176613
banner
  • DarkSector
    #127114
    Ja értem, gondolom a MGR demot ajándékba adnád. :D
  • Moby
    #127113
    Egyik sem. Alig játszok már, de arra is úgy tekintek, mint feleslegesen ostobaságra elbaszott idő.
    Tele a box játékokkal, de hetekig be sem kapcsolom. Ha mégis, 5 perc után idegesítenek, irritálnak a játékok, de valójában nem a játék irritál, hanem az, amit csinálok.
    Halo4, forza horizon megvolt, ha nagyon rámjönne, ittvannak a pécék, de ezeken sem fogok elindítani semmit (egyikre sincs feltelepítve játék, egyáltalán semmi :D )
    Nem nekem való ez már, ki kell ebből szállni :)
  • DarkSector
    #127112
    Ha lenne pízem vinném. :D

    Váltasz origire? vagy készülsz a nextgeny-re?
  • DarkSector
    #127111
    Jah, majd ránézek thx. :D
  • Moby
    #127110
    Hátha valakit érdekel: eladom az RGH-s boxot. Részletek itt.
  • The Protector
    #127109
    az egyik jellel kell ellöknöd.a nevére most nem emléxem.
  • DarkSector
    #127108
    The Witcher 2-ben az elején hogy kell lerombolni az akadályokat?
    Mert valami fából készült akadályt kéne elvileg leütnöm de nem sikerül, és ez a játék elején van mikor egy templomba kell bejutnom...vicces hogy ennyire béna legyek de nem jutottam eddig semmire, hogy merre tudnék továbbjutni.
  • TDC Geronimo
    #127107
    Most toltam le. Jobb volt kb, mint a főküldik nagyrésze :D
  • Totti5
    #127106
    AC3ba kijutottam Bostonból a havas tájra. Gyönyörű.
  • vg
    #127105
    Ezt a részt nagyon élveztem. Látványos, izgalmas. Rejtély miért lett mellékküldetés... mondjuk nekem nem 15 perc volt, hanem kb egy óra.
  • Renjike
    #127104
    :DDD nekem is jön :DD fúú
  • Macccy
    #127103
    HALO 4
    2 NAP 04 ÓRA 11 PERC

    Egyre nehezebb ... aaarrghhh
  • Harlekin
    #127102
    Ja ez jó volt igaz a hajam téptem,hogy bent maradjak a 33% on.+Én felszedtem a ládákat is.
  • Moby
    #127101
    Mellékküldi
  • TDC Geronimo
    #127100


    Ez valami mellékküldetés lett vagy teljesen kimaradt a fullból? Mert nem találkoztam a főszál alatt ezzel
  • Macccy
    #127099
    ___ ___ ___
    Beware! Japanese inside!

  • Moby
    #127098
    hint: éppeszű, egészséges, hetero férfi távoltartja magát az ilyen mocsoktól.
  • Macccy
    #127097
    Az a baj, hogy a csíkszemű gecók másik bolyógól jöttek, az ziher! Mások a preferenciáik. Szőrös férfi vagy szintén szőrös androgün női (?) seggek, percekig egyhelyben suhanó kardok fröccsenő testnedvekkel és szőke, már-már európaiba hajló pofák hatalmas szemekkel ... hogy csak néhanyat említsek azokból, amivel engem is ki lehet kergetni a világból!

    Azért ha lesz demó kipróbálom, de csak mert grafika buzzancs vagyok és nagyon sztárolták E3 -akon ... Vagy nem.
  • Moby
    #127096
    SOHA.
    Nem maradt kétségem afelől, hogy a teljes társadalmuk látens homoszexuális.
    És ezt most irónia nélkül mondom.
  • Moby
    #127095
    A kurvajó kis hajókázáson kívül mindenben visszalépés. Pedig az eddigi részek is fejlődésért üvöltöttek.
    A sok lófaszjóska minijáték helyett erre kellettvolna inkább időt fordítani.
  • Harlekin
    #127094
    A font jelekt keresd azok is boltok "mozgó árusok".
  • TDC Geronimo
    #127093
    Érdekes vége volt AC3nak oO

