176613
banner
  • TaRka0107
    #126754
    Kíváncsi lennék a véleményedre, úgy hogy várom.
  • Totti5
    #126753
    Délután jövök NFS Most Wanted rivjúval, videókkal. Nehéz lesz átszellemülni a Forza után, de sikerülni fog, remélem olyan jó lett mint a videókon.
  • Moby
    #126752
    No én ezt teljesen más aspektusból közelítem: ha valaminél ennyire minden adott, hogy jó legyen, de én magam már képtelen vagyok megújulni, akkor ki kell adni másnak teljes szabadsággal, csak azt tudni kell jól megválasztani.
    Én erre mostanában több pozitív példát is láttam.
  • Harlekin
    #126751
    Tudom mivel ki van már sütve csak még a kezdést várom.
  • gduck
    #126750
    #126720-ra nem válaszolt senki, biztos türelmetlen voltam ;)
  • arty
    #126749
    konklúzió: ebben a játékmenetben ~80-100 óra van. ezt kijátszhatod 1-2 résszel is, vagy elosztva az öt részre. utóbbi esetben még tetszhet az ac3 is ;)
  • Moby
    #126748
    1. Szerintem kurvára sehol nem írtam, hogy a játék szar. Szar játéknál nem kertelek, és eléggé tudom cifrázni, ha valami valóban fosparittya. Azt írtam le ami tetszik, és ami nem.
    2. Tökéletesen mindegy ki írja le, hogy a játékmenet és a harc semmit nem változott, pedig én, a sorozat kedvelője pontosan ettől féltem. A helyszín már ízlés kérdése, azon felesleges vitázni.
    3. A véleményem továbbra is fenntartom: én sokkal többet vártam a 3-tól. A minőség továbbra is nagyon magas, de zéró fejlődés van a játékban, totálisan megrekedt minden szinten a 2. rész által meghatározott tengelyen, csakhogy időközben ez már az ötödik kiadott nagygépes rész a franchiseból.
    4. ami kimaradt az előzőből: a 3D-je kurvajó, de ez már kurvajó volt a revelationsben is.
  • grebber
    #126747
    A 4-et ne várd az már rég megjelent!

    AC1, AC2, AC Brootherhood, AC Revolutions, és AC3
  • Harlekin
    #126746
    AC 2 vel kezdtem a sorozatot végigjátszottam,majd megcsináltam 1000 G re és újra végigjátszottam.Fél év múlva jött a 3 mondom előtte végig nyomom az 1-et a feléig se jutottam el és nem tetszett így abba martadt.Na mondom majd a 3. de az első fél óra után kikapcsoltam a boxot és ez jót nem jelent.Végig vittem utánna,de kb a 8. nekifutásra.Ezért Én várom a 4 et,de nem fűzök nagy reményeket hozzá videók ide kommentek oda.
  • heady
    #126745
    Miert ne tennenk? ;)
  • DarkSector
    #126744
    "csak játszani nincs kedvem vele, de szivesen végignézném."

    Az AC2-őt kimaxoltam és azóta érzek így a sorozat iránt.
    Valahogy unalmas már ugyanaz a gameplay.
  • davidka003
    #126743
    Pillanatra már megijedtem, hogy tényleg ilyen szar a játék aztán rájöttem, hogy a kommentet Moby írta úgyhogy megnyugodtam. :D
    Otherworld-nél vagy szerkesztő szerintem. :DD
  • gduck
    #126742
    Akkor ha nem bánnátok bejelölnélek titeket ;)

