176613
banner
  • Harlekin
    #126314
    bazze most nézem a régi számodat hívtam.pöcs kivan veled,hogy enyíszer cserélsz számot 3 szám volt így is a telóba.
  • Moby
    #126313
    Hát gyerek engem frankón nem hívtál, egy kurva hívás nincs a telefonomban.
  • Harlekin
    #126312
    De tényleg!Tegnap bent voltunk a Campiba hívtalak,hogy otthon vagytok-e,mert beugortunk volna ha igen és jó nektek.
  • Macccy
    #126311
    uPhone ?

    Ez nem vicces, azok az alijenek meg fogják szex-abúzálni szárazon!! Lehet azért várja akkor annyira november 6.-át, hátha a "Mester Szakács" kiszabadítja onnét?!
  • Moby
    #126310
    Na ne bassz! Az idegeneknél van a telefonom???
    A GECIK!




  • Harlekin
    #126309
    Nem veszi fel a telefont. Tehát tuti elrabolták az idegenek...
  • Macccy
    #126308
    Ezt az Infinite -et most érzem, jónak méghozzá! A Dishonored -nél nem éreztem a pókösztönömmel, de ez jó lesz februárra szerintem! Fel is írom a listámra ... Május körül jó vétel lesz
  • DarkSector
    #126307
    4:20-4:40-ig...most figyeltem fel rá! :)
  • gduck
    #126306
  • DarkSector
    #126305
    jaja :)

    most még Micro$oFT......:D
  • Macccy
    #126304
    Örülj neki, legalább látszik, hogy odafigyelnek a pénzecskétekre!
    Ez már nem 'micro$oft' ... Ez már 'microsoFT'
  • Macccy
    #126303
    Teljesen igazad van és lehet jobban is csinálod, objektivebben mint én. Én még nem láttam a Halo4 -ből szinte semmit csak egyszerűen megfogott a videoblogokon keresztül és persze az előző Halo játékok is kedvenc szériámmá váltak!! (Halo 2 Anniversary kell) Én csak a marketing anyagok, review-k és megérzések alapján döntök és ez persze rizikósabb, de eddig mindig bejött ...

    Egy szó mint száz ... mi is ... ja igen: HALO 4 !!!!


    Harlekin: Vaaaagy, lehet azért mondja mert tényleg jo. ;)
  • DarkSector
    #126302
    Jah én is irónikusan értettem, a végén full magyar lesz a Live. :D
  • orichalcos
    #126301
    Ezen nem veszünk össze. :)
  • Moby
    #126300
    > A Demó csak egy szimplán magyarosított szó

    Szerintem valami rohadtul elnéztek :) Nem magyarosított szó, hiszen van magyar megfelelője, és annak a rövidített formája: demonstráció->demó (információ->infó, stb).
    Valamit nagyon kevertek :)
  • orichalcos
    #126299
    Hja ezt én sem értem. A Demó csak egy szimplán magyarosított szó. AZ már más kérdés hogy sok értelme nem volt magyarosítani. :D Ahogy a fájlt sem. XD
  • Moby
    #126298
    Ez inkább pozitívum.
  • DarkSector
    #126297
    igen?
    15 éve nincs boxom eddig nem láttam hogy a live-on így lett volna írva, vissza is lapoztam néhány oldalt, és nincsen is hosszú óval írva sehol....:D
  • Landor
    #126296
    most mi bajod van ezzel? ott van a "fájl"; 15 éve legalább létezik magyarosítva.. :)
  • DarkSector
    #126295
    Elbumburnyákoskodik a Microsoft.
    Nemrég néztem a demo-kat live-on.

    Oda volt írva hogy:
    xcom enemy unknown demó

    Érted!!! DEMÓ....már magyarul írják ki a nevét.
  • Moby
    #126294
    >Egyszerűen azért, mert azt hittem ennyire nem érdekelnek téged a videójátékok, csak kipróbálsz amit érdemes.

    De miért? Szerintem épp az mutatja az elkötelezettségem iránta, hogy mindent patikamérlegen mérek. Ha nem érdekelne miért lennék ennyire kritikus?
  • Moby
    #126293
    >Grafban, minőségben és minden téren nagyon profi és látom miért sikeres.

    Nagyon erős a stílusa, de akinek ez nem jön be, az nem fogja kedvelni, mert ami amúgy amögött van az édeskevés. Nekem viszont öléggé csömöröm van a disztópiás témákból már, szinte mindegy vonulatot követ.
  • Moby
    #126292
    >Nekem az előző részek, főleg az első maradandóbb élmény volt, mint a Halo 4, elég ha ennyit mondok :)

    Tőkéletesen!
  • DarkSector
    #126291
    Olyan mint a Borderlands csak ez szép lesz. :D

  • Totti5
    #126290
    Neked a Halo sorozat nem nagy szám, de végigjátszod őket, nekem a Bioshock, de nem játszom végig.

