176613
banner
  • TDC Geronimo
    #126794
    AC3 most mikor jelenik meg nálunk hivatalosan, mert platinumba ahol rendeltem 30at írnak, de van ahol 31et? Remélem 30án kihozzák :y
  • Moby
    #126793
    Ha valami, ez aztán felesleges ebbe.
    Bármilyen autóközeli kamerával irányíthatatlan.
  • Macccy
    #126792
    Ez valami leküzdhetetlen NFS hagyaték lesz, hogy nem csinálnak műszerfalat, de már hoodcam -et sem? Pedig így kívülről ígéretes.
  • Macccy
    #126791
    Egyrészt: egy hete újráztuk haverral a Halo3-at és meg mernék rá esküdni, hogy nem termelődnek újra.
    Másrészt: ha csak 10-15 jönne akkor nem volna meg a Flood feeling. Az alienek talán elfogytak amikor Vasquez és Burke halomra lőtte őket? A zombik talán elfogytak a Holtak hajnalában? Ez ilyen "sok hangya" műfaj.

    Na de elég a rinyálásból. Az uccsó pályán nincs Flood szóval hajrá Soldier!
  • Totti5
    #126790
    Miért?
  • Totti5
    #126789
    Nincs, de eszembe sem jutott volna használni.
  • DarkSector
    #126788
    +1
  • vg
    #126787
    Az még semmi. Iszonyat gagyi érzése van az embernek amikor játszik vele.
  • arty
    #126786
    nincs motorházttő?!?!?!??!?! :((((

    kicseszett criterion :(((
  • heady
    #126785
    Kosz Totti, most vehetem meg... -.-'
    :)
  • FlyHigh
    #126784
    Nehézség csak egy dolog, de ez színvonaltalan, újratermelődő enemy-t nem veszi be a gyomrom, így már van benne cod is meg half life is, szörnyű ez így együtt, tök elment a halo feeling.
  • DarkSector
    #126783
    Jobbra van ami tud HD-t. :)
    Roxio GameCap HD
  • Seth
    #126782
    Közben megtaláltam, hogy a már egyszer megpróbált versenyeket egyből lehet indítani
  • Macccy
    #126781

    Miért nem húzod lentebb a nehézséget, ha nem megy? Nem azt mondom, hogy minden áron szeressétek a HALO 3 -at, na de ezért feladni ... Vedd le Easy -re és akkor szinte a Flood (a "black mesa-s mutánsok") fogja kérni, hogy kanold szét őket!
  • Seth
    #126780
    Mindegy melyik, a lényeg az amit említettem. A Paradise is biztosan ilyen volt, bár azt egy későbbi patch-ben belerakták,de akkor meg már nem érdekelt
  • davidka003
    #126779
    Underground 2-ben nem volt muszáj elérni a versenyhelyre, menüből is lehetett indítani a versenyeket.
  • FlyHigh
    #126778
    Akkor nem vagyok egyedül, kikanolta nálam a biztosítékot, igazából már hagynám is szívem szerint, mert nem olyan jó mint a többi, de érdekelne a vége, lehet inkább elolvasom.:D
  • Seth
    #126777
    Ejj de tudom gyűlölni,amikor neked kell odacammogni egy versenyhez. Lefutsz egy sokkilóméteres versenyt a terület keleti felében, és tuti hogy a legközelebbi a nyugati terület végén lesz. Miért nincs egyből versenyindítás? Emiatt untam meg az Underground 2.részétől kezdve szinte az összest. Majd ha furikázni akarok a városban akkor megteszem,de ne legyen már kötelező.
  • grebber
    #126776
    Állítólag csak időre menős baromság fut coop néven!
  • TaRka0107
    #126775
    Mennyi egy ilyen?
  • Mr Manson
    #126774
    AC3ban van coop?
  • Totti5
    #126773
    De csak SD felbontást tud, amit látsz jutubon az a legjobb minőség amit ki tudtam hozni belőle ( ha HDban nézed, de nyilván ). HD kütyük drágák, de majd nextgenre beruházok egy olyanra. Amúgy egyszerű használni, jó kis cucc és olcsó volt.
  • davidka003
    #126772
    Ja. Például azért is fos a 3. rész.
  • TaRka0107
    #126771
    Ahha, köszi!:)
  • Totti5
    #126770
  • FlyHigh
    #126769
    Felkúrt valakit a halo 3-ban az a pálya ahol a half life-os black mesás mutánsok vannak mindenhol?
  • DarkSector
    #126768
    A kezével. :)
  • TaRka0107
    #126767
    Mivel veszed fel a videókat?
  • DarkSector
    #126766
    Hosszú ideje (pro street) ez a legnormálisabb NFS. Ránézésre.
  • Totti5
    #126765
    Nincs és nem is kell. Van egy aszfalt nézet és van ez, nincs több.
  • davidka003
    #126764
    Nincs benne belső nézet?
  • Totti5
    #126763
    Sokra nem jutottam az NFSel. Autókat keresgélek és krúzolok, élvezem az audiót.

    Irányítás nagyon jó, a fizika is nagyon jó. Drift nehéznek tűnik, mert kanyarodásnál nem kezd el magától keresztbe állni mint a HP, és a kanyarokat sem lehet ész nélkül venni. Érzésre is látványra is autókat vezetek és nem dobozokat és van némi felfüggesztés szimulálás is. Nagyon rendben van és persze nagyon szép is.

  • Soldiers
    #126762
    Hali

    Van egy 107cm-s Lg tv ( full HD minden) és rákötöttem a boxot de vmiért a játékokban a felirat olyan pici ez mitől lehet HDMI kábellel van összekötve
  • Totti5
    #126761
    Ingame.
  • DarkSector
    #126760
    Nem hát, cg. :)

    Akkor PC-re nem is lesz?
  • Totti5
    #126759
    GTA 5

    "Megérkeztek ugyanis az első promóciós poszterek a kereskedőkhöz, melyeken az ominózus időpont is ott díszeleg: a sokak által várt játék 2013 tavaszán érkezik, méghozzá 360 és PS3 platformokra."

    Én mondtam hogy nem nextgen az a videó.
  • Totti5
    #126758
    Várjál most kaparom össze magamat. Fülig érő vigyorral szambázok ki be az alagutakból már fél órája. Szerinted? mindjárt eljutok oda is hogy menjek egy versenyt, de még muszáj lesz párszor átbrummognom a hatás kedvéért:D
  • arty
    #126757
    délután van!! :D
  • Moby
    #126756
    Nagyon szép, nagyon criterion minőség, de ez nem az én játékstílusom :D
    10 éve még viszonylag jól elvoltam a burnoutokkal, mostmár csak szimplán hörögvekurvanyázás van :DDD
    Az első nyolcas versenyt lenyomtam, aztán a tévé épségének érdekébeninkább hagytam, még elkrúzolgattam kicsit, nézelődés gyanánt.
    Nem hiszem, hogy többet előveszem, de ez nem azért van, mert a játékkal bármi baj lenne :)
  • Harlekin
    #126755
    Akkor így az 5,mert kicsit elszámoltam magam mival
    AC Brotherhood ot számba se vettem azt tényleg csak megnéztem.