176613
banner
  • ktomi22
    #126634
    tizenhatgigabájt?
  • Seth
    #126633
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Assassins.Creed.III.XBOX360-COMPLEX 16,11 GB
  • orichalcos
    #126632
    AZ biztos hogy nem... :)
  • Muttley
    #126631

    vhogy így én is :)

    főleg én is a Zombik miatt várom
    a 2008-as World at War-ból gyak. csak a náci zombis részre emlékszem szívesen
  • Totti5
    #126630
    Moha

    Eurogamer – 5/10
    Games Thirst – 6/10
    Polygon – 4.5/10
    Destructoid – 5/10
    HardGame2 – 7/10
    NowGamer – 6.5/10
  • Moby
    #126629
    Ez jó
  • Seth
    #126628
    Banhammer mágnes :D
  • davidka003
    #126627
    Gamepod tesztet írja.
    Cool story.
  • Moby
    #126626
    Há heló! Neked mi a jóisten az a 4-es a gamercardon???
  • davidka003
    #126625
    Igen, mosottas, mert nehéz rá programozni és nem fognak időt fektetni rá, mert nincs rá kapacitás, hogy mind a 3 platformon szép legyen és jól fusson.
  • gduck
    #126624
    Holnap végre jön a futár
  • The Protector
    #126623
    Okkés akkor nyomok gatyi képeket is majd.Pc-n, legmagasabb grafikán,legmagasabb felbontáson láttam ezeket EZEN a monitoron és nem merem elhinni h ennyire csúnya.Azt tudom h csúnyábbak a multik a box-nál,a box csúnyább a pc-nél de hogy a ps3-ennyivel szarabb azt nem gondoltam volna.Nem akarom nyalni a seggeteket vagy hasonló,mertt szó nincs arról hanem arról van szó,hogy nem az a fajta ember vagyok aki azt Isteníti elvakultan amije van hanem reálisan meglátom a különbséget köztük.Rendszeresen nézek head2head-et és hiába vagyok ps tulaj,ha úgy látom és sajnos rendszeresen így van akkor én is a BOX-ra szavazok.Itt nem is arról van szó, hogy nem olyan részletes a graf,hanem arról h a ps3 képe rendszeresen mosottas,és az árnyékok pixelesek.
  • Moby
    #126622
    Az egy analóg, ráadásul herélt jelátvitel, ne várj tőle csodát.
    Másrészt a monitorokban általában rettenetes minőségű scaler van, abból kiindulva, hogy úgyis natívban fogod használni. A tévékben (vagy akár az xboxban) lényegesen jobb scalerek vannak, ez is benne van nálad a pakliban. Abból a cuccból ezt lehetett kihozni.
  • davidka003
    #126621
    Hát eddig is tudtuk, hogy a multiplatform címek milyen hitványak de ha tényleg annyira durván fos akkor jöhet arról is kép. De mondom csak linkben. Abból több elfér egymás alatt kis helyen. Vagy rakd be spoilerbe.
  • The Protector
    #126620
    Mellesleg senki ne gondolja, hogy a kábel 100% osan kihasználja a videó megjelenítését lévén egy buher alternatív cuccról van szó amit a kereslet egy vékony rétege hozott létre.Kb a kép amit tudna 80% körül van,ez játéktól függően változik.
  • Moby
    #126619
    Sokunknak van itt az xbox mellett ps3 is, szóval eléggé képben vagyunk mennyire trógerek a multiplat ps3 portok, tisztelet néhány kivételnek.
  • The Protector
    #126618
    Este teszek fel képeket mert bnőm telefonján jobb a kamera.Nekem csak 2 MP az övé meg 8MP szal picit szebb képet tud csinálni.Megnézegettem több játékot is,hát vagy most én vagyok pc-hez szokva,vagy most jön ki az h micsoda gányok a ps3 multiplatformok de pl a spec ops the line olyan mintha odafostak volna a monitorra.Megnéztem a ps ex címeket,Infamous 2 és Uncharted2-3 hát azok brutál durván néznek ki.És bele sem merek gondolni, hogy rendes hd tv/monitoron hogyan néznének ki,láttam már 700ezres tv-n UC3-at de az is csak videó volt de lélegzetelállító a látvány.Este akkor majd hozok képeket de csak akkor ha tudok megfelelő minőségben csinálni.Csak a szép képeket tegyem be vagy legyen eggy kis ps fikázó látványbemutató arról h a multi címek néha mennyire gányak.
  • Totti5
    #126617
  • Moby
    #126616
    :)
  • Moby
    #126615
    Na az furi, mert nem kéne olyannak lennie. Bár az is tény, hogy nekem a box klasszikom van komponens kábellel kötve a tévére, és az ugyanezt csinálja, pedig azt a kábelt én gyártottam, tehát ez mindenképp érték, és minőségnövelő tényező :D
  • The Protector
    #126614
    Nem baj azért leírtam,mert más a kép menü alatt és játék alatt is:)
  • davidka003
    #126613
    Azért engem érdekelne pár kép amint éppen megy valami fasza játék. :D
    Elég lesz linkben is, ne húzzuk szét a topicot.
  • Moby
    #126612
    >720P-ben tudok így játszani mivel nem full hd a monitor de játékokban eszméletlenül szép a kép.

