176613
banner
  • Seth
    #127154
    Magadból indulsz ki, de sebaj, csak azért mondom,hogy te is értsd :D

    Amúgy oké, megértettem, már túl sok hozzászólást pazaroltunk a témára.
  • Macccy
    #127153
    Ööö khmmm ... 1 NAP 8 ÓRA 20 PERC

    Bocs, de muszáj megjegyeznem! ;)
  • Macccy
    #127152
    Olvass néha, úgy. Mással sincs tele az internet Xboxos fele mióta az első előember tesztelte a Halo 4-et. Én sem vagyok AC rajongó abszolúte, de tudom mi újság a szériával ... és értem mit akar mondani Moby a vén sz*ros! :D

    De sebaj, csak azért mondom, hogy te is értsd.
  • Seth
    #127151
    És ezt nekem,mint abszolút NEM Halo rajongónak tudnia kellett volna? Hogyan értsem meg azt aminél nem tudom mit kell megérteni?
  • Macccy
    #127150
    Látszik, hogy nem érted: a 343 industries nem azért jó fejlesztőcsapat mert Halo-t csinált, hanem azért mert RAJONGÓ szemmel, ragaszkodással és tisztelettel álltak neki egy projektnek amin ráadásul b*szottul nagy volt az elvárás és a nyomás! De megcsinálták úgy ahogy a rajongóknak is jó!
    Na így kellene egy 343 szintű "enthusiast" banda az Assassin's Creed franchise-nak is, hogy JÓ is legyen, ne csak drága és látványos!!
  • Morphin
    #127149
    Hejhó!
    Tudna nekem ajánlani valaki pár bestbuy játékot? Ami az elmúlt mondjuk 3 évben jelent meg.
    Eddig tervben: AC3,Red Dead Redemption,Forza Horizon,GTA IV (ezt PCn már kivittem,de szeretem),FIFA13...esetleg HALO4, és a FarCry3 ami nagyon bejön videok alapján...elég sok,de majd szépe lassan meg veszegetem őket.(FPS-ek annyira nem érdekelnek,de ami játszható az is jöhet)
    Arcade játékok is érdekelnek...PC-n megvolt már a Mark of the Ninja a Limbo,az Im alive meg nemrég a Deadlight.
    Köszönöm.
  • Seth
    #127148
    Őőő, nem tudom, te említetted korábban, hogy mi lenne ha egy 343 szintű banda kezébe kerülne az AC ? A 343 szint meg egyenlő nálam a Halo-val, semmi mást nem csináltak eddig, vagy tévedek?
  • Moby
    #127147
    Öreg a halot minek kevered ide?
    Hogy jön ez ide?
    A 343 nem azzal csinált nagyot, hogy halot csinált.
  • Seth
    #127146
    Az AC bármelyik része kicsit összetettebb mint a Halo. Nyílt világ, rengeteg npc karakter lófrál erre arra, sokkal több a hibalehetőség. Nem tudsz olyan sandbox cuccot mondani amiben nem voltak égebkiáltó hibák az elején, amik vagy javításra kerültek idővel,vagy hagyták a francba
  • Moby
    #127145
    Ja.
    Meg leszek 70 is tán, ha igaz :P
  • Moby
    #127144
    Nincs azzal baj, ha nem érted.
    Kurvára nem a grafikáról van itt szó, hanem hogy miként áll össze egy egységes, konzisztens egésszé.
  • Seth
    #127143
    Hű, most a 343 összehozott egy jó grafikás Halo-t, már félisteni szintre emelkedtek ? :) A játékmenetben viszont csesztek újítani.
  • Harlekin
    #127142
    9 leszel 9 bazz én meg 40 bazz szal...
  • Moby
    #127141
    Én azt azért megnéztem volna, mit hoz ki ebből egy 343 szintű banda, csakhát ilyenből kevés van. Merthát a sztori, és a játékmechanikai elképzelés továbbra is rendben van, itt már a megvalósítàssal vannak kurvanagy gondok, plusz elfogytak az ötletek is.
  • Mr Manson
    #127140
    ??? #127135
  • davidka003
    #127139
  • TDC Geronimo
    #127138
    "Nincs ezzel a játékkal semmi baj, hozza azt a magas színvonalat amit eddig is"