    Valamilyen klubba benne vagytok már?
  • Totti5
    #126741
    Dehogynem!
  • Harlekin
    #126740
    Miből gondolod?
    Spec. a barátlistámon 9 ember és Én is 3 napja.
  • grebber
    #126739
    Sleeping Dogs is több hétig vezetett de olyat nem hallani hogy átlépett valami komolyabb határt!Pedig az még jó is volt!
  • DarkSector
    #126738
    Eladásban?
    Hát mert új cím és megveszik ez még nem jelent semmit, a multiban lehet hogy jobb a single ami egy kalap szar.
  • Örm
    #126737
    A gamespot-on az új Medal of Honor vezeti a top 10-et! Hogy lehet, hogy egy mindenhol lehúzott játék vezeti a top listát?
  • gduck
    #126736
    Forza Horizont nem nyomatja senki?
  • DarkSector
    #126735
    SETTINGS -> ACCOUNT -> YOUR MEMBERSHIP
  • DarkSector
    #126734
    Szerintem a 200ft-os miatt kérdezte. :D
  • PrisonMan
    #126733
    Sajnos továbbra is folytatódik ez a "nincs jel" / "nem kompatibilis üzemmód" HDMI-s mizéria :| Y + RT nem akar működni, sehogy se rebootol. Néztem videókat is, hogy hogyan lehetne a felbontást megváltoztatni 1080-ról legalább 720 (szerintem azt már vinné), de egyszerűen a beállításokba se tudok belépni-nem találom. Esetleg másféle kábel megoldhatná a problémát vagy mit kezdjek vele?
  • Seth
    #126732
    Ugye? Azok a rohatt lovak... :D
    #126686
  • Moby
    #126731
    AC3 főrszt impressön:

    A hajókázás csodálatos. Mint egy gyönyörű hátterű point&click játék, csak minden mozog (nagyjából az interaktivitás is ennyi).
    Aztán beértem a városba, és teljesen elvesztettem az affinitásom a játék iránt :(
    Ugyanazt csinálom századszor, ugyanaz az egygombos harc lebutítva mostmár félgombra, iszonyú mennyiségű glitch (repülő ló, beakadt ló, lebegő fegyver, lebegő hulla, minden ami csak létezik), mindez ez dögunalmas, retkes, érdektelen koszfészekben .
    A karakterek kurvajók,a nyelvezete csodás, jó a humora, kiemelkedőek a cutscene-ek, csak játszani nincs kedvem vele, de szivesen végignézném.
    Továbbviszem, mert láttam a videókban olyan helyeket, amik érdekelnek, de ha túlnyomó többségben bostonban kell egygombharcolnom, akkor nagyon rossz szájízzel fogok búcsúzni a szériától.

    /a lovak miért néznek ki, és miért mozognak ilyen rettenetesen?
  • TDC Geronimo
    #126730
    12-15 óra a főstory és neogafon olvasgatva simán nagygépes minőség és tálalás.
  • Totti5
    #126729
    Ez rendesen büntet!

    Ilyet akarok!


    De előtte megvárom a teszteket, mert kézi konzolos verziókba nem bízok. Ha kiherélt, rövid, buta verzió lesz akkor nem kell, de ha azt írják a tesztekbe hogy oda lehet tenni a nagygépes akár az első rész mellé, akkor nincs mese.
  • The Protector
    #126728
    Olyan lopakodás,hogy leguggolva oson vagy csak megfontoltan lépked soha nem is volt.A leglassabb haladás a séta.Mellesleg nekem is hiányzott ez a dolog ,de itt inkább az ezer helyről való megközelítés és az észrevétlen odajutás jellemző.Hülyén nézne ki ahogy egy 100fős téren sam fisher szerű guggolós járásban közlekednél,emberi szemmel meg rohadtul feltűnő is,feltűnőbb mintha csak sétafikálnál.
  • Tinman #126727
    Igen, beszéltem vele, de 1500 Ft-ot sokallok 1 hónapért úgy, hogy leginkább hétvégén tudnám csak kihasználni. Már pedig 1 hónap kellene amíg kimaxolom XBOX-on is a Dark Soulst. Mindegy nekiálltam offline-ba a Microfos meg kapja, hogy PC-n és PS3-on is ugyan ezért a multi élményért egy fillért nem kérnek.

