176613
banner
  • Seth
    #126914
    Nem ígértek vmi trailert is mára a GTAV-höz?
  • szega96
    #126913
    A Rockstar hivatalosan is bejelentette a GTA V megjelenési dátumát.
    2013 tavaszán várható a Grand Theft Auto széria következő része.
    PS3 és Xbox 360 konzolokra
  • FlyHigh
    #126912
    Így már érthető, de nem gondoltam, hogy jövőre lesz valami az új gépből.
  • Totti5
    #126911
    Nincs semmi, max olyan hogy Forza 5 és hasonlók., amiről tudjuk hogy már nem erre a gépekre jönnek.

    2013 nyár közepéig minden AAA cím megjelenik. E3 majd új generáció és azok játékaival, láncs címek stb...
  • FlyHigh
    #126910
    Van most nívósabb cím bejelentve 2014, vagy jövőre mindent kitolnak?
  • Totti5
    #126909
    Miért a sima? 2 autópakk + VIP tagság 3 ezerrel több.

    Mondjuk én meg olyan Nissant nem kaptam, hogy dögöljenek meg, pedig bírom azt a kocsit.
  • Totti5
    #126908
    Nekem tetszik, hogy van benne kihívás és oda kell figyelni, hamar el lehet rontani.
  • Totti5
    #126907
    Megjött az AC3, de csak holnap tudok menni érte, mert 5 előtt nem tudtam szabadulni melóból:((((

    Nem baj, Halo4re már felkészültem, hétfő kedd szabi:D:D
  • TDC Geronimo
    #126906
    "Following leaked posters and retailer listings, Rockstar has officially confirmed Grand Theft Auto V for Spring 2013, and pre-orders start next week. " \o/

    Tippelnem kéne májust mondanék, mivel évek óta akkor jelennek meg a rockstar játékok
  • DarkSector
    #126905
    szupi.
  • FlyHigh
    #126904
    Bizony ám!
  • DarkSector
    #126903
    AC3 magyar felirattal is van?
  • DarkSector
    #126902
    hát az kurvagáz mert semmi logika nincsen benne. :D
  • Landor
    #126901
    miért adod el?
  • FlyHigh
    #126900
    Nem, az egynek láttam csak az elejét, csak nagy vonalakban ismerem a történetet.
  • TDC Geronimo
    #126899
    Hogyne lehetne. Nekem csak holnap jön :(
  • Mr Manson
    #126898
    Megjött az AC3!
    Lehet ma már tolni vele? Nem lesz ban?
  • blackcalibra
    #126897
    Én ezt nem látom, de ez nálam előfordul, néha vaksi vagyok.
    576-ban ritkán vásárolok, sokszor nem kevéssel többe kerülnek dolgok, mint máshol.
    Persze ha csak ott tudom megvenni, vagy előfordul, hogy mégis jó áron van valami, akkor megveszem ott.
    Legutóbb a Halo Reach gyűjtőit rendeltem onnan, annyi volt, mint máshol, és így nem volt postaköltség.
  • davidka003
    #126896
    És van valami ami megéri?
  • heady
    #126895
    Angliaban vettem :D
  • vg
    #126894
    Jó ár, de tegnap és ma 25% olcsóbban lehet vásárolni 576-ban játékokat.
  • blackcalibra
    #126893
    Nem jó helyről vetted ezek szerint.
    Habár azt nem tudom, hogy ahonnan én vettem, mióta 10k.
  • heady
    #126892
    Ehh, nekem ~14k volt ugyanez...
  • blackcalibra
    #126891
    Most érkezett:

    10k-t megért remélem!

    Persze sünmobil is járt hozzá, fantasztikus.
  • Muttley
    #126890
    a 2001-es HP óta a 'nitro' szerves része 'need 4 speed' fogalom lényegének
    a többi meg ízlés (és igényesség) dolga :)
    ami igaz, h a Forza Horizon autóinak nagyon jót tennének az idei Most Wanted autóhangjai :)


  • vg
    #126889
    Én sem láttam második részt, elsőt is félig, mégis jól elvagyok vele.
  • Mr Manson
    #126888
    Nekem is ma hozza futár! De 16:30ig Meló :(
  • ABTeam2008
    #126887
    Megjött az AC III! Csak lenne már vége a munkaidőnek..
  • Seth
    #126886
    AC3 elején egy elég világos összefoglaló van, úgyhogy nem akkora baj. AC2 azért megvolt?
  • Moby
    #126885
    A 2-vel jobban jársz. Az szebb, fillérekért utánadvágják, és ha azt láttad, láttad az egész AC szériát.
    A sztorit meg megnézed YT-on :D
  • FlyHigh
    #126884
    AC3-ason én is gondolkodom, télvízbe több időm lesz játszani, de nem követtem a sztorit, sok fekete folt maradna ha a harmadiknál kapcsolódnék be?
  • arty
    #126883
    ac3!

    mire azt végigjátszod, a forzahorizon kerül majd vagy 5-6ezerbe :) (használtan)
  • Moby
    #126882
    Sajnos a gondolatolvasás képessége tudományosan nem bizonyított, ám a logika létezése igen, javaslom a használatát, csudálatos dolgokra leszel képes általa.
  • TaRka0107
    #126881
    mert olyan nincs, hogy nem lehet visszaállítani:)
  • Bullitt
    #126880
    Nagy dilemmám van: AC3-ra vagy Forza Horizonra költsem megspórolt kis pénzem szerintetek? :D Horizon vonzz, demot próbáltam és tetszik nagyon, csak félek, hogy kicsi az open world, de AC3 a kor, meg maga a sztori miatt érdekel nagyon. Tudom, ahány ember, annyi vélemény, de hátha tud valaki okosat mondani :)
  • DarkSector
    #126879
    ja bocs nem tudtam hogy ilyen szó is létezik...hiába gondolatolvasónak kellett volna tanulnom. :)
  • Waczkor
    #126878
    Eddig 1 óra után a hangokat leszámítva egyáltalán nem tetszik az új NFS.
    Forza Horizon után csúnya a környezet,főleg a távoli dolgok rondák,fizika érdekes,itt is megvan ami a hpben is megvolt hogy kis kormánymozdulatokra néha nem reagál és hiába fordulnék,belerongyolódok a szalagkorlátba mert nem érzékeli.Driftelni nem lehet rendesen,nincs semmi karrier,nekem nem tetszik ez a nincs menü,se térkép,se semmi,idióta módjára oktat a játék mit hogyan kell,kb 10 másodpercenként totalkár van,vagy telibe kapok valami lehajtó szélét,vagy autót,falat.
    Forza után zavarók az akadások,fps esések.

    Amíg csak a videók jöttek,addig úgy voltam vele hogy megveszem,de ezek után semmiképp.
    Hpba beletoltam vagy 50 órát,mindent aranyra hoztam,élveztem minden percét,ez most nem fog megtörténni úgy érzem,pedig vártam ezt is:(
  • Moby
    #126877
    Ez ismét egy rendkívül szórakoztató beszélgetés :DDD


    hint: metroid+castlevania :D
  • DarkSector
    #126876
    Gondolom a Fejlesztő/Kiadó
  • DarkSector
    #126875
    Lara Croft GoL-t ne hagyd ki...