    Azt a világot egy horror, kaland/akció játékkal kellett volna megkínálni. Nekem túl sok volt benne a lövölde, amíg játszottam az elsőt. Grafban, minőségben és minden téren nagyon profi és látom miért sikeres.
  • Landor
    #126289
    köszi a választ :)
  • Seth
    #126288
    Tartom a 7 pontot amit korábban adtam rá,most hogy már végigvittem.
  • Totti5
    #126287
    Én meg annyit mondok hogy a Halo4 >>> ALL :)
  • Seth
    #126286
    Az öreganyád térdekalácsa :D

    Nekem az előző részek, főleg az első maradandóbb élmény volt, mint a Halo 4, elég ha ennyit mondok :)
  • Moby
    #126285
    Az egy olyan exkluzív klub, ahova csak olyan jelöltek kerülnek be, akik az erőlködéstől a kiválasztási folyamat végén aranykelyhet szarnak, és dom perignont okádnak bele.
    Ez viszonylag keveseknek sikerül, de aki bent van, arra érdemes odafigyelni :D
  • Moby
    #126284
    Na ha már megszóltál érte (jogosan) :D :
    Ez a sorbontásra megoldás lenne, de az AR-re ez sem. Illetve itt nem annyira a felbontással van gond, hanem hogy nem tudod, hogy a croppolt részen van-e olyan képtartalom, ami miatt mondjuk nem tudod folytatni a játékot. Egy autósjátéknál ez nem áll fenn, de minden másnál ez kiszámíthatatlan. Persze ettől még a játéskosra lehetne bízni ennek eldöntését, de itt ugye olyan országok is érintettek, ahol pert lehet nyerni avval, ha a mikrosütő gyártója nem írja bele a usrr manualba, hogy macskát még szárítási céllal se jelyezzünk a készülékbe.

  • Totti5
    #126283
    Bioshock COD?:)

    Ez is kimarad mint az előzőek.
  • Seth
    #126282
    Odabasz

  • Harlekin
    #126281
    2 dolog lehet!
    Vagy meghülyült és nem tudja mit beszél azért irkál pozitívumokat mostmár a 2. gamárol.(Öcsém képtelen 1 gamát pozitívan értékelni még ,ha Ő csinálná se)
    Vagy elrabolták az idegenek és valami félresikerült klón írogat ide nekünk.
  • Macccy
    #126280
    Eddig mást annyira nem követtem, de ez a 2012 Fall ez úgy érzem nagyon vadra sikerült (és egyesek már temették a konzolgenerációt, nem csak itt!)

    Egy FORZA HORIZON ... HALO 4 ... és amit itt sokan vártok ASSASSIN'S CREED 3 is ugye? Tyűűh, lesz még valami ami ennyire AAA ?


    (október 23.-án egy Riot Run Kinect élőben a Kossuth téren?)
  • Macccy
    #126279
    Nem ismerek rád. Ezt a HALO -s oldaladat eddig nem ismertem, azt pláne nem hittem, hogy még elő is rendeled! Egyszerűen azért, mert azt hittem ennyire nem érdekelnek téged a videójátékok, csak kipróbálsz amit érdemes. De úgy látom - az olvasottak alapján - hogy EZT MOST szerinted is ÉRDEMES! Wow ... el vagyok képedve!
    Legyen már november 6!

    (azon a héten éjszakás vagyok végig, de nem fogok sietni befelé az tuti! :)
  • Totti5
    #126278
    NFS az Undergrund 1-2nél tért át a neon, tuning, illegális versenyek témára. Máig nem értem hogy lehet szinte mindenki számára az a legjobb NFS. Szó se róla jó kis spin off volt! Szívesen látnák egy 3. részt belőle... de az azutáni részek mire is mentek rá? tunning, ez volt a fő szempont és amelyikbe nem volt jó a tunning => az szar.

    Criterion hozta vissza az NFSt a HPval.

    Most Wanted szintén jobb NFS lesz mint az előzőek. Criterion beleteszi a sajátját is, de ez nem Burnout... annak nagyon gyenge. Egy új Burnouttól pusztítást várok, ez meg nem olyan lesz. Attól hogy lehet benne majd ugratni nagyokat ( MC:LAba is lehetett, meg a Driverbe is lehetett ), még nem lesz Burnout.

    Hangok terén az NFSeknek sosem volt problémájuk, de a MW ezt is új szintre viszi. A videók alapján nálam mindent aláz.
  • Totti5
    #126277
    Forza 4 fizikájához áll a legközelebb. PGR4 árkéd, a Forza H középút. TDU 1nél is szimesebb.
  • gduck
    #126276
    Túlspilázzátok ti ezeket a dolgokat K**va jól lehet vele majd játszani, oszt ennyi
  • Moby
    #126275
    Arcade-ebb lett, de nem látványosan (és még az is lehet, hogy nem, csak itt vannak olyan események, amik azokban nem voltak, ezért máshogy vezetsz: szembeforgalom pl. :) ). Szerintem ebben az összehasonlításban még mindig a forzák fizikájához áll a legközelebb.