176613
banner
  • Waczkor
    #126994
    9.8 pont???

    Nem vagyok halo szakértő,nem toltam egyik részt sem és nem is fogom,totál hidegen hagy az egész halo univerzum,de nem túlzás ez a pontszám kicsit,még ha ennyire jó is lett?
  • Macccy
    #126993
    Aki nem az csak elfojt valamit ... de hiába ...
  • Macccy
    #126992
    Megint megragadtad a lényeget ...

    Te figyelj csak, én nem írtam egy szóval sem, hogy egy játék jobb, ha megvetted! Én azt mondtam, hogy aki NEM vette meg, az hajlamosabb felületesebben kezelni, könnyebben dobja el, mert nincs benne semmi pénze, munkája (nem, a kertészkedés és korongozás nem munka :) Ettől a játék jobb nem lesz, csak alaposabban körüljárja az átlag tulaj, mint az átlag bliccelő.

    Nem bántasz meg, de jó lenne, ha arra reagálnál amit írunk. "Focus Trinity!"
  • vg
    #126991
    Nagy halo rajongó vagy te is látom. :)
  • DarkSector
    #126990
    Na észrevettem még egy új ficsört dash-en...jobbra fent már az e-mail címedet is mutatja...:D
  • DarkSector
    #126989
    Bocs nem akarlak titeket megbántani de ez baromság.
    Nem jobb egy játék ha megvetted.

    Ez max akttól lesz jobb hogy te vagy más megvette és magának bemeséli hogy ez huha.

    Egy warez játékról ugyanúgy lejön ha vagy ha nem jó, sőtt ott derül ki igazán.
    Nekem minden , szinte minden ps2 játék warez volt, mégis láttam hogy mi jó és mi nem.
  • Seth
    #126988
    A magyar verzió meg borzalmas, látszik, hogy úgy fordították, hogy a fordítónak a kezébe nyomták a 200 oldalas szövegkönyvet és fingja nem volt ,hogy egyes mondatokat,szavakat milyen környezetben használnak

    Amúgy a játék még mindig nagyon tetszik, 8. sequence-ben vagyok. Bár én nem erőltettem a 100% szinkronizációt, ha sikerült sikerült, ha nem, hát nem töltöttem vissza.
  • Seth
    #126987
    csak a fast travel-es megjegyzésen akadt meg a szemem. Rosszul használod. Ne a felkiáltójelre nyomjál, hanem zoom-olj ki a jelenlegi térképről a nagyra aztán menj bele ahola felkiáltójelet mutatja ,majd ott válaszd ki a felkiáltójelet vagy egy közeli fast travel pontot m és voila, 2 töltéssel kevesebb
  • orichalcos
    #126986
    Halo 4 Tesztem
  • Harlekin
    #126985
    De látod pont ez a baj megkedvelted és 1 huszárvágással már más karakterrel vagy amivel szinte pontosan ugyan azt teszed,hát minek????
    Ismétlem a 2 az az isten volt azt 2 szer nyomtam a-tól Z-ig végig és mély fájdalom volt amikor az utolsó tollat összeszedtem amikor az utolsó fegyver, kép,könyv a helyére került,felvirágzott a város mivel tudtam,hogy vége.Itt meg tartok a játék negyedénél és csak belekapva van mindenbe se füle se farka semminek és biztos hogy még lesz benne hasonló.
    Pl most is van ez a fuvarozgatás A-ból B-be felületesen elmondta hogy mit hova hogyan.Ok útnak indítom tenném a dolgom szedném össze a küldetéseket vagy csinálnám a házkörül dolgokat vagy vadásznék ne adj isten csinálnám a küldetést vagy csak ismerkednék a területtel azaz fedezném fel a kilátókat stb stb.De nem mert vannak ezek a dolgok ami miatt biztos hogy félbe kell szakítanod valamit ,mert megtámadták a konvojt stb stb.A 2 be semmi ilyen nem volt ha eldöntöttem,hogy a mai napot csak arra szánom,hogy az összes tollat összeszedem vagy csak zsebelem az embereket vagy csak szimplán mászom a kilátókat akkor megtehettem,mert semmi de semmi nem szakított a játékon belül félbe és semmiről de semmiről nem maradtam le ez miatt.Itt ezt nem teheted meg!
  • Totti5
    #126984
    Sok játékot nem vettem meg mégis imádom, persze sok van amit "ingyen" kipróbáltam és nem tetszett, mert amúgy azt meg sem vettem volna, de azért belenéztem... viszont ezek közt van pár ami kellemes csalódás lett. Ott a Dishonored. Hiába tartom k. túlértékeltnek, hiszen pont ami miatt hypolva lett abban gyenge ( lopakodás, AI ), a játékot mégis 1 hét alatt lenyomtam, ami nálam instant végigjátszást jelent.

