176613
banner
  • Zozo76
    #126394
    most kapcsoltam be az xbox-ot, dashboard update lett. mar tul vagyok rajta most tolti le az internet expolert... :)
  • DarkSector
    #126393
    Már késő az elmúlt 312654653 gameplay-ből összeállt a teljes végigjátszás. :D
  • TDC Geronimo
    #126392
    Most nézem jött a launch trailer is. Na nézem is

  • TDC Geronimo
    #126391
    AC3 első 20 perc. ERŐS SPOILER így csak az nézzen bele, aki nem bírja már ki ezt az 1 hetet

    Csak linkbe teszem be
  • DarkSector
    #126390
    Hát mindegy, asszem jobb lesz továbbugranunk ezen, mert nem értem az összefüggést a Pro Street-el kapcsolatban.

    Alan Wake-ben is van éjszaka, lehet ez is egy Alan Wake másolat? :P
  • Novotsik
    #126389
    Hali!

    Forza horizont lehet logitech momo kormánnyal játszani?
  • TothLaci
    #126388
    Tényleg van falevél.
    Kb. 5 méteres szakaszokon, nagyon elvétve, ahol fel is tud vergődni. :)
  • TothLaci
    #126387
    Elég sok hasonlóság van aközött is. És inkább.

    TDU-ban nincs éjszaka, lényegében az utakon egy ember se, fizikája nagyon rossz, de legalább kellemesebb a belső nézet, nagyobb a pálya, és van üveg.
  • DarkSector
    #126386
    MCLA. Meg a legkevésbé illik ide, max a nagy szabadság aminek köze van a Forza-hoz.
  • DarkSector
    #126385
    Nem úgy értettem hanem átvitt értelemben. A Pro Street, az csak maximum a stílusban hasonlít, míg a TDU STÍLUSBAN ÉS JÁTÉKMENETBEN is!

    Ugyanilyen a Forza csak éppen minden pontjában precízebb...

  • TothLaci
    #126384
    Midnight Club: Los Angelesről.

    Eddig még komolyan nem láttam egy falevelet se, csak a töltőképernyőkön.
  • DarkSector
    #126383
    Bocs de bárcsak tudnám miről írsz...:D
  • TothLaci
    #126382
    Ja és persze Need For Speed: Pro Street...

    TDU-hoz csak a nyitott világa miatt hasonlítanám, de akkor már inkább MC: Los Angeles jut eszembe, mint TDU...
  • Macccy
    #126381
    Ne legyetek majomok, vannak itten falevelek már a demo -ban is! :)

    Nézd!
  • DarkSector
    #126380
    Pedig TDU mert nyilt világú autóverseny, persze minden másból belegyúrtak, de a nyíltsága miatt TDU inkább, ráadásul a térkép nézetben is nagyon hasonlit a TDU-ra.
  • TothLaci
    #126379
    Inkább Need For Speed 3, NFS: HP2, NFS: új HP, NFS: MW, Dirt 2 feeling,
    mint TDU.

    Fizikája sem TDU szerencsére. Remélem, hogy ez a rész majd lökést ad a kreativitásban.
  • DarkSector
    #126378
    Valami hiba van a matrix-ban 990Ft de pontokban számolva 960!

    OMG.
  • Totti5
    #126377
    Bioshock 1-2 990ft a lájvon ( gold ).
  • Muttley
    #126376
    jól hangzik :)

    erőteljes TDU feeling, ami jó :)
  • Totti5
    #126375
    Lambó kúrzing.
  • TothLaci
    #126374
    Akkor tedd át a játékba! :D

    Amúgy nagyon jó irány, és a terület nagysága is pont jó.
    A zenék tartalmi minősége nagyon jó, a tömörítési minősége épp, hogy jó.
    Van vagy 256 kb/s-os MP3, de ettől biztos nem több.

    A hold itt is túl nagy, és csak telihold van...

    Szóval lehetne több pálya ilyen méretekkel, illetve több effekt, de ha ilyeneket csinálnak majd a köv. genre, akkor nem lesz gond.
  • gduck
    #126373
    Nekem vannak falevelek!

