176613
banner
  • Moby
    #127034
    Hány évesek, hogy már ekkora a rugalmatlanság?
  • Harlekin
    #127033
    xfp,smartjoy frag
  • kovalik
    #127032
    Sziasztok !
    Egy kérdésem lenne:FPS játékot konzolon a kontrollerrel a gyerekeim nem nagyon tudják jól irányítani, hozzászoktak az egér billentyűzet kombóhoz.
    Van vmi lehetőség arra, hogy a konzol is érzékelje az egeret és billentyűt ? Köszönöm.
  • Mr Manson
    #127031
    amugy a hajós részból nincs multi AC3ban?
  • Mr Manson
    #127030
    ezek nekem is ujak, bár most kezdem az 5. szek-et.
  • vg
    #127029
    Mert én ilyen béna vagyok bakker. :) Azokat a részeket megcsináltam, elfelejtettem, hogy van a városban bolt... Sajna nem az első játék, amit az első nyomi fegyverrel nyomtam végig...
  • vg
    #127028
    A Dangerous Secre, Mayan Temple. Új kard. xboxiso-n fent van, kicsit buherálni kell a profil-t, mert csak a gyűjtői verziósok kapták meg ezeket.
  • grebber
    #127027
    Ez a kereskedelem mondjuk engem nagyon nem érdekel nem látom értelmét.Ilyen mester csak 1 van nekem aki a tutorial miatt jött.Igaz ekkor még angol verzióval nyomtam és fogalmam se volt mit akar ott.
  • szega96
    #127026
    Cserélj elemet
  • Harlekin
    #127025
    Ezt is az öreg a tutoriálba bemutatta amikor a főkönyv használatát ecsetelte és itt indítod a konvojokat is útnak...Itt adod a mestereknek a feladatokat természetesen csak akkor ha már oda csábítottad őket a birtokra és már valahol valami ládába megtaláltad a receptet ahoz a termékhez amit elő akarsz állítani.
    Nagyából pont ezek a dolgok voltak az elején amik kiakasztottak,hogy annyi dologra kellene egyszerre figyelni hogy még és akkor a küldetésekbe is csak ugrasz ide meg oda.Így hogy most már a 6 szekvenciánál vagyok kezd letisztulni a dolog ,mert hát eddig kénytelen voltál csinálni a fő küldetést,hogy haladjon a dolog.Most viszont rá érek arra,hogy ezekkel az apróbb dolgokkal foglalkozzak amik az AC hangulatot biztosították az AC 2 nek is!Csinálom a vadász társaság kihívásokat is amik nem abból állnak hogy esztelen öldöklés megy az állatok között.Tehát 7 óra után tartok ott amit az első fél óra után szerettem volna.
  • Totti5
    #127024
  • Moby
    #127023
    Elásítoztam magam a 6. szekvenciáig, ott kapta meg a maga shiftdeljét.
    Máatörténetetisvégtelenülleszarom/10
    Pedig ezt még vártam is.
  • CroftManor
    #127022
    Sztetek az miért van, hogy tolnám az AC3at, megyek a vadonban, nekem esik egy farkas és mikor kiírná, hogy milyen gombot nyomjak..akkor egyszerűen lekapcsol a kontroller?? Mire visszakapcsolom, addigra kinyír a farkas. Ezt eddig nem csinálta :/
  • grebber
    #127021
    Mit meg nem tud az ember az AC3ról.Ezt a gazdasági témát nem is tudtam.
    Bár elsőre csak only főküldit tolom.
    A 9. sekvencia végén ahogy behajózunk az öblös részbe csatázni nagyon fasza.Lehetne ilyen hajós game külön is.
  • Harlekin
    #127020
    Az fasza...De ha ezt nem tudtad hogy a boltba lehet fegyvert venni akkor hogy tudtad a gazdaságot a játék elején irányítani,hisz nincs szened nincs érced nincs tölgyfa háncsod stb stb ami ugye a termékek előállításához kell és ezeket is a boltba tudod megvenni az elején?

    Amúgy tegnap óta kicsit jobban tetszik a game most le jegeltem a fő küldetést és csinálom a többi dolgot szedem a lapokat a tollakat keresem a magaslati pontokat csak a mellék küldetéseket és a tanya küldetéseket csinálom így jól kezd visszatérni a kedvem hozzá.A hajózás is kezd tetszeni,bár még mindig nem az AC vonalhoz tartozónak érzem.Mint ahogy a vadászat is egyre kevésbé idegen.