    Forza Horizon, AC3, Halo 4 meg vevős volt és lesz, ezektől tudom mit várhatok, csalódás nem fog érni, hiszen azért veszem és azért veszem a legdrágább verziókat, mert tudom hogy jó. AC esetében az előző két rész végén is leírtam mi nem tetszik benne, és mit hiányolok. AC3 végén is le fogom hiszen ugyan azok hiányoznak, de lehet hogy az újdonságok feledtetik majd a tényleges lopakodás, cover rednszer, nehézség, kihívás hiányosságait. Ettől még a játékot lehet hogy egekbe fogom magasztalni, ha jó a story, jó az új főszereplő és megüti az epik faktort.

    Mondjuk igen, az ember fejéhez vágják, hogy ha nem fizettél érte akkor ne merd fikázni. Dishonored kapcsán is megkaptam, meg F1 2012 kapcsán is. Egyikre sem mondtam hogy rossz lenne, csak túl szembetűnőek voltak a hiányosságaik vagy az előző részhez képest a butításai ( F1 ), de nem hogy nem fikázhattam, hanem egyszerűen hazugnak lettem nevezve, hiába bizonyítottam videókkal. Nem szoktam a semmibe beszélni, de ez sem volt elég.

    Forza esetében is leírtam mi a bajom vele és egyszerűen kimondom ami tény: NFS MW autó lista terén leiskolázza a Forzát. Ez szégyen, de igaz. Nem mennyiségben, hanem minőségben, összeválogatásban.

    Na jó befejeztem:D
  • Harlekin
    #126983
    Totti mondok 1 valós jó példát.
    Azért mert Én olyan helyen dolgozok ahol INGYEN elhozhatom az egész téli tüzelőmet és a kandallóval akár 30 fokot tarthatok a lakásba szellőztetés mellett a szomszédom meg ül nagykabátba az ugyan akkora lakásba 60 ezres gáz számla mellett a 19 fokba nem hiszem hogy Nekem kevésbé kellene élvezni a meleget.
  • Macccy
    #126982
    Uhh, bizony ám és a legrosszabb kritika eddig 2-3 80%, a legtöbb pedig 90% és afölött!! 5 days left ... and counting

  • Macccy
    #126981


    Én anno ugyanígy voltam az Alan Wake -el ... (most is így vagyok vele, mert imádom) Aki nem vette meg általában könnyebben lapoz, felszínesebben áll hozzá, kukázza.
    HOZZÁTESZEM az Assassin's Creed szériával kapcsolatban így a III ismerete nélkül is Dj Harlekin -nel értek egyet, mert szerintem se volt benne sose több, mint seamless ugrálás mágneses gerendákon történelmi korokon át és némi b*szós kardozás ...


    Ennek ellenére ha lesz warez PC -re, akkor ki fogom próbálni, mert az újvilági indiános történet nekem vonzó.
  • grebber
    #126980
    300FT-os verbát lol.Digitális világ aranykorát éljük csakis az rhg.

    Nem fikázzuk csak nem kell az egekbe magasztalin sem ahogy a tesztek teszik mert elég sok hibája van ,persze kinek mi a hiba de akkor is!
  • Totti5
    #126979
    Persze fikázzátok itt az ACt kocsog warezosok, mert nem vettétek meg és így könnyű lehordani a 300 forintos verbás verziót

    Nekem nagyon tetszik, addig nagyon jó az AC amíg nem tömeghent lesz belőle. Prológban nagyon jó volt a felvezetés, tetszik hogy nem a fő karakterrel kell menni és ez a karakter is nagyon jó, megkedveltem. Akár fő is lehetne annyira.
  • Harlekin
    #126978
    Első assassinem a 2 volt ez adta meg a mércét és most már bánom nagyon,hogy nem is maradt ez az utolsó is.A többi mind 1 rakat szar ahogy jelen állapot szerint ez is.
    Minek ezek bele amiket beraktak vadászat ha vadászni akarok akkor berakom Hunters Trophy 2-t,Ha kereskedni akarok meg hajózni akkor a port royalt stb stb.
    A 2 az tökéletes volt gyilkoltál feladatokat oldottál meg kincseket kerestél csinosítottad a birtokot.Az elejétől és ennyi se több nem akartak többet mint ami.Itt meg dobálnak innen oda csináld ezt csináld azt.Se füle se farka...
  • Harlekin
    #126977
    Loál amúgy eltelt megint másfél óra és újabb tutoriálba veszek részt.16% nál tart a game,de még mindig csak a tanulás részeken leszek túl talán...
  • Victor1103
    #126976
    Halo 4 jelenleg 91%-on áll metacriticen és az IGN 9.8-al áradozik róla. Alig várom már hogy a kezemben tartsam:)