    A PS3 amúgy sem tud fullhd-t, az XMB-n, és egy kezemen meg tudom számolni hány játékon kívül, a játékokban amúgy is lekapcsol 720p-re (nem scalel, mint a box), szóval ez tökéletesen lényegtelen.
  • The Protector
    #126611
    Közben megcsináltam.Figyelmetlen voltam,ne haragudjatok.A belinkelt videón csak az összekötésre figyeltem és a beállításokra nem,ugyanis d terminalra kellett volna állítanom és így egy trükkös gyors átdugdosással lehet a képet belőni.720P-ben tudok így játszani mivel nem full hd a monitor de játékokban eszméletlenül szép a kép.Menu alatt sok a fehér és nem az igazi de így is szebb mint katódos tv-n.Mindenkinek köszönöm a segítséget.Kérés esetén rakok képet ha esetleg kíváncsiak vagytok mit tud a kábel.A másik amit megjegyeznék az a hang,eddig jacken jött közvetlenül a hang a tv-ből,most viszont egy az egyben a ps-ből jön bele a mélyládába.Na így szól gyönyörűen mint otthon pc-n a hangkártyámról.Még1x is köszönöm szépen a segítséget
  • ktomi22
    #126610
    :D :D mekkora szoveg.. +1 :D
  • Moby
    #126609
    Akkor helyettesítsd be a mondat megfeleő helyére.
  • davidka003
    #126608
    PS3-al van össze kötve.
  • Moby
    #126607
    Fixre kéne állítano a box felbontását, mondjuk 720p@50-re.
  • The Protector
    #126606
    Sziasztok.

    Megvettem ezt a kábelt ami ajánlottatok.Mindent összekötöttem ahogyan kell,és sajnos a monitor nem jeleníti meg a képet hanem ezt írja:
    out of range 15.6 khz/25 Hz
    ÉS ez a felirat villog a képen.Hang van minden téren.Sima JAck-es megoldással is van hang és akkor is ha közvetlenül a mélyládába kötöm be fehér,piros kábellal.Próbálgatok mindent.Arra gondoltam h talán azért nem jó mert a monitor előzőleg nem a saját felbontásában lett használva.Sajnos ez sem segített mert megoldottam h beállítsam a saját felbontásra de így sem működi sajnos.Valakinek van vmi 5lete?Előre is köszi a választ.
  • Totti5
    #126605
    Tévedsz.

    Halo 1 több szempontból is iránymutató volt az FPSek közt ( jó pár dolgot másoltak belőle, ami manapság már alapnak számít ).

    Maga idejében grafikailag új megoldásokkal és nagyszerű látvánnyal jött.