    2. rész maradt a favorit még mindig. Ez semmiben se volt jobb, mint az, sőt. Mindegyik rész közül messze ez volt a legbugosabb/glitchesebb. Bőven ráfért volna még jó pár hónap csiszolgatás. Nem volt rossz, de ez a kor se volt az igazi meg a helyszínek sem a korábbiakhoz képest. Kicsit csalódás
  • arty
    #127092
    GT6?
  • Moby
    #127091
    Na csak nyomtam még egy órácskát = shiftdelkickbanburnNUKE
    Soha többet nem vagyok hajlandó mégegy olyan játékhoz hozzáérni is, amit ezek az isterverte nyomorék, hibbant, infantilis gyerekfaszú büdösparaszt japók csináltak.
    Atomot nekik. Megint.
  • Macccy
    #127090
    Igen, de abban igazat adok Zorkónak, hogy ez is csak egy action elem és amúgy nem kéne nekik logikusan. DE én örülök, hogy leszállnak ... Give 'em hell!
  • vg
    #127089
    Boston-ban, a térkép jelzi.
  • The Protector
    #127088
    Hy.AC3-ban hol találok boltot vagy üzletet ahol lehet fegyvereket meg cuccokat venni?Vadászgatok meg stb. de azokat sem tudom hol lehet eladni,a térképen sem találok bolt vagy ilyesmi jeleket.
  • orichalcos
    #127087
    "Covenant miért szállt le a bolygóra faszagyereket játszani, ha utána jött az üvegelés"


    Covenant már csak ilyen. Anno a Reach bolygó ostrománál is leszálltak szárazföldi egységekkel, holott simán felperzselhették volna a bolygót. (amit aztán később meg is tettek)

    Amúgy az utolsó 3 perc alatt libabőrös lettem annyira nagykirály volt)
  • Macccy
    #127086
    Nos én mint szintén-nem-hardcore-de-die-hard-Halo-fan aki szeret olvasgatni HALO témában és beszélgetni olyan fannal, aki elolvasta az összes könyvet ... Azt mondom korrekt lett a FORWARD UNTO DAWN, de azért messze nem egy k.jó sci-fi. Sajnos minden jó szándékuk és a budget ellenére is látszik, érződik az alacsony költségvetés, a promo jelleg, érezhető hogy inkább 'teaser' előzmény a nagy attrakcióhoz, mintsem komoly produkt. A jelmezek, a díszletek, a fegyverek, a CGI, de még a lények is jók. A színészek már kevésbé, de mivel gyerekek így még elmenne, viszont ... A forgatókönyv írót és a producert kirúgnám, mert kicsit sok a butaság. John Spartan mint medic nővér?? Military kadét mint önjelölt csali, ráadásul kétszer is? Pelican dropship ami panoráma sétarepülés módban komótosan hagyja el az ostromlott bolygó atmoszféráját, nyitott rámpával? És amit a sokat olvasott kolléga lefájobbként említett már szinte mondani sem merem, mert az meghiúsítaná az egész történetet: a Covenant miért szállt le a bolygóra faszagyereket játszani, ha utána jött az üvegelés?

    Mindezek ellenére szerintem is egész jó és nagyon értékelem, hogy ilyet csináltak, ritka jó minőség a JÁTÉK promo live action kisfilmek sorában!

    3 days ... and counting
  • Muttley
    #127085
    Assassins Creed 3 ? - megnéztem én is

    Pro:

    + cutscene-ek és a beszélő karakterek esetében 1. osztályú szinkron (nagyon komoly személyiségek vannak benne)
    + jó a story vonal - kellőképpen körbekerítették, előkészítették
    + Q-rvajó és nagyon addiktív tengeri harc (újítás) - el lett találva rendesen és önálló game vonalként is felvehetné az UBI
    + alagútrendszer újítás (na, végre)
    + választékos szókinccsel dolgoznak, látszik hogy nem (csak) hülyegyerekeknek készült

    Contra:

    - húzzák, nyújtják, mint a ráááágógumis rétestésztát - nagyon sok a mellékküldetés, mégis a cutscene-ekért küzd a gamer, s eközben a fast travel ellenére q-rva hosszú Pics-"B"-ből eljutni Pics-"Á"-ba
    - harcrendszer 2 gomb össz-vissz - ami olykor működik, olykor nem
    - a helyszínek és úgy ámblokk a játék színtelítettsége nagyon gyenge (messze elmarad az AC2 mögött)
    - lopakodás (assassin = orgyilkos) nincs többé
    - bugos, ami főleg akkor idegesítő, amikor menekülni kell
    - az indián kultúrával való azonosulás Connor részéről erősen ízlés kérdése - nekem eddig tartott