    Assassin's Creed III-ról Spoliermentesen az alábbiak a véleményem:

    Pro:
    -Szép
    -Több a szórakoztató küldetés
    -Desmondos szál
    -Kidolgozott animációk

    Kontra:
    -Bugos (nagyon gyakran előfordul hogy megy az átvezető már nagy hatásvadász zene szól alatta és egyszer csak megtörik az egész. elég kiábrándító)
    -akármennyire is szép néha nem bírja el a motos, sok ember ugrik fel a semmiből, beleolvad a környezetbe, belassulás, hülye mozgások)
    -Harc( hát az egy kicsit messze van az Arkham City harcrendszerétől)
    -Connor története. én annak idején tanultam amerikai történelmet szóval a többséget tudom ki, de a játék sztorija olyan gyarkan dobálja be az újabbnál újabb karaktereket hogy nem tudom már ki-kivel van ki-kinek a szövetségese. Emiatt nekem széttöredezett a sztori és nem igazán van kedvem olvasgatni órákig a kódexból az eseményeket és a szereplőket.
  • grebber
    #126975
    A másik meg amit felhoztál ennyi erővel a teljes AC 1-re is rámondhatjuk (én rá is mondom mert egy hurkaszar volt) csak ott valóban ugyanazt csináltad 1x-2x órán keresztül.

    Ebben a 3-ban meg kicsit sem unom a játékot AC1-et 2-3 óra után már sírva játszottam hol van már a vége.

    Egyedül ami AC3-ban nagyon zavar az töltés.

    Feladat juss el a halál ....ára.Ok semmi gond fast travel.Kijelölöm a felkiáltojelet go. Anymus töltés menü várakozás -> megérkezek a ponthoz menni kell pár métert kiirja át akarok menni a következő részre mondom persze-> megint töltés menü várakozás-> következő területen ugyanez mert mint mondtam a halálba kell menni és utána még 1x ugyanezt mert nehogymár könnyű legyen eljutni.
    Ha ez nem lenne számomra nagyon 10/10-es game lenne ,de mivel ez oltári nagy szarság így nem az.
  • Harlekin
    #126974
    Ja és azért tegyük hozzá 260 gameval a hátam mögött és úgy hogy az ac 2 1000 G és minden résszel játszottam van némi fogalmam,hogy ezt a gamát hogy és miként kell játszani.Tehát lehet az Én bénaságom,de inkább a játék sajátságos baszakodása.

    És kérlek tegyél be 1 képet hogy Te teljes szinkronizációra tudtad csinálni ott azt a szinkronizációt,hogy legalább képen láthassam.Mert itt ezzel van csak a bajom nem az hogy nem tudtamm megoldani a feladatott szimplán nem tudtam teljesen tökéletesen megoldani.
  • Harlekin
    #126973
    Legyen az Én bénaságom leszarom,de ugyan ezt eljátszotta annál a résznél ahol kergetni kellett valakit a kar mozdítása nélkül futottam az úton és ő képes volt az út meletti fatönkökre végig ugrálni csak ennyit erről.
  • vation
    #126972
    Sziasztok,
    Ha van egy ilyen konverterem, akkor az azt jelenti, hogy a pc-hez való 5.1 fülest is tudom használni az Xbox-hoz és tökéletesen müxik?
    Tehát jön rajta a játék hang is és még beszélni is tudok vele?
    erről lenne szó
    https://www.google.hu/search?hl=hu&q=xbox+headset+converter&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&bpcl=37189454&biw=1280&bih=675&pdl=300&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=5i2SUPquC8zOsgbPsYGoBg

    köszi
  • grebber
    #126971
    Az elején amit leírtál azzal csak a saját bénaságodat írtad le.
    Öröknél a várban nagyon egyszerű volt mögé mentél és elkábitottad őket és ennyi.Az a bokrok követés/hallgatózás az elején szintén könnyű volt!
    Én szekér nélkül mentem be hátul az egyik ágyúnál amiket szintén gyerekjáték volt megbuherálni.
  • Landor
    #126970
    mekkora egy nyomorék játék ez :D
  • Harlekin
    #126969
    NAGYON AC 3 SPOILER CSAK AZ OLVASSA AKIT KICSIT SE ZAVAR!!!VAGY MÁR LEGALÁBB AZ 5 SZEKVENCIÁNÁL TART!!!