    Nem szarrágásról van szó, csak baromi gyakran 200 Ft-ot szokott írni 1 hónapra a Live... most persze pont nem dob ilyen akciót, de leszarom. Elvek! Játékért fizetek, de ezért a komolytalanságért nem.
  • grebber
    #126726
    Akkor nagyon rég tolhattam már a többi AC-et mert mintha rémlene hogy azokban volt ezért is hiányoltam itt.
    Van pár rész ami kb 10 perces lenne azt 2 órát szopok mert mindig észrevesznek
    De ez legalább nem 5 órás lesz
  • Seth
    #126725
    Nincs ilyen, és nem is volt egyik AC-ben sem. Sokan kifogásolták ezt már korábban, hogy egy úgymond bérgyilkolós játékban(bár már nagyon nem erről szól az egész) nem lehet lopakodni. Itt annyi újítás van,hogy a tereptárgyak sarkainál odalapul a falhoz és oda lehet csalogatni az ellent egy füttyel. Meg vannak bokrok,ahol szintén meghúzza magát, bár arra már nem emlékszem hogy a korábbi részekben van e ilyen
  • grebber
    #126724
    Most vagy én vagyok debil düddö vagy ebben az új AC-ben nincs "szabad" lopakodás csak amikor olyan helyre érsz ahol alapból lopakodásra vált a game!

    Ha esetleg van benne szabad lopakodás is tehát ha megnyomok valamilyen gombot és lopakodik kérem irja le valaki mi ez a gomb mert már elég sok órát beletettem de erre nem jöttem rá.
  • TDC Geronimo
    #126723
    DAT OLED :d
  • Seth
    #126722
    Helyben lőjenek agyon, de szebbnek,színesebbnek néz ki így videón ,mint a nagygépes 3. rész :D
  • TDC Geronimo
    #126721
    AC téma bár kicsit off. Ahogy elnézem a vitas verzió nem sikeredett valami rosszra :o

  • gduck
    #126720
    Ezen én is meglepődtem...

    Amúgy brutál jó a játék és meglepődve tapasztaltam, hogy az októberi autócsomag is járt a limited collector's editionhoz :D

    Csinál valaki klubbot? Ha lehet belépnék valamelyikbe ;)
  • Renjike
    #126719
    Ki tolja innen a Warfightert ? valami borzalmas .... szokat tölt , minden átvezető előtt fekete képernyő , karakterek mimikája mint egy 6 éves játéknál, meg olyan iszonyat furcsa abba is hagytam még jó hogy virágboltból van .. Az elsőt látatlanban megvettem még amikor megjelent meg is érte nekem nagyon tetszett de ez valami borzalom.
  • Animefox
    #126718
    sziasztok valaki tolja online a pdc champion darts-ot?
  • Totti5
    #126717
    Iceakos

    1hó 1500
    3hó 3500
    12hó 8000 ( 21 ft/nap :) )

    Most hog jón az ünnep, jönnek az akciók is rendesen és egy részük biztos goldos lesz.
  • Morphin
    #126716
    Hali mindenki!
    Én mint "őspécés" megint kacsintgatok az xbox felé.Már volt kétszer is, de mindig eladtam 1 hónap után.Egy sima Falconom volt azt hiszem...amikor megjelent a GTA IV meg utána egy évre rá egy vízhűtéses flashelt gép.
    Nem emlékszem,de mintha gyorsan kellett volna a pénz valamire és ezért adtam el...nameg az, hogy a mindennapokhoz a pc jobban kellett.PC-m még elég tartós nem nagyon kell az igényeimhez fejleszteni 1-2 évig.
    Látom egy ideje megy ez az RGH-zás viszont nem tudom mit gondoljak erről (mondjuk nem vagyok láma kezelni a buherált szoftokat) amikor ~50k-ért van 250Gb-os Slim 2(+1) év garival a konzolst*di*ban.
    RGH gépre meg adnak fél évet azt hiszem és ugyanez a konfig ~70k.
    Anno volt Goldom és tök jó volt multizni.Nem tudom most milyen game-k vannak amikkel érdemes, de a kérdés, hogy megéri-e legal maradni és Gold-ra előfizetni.(persze így a játékok elég sokba fognak kerülni)
    Elnézést,de valahol meg kell ezeket kérdeznem.Ha itt tilos válaszolni ilyesmire akkor PM-ben is várom a segítséget.
    Köszönöm.
    Üdv M
  • orichalcos
    #126715
    És tényleg patchelték Monster Huntert. :( Baz...