176613
banner
  • arty
    #126354
    gondolom a szokásos fotomod/kamukép :)
  • ktomi22
    #126353
    enis kivancsi vagyok kep szarmazasara
  • vg
    #126352
    Az valamilyen digitálisan feljavított kép, vagy azon a gépen készült amin programozták a játékot.
  • TDC Geronimo
    #126351
  • arty
    #126350
    forzahorizon
  • danyi2
    #126349

    Erre a képre Gondolt!
  • Danyi95
    #126348
    Üdv, egy olyan kérdésem lenne hogyha egy ilyen letöltő kártyát (amint a képen is látható, németül van írva minden) aktiválok, akkor azok a játékok német nyelvűek lesznek vagy angol, vagy az nem számít hogy milyen nyelven van a kártyára írva? (bocsánat ha hülyeséget kérdeztem )
  • Moby
    #126347
    Ez egy KURVAAAAAAAAAAAAAASKJsjshkjkjhask!
    Randán elpicsáztam az Ali-féle bandát az utcai versenyeken, erre a végén az autórulettben kipörgött egy Maserati, amikor eldobtam a kontrollert örömöben, ugrott még egyet, egy fostotöltő MX3-ra Vérben forgó szemmel, hörögve kurvaanyázok Mondjuk annyit kerestem rajtuk, hogy pont leszarom, node akkor is :D


    /imádom minden másodpercét, ez valami annyira kurvajó, hogy azt elmondani nem lehet
  • Moby
    #126346
    Ok, a fotó félreérthető, de ... szóval buszjegyre csak telik!
  • tomi890125
    #126345
    nem annyira szimulátor, és kecijó! nekem mint árkád játékosnak nagyon bejön az irányítása! :D
  • Totti5
    #126344
    Michael Fassbender to Star in 'Assassin's Creed' Film For New Regency & Ubisoft
  • Totti5
    #126343
    Elmondom, ha kideríted hova tölti fel a képeket! :)
  • DarkSector
    #126342
    Mester ez melyik játékbó van? :)
  • Harlekin
    #126341
    megírtam csak nem küldtem el majd idejöttem rájöttem,hogy így van és elküldtem csak akkor már írtál róla.
  • Harlekin
    #126340
    Totti Forza Horizon infóóóót!!!!!!????

    Őszinte leszek,azt szeretném hallani,hogy nem annyira szimulátor mint az F4.!

    Igaz belekezdtem a MOH W-ba,(meg xcom-ba is)de ezek annyira nem jönnek be meg van baja rendesen Mohának.Fagy nem tölti be rendesen a pályákat megáll töltés után fekete képernyővel stb stb,hogy a warez miatt van csak, vagy ez így lesz azt nem tudom. Multy se 1 nagy szám igaz szinte senki nem volt fent 4-5 fővel bohockodtunk egész délelőtt.Plusz 800 MS pont lenne az online pass,de nincs iceakos,hogy vegyek.Igaz rányomtam a 48 óra free-re és megy is plusz nem is csökkent a felhasználható idő.De ha forza elég jó akkor inkább azt nyomom,mert most autoznék.
    Gyilok volt most elég.
  • Landor
    #126339
    #126322
  • Totti5
    #126338
    Képeket hova tölti fel? egyszerűen nem találom.
  • arty
    #126337
    én mindenképpen! (második megvolt?! aztis!)
  • arty
    #126336
    borzalom akaraterő kell, hogy NE vegyem meg a héten :))

    amúgy vagy havertól elkérem majd kölcsön vagy a második hullámban veszem használtan a gyorsan kipörgetőktől ... máshogy nemtom bünteti a fejlesztőket a sárgásbarnaságért és a 4000 pontos szízönpasszért :(
  • davidka003
    #126335
    Dirt 3 complete 10 font
    Ki ajánlja ennyiért a vételt?
  • arty
    #126334
    8k/12hó
  • kem001
    #126333
    Üdv. Rég jártam erre felé.. Most olvasom, hogy lesz internet explorer hamarosan XBox-ra? Amúgy jelenleg mennyibe kerül a legolcsóbb Gold?
  • Totti5
    #126332
    Ez olyan szinten odaver és annyira igényes alkotás hogy csak lesek. Már fél órája próbálok 22 ezres pontszámot összehozni ezzel a trágyalé RUF-al egy minijátékban, de annyira nehéz hogy nem megy:D azért itt a szimulációs kormányzás és a drift nem abból áll mint az NFSbe meg minden másba hogy ívre teszed és kövérgáz aztán addig ott megy amíg nem nyomsz egy féket. Ugyan úgy megvan az az átvágódás mint a Forza 4ben és ugyan olyan nehéz, egyszerűen nagyon pontosan és odafigyeléssel kell, mert kül. esélytelen. Mondjuk lehet csak az a baj hogy kontrollerrel játszom, mert lusta voltam felhegeszteni a kormányt:), de ami késik nem múlik.