    SPOILER SPOILER SPOILER!

    Na nézzük csak kicsit jobban górcső alá véve az Ac-t
    Játék berak megvan a kellő izgalom ugye az elődök miatt elindul "valami".Megvan az eleje sétálgatsz Desmondal bejutnak a templomba stb stb .Beraknak animusba és végig csináltatnak veled 1 tutoriált!Ezzel nincs is gond ennek itt és így a helye a játék elején.Túl leszel rajta és pont.Gondolod na végre kezdődik...igen hisz megkapod "aput" próbálsz hasonulni a karaktereddel aki jóformán semmit de semmit nem csinál.Vagyis játék bőrbe bujtatott prologba veszel részt.Hisz 1 óra "game" után mikor megérkezel bostonba nagyon hatásos módon benyomják,HOGY UBORKÁÉK BEMUTATJÁK AC 3-at.
    Eddig biztos a cseh 2 őn egy ismeret terjesztő filmet néztem....
    Na újra indul az egész baszakodás nyújtva maszlaggal körítve összeszedni a társaságot.
    Közbe old meg a teljes szinkronizációt úgy ,hogy példának legyen itt a térkép ellopása az erődből.Teljes szinkronizáláshoz ugye kell az észrevétlenség,ne ölj meg őrt tedd tönkre a 2 ágyút.
    Bejutás 1 szerű ha észreveszed a szekeret...
    bent vagy majd próbálnál a bokorból átugrani a másik bokorba ,hogy rejtve maradj,de neeeeeem ő ugyan nem inkább ugrik a colos deszka kerítésre és mint valami gyökér jobbra balra szaladgál rajta majd nagy nehezen miután leugrik nem a bokrok közé áááá dehogy hisz jobb hely a rejtőzködésre a farakás teteje.Persze eddig csak az nem vett észre aki nem akart.Pár próbálkozás után bent vagy a bokorba na azért volt még 1 érdekes esett bent guggoltam a bokorba ,de már sárgán jelzett az őröknek erre el kezdtek keresni miután a keresésbe szó szerint átgyalogoltak rajtam és kimentek a bokrok közül puff bepiroslott a jelző és ez az istenverte barom felállt"hahó itt vagyok tábla hiányzott a kezéből".Na tegyük túl rajta magunk bejutottunk a bokorba elindul a hallgatózás persze maradj a körön belül és ne vegyenek észre.Irány a tető nincs mese menni kell közbe őrök hol észre vesznek hol nem 2-3 próbálkozás után feljutsz úgy hogy nem vettek észre bent maradtál a körbe majd jön a köv lépés.Ház túloldala hoho ott 1 szénás szekér jó akkor oda ugrás ésssssssss csak szeretném ,mert nem oda esik a gyökér hanem a kerítésre "tuti hogy 1 deszka mágnes van beleszerelve" majd a szokásos jobbra balra futkosás a leugrás előtt.Megfordulás és megcélozva a 1x2 méteres szénásszekeret és ugrás na hova hát persze hogy a kerítésre közbe őrök ezen gondolom már jót röhögnek.4.re sikerült,de hát persze hogy kell történni valaminek a köcsög sétáló őrök elakadtak a ház elején strázsáló őrbe így nem értek időbe a szekérhez ezért megszakadt a hallgatózás deszinkron kezdés előröl.Mert hát ugye ez is 1 jópofa dolog hogy hát 7-8 kritériumnak meg kell felelni,de ha 1 kicsit is hibázol buksz mindent.Tudom meg oldható,de ez most annyira frusztráló.
    Na eljutsz a sátorhoz ott 1 őr 3 másodpercenként lép 3 at előre 3 at hátra juss be loál 5 percet agyaltam hogy mit csináljak.Semmi okosat nem tudtam kitalálni így oda mentem a sátor mellé és amikor a 3 lépést csinálta tőlem elfelé bementem és bejött na mondom meg anyád.Teszem azt hozzá hogy a sátornak nincs eleje!!!Na mondom teszt kimentem a sátor teljes elejébe az őr tőlem 1 milliméterre sétált fel s alá. Nem vett észre bezzeg a bokorba igen.És akkor jönnének az ágyuk ezeket is próbáltam több modon megoldani vajmi kevés sikerrel.Nem lett meg teszem hozzá a teljes szinkronizáció.Pedig elég időt szántam rá!
