176613
banner
  • arty
    #126954
    de miért kell fizetnem a játék árán tul 1-1 ajándék autóért is?!

    ugye csak nem akarod érteni, mi ezzel a gáz? (egy játékbeli, "értéktelen" vacak - ami történetesek kéne és járna is... ha ... :D )

    amugy nemdohányzok, de nyilván nem lenne gond a 650. viszont legutobb, amikor volt 400ftnyi 2havi lájvmo 1 percet se multiztam. ergo nekem aztán tényleg felesleg a live. de a játékauto kéne :))
  • vation
    #126953
    este megnézem
    köszi
  • mrmilan
    #126952
    Osztom a véleményedet, nem is kicsit. Vájt fülű autóbuziként mondom én is, hogy a faszért nem lehetett normálisan, legalább menüből állítani az autók hangját külön. Tuc-tuc, meg környezeti hangok oké, no de hát ez végül is egy autós gamma. Forza4-nek autóhangok terén jelenthet ez biztos. Ha összegyúrjuk az egészet, egy nem is rossz stuffot kapunk. De ehhez valóban szummázva kell tekinteni a játékot. Atomjaira bontva már hagy némi kivetnivalót maga után itt-ott. Pozitív irányból megközelítve mondom, hogy vegyes érzések motoszkálnak egy rendes benzinvérű lelkében, ha a Horizonban rálép a gázra. Csiszolatlan gyémánt, mely mellett azért elő fog kerülni nálam sokszor a pályaversenyek gyöngye is (Forza4).
  • Seth
    #126951
    A box beállításai között megtalálod, illetve játék közben is a HOME gomb megnyomásával el lehet érni egy menüt amiben deaktiválható. Bocs,most pontosabb menüneveket nem tudom fejből
  • vation
    #126950
    Sziasztok,

    Meg tudnátok mondani hogy a Ghost Recon-ban hol lehet kikapcsolni a vibrálást? Nem találom sehol.
    Esetleg nem lehet ezt már a konzolban beállítani valahol, hogy ne vibráljon soha?

    Köszi
  • Muttley
    #126949
    Forza Horizon? - félmosoly

    kezdjük az elején - adott egy majdnem tökéletes Konzol-SZIM 2011-ben, tonnányi autóval, kifejezetten jó fizikával - úgy híííííííják Forza 4
    2012-ben mi van? - vigyük ki ezt a versenypályákról tájnézegetősdire, mert az jó
    és tényleg jó :)
    vki itt mondta még, h őt az NFS-re emlékezteti :) hát barátom, ha olvasod, neked vagy elgurult a gyógyszered, vagy most kezdted a gamer pályafutásod és autós témakörben csak NFS-sel tudtál eddig játszani :)

    ez egy izzig vérig TDU koppintás - és ez megint jó :)
    TDU 2 okozta arcon csapós csalódás után kellett vmi hiánypótló utcai autózás
    PGR4 - grafikában már elavult és fizikában is elég Arcade
    TDU1 - konzolon sokan nem vállalják fel a graf miatt - bezzeg PC-n ... de erről majd később

    Pro:

    + változatos környezet
    + szépnek mondható grafika
    +/- mai jó zenék
    +/- játékmenet: tetszett, h lehet autókat eladni is és az ajándék autóknak is van értéke + a tuninghoz kedvezményeket táblák felkutatásával és lerombolásával lehet szerezni -> ez arra késztet, h gyííí gurulj mindenfelé

    Contra: (adott volt a Forza 4 úgy ámblokk - ezt kellett belőle csinálni?)
    ha már a TDU-ra építkeztek, vhogy a pozitívumokat kellett volna áthozni

