176613
banner
  • Macccy
    #126714
    Az akadályoz, hogy az ilyen régi filmeket nem bírom. Meglátok egy ódivatú ruhát a 70 -es évekből, vagy egy hajkoronát és komolytalanná is vált az egész! Főgonosz trapéznackóban, mikrofonséróval, ilyesmitől tartok. Bár nekem még a Brosnan féle anyag is inkább szar, talán csak az Aranyszem kivétel, mert az úgy akkoriban moziban váratlanul ütött. Ezt a Craig -es bunyós vonalat komálom, semmi \
  • Macccy
    #126713
    Az akadályoz, hogy az ilyen régi filmeket nem bírom. Meglátok egy ódivatú ruhát a 70 -es évekből, vagy egy hajkoronát és komolytalanná is vált az egész! Főgonosz trapéznackóban, mikrofonséróval, ilyesmitől tartok. Bár nekem még a Brosnan féle anyag is inkább szar, talán csak az Aranyszem kivétel, mert az úgy akkoriban moziban váratlanul ütött. Ezt a Craig -es bunyós vonalat komálom, semmi "robbanó toll" ...
  • Tinman #126712
    Értem :-(

    48 órás gold kellene csak most hétvégére, de semmilyen módszer nem működik már.

    A Monster Hunteres sem, mert japán capcha védelme van, azt meg a magunkfajtának lehetetlen begépelni/felismerni, hogy melyik a helyes karakter, meg melyik nem.

    Steam-re tudok érte egy játékot adni vagy 1 hónaposért odaadom az összeset:

    - Cryostasis
    - Anna
    - Post Mortem
    - Flatout
    - Torchlight
    - The Ship
  • arty
    #126711
    ez nála a "vegyél most goldod ezerhaccázé" reklámcsempére kattolva jött elő!
  • Totti5
    #126710
    Kiszerelésre gondoltam:)

    Amúg tök jó hogy Eszergomba a konzol bolt beállt a Pesti árakra! 5-6 éve itt is baromi drága volt minden, most a Forza Horizon 12900 volt! Eg ezressel olcsóbb mint ha pesten vettem volna.

    Szóval környékiek hajrá irány a konzolmánia.hu:)
  • Tinman #126709
    Próbáltam... nekem ilyen nem jön be sehol... most nem a 200 Ft-ra gondolok, hanem így ezekkel a csempés ikonokkal.
  • davidka003
    #126708
    Hosszan nyomva a nagy zöld gomb esetleg?
  • Tinman #126707
    Ezt keresem! Még DarkSector fotózta:

  • Tinman #126706
    20 perce keresem ebben az elbaxott menürendszerben, hogy hol tudok Gold-ra váltani.

    Sehol nem találom, hozzam a flexet és vágjam ketté, vagy van jobb ötlet?
  • arty
    #126705
    (szerintem pécés ce-t vesz grebber, arra célzott az árral)

    boxon csak "demózik" :)
  • davidka003
    #126704
    "A 17900ft ot bödületesen megéri! "

    Mondja ezt az aki kijelentette, hogy pénzt nem ad boxos játékra. :D
    18k bármilyen játékért vicc. Majd 10k alatt ránézek.
  • arty
    #126703
    mi akadályoz, hogy nekiülj a legelsőtől kezdve? :) (még a kamu-bond részt se hagyd ki, utána duplán értékeled a "rendes" részeket :D )

    sajna én még nem láttam a skyfallt, éjjeli előadáson 1x voltam és elaludtam - örök tanulság volt :D
  • grebber
    #126702
    Az nem biztató, hogy az év játéka gyanus a cucc?

    Már rögtön az első "kisvárosban" magával ragad a game.Rengeteg ember tesz-vesz,állatok sétálgatnak (kutya,macska,malac) és már csak ez elég jó hangulatot ad.Felmászva a legmagasabb pontra elég jó az összkép a kikötkkel mindennel.
    A bunyó egész jó lett sok új mozdulattal (legalábbis nekem nem ismerősek)
    Dialogus rengeteg van ,már benne van sok órám és kb semmit nem csináltam.

    A 17900ft ot bödületesen megéri!
  • The Protector
    #126701
    Vki írjon vmi biztatót az AC3-ról mert előrendeltem pedig jelen anyagi körülményeim közt nem nagyon kéne erőltetnem.Nekem idén ez a 2. 0day vételem lesz.Az előző a sleeping dogs volt.
  • Macccy
    #126700
    Na akkor ő tud valamit, vagy mondom, lehet nála nincs hiány a régi Bond filmek általános műveltségéből!? Mert én 90-es évek előttieket nem néztem soha és hát ezt megnézve meg csak pislogtam, hogy ezt miért ...
  • DarkSector
    #126699
    Gamestar-on pont szóbakerült, ott tetszett az egyik gyereknek, ugyanígy éjjel nézte meg...:D Mint te...0 óra 08 perckor. :)
  • Macccy
    #126698
    OFF OFF