    A másik hasonló momentum amikor ki kell szabadítani a foglyokat kitétel amit ki is ír,hogy ölj meg 3 őrt fedezékből vagy konfrontáció nélkül a lényeg az hogy csak ennyit,mert miután vége lett a pályának és ezt ki Xelte hogy nincs teljesítve pedig 4 őrt is megöltem szénás szekérbe húzva meg a vízbe.Mondom mi a fasz gyorsan menü megnéz... na a menü is megér 1 misét ez a 2 karos jobbra balra le föl húzogatás 1 istenverte baromság de ez van.Na megnéz mit is baszhattam el erre a kicsi csillaggal széljegyzetbe a leírásba ott van,hogy ezt sarok fedezékből kellett volna megtennem.Tehát ezek után minden pálya minden küldetésnél játék menet megszakít és végigolvas hogy PONTOSAN mit is várnak el.
    Na játékélményről most ennyit.
    Tehát hol is tartottam ja igen 1 óra után bejött hogy Ac 3 al játszok.
    És elindult valami cselekmény de hogy nagyon azért ne örüljek kiszednek animusból és kapok cselekmény szálként 1 desmond és apa konfliktust,hogy ezt majd tegyem oda ahova akarom.Majd miután vissza kerülök az "úgymond"
    Játékba nyilvánvalóvá válik hogy apu felcsinálta az indián anyut amit 1 fasza animusos betöltő képernyő alatt elém tárnak. Jó valóban volt 1 csók a barlangba köztük na.Teszem azt hozzá jó pár év eltelik és apu sehol Én meg 1 bujócska bőrbe bujtatott tutoriál után elveszíthetem az anyám,hogy valami végre tényleg kezdődjön.Igen el telik megint jó pár év majd miután a kedvenc haveromat tanítanám amit nekem szántak tutoriált ,mert hát eddig a 4 óra nem volt elég alapos hogy tudjam hogy a kéményeken való ugrálás az pont ugyan az mint a fákon,de végigcsinálom a lagymatag szart imáron sokadszorra.És még mindig semmi vagy is de a kompáni banya végre utat mutatna,hogy ki is és miért is van ez az egész,de hát közbe szól juno hogy ne legyen annyira borzasztó ez a felismerés ezért 1 sas bőrébe bujtatott ami 800 a repül az erdőbe a 40 centikre ültetett fák között és ne sérülj 2 nél többször,de közbe olvasd a történetet ami elmagyarázza,hogy mi is van!cooool
    Minimum 2 szer végig szenveded mert hát vagy a történet vagy a 100% szinkronizáció.
    Ok ez is megvan.
    Végre talán valami lesz de nem mert mire eljutsz a farmra addig az erdőt végig túrhatod ha van kedved.
    Na megérkezés ez volt a loool
    Valahogy így értelmezem.
    -Kopogás
    ki az
    Én
    mi van
    Hős akarok lenni!
    Húzz a picsába
    Alvás az istállóba
    másnap
    kopogás ki az
    Én
    még mindig húzz a picsába
    jó kicsi mászás
    és megint csak húzz a picsába
    majd istálló alvás.
    történés történik...
    LOOOÁL
    Végre a 4-5 óra között 1 pillanatra felsejlik valami hisz meglátom az assassins ruhát.oszt ennyi
    És igen elérkeztünk ODA ahol az egész kezdődött Ugyan úgy történik minden mint ahogy az apja érkezett Bosstonba. Ergo másodszor is végigcsinálod azt amit apuval.
    Majd 5 óra elteltéve visszaérsz az öreghez mint connor és a kezedbe kapsz valamit hát na mit háááátt naaaa mi az assassis eszközöket.
    Játék indul NA ,mert itt kapcsoltam tegnap ki a boxot.
    5 óra nyeszlett maszlagos tutoriálokba bujtatott huszárvágásokkal kisért töltőképernyőn magyarázott eseménysorozat volt eddig az egész.És lenne mit még írni de azt hiszem ennyi is éppen elég.
    Istenemre mondom tettek volna be fél óra el nem nyomható mesevideót inkább mint ezt így.Mert aki játszott az elődökkel annak erre nincs szükség aki meg nem annak meg még nagyobb összevisszaság az egész.