    - grafika: showcase és customize menüben szép - gameplay közben pedig butul rendesen és pixeles, rondább lesz. a Forza 4 érezhetően szebb + sárgás a környezet, ez akkor zavaró, amikor van VW Corrado v. egy Lambo Diablo, aminek a sárga szín áll jól, így aztán külső nézetből ilyenkor teljesen lopakodó-autód van :)
    - beállítások: melyik volt az az iszonyat IQ bajnok, aki kivette a klasszikus controller 4db trigger - gáz-fék-shiftup-shiftdown beállítást?! minek kellett kivenni? mi van helyette? - alsó triggerek: gáz-fék O.K. - shift up/down: kék és piros gomb - és hová tették a kéziféket? - bal trigger LB - gratulálok - nem kicsit nem áll kézre még pár óra után sem
    - autóválaszték: húúú B+, szerencsére a lényeg benne van, de nagyon sok Forza 4 autót megint f.sz tudja milyen megfontolásból kivettek - miért? DLC és fizessünk érte? biztos? :)
    - autók fizikája: miért kellett visszavenni a Forza 4 all-assist-OFF fizikájából?? azt nem mondom, h rossz a fizika, de érezhetően megbocsátóbb (arcade-abb), mint a Forza 4. miért volt erre szükség? a hülyegyerek úgyis segítségekkel játszik, akkor nem lett volna érdemesebb benne hagyni??
    - autók hangja: kétségtelenül halk a zenéhez képest. ezen tud vmit segíteni a sound settings és a tuning oldalról a nyitott légszűrő + verseny kipuf combo. másik oldalról viszont nagyon sok helyen fűnyíró hang van, távol áll a valós autók autentikus hangjától.
    - autók úgy általában: a TDU1-ben 5 évvel ezelőttről van ajtónyitás, ablak leengedés, fényszóró villogtatás, dallamkürt, teljes körű cockpit belső körbetekintés - Forza H-ban egyik sincs
    - bejárható terület: nem tudom ki mondta azt, h nagy a térkép, de az nem játszott mostanában TDU1-gyel az biztos. Úgy kb akkora az egész MAP, mint a TDU1-nek az 1/6-a (aki nem érti: 6 kockára felosztva a TDU1 térképét, na és abból 1 kocka...)
    - játékmenet: egy fehér pólós átlag arcként kezdjük, akihez végig beszélnek a cutscenek-ben, ő viszont kukán hallgat - nem beszél a karakter. mit neki Turn10-nek, customizable ruhák cipők a TDU1-ből, ami szintén része egy show-off játéknak - Forza H-ban ez sincs.
    - előrelépés: csuklópántokat kell gyűjteni és a karakterünk a cutscene-ekben azzal feszít, púposkodik - több tíz milliós autók fesztiválján nem gyerekes a csuklópánt trófea, ÁÁÁ cseppet sem :) különböző szintű pántok megszerzésekor nyílnak meg a további versenyek. Van olyan versenyszám, ahol fotózni kell autót és mission complete - na, ez a legizgibb :)) ha megállsz vhol az úton az AI autók nem megállnak v. kikerülnek - ááá, dehogyis - belédrongyolnak B+, háá, mi a f.szt keresel ott? :) térképen f.szául világos szürkéből fehérre változnak az általad bejárt útvonalak, mert ezt a 2 színt "nagyon könnyű" megkülönböztetni egymástól :) TDU1-ben a térképen, ahol már BEZŐŐDÜLT (mert már autóztál arra) oda teleportálódhattál - ForzaHban csak úgy a közelbe checkpointokhoz, eleinte pénzért, később ha ügyesen vezetsz, akkor ingyéé :) itt egyébként olyan marha nagy távolságok nincsenek.
    - Verseny típusok: 1) classic street race és OFF-road 2) stunt: ami nagyjából a kézifék használatáért és közlekedő AI centizéséért ad nagy pontokat 3) speed camera: elérni egy jó nagy sebességet 4) menj 3 km-t és fotózd le az autódat (ez nagy kedvenc :) - és ennyi :) TDU-1ben van még: 5) stoppost időre elvinni vhová 6) kényes csomagot elvinni vhová időre közben autót nem lezúzni, mert akkor game over 7) autót sértetlenül elvinni vhová 8) motoros versenyek
    - nehézségi szintek: mindenki megtalálja a saját maga szintjét, viszont legmagasabb szinten az AI autó fékezés nélkül vesz be 180-nal L-kanyart... izgi, mi? :)
    - rendőrök: TDU1-ben vannak - itt naná, hogy 1 db sem

    nem rossz játék, de nem dobtam el magam tőle
    gondolkodtam, h csinálok egy Hitler-videot a Forza H-ról, mert felbosszantott a jelentős összvisszalépés, de
    a TDU2-t azért elpaskolja, így viszont érdemtelen lenne
    a TDU1 PC-n MOD-okkal úgy elveri a Forza-H-t összélmény tekintetében, mint szingli kanos csávó a lompost
    akartak vmit, látszik az igyekezet, de el lett kapkodva
    7.0 pont - és jó indulattal
    kijátszom, ha már megvettem, de utána adom el, mint a szél
  • Macccy
    #126948
    ... mert a Gold LIVE előfizetés persze egy ló ára. Szemét Microsoft :)
    Vettél egy 8-11 ezer (attól függ honnét) értékű játékot, de nem veszel 200 forintos Live-ot? Vagy ha nincs akció, akkor is 650 Ft egy hónap. Gondolom nem dohányzol ... Én se. Mindegy.
  • arty
    #126947
    engem is érdekelne, h mit ad a VIP a neved melletti jelen és a "majd lesz valami pakk neked olcsóbban" baromságon túl :) nekem semmi kódom nem volt a forzához, de egyelőre semmi késztetést nem érzek bármit is venni hozzá.