    Bocs, de mivel itt van forgalom és a többség értelmesen írogat is - na, ez dícséret volt - ezért meg kell kérdeznem: aki látta az új 007 filmet (SKYFALL) az elmondaná mi a f*szt is láttam a vásznon pontosan tegnap éjjel? Egy napja WTF fejem van tőle, mert az előző két Craig Bond film és az előzetesek alapján valami kurva ütős adrenalinra számítottam ... ezért is ültem be 00:07 -kor (igen ) a filmre! De a felénél ... legszívesebben elkapcsoltam volna a Wheeler Dealers -re, csak nem lehetett! DE én még reménykedem, szerintem a hiba bennem kell legyen. A jelen elméletem alapján ez valami tribute akart lenni az 50 Years James Bond miatt, szóval aki látta mondja el mit is láttam?! Köszönöm

    Spoiler mentes voltam, az OFF -ért meg bocs, de ha android, mobilteló és PS3 befért, akkor emmá' ...
  • Macccy
    #126697
    Jaja, állat de egy dolog bánt: nagyon rövid a sztori maga, öt rövid epizód alatt alig történik valami a kölkökkel, sok a lassított montázs. BIZTOS nem a történet írókkal van a gond, inkább szerették volna a költségeket minimálisan tartani ahhoz képest, hogy ez egy élőszereplős sorozat/reklám.

    De tényleg csinálhatnának egy teljes sorozatot, de legalább is egy 10X 1 órás minit, mint az Elit alakulat!
  • orichalcos
    #126696
    Nem beszélhetek róla, mert megesznek.
  • DarkSector
    #126695
    Végignéztem a 4 feltöltött part-ot, kb semmi nincs benne.
  • Macccy
    #126694
    Csak nem bírtad ki, pedig azt hittem csak kipróbálod ... Egy rövid mondatban akkor már értékeld a Campaign -t, ha végeztél, kérlek!
  • DarkSector
    #126693
    Én lazán végignézem...:D

    Part 3 és még mindig csak párbeszédek meg átvezetők.
  • szega96
    #126692
    Majdnem! Elinditottam de ink türtőztetem magam
  • TDC Geronimo
    #126691


    Ígyis belenéztem már a múltkori első 20 percbe.
  • TDC Geronimo
    #126690
    Hát mivel már csak PS3am van így azt, de ahogy olvastam a boxos lett most a fosabb port, ha nem is sokkal. Meg ps3on van +1 órányi exkluzív tartalom is
  • DarkSector
    #126689
    1080p .....popcorn......have fun! (a vidiben télleg nincsen sok rece)

  • Totti5
    #126688
    Az már mindjárt itt van... melyik verziót veszed?
  • TDC Geronimo
    #126687
    ah rohadjatok meg még 4 nap mire én kézhez kapom :(
  • Seth
    #126686
    Ez a ló milyen tenyészetből származhat? :D

  • orichalcos
    #126685
    Shit tényleg... Köszi, mondjuk már megnéztem. H4 meg befejezve...
  • Renjike
    #126684
    ez valami iszonyat állat , már 2 körül láttam de csodálatos , a mocsokürlények iszonyat jól néznek ki , röptében a plazma vagy tűfegyverek is iszonyat jók. Plazma kard :'DDD rohadt jó és nem akarnak sorozatot vagy filmet csinálni külön elég sikeres lenne ha ilyen minőségben csinálják . Ráadásul a színészekkel sincs baj.
  • DarkSector
    #126683
    Ja értem.
  • Totti5
    #126682
    Két féle Kinect jelzés van.

    Only with Kinect sensor = csak Kinectel játszható.

    Better with Kinect sensor = a tök hagyományos irányítást egészíti ki új fukciókkal, pl fejkövetés a Forza esetében, vagy hangvezérlés, vagy bármi más.
  • DarkSector
    #126681
    Akkor csak a felirat félreérthető.
  • Totti5
    #126680
    Nem vagy tisztában a kinect funkcióival, amúgy meg ha van egy kiegészítő hardwered amit tudsz használni kiegészítőnek extra fuknkciónak, akkor az jobb, hiszen azért van.
  • DarkSector
    #126679
    A szóhasználat szar, mert az aútós játékokat csak joy vagy kormánnyal lehet normálisan irányítani, tehát mivel 90%-ban irányításról szól a játék, ezért max 10%-ban lehet jobb Kinect-el a menüben való operáció, vagyis hülyeség és nem ide illő a fenti "logo"

    Legalábbis én így gondolom.

    Nem azt kellett volna írni hogy "Kinect-el jobb"
  • Totti5
    #126678
    De kell, különben honnan tudná bárki is hogy támogatja a kinectet, és amúgy egyes funkciók miatt jobb élmény lehet.
  • DarkSector
    #126677
    Csak az a fasz "Better with bla-bla-bla..." nem kellett volna a borítóra.
  • Totti5
    #126676
    Azért kemény, hogy a Forza 3 limited kulcstartót és pendrájvot rejtett. Forza 4 csak egy kiskönyvet, Horizon 1 DLC kód fecnit... Na mindegy a játék a legek lege! :)
    .
  • Macccy
    #126675


    Forward Unto Dawn Ep4 ... ha már Oriic mással van elfoglalva