    Ma kap még esélyt az biztos ,mert most kiöntöttem magamból a dühöt és aludtam is rá,de senki ne mondja,hogy ez az a játék amit teszem azt AC 2-be ezio piaci pofonvágása után tudtak elindítani.
  • LeventeV
    #126968
    A Forza Horizon-ba minden autót lehet tuningolni? Pl. 6os Evo-t, vagy 95-ös Imprezát is? Kösz a választ.
  • Moby
    #126967
    >Igazábol az 5 szekvenciánál kezdődik a játék.

    Nekem ott ért véget.
    Vagyis ott hagytam abba, de napok óta elindítani sincs kedvem. Ha lenne elbaszni való szabadidőm, vagy mondjuk unatkoznék, a sztori miatt biztosan eljátszogatnék vele, de nekem erre külön időt kell lopnom, és ez az AC3 nem elég jó ahhoz, hogy bármitől időt vonjak meg.
  • Harlekin
    #126966
    Igazábol az 5 szekvenciánál kezdődik a játék.Na ez pont arra volt jó számomra,hogy megutáljam úgy ahogy van!Mert mi történt ebbe az 5 be lássuk csak SEMMI de az többször.Hisz nagyon nem akarok spoilert,de minden uj karakternél szinte ugyan azt a tutoriált végig kellett szenvedni újra játszani.És tele baszva minden marhasággal.Most hogy lenne már talán valami ami 1 kicsit is hasonlít a AC 2 re nincs is kedvem vele játaszani.
  • Totti5
    #126965
    Minek? mindjárt itt a kedd!

    AC3ből sem néztem. Jó vaskos prológot lenyomtam. Állat volt. Érdekes a felvezetés, erre nem is számítottam ilyen formában. Már olvastam is hogy egyeseknek nem tetszik hogy a felvezetés 4-5 óra, mire valójában kezdődik A játék. No ezért AC az AC, megadja a módját a karakterek kibontására.
  • orichalcos
    #126964
    Halo 4 stream
  • FlyHigh
    #126963
    rgb full, meg a super white alap lenne, de valószínű még ezeket sem csinálták meg.:D
  • DarkSector
    #126962
    Hát mindenki örülne már egy Luminous-nak.
  • TDC Geronimo
    #126961
    RGB beállítások miatt van. Ilyen videókban mindig fehérebb a PS3as verzió. Nálam itthon nem mivel normálisan be van állítva :D

    Most toltam 1 órát kb. Hát igazán jöhetne már a gen váltás, mert bitang fáradt már ez az engine is. Ilyen ronda árnyékokat nem tudom hol láttam legutóbb, de valami förtelem.
  • Macccy
    #126960
    Hmmmm ... És sose liveoztál? Mármint senkivel se? Pedig az nagyon állat dolog. Oké, persze értem én mi a gondod, ebből a szögből megvallom őszintén nem gondoltam át a témát.


    Nos igen, ebben az esetben valóban fölösleges egy hosszú LIVE előfizetés és a 200 Ft is zavaró, de nem gondolom, hogy ez egy tervezett lehúzás lenne (és főleg nem "akkora" ... ismered azt a nagy kőházat a Duna partján a Kossuth térnél? :)
    Az a helyzet, hogy arra számítanak (mint a mobil üzletágban) hogy az ember onlájn 24/7
  • Totti5
    #126959
    :)
  • DarkSector
    #126958
    Lófasznyi az eltérés, ha nem állíthatnám meg a videót fel sem tűnt volna, X360 szerintem picit kontúrosabb és az árnyékok erősebbek...

    De Ps3-on nyomnám egyeltalán nem éreznm hogy lemaradok valamiről...szerintem kurvára egyforma.

  • FlyHigh
    #126957
    Mondjuk megnéznék egy olyan tesztet ahol mindkettő képminőségéből ki van hozva a legjobb és fps is pörög, amúgy így elsőre mindkettő jónak tűnik, kontraszt-fényerő-gamma beállítható dolog, csak nem tették meg.
  • FlyHigh
    #126956
    PS3-é olyan mintha tejföllel borították volna le, részletességre nem látok igazán különbséget.
  • orichalcos
    #126955


    Hát nem is tudom. Boxos nekem túl sötét.