176613
banner
  • ktomi22
    #126834
    sokat..es ne ilyet :D sok jot.. kérlek sok sok xbla game cimet ami valami eszmeletlenul jo.. olyat :D
  • Muttley
    #126833
    Hot Pursuit?

    csendes nyári hajnal - épp pirkad
    alig hallod a szellőt, madarak sehol
    festői táj kellős közepén autópálya nyúlik el és tűnik tova a messzeségben
    ekkor a távolból V8, V12 motorok visszhangja töri meg a csendet
    beletép a képbe és elsüvít 6 db 700 LE feletti szupersportkocsi

    autópályán szembe forgalommal 280-nal
    feszült figyelemmel kerülgeted a semmiből felbukkanó autókat
    Bugatti Veyron-ok lihegnek a nyakadban, útzárakat centizel, miközben helikopter hajigálja a nyakadba az áldást
    eközben forgalommal szemben töltödik a nitro
    egyenes szakasz következik
    célba vett egy EMP
    az utolsó turbo feltöltő fehérlik a HUD-on, "rátaposol a gombra"
    alig tudod kormányozni, zöldes blur és hangorkán közepette süvöltesz a messzeségbe
    ahogy kifogy, ráküldöd full-ra töltött nitro
    Swooooosh - átszeled a célvonalat
    New Record :)

    ehhez képest van egy Most Wanted, aminek a neve is sugallna egy sztorit
    (tudod, a MW-ek is ezért (is) ütöttek nagyot :)
    takony ragadós arcade autók, fakó városi rengeteg, semmi adrenalin
    busted - semmi nem történik ha lekapcsolnak v. ha nem
    a tesztekben mást nem tudnak mutatni, csak h 8 percig megy az autó
    és 1x 2x ugrik vagy 50 métert vmi emelkedőről, mint egy szteroidos kenguru

    I am with HP :)
  • DarkSector
    #126832
    Te most nekem Telenor-os előfizus, akkor gondolom a Telenor oldaláról ha leszedem az jó lesz nem? :D

    Csak nagyon félek mert az ICS-ről elég sok bugot hallani, hogy memóriákat nem kezeli jól meg ilyenek.
    Gondolom már visszaváltani a régire nem lehet.
  • Totti5
    #126831
    Story telling a Forzában is abbamaradt azután, hogy az elején lement pár CGI videó... azóta semmi nincs.

    TDU 2 ribanckurva diszkókirály szintű story, meg annyira gázos volt, hogy ha kihagyták volna akkor az csak növelte volna a játék értékét. Én konkrétan nyomogattam mindent hogy az elejét skippeljem, annyira kínos volt.

    MC:LAba volt valami story, és az tetszett is, igaz semmi új, de a versenyzésről szólt.

    Az persze tény hogy a Dirver storyja "fasza" és lehet olyat is csinálni, de ebből az NFSből egyátalán nem hiányzik semmi ilyesmi.
  • TaRka0107
    #126830
    Én is ráraktam ICS-t, de az enyém nem hivatalos ICS.
  • Totti5
    #126829
    HPban sem volt story.

    A játék egy hatalmas játszótér, nincs semmi szarakodás, ott az autó és csapasd, légy a legjobb. Folyamatosan autologban vagy, amint barát ment időt és jobbat mint te szól és már mehetsz is megdönteni látod hogy mit csinál, mennyi pontja van hol van a ranglistán stb.

    Garázs nincs, hanem az autók a városban állnak, kicsit vagy jobban elrejtve. Meg kell keresni, amit ha kikapcsolod a zenét ( ami alap, mert ezeket a hangokat kár elrontani valami tuctuc szarral ), akkor ha hallasz zenét akkor a környéket autó van hiszen ott bömbölteti a rádiót. Odamész mellé és Y-al "átteleportálsz", váltasz autót, amit megkapsz.

    A megkapott autókat pedig lehet fejleszteni, lehet gumit cserélni, kicsit tunningolni, modokat beletenni úgy hogy bármikor vezetés közben jobb dpbadal lenyitod a menüt ott mindent el lehet érni. Festés és a javítás a kutaknál van, ahol átmész és kap új fényezést ( random ) és patent lesz az egész cucc. Versenyeket beállíthatod, autolog, autóváltás, tunning stb... pofon egyszerű és kényelmes rendszer. Minek ide garázs???
  • Totti5
    #126828
    Egy versenyen belementem a szögbe és oda is lett mind a 4 kerék, és esélyem nem volt.

    Megnézném hogy rázod le, mert amúgy is nehéz, ha nem rakétával mész és kell hozzá a sebesség és felnin nagyon nem megy az autó, persze az lehet hogy meg voltán tuningolva és egyenesbe rákűlted a nitrót és lemartadtak, de kanyarodni már nem úgy lehet és ott bukta van. Vagy én vagyok béna:D
  • DarkSector
    #126827
    Donkey Kong.
  • Totti5
    #126826
    Olcsó???

    Feszegeti az Xbox határait keményen és ennek néha lassulás az ára, ami kurva zavaró. Szerencsére ritka és csak akkor van ha megy a 10 fős verseny, és 50 tereptárgyon rongyolunk át ami repül össze vissza, szikrázik stb.