    UI: az udvarban
  • gduck
    #126372
    Messze még a péntek :(
  • Totti5
    #126371
    Városi "ótózgatás"
  • Totti5
    #126370



  • TothLaci
    #126369
    Végül is még nem játszottam ki, de elején mégis többnek látszódott. :D
    AMúgy nekem is bejön a játék, és örülök külön, hogy olyan régi hangulatelemeket is előhoznak benne, mint pl. a Need For Speed: Hot Pursuit 1998, mikor Diablo SV-el is lehet csapatni hasonló pályán.

    De kérdezem én, hol vannak a falevelek?? Ezt még bele kellett volna tenni, ha már nincs ablak a belső nézetnél.
  • Zozo76
    #126368
    mentem egy kort a demoval de ahhh. na persze eddig sem kotottek le az autos programok ugyhogy ez sem lett erdekes szamomra. na de anno a porsche unleashed vagy mi... az isten kiraly volt... persze meg a PCs korazakomban volt.
  • Moby
    #126367
    Az elején is pont ugyanannyit mutat magából, mint ami.
    Most vagyok lvl5-ön (narancssárga karszalag), eddig egyszer sem mutatott magából többet, mint mi, jelentsen ez bármit is :DD
  • Totti5
    #126366
    Autókat még nem nézegettem!

    Megvan az a 4 db amit a karrier 5% alatt ( kb 5 órát játszottam ) megkaptam és amit a Forza 4 előéletem miatt átimportált a játék ( 2012es Lambo, Mini, Citroen DS3, 2008 BMW, Gumpert Apollo ), de tudotommal DTM és hasonló pályaautók nincsenek benne, hiszen ez a verseny közúti és csak szuperautók sorakoznak fel. Tunningolni meglehet őket versenygéppé ugyan úgy mint a Forza 4be.

    3 adó van.

    1, dance, pop, disco ( ez a mostani listavezető slágerek, vagy amik amcsiba már mennek, de ide hónapok múlva fognak elérni, ahogy ez szokott lenni )
    2, ez ilyen lájtosabb adó, krúzoláshoz, de még mindig populáris stílus
    3, rock, amit még nem hallgattam

    Nekem az első a kedvenc, legnagyobb slágerek mennek rajta! :)
  • Macccy
    #126365
    Szóval akkor végső soron olyan játék lett mint ami hiányoltunk (hiányoltam!) a tökéletes Forza 4-ből: amikor egy fárasztó verseny nap után szerettél volna kihajtani a box végén a pályáról, a DTM szörnyet feltenni a trailerre és legurulni a sivatagba megnézni a naplementét, burrito-t enni és hizzá country zenét hallgatni ... (Tényleg, country van??)

    Ha a fizika valóban Forza örökség, akkor ezt nekem is alaposabban ki kell próbálnom. Eső hiányát, hajnalban nyirkos utat én is hiányolom, mert amilyen jó fizikákat csinálnak ezek a Turn10 srácok, élvezet lenne a vizes út miatt eldobni miközben a másik sávban egy Peterbilt jön szemben ... majd beszakadni a kerítésen át az öreg McCoy farmjára ... :)
  • DarkSector
    #126364
    háde most ez nem ér.
    elég szar ha nem találok hibát egy játékban. :S
  • TothLaci
    #126363
    Érdekes egy játék lett, az biztos.

    Elején többet mutat akkor is magából, mint ami.
    De ha ilyenek lesznek a nextgen IP-k, akkor nem kell majd panaszkodni. :)
  • TaRka0107
    #126362
    Szerintem is nagyon jó lett. Fizikája nem tudom jobb -e mint a többinek, még nem tudtam eldönteni.:) Most meg már nem játszok majd holnap.
    Soundtracket meg biztos letöltöm, nagyon jó zenék vannak benne:)
  • DarkSector
    #126361
    Nah az eső...nah az lehetne...ez 1 negatív pont. :)
  • Totti5
    #126360
    Hiba: lehetne nagyobb térkép, lehetne több ótó, lehetne eső, lehetne rally nem DLCnek álcázva, lehetne nem 4000pont a season pass, lehetne jobb a LE tartalma ( Forza 3nál volt kulcstartó, pendrive ) azóta egyre gyérebb a tartalom, ebbe meg semmi nem lesz pár DLCn kívül... lehetne több tunning ( én bírnám a neont, meg a több spoiler típus ) stb...

