a témához! Ráadásul elcsépelik ezt az egyébként egészen jó Tom Clancy alapanyagot, így már egy színvonalas CIA történethez sincs annyira kedve az embernek. Bár lehet ezzel a dömpinggel akarják elaltatni az emberek összeesküvés elméleteit ... Fussatok bolondok!

  • DarkSector
    #126248
    Mobillal kifényképeztem amit látni játék alatt a tv-n...szóval ebbe már semmi utómunka nincs, nehogy valaki beleköthessen már. :D
    Jó szar. :D

  • grebber
    #126244
    Állítólag csak ilyen időre menő baromság fog futni coop néven!
  • DarkSector
    #126243
    kinai sportcipőben....:P
  • Moby
    #126242
    Egy nagy nemzetközi összefogásban kellene A JÁTÉK-ot elkészíteni, amiben ámerikái tengerészgyalogosok irakban II.VH-s tálib náciegyenruhás zombikat ölnek, talpig éjjellátóban, AK-val.
    Az lehetne a kvintesszenciája ennek az egész szartengernek :D
  • Moby
    #126241
    Ennek a kérdésnek a megválaszolásához emlékeznem kellene a bf3-ra, de a helyzet az, hogy nem emlékszem belőle egyetlen nanoszekundumra sem (tényleg) :D
    Szóval igen nehezemre esne két gőzölgő fekáliakupacból kiválasztani a büdösebbet, és hát nem is vállalok ilyen jellegű elemzéseket :D


    /hopp de, valami beugrott, valami tetőn feküdtem, és lőnöm kellett (volna) szembe a házra (szállodára?). Asszem, valami ilyesmi, és...ennyi. Ez volt az? :D Vagy ez a Medal beneath the Battlefield of Modern Duty (Pi) volt? :DDD
  • Mr Manson
    #126240
    Assassin's Creed 3 ban lesz coop?

    Előrendeltem, ha esetleg valaki multizni fog PÜ, lehet csatlakoznék!
  • grebber
    #126239
    A mutatott videok alapján az új Medal sokkal jobb tűnt mint most is élőben.
    BF3 multiból átrakták ide singlebe a szembevilágítos népet

  • Muttley
    #126238
    thx :)
    ezek szerint jellegtelenebb és semmitmondóbb, mint a BF3 single-je?
  • DarkSector
    #126237
    ps-be multiplatform játékokkal elég gáz.
  • DarkSector
    #126236
    Mert az jobb lesz? :D

    Én úgy rakok félre hogy elsőnek legyen egy újgen xbox, már csak a live miatt is az a legfontosabb, valamint ps-re is de csak utána.
  • TDC Geronimo
    #126235
    :D

    Sry, de már nem is nagyon játszottam rajta csak PSen meg emiatt a fizetős online se volt nekem már opció... PS láv van most :d Nextgenbe tessék azt venni :p
  • Landor
    #126234
    Egyébként a kollégák miatt vettem xboxot annó. Liveon nyomjuk 3 éve.
    BTW te meg köcsög vagy hogy eladtad a boxot, mert annó te is egy ok voltál a box mellett ;>
  • Landor
    #126233
  • Landor
    #126232
    odébb van az még :Ð