176613
banner
  • Moby
    #127074
    Nem az a bajom vele, hogy ronda. Az a bajom vele, hogy MGS.
  • DarkSector
    #127073
    ingyenszar GOLD-osoknak...:D

    Happy Wars

    Egy FREE accountal rendelkező legyenszíves nézze meg nekem hogy amúgy mennyibe kerülne ez a f.s ha nem lenne GOLD-om.
    THX
  • DarkSector
    #127072
    :D
    Nekem jó lesz bírom az ilyen H&S gémeket, még ha nem is világszépe.
    A karakterek ha jók, főleg Raiden...kidolgozottságban az elég nekem, és a vidikből ítélve nem lesz probléma.

    A demo 1.6GB.
  • Moby
    #127071
    Megnéztem. Sokat nem nyomtam vele, de tök fura, mert eddig semmi nem utalt arra, hogy demo lenne, hacsak a bugok nem.
    Mindig fura, de egyúttal nagyon jó is a szemnek a fix60 fps, ennek megfelelően jó randa is :D
    Nagyon MGS.
    Nekem nem volt bajom az irányítással. Semmi.
    Mindezek következményeképp egy másodpercet nem fogok vele játszani.
  • DarkSector
    #127070
    Akkor is nekem való. :)
  • vg
    #127069
    Nem igénytelen a játék, hanem lelhetetlen irányítani.
  • Macccy
    #127068
    Hadi tartalék, ha az egyik lemez eltörne, ott a másik ... UNSC bevett eljárás!

    (neeeem, haverral együtt rendeltünk, tudod a Zorkóval) :)
  • DarkSector
    #127067
    Ide kell néha rácsekkolni, mindig legfellülre kerülnek a legújabb demok: X360 demo center
  • DarkSector
    #127066
    Én igénytelen vagyok, ezért nekem való...bárcsak szenvedhetnék már vele. :D
  • orichalcos
    #127065
    Na akkor várok én is demóra. Max akkor az UK acc-ommal tolom majd...
  • vg
    #127064
    Nagyon vacak lesz az a Metal Gear játék a demo alapján. Irányítás egy katasztrófa.
  • DarkSector
    #127063
    MINDIG MINDENT SAJÁT FELELŐSÉGRE csináljatok.

    Én annyit szoktam hogy van egy kamu profilom, amit létrehoztam gyors és azzal nyomtam az ilyen "torrent-es" demo-kat, de kb 0.0000001% hogy ezért bárkit bannolnak.

    Mégpedig 2 dolog miatt.

    1 az hogy ha valakit lenyomnak az elsősorban az lesz aki warezol.
    Mivel ebben az a trükk hogy megy eredeti géppel.
    Pont ez a lényeg, hiszen a warezosokat is ha lebannolják a firmware vagy mit néznkek, ami maga a gép modosítását takarja..mivel nem moddolt a géped , ezért kicsit nehezebb dolog nekik ezt leellenőrizni...

    Persze ha nagyon akarnák meg tudnák nézni...de szarnak rá szerintem, hogy egy buzi 10 perces demo-t lejátszol a gépeden a 40 megvett játék mellett.

    Nem buzdítok senkit, csak annyi hogy ezek igenis mennek.
    Ha fosolsz akkor egy másik profilba lépj át és ott játsz vele, ha később problémo van max annyit látnak hogy a kamu profiloddal játszottad és ahogy régen volt ez a GOD trükközés ott is kamu profillal küldtem és azt letiltották.

    DE a régi GOD trükk az totál illegális, nem keverendő ezzel a demo-s témával mert ott rendesen full játékokat lehetett elindítani egy trükkel eredeti gépeken.

    Szóval várok a demo-ra, bármikor is jön. :)
  • FlyHigh
    #127062
    ezeket natúr géppel is lehet futtatni mindenféle következmény nélkül?
  • DarkSector
    #127061
    A linkelt oldalon csak olyan demo-k vannak amik futnak egy sima boxon...vagyis ha itt kijön az már nekem jó. :D
  • DarkSector
    #127060
    Hát akkor lemaradtál a jóról, a PRE-Demo 2-3 nappal max később jött mint a JTAG/RGH
    Mondtam az imént EDDIG nem létezik demo amiből csak JTAG/RGH létezett volna.

    RE6 Pre demo: felső a publikus, ami kikerült a live-ra, az alatta lévő meg az ami a DD mellé volt csomagolva.

    Ezekkel a demokkal nem bannoltak még engem, kb sokszázzal játszottam már, többekközt az ÖSSZES multi demo-val, ami zárt volt.