    Sok miden lehetne még benne.
  • DarkSector
    #126359
    Hát most tegye fel a kezét az aki nem ilyen beszámolót tippelt meg, én kb 100%-ra tudtam. :D

    Hogy is lehet hogy hibát találjuk a játékban? :D
  • DarkSector
    #126358
    Ismerem csak mondtam hogy photoshop...:D
  • Totti5
    #126357
    Na Forza Horizon.

    Legeslegigényesebb ótós játék. Minden eleme átgondolt, letisztult, kézre álló. A versenyeket szépen adagolja és folyamatosan bevon mindenbe. Az egész kerettörténete egy fesztivál ezen a vidéken, ahol a legjobb versenyzők gyűlnek össze, hogy összemérjék magukat. Van karakterünk, van arca!, aki belecsöppent az egészbe a kis tunning Woltsvagen járgányával. Lentről kell indulni és szinteket kell lépni.
    Ötletes megoldás hogy a szint egy karszalag és ha elérsz egy szintet kapsz újat, amit mindig látsz belső nézetben és ez jogosít fel az egyre komolyabb versenyek részvételeire. ( mint minden lényeges momentum ez is CGI videókkal van megtűzdelve )

    Ami egészen döbbenetes az a grafika, mármint az hogy mennyire részletes és igényes. Ez a legszebb autós játék (pont). Környezet sokszínű és minden animálva van. Rengeteg 3ds ember a közönség soraiban, éjszakai fények, tüzijáték, komplett vidámpark lemodellezve 4-5 féle hatalmas géppel, ami a valóságnak megfelelően mozog és szórakoztatja a közönséget minden fix 30 fpsel egy röccenés nélkül forgalommal nappal s éjszaka. Aztán ott van a saját autónk is. Külsőleg részleteiben egy hangyafasznyit lehet hogy gyengébb mint a Forza 4 modell, de még így is vagy ennek ellenére? kategóriákat ver akár a Dirt, akár a WRC, akár NFS Run akár bármi másra. Belső nézet viszont szebb mint a Forzában, részletesebb.

    Hangok terén is van fejlődés, vannak új motor effektek amitől élethűbb és nem annyira steril mint a Forza 4be, de kicsit halkabb így annyira nem jön át egy V8as ugyan azon hangerő mellett mint a Forza 4be... jobban fel kell tekerni a hangot, de olyan jó sosem lesz, ezt egy kicsit elméretezték. A rádiók olyan zenei válogatást kaptak, hogy néha elfejetem még verseny alatt is kikapcsolni, ilyen pedig a PGR4 óta ótós játékban velem nem fordult elő.

    Irányítás tökéletes, fizikában a legjobb amit valaha csináltak. Minden típusu autó nagyon eltérő ahogy a Forza 4be is, de hát alapjaiban ugyan az mint már párszor leírtam. Ami a lényeg hogy erősebb autóknál sem áll meg a tudomány mint más játékokban hanem még élvezetesebb lesz. Amiben fejlődött ( most ne nézzük hogy a könnyebb lett, ami jót tesz neki ), az az ugratók, út egyenletlenségek kezelése. Érezni ahogy elemelkedik és visszaesik az útra, ahogy dobálja az autót az út. Nagyon nagy élmény. A lényeg hogy vezetési modell, a fizika, tapadás, csúszás, felfüggesztés olyan szintű és annyira jó, annyira ótó és annyira "valós", hogy ilyen még sosem készült.

    Végre sikerült lemodellezni a pillangó váltót!!! :)

    Tunning ugyan az mint a Forza4, festés ugyan az mint a Forza4.

    Ez a játék olyan minőséget képvisel ami páratlan, autó puzik szentéje és a hang, graf ribancok is maximálisan ki vannak elégítve. Szinte tökéletes.

    Holnap már megjelenik amcsiba... remélem pénteken megkapom az LEmet...

  • The Protector
    #126356
    Fotómód.Megállítja a játékot,felhúzza olyan grafra amit állóképként meg tud jeleníteni de mozgatni nem tudná és így fényképez.Sok játékban van ma már.
  • DarkSector
    #126355
    Ez akkor valami photoshop...:D