    Teknóban sokkal nagyobb kihívás volt mint a Forza Horizon, teszem azt trillió effekt, valós bevilágítás, aszfalt tükröződés, szikrák, 10szer több por és füst effekt, autókon a takony sokkal jobb és persze a város baromi nagy és nagyon jól néz ki és nagyobb a forgalom is. Ennek persze az az ára hogy amíg a Forza H képminőségre hibátlan, semmi rece, ellenben az NFSen szerintem nincs AA.

    Olcsó játék a WRC 3 ez az NFS minimum annyiba fájt mint a Forza Horizon, de szerintem többe, mert itt a környezet nagyon brutál és persze az autók is rettentő szépek, így hátsó kamerából azt mondom hogy nincs eltérés a Forza és eközött.

    Fotomód sajnos nincs benne, vagy csak én nem találom, amit nagyon hiányolok, mert a HPban volt és nagyon dúrva képeket lehetett lőne vele.
  • ktomi22
    #126825
    mondjatok pls jo arcade gamekat..
  • Muttley
    #126824
    Black Ops 2 - Élőszereplős Trailer
    :)
  • DarkSector
    #126823
    Van itt valaki aki frissített már telefont? Azért kérdezem mert a Smart Glass miatt kéne az ICS a telómra.
  • DarkSector
    #126822
    a legolcsóbbat
  • FlyHigh
    #126821
    Szerintetek melyik verziót érdemes előrendelni FC 3-ból?
  • DarkSector
    #126820
  • TaRka0107
    #126819
    Nem arra van, hanem hogy telóval irányítsd. Írni sokkal jobb telefonnal.
  • placido
    #126818
    sziasztok eladó FORZA HORIZON fém dobozos változat 8000ft-ért érd. 0617878510 telefonon minden nap este 20.00 óráig
  • ktomi22
    #126817
  • Moby
    #126816
    Kár, hogy a boxom "nem alkalmas" erre, pedig kipróbálnám röhögni :D
    Ettő feleslegesebb dolgot dülledő szemmel sem tudnék kitalálni.
    Kettő darab méter feletti tévén nézhetem a boxot otthon. Minek még a zsebhokim is ehhez? Mi a faszt fog ez még hozzátenni, ami ott nem volt jó helyen? Vagy hátha nem bírom ki hazáig a pöcsköszörű xbox nélkül? LOÁL
  • Moby
    #126815
    Nemtudom. Mint írtam én ezzel nem játszom, és egyikkel sem játszottam, én nem kedvelem ezt a stílust.
  • heady
    #126814
    En is bejeloltelek :)
  • Muttley
    #126813
    se sztori, se garázs, se semmi?
    igeeen?
    ezt úgy hívják 2012-ben, hogy .... :)
    bár az autóhangok jónak tűnnek Totti videója alapján
    akárhogyis, nagyon nehéz lesz letaszítani még hosszú évekig az arcade vonal trónjáról ezt:

  • arty
    #126812
    ez oké, csak nehéz megemészteni, hogy a kormánnyal, motorházról jól játszható run után "megint" visszaléptünk :( de ez van... ettől még játszok vele, csak rosszabb lesz a szám íze :P
  • TaRka0107
    #126811
    Jaja, tudom:D De működik, elég jó dolog.
  • gduck
    #126810
    Forza Horizon kérdés:

    Online lobbyban amikor a kategóriára kell szavazni, szavazás után sokszor nem lép vissza a szavazó képernyőről (felső felirat ott marad) és így nem tudok autót választani verseny indulás előtt. Nálatok is előfordul ez?

    Klubbot csinált már valaki?

    Amúgy a játék letehetetlen, már rég kapott el ennyire egy játék :)

    UI: Totti, Harlekin köszi hogy elfogadtátok a barátkérőmet ;) Még szívesen barátkozok, aki nyomja a Horizont az jelöljön be ( gduckHUN ) !
  • Seth
    #126809
    Én tökjól elvagyok vele, bár az biztos hogy a körítés hiányzik.Adtak egy várost autókkal aztán menj amerre akarsz meg csináld a versenyeket. Se sztori, se garázs, még egy rohadt QUIT TO MAIN MENU sincs
  • vg
    #126808
    Hát igen. Azért reméljük jövőre jön a Shift 3, esetleg végre megcsinálják az Undergorund 3-at a Forza Horizon kihívójaként.
  • davidka003
    #126807
    Követelmény: Android
    4.0 és újabb
  • TaRka0107
    #126806
    XBOX Smartglass for ANDROID!
  • davidka003
    #126805
    NFS: MW:

    "1 óra játék után a véleményem:

    Ááááá...! Borzasztó...! Sikerült ennyi idő után annyira felmérgelnie, hogy muszáj volt kikapcsolnom a gépet! A grafika szép, a zenék jók, de az irányítás sztem borzasztó... nehézkes... Bocsánat de akarva, akaratlanul össze kell hasonlitsam a forza horizonnal... hát nálam a forza a befutó!