    MS kapja be. még az ajándék kocsik megszerzéséhez is gold kell, akkora lehuzás, amit még életemben nem láttam :(
  • Harlekin
    #126946
    De 100 szónak is 1 a vége!
    Be böfögtél ide 1 bődületes baromságot amivel azt bizonyítottad hogy fingod nincs a dologról-halkan jegyzem meg,hogy 1000. szerre,majd most próbálod csűrve csavarva bizonyítani,hogy az nem is úgy volt.

    "csak a szokásos "

  • Seth
    #126945
    Haggyátokmá'
  • Harlekin
    #126944
    Te az 1 létező széles körben használt szó amire még elmagyarázó szedet is található így az mitől baromság???
    A Te szavadra semmi tehát nulla definíció található tehát értelmetlen!
  • vg
    #126943
    Nem a grafika az erőssége a játéknak. Én nem értek hozzá, de szerintem az első rész szebb. Viszont szarabb.
  • FlyHigh
    #126942
    Az AC3 szebb lesz sony-ra? Ahogy olvasgatok, van külön ps csomagja, extra tartalmak.
  • Macccy
    #126941
  • DarkSector
    #126940
    THX.
    Múvi lesz belőle? :D
  • DarkSector
    #126939
    Jah ugye most már baromság, de nekem a másiké nem lehet az...:D
    Kösz. :D
  • Totti5
    #126938
    Nesze Dark! :)

    463 km/h a végsebessége, 100-ra 1,8 másodperc alatt gyorsul.

    A 2013-as Frankfurti Autószalonra egy 1600 lóerős Bugatti Veyron készül el, ami tulajdonképpen a Veyron SuperSport tovább „paprikázott” kivitele lesz.

    Az 1200 lóerős Bugatti Veyron SuperSport után azt gondolnánk, hogy amit lehet kihoztak a mérnökök a Veyronból, de amint látjuk ez tévedés. Jövőre jön az immáron 1600 lóerős változat, ami a súlycsökkentéssel körülbelül 1600 kg-ot nyomhat a mérlegen, így egy lóerőre nagyjából 1 kg jut, ezzel elérve a hihetetlen menetteljesítményeket.
  • Moby
    #126937
    Óriásiak vagytok ezzel a google találat dologgal :D
    Bár nem szorosan kötődik a témához, de az remélem tiszta mindenkinek, hogy a google személyre szabott találatokat ad (és reklámokat, és youtube videókat, és listákat, és...mindent).
    Azaz minden keresőszóra személyenként határozza meg a relevanciát: darknak ugyanarra a szóra egész más listát adhat mint harlénak. Ez függ a látogatott oldalaktól, a régebbi keresésektől, az emailek tartalmától, és a millió információtöredék kapcsolatától, amit nem is tudtok, hogy magatok után hagytok. Mondok példát: én egy médiaportált üzemeltetek, és egy médiacégnek vagyok a tulajdonosa. Az évek alatt olyan mélyen kötődött a személyem a médiához, szerverekhez, stb, hogy majd minden youtube videó, google ad, és minden más wowza médiaszervert reklámoz nekem. Annyira unom már, hogy ott tartok, hogy valamit licenszelek tőlük, mert gondolom azonnal megy a feedback a gépezetnek, és legalább egy időre átállnak a reklámok valami másra :D
    Persze mindez csak akkor igaz, ha be vagy jelentkezve legalább a gmailbe, de ezt a userek jórésze azért elmondhatja magáról.
    Tehát amikor a google okosságáról beszéltek, meg a kapott találatokról, akkor nem árt azon elgondolkodni, hogy az a 10-es lista amit kaptál rá, azt lehet, hogy a világon egyedül neked tartalmazza úgy, és olyan sorrendben a találatokat, ahogy azt látod.
    És az is lehet, hogy utoljára láttad ilyen formában...
    A nagytestvér sokkal-sokkal okosabb mint gondolnátok, csak ebből nem feltétlen ti húztok hasznot :D
  • Harlekin
    #126936
    Ja és még az is kiderült ebből,hogy csak azok tudják használni akik minimális értelemmel és logikával rendelkeznek.
  • Harlekin
    #126935
    Mi az hogy hisz bizonyította,hogy ami baromság az nem kell!
  • DarkSector
    #126934
    Nah erről ennyit. :)
    Mégsem okos a google...:D
  • Harlekin
    #126933
    Jah a Robmon szóra semmit nem dob ki így tud ez ha akar...
    Nyílván olyan szóról van szó ami nagyon kevés embert érint esetleg érdekel ergo nem kell a keresőbe.
  • DarkSector
    #126932
    Mi az a Robmon? :P
  • Harlekin
    #126931
    Persze persze totál használhatatlan a google csak azért van,ha netán Te nem tudod a találgatásokkal eltalálni a választ akkor talán lehet neki adni 1 esélyt,hogy ő jót fog ajánlani.
    Nyílván ezért találták ki...
    De mivel itt több definíció is társult a szóhoz mint Pl az hogy gameval kapcsolatos így jócskán szűkült a kör és jéééé
    Goggle első találatnak adja a tökéletes találatot.
  • vg
    #126930
    Oksa!
  • DarkSector
    #126929
    Igen néztem is.