    Nem tudom te mivel játszol vagy csak ennyire tudsz rajongani 1-2 dologért. Felvezetés NAGYON hosszú volt és a végére totál unalmas. BUGHALMAZ. Elfogadhatatlan 3+ évnyi fejlesztés után egy "AAA" játéktól, hogy ilyen állapotban adják ki. Connor karaktere volt a legjelentéktelenebb az összes közül. Hol vannak az assassin küldetések? 1-2 próbálkozás volt de az se mondható annak. Azt aláírom, hogy Haytham jó volt, Charles Leevel karöltve a 2 legnormálisabb karakter az egész játékban. Desmond részek jók...lehettek volna, ha nem lett volna összecsapva. Az átvezetők felépítését se értem. Olyan idióta helyeken voltak megvágva állandóan , hogy az hihetetlen. Mondjuk ez az egész szériára jellemző, mint ahogy az átvezetőknél ki-bevágott oda nem illő hangok is. Nem gondoltam volna, hogy ezt fogom mondani, de elfelejthetnék ezt a szériát már. Jöjjön a watch dogs, az eléggé friss és modern kori ACnak néz ki a kellő vérfrissítéssel.
  • Seth
    #127137
    Tegnap este értem a végére. A Frontier-en még van pár toll ,de amúgy minden összeszedve,minden mellékküldetés,homestead küldi, kivéve a frontierman vadászós küldetései illetve a boston brwaler. A Desmondos sztori vége nem tetszett, a Connor-os nagyon jó és helyenként érzelemdús volt. Ja a baromi hosszú credits után még van 1-2 Connor-os küldi,azt várjátok meg
    32 órán keresztül én nagyon jól szórakoztam vele. 8/10
  • Totti5
    #127136
    AC3

    Haytham Kenway részt most fejeztem be. Összeűllát a kép, de már sejtettem hogy mi lesz ebből a felénél:) mestermunka, még jobb felvezetés mint ami az AC2ben volt.

    Kenway karakterét nagyon megkedveltem. A szinkronszínész félelmetesen jól nyomta, életet, egyéniséget adott a karakternek. Minden szavából áradt a karakter jelleme. Akár főkarakternek is jó lenne annyira stílusos.

    Eddig nagyon bejövős. Grafika és a helyszínek gyönyörűek. 1-2 előrelépés van a mechanikában, de valójában semmit nem változott. Még mindig szomorú hogy nincs rendes cover és mondjuk nincs hasalás, bármikor én akarom gugolás és a többi.

    Desmond is már megvillantotta magát egy pár percre!

    Nincs ezzel a játékkal semmi baj, hozza azt a magas színvonalat amit eddig is. Az lehet hogy a kettőnél nem lesz jobb, mert az a helyszínek miatt is egy ékszerdoboz, de nem is feltétlen kell görcsösen ragaszkodni ahhoz hogy jobbnak állítsuk be.

    Most jön Conor és az igazi AC feeling.
  • Mr Manson
    #127135
    AC3 kérdés:
    6. szekvenciában vagyok. Melléküldetéseket csinálgatom, ládákat és csetreszeket keresgetek.
    Van egy kér küldetés ami nem 100%os. Látom azokat újra lehet "élni". Nem befolyásol semmit ha még egyszer megcsinálom utána visszatölt a 6. szekvencia?
  • arty
    #127134
    jajó, engem osztályvezetés veszélye nem fenyeget... :))

    (és én a korral azért érzek némi lelkesedés-csökkenést - 35évesen)
  • TDC Geronimo
    #127133
    pletyka az egész, de szerintem is a háromnegyede baromság. 1080p 60fps biztos nem lesz indulásnál, meg talán később se :D

    Más... AC3 után ennek a sorozatnak kéne egy hatalmas vérfrissítés és jó pár év kihagyás. Eddigi részek közül ez max az elsőt előzte meg, az összes többi jóval jobb volt ennél. A környezet, a karakterek, a játék állapota stb...minden. Csalódás volt :(
  • Totti5
    #127132
    "Lasgana: auto login, need internet all time, support cloud saves"



    "Lasgana: pc, ps4 and 720 will provide 60 fps"

    Hiszem, ha látom.

    "Lasgana: bf4 will use 80% of power of frostbite 2, wheras bf3 only 30-40%"

    Bullshitból 5ös. Volt mit tanulni a Sonytól.