    Tegnap beszoptam a farmon az utolsó bal oldali tuskólábkincsel nem találtam meg a sziklán a feljáratot kb 20 x folyótól folyóig jártam végig a pályát földön fán.Minden körbe 4-5 farkasba botlottam így most van pl 60 farkas bundám meg ugyan ennyi agyar amit 12 percenként küldhetek bosstonba.Dörög a gazdaság
  • Tinman #127019
    Destructoid 10/10-et tolt rá.
  • The Protector
    #127018
    Ez az AC3 valami eszméletlenül jó lett.Még csak most tanultam meg hajózni,most vette fel a ruhát de már egy valag órát beleöltem:)
    Ami nagyon zavaró az a látótávolság,pc-n játszottam minden előző részt de itt azért látszik h itt kompromisszumok kellettek.
  • Seth
    #127017
    Milyen dlc-k vannak? Még nem láttam feltöltve őket sehova
  • DarkSector
    #127016
    Ez most pont nekik való tesztelés volt...:D

  • Totti5
    #127015
    Küldi után írja mindig, hogy új itemek elérhetők a boltban, valahol a jobb felső sarokban
  • vg
    #127014
    ez a AC3 basszus! megcsináltam hogy menjen összes dlc, úgy 15 órát játszottam eddig, lassan vége és most jöttem rá, hogy lehet vásárolni boltban 1000 féle fegyvert, ruhát, ilyesmi. én még eddig nyomi tomahawk-al nyomtam. ezt de utálom :(
  • Moby
    #127013

    Nem.
  • DarkSector
    #127012
    Forza lemez ha müködne akkor igen. :D
  • vg
    #127011
    Valaki esetleg egy shift 1, vagy forza 3 meccs?
  • DarkSector
    #127010
    Thx várnom kell akkor még kicsit a normálhoz. :)
  • orichalcos
    #127009
    Ment pm.

  • DarkSector
    #127008
    néztem alap hogy megnézem de eddig még semmi, lehet magyar oldalakra még nem került fel, most olvastam valóban a Zone of Enders vagy mihez csomagolták.
  • Seth
    #127007
    hint : torrent oldalakon keresd
  • DarkSector
    #127006
    Szerintem ez csak szivatás, sehol nem látok MGR demo-t. :D
  • DarkSector
    #127005
    WOW hol van? fent van live-on?
  • vg
    #127004
  • vg
    #127003
    kipróbáltam ezt a metal grear kaszabolós demót... jó szar.
  • Victor1103
    #127002
    Persze ez egyénfüggő.van akinek ez 2 pontot se ér, van akinek a cod a maximalis 10/10-es. Az Ign-nél az Fps kategóriaban ez a játék 9.8-at ért 2012.11.01-én.
  • tarti19
    #127001
    Sziasztok. Valóban annyira jó móka a kinect, mint ahogy azt beállítják?
    Mostani gépeknek már ugye nincs 3 led s hasonló gondja, mert nem szívesen járatnám szervizelni a kicsikét.
    Online multihoz ugye csak a gold pass. kell ?
  • orichalcos
    #127000
    Kösziii. :D
  • Macccy
    #126999
    ... "Harry... nem elég sűrű. De azért fejlődsz" /FF/
  • Totti5
    #126998
    Nem.
  • DarkSector
    #126997
    Köszönöm VG a Witcher 2-t!
  • DarkSector
    #126996
    Én is arra gondoltam, hogy a hozzáállásom nekem pl ugyanaz egy megvettnél mint 1 nem vettnél, sőtt számtalan példa is van rá.

    BF3 maga a játék jó, de én sem warez-ban sem mikor megvettem nem tudtam ellenni vele, véleményem sem változott.
  • Macccy
    #126995
    Ezt kifejtenéd? Főleg, hogy sose játszottál egyik résszel sem és hidegen is hagy ... Tehát nem szabad magas pontszámot adni semmire, vagy csak a HALO -kra? Vagy ez most hogy van? Anno '98 -ban egy 100% -os Fallout 2 -től kiégtél volna.


    Szerintem írj az IGN -nek hogy vegyenek vissza a maximálisan adható pontszámból, legyen 95 % a plafon.