176613
banner
  • arty
    #126474
    szerintem nem kevertem :)
  • DarkSector
    #126473
    Hát az egy olcsó megoldás télleg! :P

    Egy monitor árán lassan kapsz egy TV-t.
  • DarkSector
    #126472
    Komponens:



    Komposit:

  • davidka003
    #126471
    Vagy tényleg eladni a mostani monitort és venni olyat amin van HDMI.
  • DarkSector
    #126470
    5000-bő vegyél használtan inkább egy boxot, mármint olyan átalakítós dobozt...mert ez így kurvagáz. :)
  • Moby
    #126469
    Komponens!=kompozit. Ne keverd.
  • Moby
    #126468
    pontosan.
  • DarkSector
    #126467
    Hát akkor bűn kiadni ezért 5000-et...:S

    De nem vágom ezt a kábelt akkor mert nekem úgy tűnik hogy a KIMENETEKNÉL csak HDMI van....vagy a kép csak illusztráció?
  • DarkSector
    #126466
    Háááátizé...nemmonitorra vannak ezek kitalálva.
    KB olyan minthogy a mobiltelóknál ráordítasz a telenoros fickóra hogy a te telodat nem tudod rákötni a tv-re, hát mert nem erre találták ki.

    Sony-nak vannak ám tv-je is, a Microsoft-ot nem izgatják a TV eladások.
  • arty
    #126465
    igen, a hd komponens jel kijön a gépből hátul a kombinált csatlakozón
    hd rgb (azaz vga) nem, csak sd rgb (azaz régi crtkhez, scart bemenetre)
  • davidka003
    #126464
    Köcsög HDCP is erőltetve van aminek meg marhára semmi értelme nincs gyakorlatilag. Szal hiába van HDMI monitorod ha nem támogatja a HDCP-t akkor nem megy a móka.
  • DarkSector
    #126463
    Mert busik. :)

    Mondjuk valóban nagy igénytelenség Uncharted-ezni egy képcsöves tv-n. :)
  • davidka003
    #126462
    PS3-ról azt olvastam, hogy rá van kényszerítve, hogy HDMI-n használja az ember mást nem szeret.
  • DarkSector
    #126461
    "Assassin's Creed III - Itt a búcsú ideje, jön a vigasság

    Legalábbis búcsút inthetünk a várakozásnak, hiszen megkapta utolsó előzetesét az Assassin's Creed III.
    A cikk a hirdetés után folytatódik

    Elérkezett hát az idő, mikor is kézhez kaparinthatjuk a Ubisoft Assassin's Creed III matériáját. Rendesen foglalkoztunk a témával a GameStar Online hasábjain, hiszen Kox egyenesen a főhadiszállásig ment infókért, és még egy teljes Arénát is a játékra áldoztunk. De ennek már vége, hiszen nyakunkon az Assassin's Creed III megjelenésének napja, melynek alkalmából a készítők előhozakodtak az ilyenkor szokásosnak vélt utolsó előzetes lehetőségével.


    Az Assassin's Creed III PS3-as és X360-as verziója október 31-én, alig egy hét múlva válik elérhetővé, míg a PC-seknek sajnálatos módon november 23-ig kell türelemmel lenniük. A Wii U tulajok se csüggedjenek, november harmincadikán ők is részesülhetnek minden földi jóból."

    3 hetet kell várniuk/várnunk pc-re...JUJJ mennyire sírhatnékom van, annyira fogok izgulni ez a 3 hét alatt...
    Remélem senki nem fog beleőrülni.
  • DarkSector
    #126460
    Akkor a VGA az a Wii-hez van? :D
    (eddig én is így tudtam hogy sima VGA-ra nem lehet ráerőszakolni, de mondom 100%-ig nem tudom biztosan ezért hiszem el ha más azt mondja hogy létezik VGA kábel hozzá)

    Mert a komponens tudtommal bemenetként van a kábelen...Vagy a ps3-on van hátul komponens kimenet?
  • DarkSector
    #126459
    Nekem elég nagy a saját játék...:)
    Úgymond nem zavazó.

    Persze lehetne az első lapon a játékok, de a PIN (általad kiválasztott médiák) és RESCENT (amolyan history) is fontos, szóval a buznyák reklámok helyett kellene, de ugye a reklám és friss infó mindig is fontosabb lesz nekik.
  • arty
    #126458
    a ps3-ból a kis fekete gecin nem jön ki vga (rgb) jel, csak komponens :)
  • DarkSector
    #126457
    Milyen komponensből?
    :D

    A komponens az a VGA-val van egy végen, a PS3-ba a kis fekete gecit kell dugni. :)
  • arty
    #126456
    - az épp lemezen betett játék ikonja kicsi
    - miért nincs az első képernyőn a játékaiddal kapcsolatos link-csempe?
    - linkcsepmpe a demokhoz, árkád/god játékokhoz?

    ez nem valami játékkonzol, basszus?! :( erre a nyitóképernyőnek immár csak 5%-án van hasznos, kapcsolódó tartalom (többi REKLÁM!). MS megy egyre lejjebb :(((
  • arty
    #126455
    ezt nemértem, hogyan tudna működni... valami primkó elektronika a komponensből csinálna vgat? "szép" lehet a kép úgy :)
  • DarkSector
    #126454
    Ja és még fasza a Games->Features is...ahol látható hogy milyen játékok jelentek meg nemrég, és hogy milyen játékok jönnek nemsokára!!!