    Szép kis sajtóanyag... ennél jobban nem is lehet már fényezni egy játékot. A kérdésem csak annyi. Lesz benne értékelhető story? AI? engine konzolon kilép a középszarból?
  • TDC Geronimo
    #127131
    BF4 pletykák a kínai EA-től

    Lasgana: BF4
    Lasgana: Coming October 23rd, 2013
    Lasgana: development just started, expected to be done in 1 yr [Nirolak's Note: Since this is the one likely to elicit the most "this is fake" notes, I feel I should elaborate. Given some later points (like already have an internal demo), this seems to refer to EA's normal two year development cycle of a one year pre-production cycle with ~30-40 people and then ballooning up to 150-300 people to make the game after most things are prototyped and planned out. Visceral, BioWare, and a fair number of publishers outside EA also operate this way since it allows you to have multiple projects without cyclical layoffs due to scaling down in pre-production and scaling up in production. For example, during the downtime between Bad Company 2 and Battlefield 3, DICE's spare staff worked on making Medal of Honor's multiplayer and helping to build Need For Speed: Hot Pursuit. As to what the bulk of DICE's staff worked on prior to this going into production, it's probably either a second project or, once again, other EA games.]
    Lasgana: will be on pc, ps3, xbox360 and next gen consoles
    Lasgana: will be one of the first games for next gen consoles
    Lasgana: commander system comes back
    Lasgana: profile can be linked with other devices like ipad
    Lasgana: auto login, need internet all time, support cloud saves
    Lasgana: easier to pickup the game, to take care of players from CoD
    Lasgana: support body and voice control for this commander system
    Lasgana: better battlelog integration and better stats reporting
    Lasgana: supports video playback and sharing
    Lasgana: have gem store for dlc and other stuff like that
    Lasgana: 3 factions: russia, usa and china
    Lasgana: can deploy female soliders
    Lasgana: frostbite 2.0 engine
    Lasgana: pc, ps4 and xbox 720 supports 64 player maps
    Lasgana: 360 and ps3 will be less
    Lasgana: pc, ps4 and 720 will provide 60 fps
    Lasgana: already have a demo video internally within EA,
    Lasgana: matching the quality of BF3 already
    Lasgana: bf4 will use 80% of power of frostbite 2, wheras bf3 only 30-40%
    Lasgana: modern background
    Lasgana: i mean story background
  • Moby
    #127130
    Nyóc öreg, nyóc! :D
  • TaRka0107
    #127129
    azzigen...
  • Moby
    #127128
    Ennyire azért soha nem volt fontos a videójáték az életemben :D
  • grebber
    #127127
    Én pont ezért nem tervezek családot, mert elvenné a gépezésre szánt időmet.
    Így is rohadt melo meg a foci sokat elvesz belőle.
  • Moby
    #127126
    Ez szerintem nem a kor függvénye :)
    Ha nem egy cégben lennék ügy, ezzel párhuzamosan egy másikban osztályvezető, ha ezek mellett nem folyamatosnak tanulnék, képzésekre, kiállításokra, tárgyalásokra járnék ha emellé nem 1 hónap múlva születne a fiam, biztosan egész másképp állnék az időelbaszáshoz :)
    Ezen sokat nem változtat, ha egy tizessel több, vagy kevesebb lennék :)
    Szeretem a videójátékokat, de sokminden más is érdekel, amik ugyanígy hátul vannak már a sorban.
  • Totti5
    #127125
    Akkor nekem van még 10 szépséges évem :D:D:D
  • Harlekin
    #127124
    39
  • Harlekin
    #127123
    Lehet el is adtam este hívnak ha kell.
  • Moby
    #127122
    Nem kő izgulni, elmegy ennyiért is :D
  • arty
    #127121
    részvétem és viszlát

    (mennyi idős vagy amúgy? csak, hogy számíthatok-e én is ilyesmire vagy már "túléltem" :D )
  • davidka003
    #127120
    Szerintem rohadt drágán adod és az sincs odaírva, hogy mikor vetted.
  • Moby
    #127119
    jaja :)
  • Harlekin
    #127118
    Már megint??Mi van poros lett és lusta vagy letörölni?Inkább eladod,hogy majd vehess 1 hónap múlva újat?
  • Muttley
    #127117
    sztem csak szimplán fáradt vagy, de lehet h :)

  • DarkSector
    #127116
    akkor nem kell a RGH-d....:D
    Csak ha adsz démót is. :D
  • Moby
    #127115
    Semmiképpen. Öléggé konzervatív vagyok, sem a "másságot" nem fogadom el, senem statisztálnék senkinek a coming out-jához