176613
banner
  • Zozo76
    #126434
    nos en egy usb vinyoval probaltam termeszetesen formaztam es ugy hasznalt 28 GB-ot a 30-as vinyon. Hogy osszesen mennyit lat azt nem tudom. Van itthon160-as usb vinyom is de most nem probalom ki nekem amugyis 250GB-os SLIM van ezt csak probakepp eszkozoltem.
  • TothLaci
    #126433
    Elég csúnyák ezek a csempék, le fogok mondani több MS termékről, ha ilyet látok...

    TDU1-el sokat játszottam, de akkor se tudom nagyon a Horizonhoz hasonlítani, max. csak annyit, hogy mindkettő openworld autós játék, melynek kicsit hasonlít felépítésre, néhol az autók kezelése is meglepően hasonló, de kb. ennyi.

    Horizon egy teljesen más világ, ahol, mint ahogy eddig is leírtam, inkább a Need For Speed epizódok jutnak eszembe teljesen elejétől, és a MC: LA. Nagyon jól gondolták, hogy egy ilyen játékot Forza motorra elkészítenek, eleje szó szerint besz.rás lett, és utána lényegében semmi sztori, érdekes karakter, csak az unalmas autós verseny, mint ahogy a többi játékban is. Persze ez nem azt jelenti, hogy rossz lenne, valószínűleg már unom a jelen generáció termékeit, és a benne lévő monotonitást.
  • ktomi22
    #126432
    bazze .. jol gondoltam.. :S
  • DarkSector
    #126431
    ilyenről nincs tudomásom. :)
  • ktomi22
    #126430
    khm.. forzzat nem kell bemutatni baratom :) .. csak akarnak pcn gamelni.. de egyik gyarto se fog meg ugy mint forza.. de az ugyebar xbox exluziv.. a tobbi meg vagy jo az 5let de nem sikerul vagy alapbol nem tetszik.. pl tdut szivesen tolnam de ... áá.. nem reszletezem.. szal pc re kéne valami multis ótós game :P ami miosegi is.. nem megveszem aztan 2 het mulva mar nem tolja senki mert szezongame :D
  • DarkSector
    #126429
    Jah okés, de az nem hivatalos, nem akarom ennyire szétbarmolni a gépet, ennyire nem zavar a dash azért. :)
  • heady
    #126428
    Nincsen DB9?! Ne mar :( az egyik kedvenc autom.
  • ktomi22
    #126427
    olyan dasht raksz amilyet akarsz :)..
  • DarkSector
    #126426
    Winyó.

    32Gb-os microsd holnap vagy holnapután jön, de az telefonba hozattam nem xbot-ba. :D
  • DarkSector
    #126425
    Forza 2-3-4 -> Turn10
  • ktomi22
    #126424
    80gb usb .. hmm.. not bad .. :D
  • DarkSector
    #126423
    miért a wareztól mennyivel lesz jobb?
  • ktomi22
    #126422
    amugy soroljatok fel kérlek a forza horizon es mas ehhez hasonlo gamekat.. osszeset.. midnen gyartotol.. megkoszonnem.. :)
  • ktomi22
    #126421
    ertem en meg minden.. de ne már hogy ugy kelljen beleszokni.. kézenfekvo legyen.. konnyen kezelheto.. aztan csodalkoznak az rgh-zgatasokra :D
  • DarkSector
    #126420
    mondod te.
    nem a legátláthatóbb dashboard ami eddig megfordult a konzolomon, de már változtattak rajta hálisten azóta amilyen volt a nagy váltáskor...a csempés előtti nekem jobban bejött, ebben is már azt lehet mondani hogy beleszoktam, bár a játékoknál még mindig kicsit belekavarodok.
  • DarkSector
    #126419
    Kéne tudni hogy ujra kell hozzá formatálni, mert nekem a 80GB-os usb-met még mindig 16-nak látja...
    Gondolom max akkor változna ha formatálnám.
  • ktomi22
    #126418
    kár kerdezni.. eleve "csempe" dash ..egy atlathatatlan szar. XD
  • ktomi22
    #126417
    most azt akarod mondani hogy pc re TDU1 jobb mint TDU2???
  • DarkSector
    #126416
    Ja és tetszik ez az ajánló, amikor ajánl más játékokat, valóban eltalálta 80%-ban miket kéne ajánlania, de már azokat is végigjátszottam....:D
  • orichalcos
    #126415
    Ezt megerősíthené más is, mert nagyon jó dolog lenne.
  • DarkSector
    #126414
    Pár kérdésem az új dash-ről:

    Böngésző:

    - meg lehet jegyeztetni a jelszavakat?
    - mit jelent a settings-ben a 4. rublika ha bejelölöm?