    9 órám van benne, nem rossz játék, de nem is jó
    pontot nem adok rá, mert nehéz lenne objektív közelinek maradnom
    nekem elég volt
  • FlyHigh
    #127084
    Megnéztem én is, vannak benne jó ötletek, de ezt a hardcore technos fehér hajú nyomorultat még a mentőbe is ütném. Teljesen unszimpatikus, ráadásul még tangája is van és kívül hordja. Érződik, hogy japán.
  • Moby
    #127083
    A Bayonetta k.jó volt, és a japó nyomibaromságokból épp annyit tartalmazott, ami még európai ésszel éppen feldolgozható.
    Azaz nem volt könyvtárban egymás arconfingása, és hasonlók. Ami volt, az még éppen jópofa volt, és/vagy kompenzált.
    Az MGS4-et végigtoltam. Az bőven, öblösen, NAGYON túl van azon a határon, ami nekem már a hónaljszagú, erőltetett fasság, amire a japónyalók azonnal rádobják, hogy ez a modern kultúrájuk része.
    Hát lehet, ám ha így van, akkor ott kéne atomot robbantani. Megint.
    És az első pár percből nagyon úgy tűnik, hogy lesznek itt megint fingósviccek, hordóbafosás, és hasonlók, mert azt már ennyiből is látom, hogy a rádióbeszélgetésnél a karakter feje nagyon szándékosan ugyanazt a két szót mondogatja.
    Kultúra. Én má inkompatiblis lettem ezekkel kurvára.
    Szóval bottal SE.
  • Seth
    #127082

    Jöhetne valami mozi má
  • Totti5
    #127081
    Itt a befejező rész. 2. után nem néztem már, mert megvárom a limitedet és majd DVDn megnézem egybe, minden esetre a visszajelzések alapján egy k. jó scifi Halo film lett.



    Hatalmas fan sercice volt a film. Ettöl jobb Halo mozi nem kell. Le a kalappal a 343 elött.

    Ez..... Nem találok rá szavakat! De, ha muszáj ezt szavakba öntenem azt kell, hogy mondjam fergeteges, eszméletlen egyszerűen káprázatos! Odatették rendesen magukat a készítők most is!

    Három szó: Epic fucking shit! Sosem voltam szívvel-lélekkel Halo rajongó, de itt az utolsó öt percben már libabőrös voltam (jó értelemben), és alig vártam, hogy végre fegyvert fogjak és irány a játék, ide nekem a legdrágább edísönt de azonnal. Elképesztően hangulatos!

  • DarkSector
    #127080
    Badass már megvolt mikor kiderült hogy Raiden lesz benne. :D
    Összeségében jobb legyen mint a bayonetta részemről, sőt remélem a DMC-t is megugorja majd.

    Hogy őszinte legyek mindig 1 dolog szúrja a szemem, hogy miért ilyen buzgár a lábfeje, mint egy gazellának olyan a lába...:D
  • Totti5
    #127079
    Megnéztem a 20 perces demót a jutubon. Nagyon tetszik. Habár Metal Gearról fingom sincs és nem is érdekel az egész, ha már Bayonetta 2 nincs, akkor jó lesz ez is. A gameplay nagyon tetszetős, az én szememnek jól is néz ki, csak legyen hosszú, legyen jó a story és érthető, akár vicces és egyben badass is, nomeg változatos. Összességében legyen olyan mint a Bayonetta volt.
  • Totti5
    #127078
    Nem ingyenes. Mikrotranzakciós, vagyis bohóckodni jó, megdemózni, de ha komolyabban akarsz vele játszani, akkor megadja a módját a perkálásra a fantasztikus f2p rendszer.

    Itt van róla teszt.

    Anno mikor kijött nem szedtem le, most hogy be lett linkelve rákatintottam, megnézem majd.
  • DarkSector
    #127077
    Szupi mert a weboldal szerint csak GOLD-al ingyenes.
    Megint a marketing. :D
  • DarkSector
    #127076
    Jah azt értettem. :D
  • Tinman #127075
    Meg a nem Gold-osoknak is... most "vettem" meg, nem vagyok Gold-os (az elvek ugye) és teljesen free volt.