    Körítés az fantasztikus. CGI, ingame videók és a zenék olyan ótós hangulatot teremtenek hogy az elképesztő.


  • vg
    #126331
    Nagyon szeretem. Ma kb egy órát barangoltam benne 50km/h sebességgel. :) Szinte valósághű az egész.
  • Seth
    #126330
    Fogalmam sincs hogyan, nekem csak egy Suzukim van
  • arty
    #126329


    néhányaknak már ma este megadatik :)
  • Renjike
    #126328
    igen jövőhét sulim ősziszünet . hátha unatkozom 2 hét jól jön :DDDDDD meg holnap is kihasználom ma is nyomtam két meccset csak aztán dolgom akadt.
  • JackTar
    #126327
    Értem! Jatekaimra meg már feltöltettem pár hete- egyébként meglepő, hogy a Brave iránt érdeklődtek a legtöbben.:)
    Majd lesz valahogy, azért próbálkozom. Eladás meg csere is játszik nálam.
    Köszi azért! Remélem idővel valahogy révbe érek.
  • orichalcos
    #126326
    Sikerült? :)
  • Renjike
    #126325
  • davidka003
    #126324
    Egyébként az miért nem járható út, hogy felrakod a játékokat értelmes áron a jatekaim.hu-ra? Aztán csomót eladsz és vehetsz vaterán használt Kinectet.
  • davidka003
    #126323
    Ne a bolti használt árat nézd, mert azon már rajta van a bolt haszna.
    La Noire CE max 5k-ért menne el. Brave a kutyának nem kell de 5k-t amúgy sem ér. NBA meg olyan, hogy ahogy kijön az új rész akkor a régi kb semmit sem ér. Örülhetsz ha 2k-ért megveszi valaki.
    Szóval esélyes, hogy úgy jobban elmenne, hogy adsz pár játékot és mondjuk +10k-t. Kizárt dolog, hogy valaki 1 az 1-ben cserél Kinect-et ezekre.
  • orichalcos
    #126322
    katt

    És mielőtt jön a kérdés: igen legális, és nem nem bannolnak érte. És igen két hetes live-ot kapsz, és igen a videón látottakat kell csinálni, ha nem jön össze az user hiba...
  • Renjike
    #126321
    little help over here?
  • JackTar
    #126320
    Miért is? A bolti használt áruk (576 szerint- az egy dolog, hogy a legdrágább oldal- de a többihez is néztem, + új játékból is lehet viszonyítani) Az L.A. Noire (CE) 8000 Ft, a Brave 5000 Ft körül, NBA 2k11 5000 Ft, Assassin's Creed 2 3000 Ft = 20000 Ft
    Plusz PC játékok s úgy NBA 2k12 4000 Ft, Crysis Max. Edition min 2200 Ft
    FarCryok 1500 Ft, Gyémánt kiadásnak is van fix ára, ezért az is min 2200 Ft, + Xpand Rally..

    Ez már 30000 Ft körül van gyors számolással, plusz Xpand Rally..
    Új Kinect + Adventures játékkal is kapható boltokban 23000 Ft-ért (http://www.konzolgame.hu/xbox-360/microsoft-xbox-360-kinect-szenzor-oem-slim-gephez-779)! Az meg egy másik dolog, hogy azon is van amortizáció, így ha valaki adja használtan- akkor a Kinect se ér annyit.
    Hova kell még rádobnom + 10000 Ft-t?

    Itt a gubanc ott lehet, ha valakinek megvan 1-2 játék- akkor tényleg rá kéne dobnom.. Pl L.A. Noire esetében.

    Tehát annyira nem értem ezt: "Még egy 10-est dobjál rá."
    Bocsánat ha tévedek, senkit nem akarok átverni. Csak hát én így nézem az árakat. S azért cserélnék, mert sajnos nincs felesleges pénzem:( Viszont Kinectet nagyon szeretnék!
  • Renjike
    #126319
    ??
  • orichalcos
    #126318
    Monster Hunter trükk és kapsz két heteset...
  • Renjike
    #126317
    nagyon szar és unalmas hétvégém van valaki meg tudna menteni egy 48H goldal? $:
  • davidka003
    #126316
    Még egy 10-est dobjál rá.
  • JackTar
    #126315
    Üdv! Kinectet keresekek, játékokért cserébe!
    A lista:
    Xbox 360- Assassins Creed 2, NBA 2k11, Brave, L.A. Noire (Complete Edition);
    PC- NBA 2k12, FarCry 1-2, Crysis, Crysis kieg+ Wars, GTR (gyémánt kiadás), Xpand Rally.
    Ezektől a játékoktól válnék meg, egy részétől egy Kinectért!

    Még lehet alternatíva!
    Akinek van Kinectje, írjon PM-t!