    Szuper OTT is van a CDPROJECT logo. :)
    Asszem majd jó is lesz, néhány napot várnék, hogy hogy jövök ki anyagilag.

    És ha addig meglesz asszem átveszem, mert magyarul nem lehet rossz és PC-n nekem nem nagyon futott el még minimumon sem, érthetetlen okokból.
    Persze ha közben elvinnék akkor eladhatod, de néhány napon bellül kiderül mennyi lóvém maradna. és akkor még írok neked ezügyben ha így neked ok?

    Legalábbis tudtommal nem olyan rossz játék.
  • vg
    #126928
    elment
  • DarkSector
    #126927
    Privibe THX

    Na ilyen lenne nekem szupi: KATT
  • vg
    #126926
    Hova küldjem?
  • DarkSector
    #126925
    Ez mi: Robmon?
    Ha megmondod akkor én kérek elnézést. :)

    Tudod a google mennyi baromságot kidob egy adott szóra?
  • DarkSector
    #126924
    Thx, megnézem a fotot azért ha nem nagy macera. :)
    Egyeltalán dobozosban létezik hun? :D
  • vg
    #126923
    Sajnos nincs a papíron erről infó. Ha gondolod le tudom fényképezni mindkét oldalát.
  • Harlekin
    #126922
    logikus gondolkodás nincs?!

    Láttad a szót mármint "metroidvania"
    Erre ide írod amit csak úgy "légből kapva gondolsz róla pedig ugyan ennyi idő energia ráfordításával a Goggleba is beírhattad volna.És utána ide legalább értelmes konkrét dolgot írtál volna.
    Van benne logika ugye...
    A találgatás helyett a tudást szerezted volna meg.De így legalább mobynak szereztél 1 jó napot.
  • Totti5
    #126921
    Talán mert Ezio életét a kezdetektől mutatták be és a videók alapján itt is az lesz. Persze aki fél óra után tengeri csatákat akar annak biztos lassú...
  • TDC Geronimo
    #126920
    Azt mondják játék első 3-4 órája elég lassú és vontatott, de mondjuk a 2 is így kezdődött. Nekem nem volt vele bajom, imádtam azt is. Ahogy nézem a 3D support itt se maradt ki és elég jót írnak róla majd holnap ha megjön végre meglesem :(
  • DarkSector
    #126919
    Figyelj The Witcher 2 lehet kéne, magyar feliratos?
  • Mr Manson
    #126918
    Nem egyszerű játék lett ez az AC3om ...
  • vg
    #126917
    Bontatlan, vezeték nélküli fekete kontroller eladó 7500ft, Original-bontatlan Battlefield 3 6500 ft, The Witcher 2 Enhanced Editon letöltő kód (érintetlen) 3500 ft... akit érdekel írjon ;)
  • blackcalibra
    #126916
    Nekem ez is megfelel.
    Autóért, autókért pluszban nem fizetek.
    Nincs az az isten.
    Mik vannak amúgy a pakkokban?
    + ez a VIP tagság mit takar pontosan?
  • Totti5
    #126915
    Komment of dö yír

    "nem lezze ezel semmi baj csak ne ez lenne a címe ...nekem a mostwantedről az jut eszembe,hogy tunigolsz ezerrel stb ez meg mi? egy nyilt világú forza 3"

    Amúgy meg pont most mentem olyan versenyt, ami 18 percen át tartott és 5ös rendőri készültséget kellett nulláznom. Jó kis menet volt. Mi ez ha nem Most Wanted?