    Dash:

    - Audio-nál mi ez a Ratings Collection Sound
    - Nem emlékszem az Auto-Off-ra, de ezt értem mit jelent
    - Nah ez a Connection Devices
    Itt mi a pöcsömet lehet csinálni?
    - Mire van a "Console Name"?
  • DarkSector
    #126413
    most irtam message-t. gec váltva írok. explorer meg belső chat-en azt elkerüljük egymást. ;)
  • arty
    #126412
    mák, h nem vagyok nagy autórajongó, magamtól ezek fel se tűnnének! de olvasva már gáznak tartom :(

    (megint nyomtam 1+ órát a demót... nemveszemmegnemveszemmegnemveszemmegnemveszemmegnemveszemmeg... :D )
  • arty
    #126411
    rohattyámeg, nekem csak 1666.67ft-os, 6 honapos van "belül" is :D
  • Totti5
    #126410
    Kevés és teljesen átgondolatlan. Aston Martinból nincs DB9, Vantage, de van 007... Zondából csak R verzió van... hol a többi??? Hondából a legújabb autó 2005ös! Hol van egy új Accord?? stb...
  • DarkSector
    #126409
    Ráléptem a böngészőre, nagyon faszán megoldották.
    Amúgy meg alap oldalak közt van a Gamers365.

    és mit látok tök véletlen Doom 3 BGF.....Totti barátom üzeneteivel....:D

    Bocs barátom. :)
  • blackcalibra
    #126408
    http://forums.forzamotorsport.net/forums/thread/5694851.aspx
  • Muttley
    #126407
    Totti, Forza Horizon kérdések :)

    igaz, h
    - a karakternek van arca, de nem beszél?
    - állítólag durván visszavettek az autók mennyiségéből a Forza4-hez képest?
  • Muttley
    #126406
    te egy hangyányit el vagy tájolva TDU ügyileg :)
    hint: #125814
  • DarkSector
    #126405
    Olyan mint egy ronda csaj...érdekes de pénzért nem kéne. :D
  • davidka003
    #126404
    Dishonored: ma adta kölcsön haver, pénzt nem adnék érte, mert hiába van benne tartalom annyira nem vagyok elájulva tőle de kétségkívül érdekes a világa. Egyszer azért letolom de semmi extra. Mondjuk tényleg lopakodva érdemes, mert simán végigrohanva kb semmit nem nyújtana.
  • DarkSector
    #126403
    Végre kicsit nagyobbak lettek a csempék!

    Ja és gondoltam megnézem a GOLD árakat!
    Kint nincs reklámozva de van 200FT-os GOLD!

  • DarkSector
    #126402
    WOW nemár Hallelúja...csoda történt, ez amúgyis egy nagyon buta dolog volt a részükről hogy nem tudta használni az egészet, megyek meg is nézem...:D

    Újból kellett formatálni az usb-t vagy magától lát többet?
  • Zozo76
    #126401
    ugy nez ki hogy most mar kezel nagyobb adathordozokat is mint pl usb kulcs. neken az egyik usb vinyomra 27GB helyet ir szabadnak. :)
  • vg
    #126400
    Dishonored: Ez egy fantasztikus játék. Minden rendben van vele, tele van tartalommal, talán a negyedét sem láttam a játéknak. Hatalmas élmény volt, csak kár, hogy rövid. Pár hónap, egy év múlva biztosan újra játszom. Nekem 8/10.
  • arty
    #126399
    nem, xboxon csak xboxal kompatibilis kormánnyal lehet játszani

    sajnos :(((
  • orichalcos
    #126398


    Tetszik a doboza.
  • DarkSector
    #126397
    A launch videó előképén látom is hogy milyen minőségben. :D
  • TDC Geronimo
    #126396
    Nem szaroztak, amikor mondták, hogy ez az engine rengeteg embert képes megjeleníteni egy képernyőn. Elején már durván meg is mutatkozik :o
  • TDC Geronimo
    #126395
    Belenéztem hát kár volt :D

    Kínszenvedés 1 hét jön :y