    Szerintem ez az idő visszatekerős dolog nagyon ügyes dolog, nem törik meg a játék menete... sokkal jobb mint amit ebben alkalmaznak... "crashed" majd vissza tesz a pályára és indulhatsz 0-ról...

    Nekem csalódás! Ha autós játékkal akarok játszani és még választhatok is akkor tuti Forza..."

    "EZAZ sikerült az EA-nek meggyalázni a Most Wanted-et is! Csak így tovább!"

    "a csaj mondókájánál fel figyeltem az első videóban ami olyasmi volt hogy " FELFEDEZHETEK új autókat amik az enyémek lehetnek onnantól" hát ez annyit tesz h neked nincs se garázsod se semmid... Az autókat meg kell találni és átszállni.... a versenyek rohadt nehezek... az irányítás szerintem borzalom... zenék 0... ( én kb évekig hallgattam a régi MW zenéit de ezek semmit mondó szarok ) ... rendőr üldözések talán jó lenne ha nem kéne 6 percet várni míg le megy a Heat level "

    "1 óra játék után csatlakozom azokhoz akik az első most wanted meggyalázásának tartják.
    Semmi garázs csak megyek meglátok egy másik kocsit és átülök nincs harc a jobb kocsikért...

    Az irányítás is egy rakat sz.r (még 1 óra után az irányítás is kocsifüggő van olyan kocsi amit nem lehet 130 fölött irányítani). A grafika az jó de azért zavar a lemenő nap mikor az aszfalton annyira csillog hogy a szembe jövőt nem látom. "

    "Így van ahogy már 2-en leírták, egy hulladék a játék."
  • Macccy
    #126804
    Hajajj ... akkor ez még mindig nem autóviselkedés ...
  • Moby
    #126803
    Az autóviselkedés ami manapság elvárható egy arcade játéktól is: van "némi" felfüggesztés, illetve van "némi" tapadás is, vagyis inkább annak hazudott minimális valami, de ezektől még leráztam tegnap a zsarkuat 4db izzó alufelnin (nem vicc), sőt, mentem velük 100mph-val a tengerpart homokjában, szal azért tudjuk mán, hol a helye egy nfs-nek :D
  • arty
    #126802
    - ha kormánnyal nem játszható, akkor persze mindegy, gamepaddal tologatom én távoli nézetből (álá HP3 by criterion)
    - mivel totti leirta, hogy egész autóviselkedés van a doboz alatt, gondoltam kormánnyal fogom játszani
    - outrunnal nem volt gondom, mert ott távolrol sem viselkedett a doboz autóként ;)
  • Macccy
    #126801
    Hátha az én ereimben Bomba!ˆ energiaitalt pumpál az egyhengeres dízel ...! Egyébként vágom miről beszélsz, de ha választhatnék, én mégis valami belső irányítást kérnék, mert így áramszedő nézetből még annyira sem érzem ...

    Ehh, HORIZON kell majd, látom már én is ...
  • Moby
    #126800
    Biztos volt olyan, aki az outrun-t sem játszotta, mert nem volt belsőnézet.
    Szerintem simán belefér, hogy te meg ezt nem fogod játszani.

    Tudtátok kik csinálják, tudtátok ők miben jók, és azt is hogy az nfs miről szól amikor nem épp valami egész mást akarnak eladni a brand-el.
    Saját magatoknak gyártjátok a hülyeséget. Tulajdonképp meg is érdemlitek amit kaptok, megdolgoztok keményen érte :D
  • Moby
    #126799
    Nem. Ez egy ízig-vérig arcade autós játék. Értsd: űrrepülő felszállási sebességével mész, meglehetősen "zajos" környezetben, a valóságtól elrugaszkodott irányváltásokkal. Értsd2: szart sem látnál belőle. :)
  • vg
    #126798
    Mert látszik az egészen, hogy olcsó. Nem tudom jobb szóval leírni. Úgy egy órát játszottam vele, elég is volt, pedig én imádom az autós játékokat.

    Na, Assasin Creed 3

    Eddig 12 órát öltem bele, nagyon tetszik, pedig én aztán nem vagyok AC rajongó. Harc nekem elég furcsa, eléggé béna vagyok benne, gyanítom ez a végére sem lesz jobb, nem baj. Nyomogatom a védést aztán ütök, jóvan, aztán le is verte az ellent. A vadászós rész nem tetszett nagyon, pedig legalább két órát beleöltem. Nem tudtam rájönni milyen szögből kell a szarvast kinyírni. Grafika is állat, főleg a színház rész tetszett nagyon, az erdőben vannak brutálisan vacak elemek.
  • Macccy
    #126797
    És autótávoli kamerával irányítható CSAK? Mi ez, toronydaru?
  • arty
    #126796
    felesleges bele? miért? téged talán zavarna, ha én játszhatnék hoodról? ;)

    biztos túl sok meló lett volna megcsinálni. vaaaaagy a criterionos "igényességbe" nem fért bele. (értsd: burnout heggesztésére való kretén banda)
  • DarkSector
    #126795
    Ha éveket vártál rá, akkor pár nap már nemsok. :)