    Zeneileg is a legjobbat hozták ki belőle, ami mára a Halo védjegye... egy Halo játék zenéje annyira fontos tényező, hogy ha nem lenne kellően minőségi és profi, akkor menne rá a köpködés, mert a Halo fanok elvárják a legjobb minőséget. Halo 1-2-3 esetében szinte ugyan azok a dallamok voltak, csak modernizálva, mixelve, de a Reach, ODST, Wars új anyaggal állt elő és nagyszerűek lettek, de a Halo 4 volt az igazán amitől tartani lehetett, mert a Halo 3 muzsikája még ott motoszkál mindenkibe, erre itt a 4 és nulláról írták újra a zenei anyagot, ráadásul új zeneszerzővel. Persze megtartotta a Halo stílust, de az új számok nagyon nagyon jók lettek, odatehetőek a trilógia mellé és az ember nem érez minőségi eltérést.

    Hogy mi mindent lehet a zenéről írni? ugye ugye...

    Gameplay. Máig olyan stílust képvisel amit nem igen másolnak. FPS ami lineáris, de mégis kvázi nagy területekkel kombinálva, ahol szerves része a járműves harc is földön s levegőben, mindez olyan fizikával amit máig más shúter megközelíteni sem tud.

    + nem elhanyagolható dolog az AI, ami a shúterek közt az egyik, ha nem a legjobb

    Mindezen dolgokat egy nagyon jól felépített SCIFI világban teszi, jól végigvitt storyval és persze a fő ütőkártya maga Master Chief és Cortana ( meg a Spartan project ). Kapsz jól skálázható nehézséget. 8-10+ órás storyt, co op lehetőséget és multiplayert, ami szintén iránymutató volt az első 3 részben, de nem mellesleg nagyon jó és tartalmas + olyan apróságokat is a kezedbe adnak, mint pályaszerkesztő...

    Ezért.
  • DarkSector
    #126604
    Ettől jót fogtok nevetni majd, végre lehet PC-n RDR-ezni, hiszen Android-ra van x360 emulátor, pC-re meg van Android emulátor...kápise?

    X360 emulátor
  • orichalcos
    #126603
    És ott van már. :D
  • orichalcos
    #126602
    Nem egészen, de szerintem Macccy ki fog akadni. :D XD Még egy negyed óra kb. :D
  • DarkSector
    #126601
    Na már vannak pucér képek rólad? :D
  • orichalcos
    #126600
    Előre is elnézést kérek mindenkitől aki ránéz adatlapomra live-on. :D XD
  • grebber
    #126599
    Metal Gear Rising: Revengeance - részletek a gyűjtői csomagokról
  • Zozo76
    #126598
    A HALO 1-re reagalva: anno fokepp emiatt vettem meg eletem elso konzoljat. A mai napig megvan az XBOX, teljesen gyari allapotu, viszont a vinyoja megdoglott igy kapott egy 80GB-os vinyot. Tele van jatekokkal, a gepet eleve alladin2-vel vettem ujjonan. Warez igen warez! :) De azota mar megtertem, csak eredeti jatekokkal nyomom a 360-on, pedig mar a masodik 360-ast koptatom. Naszoval a HALO az XBOX Classic (bar ezt a nevet csak azutan talaltak ki neki hogy megjelent a 360)-on volt az igazi, szinte erezni lehetett a shootgun erejet a kezedben a kontroller miatt. Akkoriban parhuzamosan nyomtam a XBOX es a PC verziot. Sokkal jobb volt a XBOX. Hiaba a kisebb felbontas, nagy TVn a fotelbol sokkal elvezhetobb volt. Azota is imadom a HALOt de a multit egyedul az elso ressznel nyomtam, a masodik resztol mar nem igen csiptem. A legjobb HALO az elso resz volt AKKOR es OTT, a jo oreg XBOX 1-en!!! :)
  • DarkSector
    #126597
    Bazze még jó hogy szólsz most hogy van gold-om nyomok kis multit a geow 3-ban. :)
  • Zozo76
    #126596
    En csak a zombik miatt akarok BO2-t. :)
  • DarkSector
    #126595
    Az jó, nekem a Black Ops óta nagyon is tetszik a Treyarch melója...főleg a dzsungeles téma...karakterekkel sem volt bajom.
    Mindegy engem sem hatott meg a Word at War-ig, de a Black Ops nálam jó helyen szerepel.
    Ez meg az előzetes alapján még változatosabbnak tűnik.