    Ez is durva már szinte semmire nem kell a net ezen keresztül minden újdonságról értesítenek. :)
  • DarkSector
    #126453
    Szerintem BO2 majd túl változatos lesz és ott az lesz a baj hogy sokan nem fogják tudni követni a dolgokat.
  • Seth
    #126452
    MOH Warfighter.
    Hát tényleg baromi rövid, de éppen elég volt.
    Röhej, de a két autós pálya, meg az első, tréning rész volt benne a legjobb.A 2. autós nagyon ott vagyok feeling volt:D
    A többi a szokásos,számomra már elcsépelt, unalmassá vált lövölde volt. Sajnos kezd kifáradni ez a stílus, valami nagyon új játékelemet kellene kitalálni, kis vérfrissítésnek. Black Ops 2 remélem változatosabb lesz
  • Moby
    #126451
    Jól állsz a "egy posztban fellelhető baromságok gyakorsigának maximalizálása" heti díjának versenyében, és még csak szerda van. Itt mindig nagy a hajtás, de egyre jobb új versenyzők jönnek :D
  • Moby
    #126450
    Mi lenne ha egyszerűen használnád a google-t?
    http://www.konzolokszervize.hu/playstation3/under-control-wiips3-vga-kabel-vga-cable-ps3
  • TaRka0107
    #126449
    nekem a dirt meg a pro street jutott eszembe.

    egyébként érdekes lett volna ha nincs limit usb-ken, nem venné senki a kimondottan xbozhoz készült HDD-ket.
  • Zozo76
    #126448
    Persze igyis korlatozott lenne picit, hiszem a BF3 HD pack-ot nem volt hajlando a kulso vinyora tenni.
  • Zozo76
    #126447
    Szeintem azert is emeltek 32GB-ra mert egyszeruen a mai jatekok egy resze a DLC-el meg update-vel egyutt nem fer el mar 16GB-on. Tegnap este neztem, csak a BF3 is majd 30GB nalam. Persze ebben benne van a 2 lemez installja is. Nyilvan konkurenciat sem akartak maguknak nagyon hogy a 250GB-os gepeket vinyokat is el lehessen adni.
  • orichalcos
    #126446
  • orichalcos
    #126445
    Köszi infót.
  • DarkSector
    #126444
    Hát ha nincs HDMI vagy talán DVI akkor cumi.
  • The Protector
    #126443
    Ahham.Azt próbálom kideríteni hogy tud-e ilyet a monitorom.Sztem nemtudja de biztosra akarok menni.A monitor egy LG flatron W2040S.Ez nehéz menet lesz nekem,ebbe lehet beletörik a bicskám(mármint abba h a ps3 képe valaha megjelenik a monitoron)
  • DarkSector
    #126442
    Tudtommal csak HDMI-n tudod és a ps3-hoz a monitornak tudnia kell valami HDCP-t, vagy mi ez egy titkosításos adatátvivős valami.
    De azt tudom hogy nem olyan egyszerű mint x360-nál és HDMI mindenképpen kell.
  • The Protector
    #126441
    Hali.egy kis segítséget szeretnék kérni.Van egy ps3-om és szeretném sima monitorra kötni.A monitoron sajnos csak sima VGA kábel így nem sokra megyek vele.Mivel a ps3-on hdmi és optikai kimenet van eléggé sok macera lenne vele.Mik a lehetőségeim a ps monitorra kötésével.Szóval azt vágom h hdmi-t éehet dvi-re alakítani,ezt pedig vga azaz DSUB-ra.Ez szép és jó csak azt olvastam h az első 2 digitális míg a vga analóg így be nem röffenne monitoron a gépezet.vagy igen?Vagy vegyek egy olyan kis panelt ami mindent konvertál?nem tudom mi a neve de eddig csak box-hoz találtam.Hol lehet ilyet venni?Bocsi h ide írtam de konzolok terén itt is sokan vannak akik azért rajtam kívül értenek is a dologhoz.
  • DarkSector
    #126440
    Még az új Dashboard-nál megemlíteném a "My Pins"-et, a főoldalon!

    Ezt eddig nem is éreztem hogy hiányzott volna, csak most jöttem rá mennyire kellett volna már régóta.
    Ezt amolyan vishlist-nek tekinthetjük.
    Szépen a kicsemegézett játékok vagy médiákat bepakolhatjuk amik minket érdekelnek és pikk-pakk ellenőrizhetők ujabb keresgélések nélkül.

    Azonnal betettem kb 10 játékot, így könnyen ellenőrizgethetem a számomra érdekes játékok árait, vagy bármi változást. :)

    Nekem ez hasznos.
  • DarkSector
    #126439
    :P
  • Macccy
    #126438
    Nem jarsz messze az igazsagtol. Tenyleg tiszta Alan Wake a kornyezet a Horizonba. Colorado asszem az is ...
  • arty
    #126437
    tdu2 egy istenkáromlás
  • DarkSector
    #126436
    Oks 32GB az új limit...sebaj a 16Gb-hoz képest kész felüdülés...:D

    Vagyis 32GB lett az új limit USB-n keresztül...azért ezt is nagyon szépen köszönjük. :)


    40GB-os vinyokat felvásárolom. :)
  • DarkSector
    #126435
    THX mester
    akkor 1000% hogy jó, hiszen formázni kell és én nem formáztam és USB-n keresztül eddig csak 16Gb-ot látott.

    Vagyis VISZLÁT buzi 16GB-os limit, hogy őszinte legyek ezt előbb is megoldhatták volna...

    megyek formatálni megnézem hogy van-e uj limit, vagy bármekkora lehet, ha nincsen limit, akkor a 80Gb-os vinyómból 7x-et kéne látnia, gondolom a 320Gb a max amit a gyárilag is adnak.