    BF3 - Gears of War 3. meg ilyenek.
  • orichalcos
    #127059
    De az teljes játék volt. RE6-nál mi volt? Ott ugye a Dragon Dogma mellett volt, és az is csak mókolt gépen ment rendesen.(legalábbis én nem próbáltam meg, mert paráztam ban miatt) A sima demó meg hónapokkal később jött.
  • orichalcos
    #127058
    Többet rendeltél?
  • Macccy
    #127057
    Na eddig a pontig hidegvér volt és szúszá ... De jött egy e-mail a konzolokszervizétől két órája amiben azt írják, hogy kedden várhatom a futárt a HALO 4 -ekkel ... Meg is emelkedett a vérnyomásom 121/76 -ra.
  • DarkSector
    #127056
    hoppálá ez nem igaz, a csomagban lévő demok-ból is van sima változat, ahogy a multiplayer vagy éppen RE6-ból....szóval csak 2-3 nap kérdése kb és szokott jönni sima változat.
    Eddig még nem láttam amiből ne lett volna.

    Vegyük a RE6-ot.

    Például ez is így volt egy másik játékhoz lett csomagolva, letöltik a live-ról és azokkal a fájlokkal mahinálnak.

    Nem mondom hogy nem lesz igazad, hanem hogy NAGYON meglepődnék ha nem jönne sima (simát úgy értem hogy unlock-olt) demo.
  • Totti5
    #127055
    Nem lesz, csak majd ha felkerül lájvra a demo.
  • DarkSector
    #127054
    Pont úgy ahogy eddig sem volt? :P
    Ahogy a Forza Horizon JTAG/RGH után jött a sima...úgy nem lesz itt sem gondolom. :)
  • DarkSector
    #127053
    hahaha...:)
  • orichalcos
    #127052
    Legszebb fps konzolon. Simán...
  • FlyHigh
    #127051
    Grafra mit mondasz, megvan a box legszebb címe? Már csak azért érdekel mert én még nem láttam, de említik hogy gyönyörű.
  • tarti19
    #127050
    Sziasztok újfent.
    Az volna a kérdés, hogy 1 accounthoz csak 1 előfizetés járhat, vagy 1 x360-as Id-hez akár kreálhatok 2-3 profilt is, amin lehet online zúzni?
  • orichalcos
    #127049
    Próbáld be legendary-t. Jól szivat engem, kb duplájára növeli a játékidőt, mint normálon. Solo legendary acsit csinálom, de kiakaszt. Két délután alatt a 3. pályán vagyok még csak... (rohadt sniperek)

    DarkSector:

    Nem hiszem hogy lesz olyan demo amit mókolt gép nélkül ki lehet próbálni.
  • Moby
    #127048
    ööö...mmm...nekem olyat nem kell :DDD
  • DarkSector
    #127047
    Én még azt sem. :D
    1óra meg mire kiégeted....hát sajnálni is ráérlek. :D
  • Moby
    #127046
    Én meg csak a lemezest látom mindehol, 6.8Gb
    1 óra, mire lejön
  • DarkSector
    #127045
    OHOGY.....:D
    De megszólalásig hasonlítotok....utána már nem. :D

    Na kutakodásra fel!
    Eddig csak Jtag/RGH van sajna.
  • Moby
    #127044
    Talán említettem a logika kapcsán is: kevesebbet kell szívni/szedni/inni, nem jó az :D
  • DarkSector
    #127043
    JA szorry.VG-vel kevertelek. :D

    Ezek a nevek összefolyamodnak nagyon. :D
  • Moby
    #127042
    Keversz valakivel :)
  • DarkSector
    #127041
    NM, te írtad hogy megnézted már a demo-t én köszönöm a te tippedet. :D
  • Moby
    #127040
    Kösz a tippet, meglesem.
  • DarkSector
    #127039
    Ahogy lát valaki Metal Gear demo-t kérem jelezze...:D
  • Totti5
    #127038
    Pozitívumok

    Végre büntet a grafika
    Zseniális hangzásvilág
    Csodálatos zene
    Tartalommal megtömött multiplayer
    Érdekes kampány, érzelmes háttérrel
    Változatlan játékmenet...


    Negatívumok

    ...ami sokak számára negatívum lehet
    A Spartan Ops még nem az igazi
    Lehetne hosszabb a kampány

    Szinte mindenki ezt írta róla. Azon filózok hogy elsőre bepróbáljam a Heroicot? Legendary a Reachban kellő kihívás volt, de nem rémlik hogy túlságosan kiakasztott volna.
  • vg
    #127037
    Én cancel-eztem AC3-at. Majd ha lesz egy goty verzió, akkor újra.
  • FlyHigh
    #127036
    Gamekapocs 9.6 a Halo 4. Örülök, hogy jó kezekben van a sorozat, végre sikerült a játékhoz méltó grafikát is összekalapálni.
  • arty
    #127035
    40 és 42, gondolom :))

    szerintem apu mondja meg a csemetéknek, hogy ha konzolozni akarnak, szokják meg a kontrollert - és beszéljünk a "nem tudják megtanulni"-ról fél év mulva ;))