176613
banner
  • TaRka0107
    #127234
    Channeledet nem találtam YT-n. Majd linket. Most már feliratkozok, hogy ne kelljen kérnem már:D
  • Moby
    #127233
    Faxt.
    Besírtam a mellékküldik unalmától, sosetöbbet nem is csináltam egyik részben sem :)
  • Moby
    #127232
    Mostmá hozok haza egy realtime encodert. Akartam a hosszúhétvégére, de elfelejtettem
    Na az olyan minőséget csinál hdmi-ről, hogy meghaltok! És azonnal tőthetem is fel
  • Harlekin
    #127231
    Na az biztos,hogy nem...Mivel AC 2 be a fő sztori is jó volt és ott ugyan így ezek a plusz dolgok város fejlesztés mellék küldik szintén jók voltak.
  • Totti5
    #127230
    5 perc, elsőre megállt 78%nál, aztán újra kellett kezdeni......
  • TaRka0107
    #127229
    Totti!

    BO 2 videó fent van már?:D
  • Moby
    #127228
    Na nehogy a végére kiderüljön, hogy ez a legjobb AC rész


    (mínusz a főszál, az szimplán fostartály)
  • Harlekin
    #127227
    Én most küldtem el 6 adag nyúlpörköltet meg 2 adag füstölt rénszarvas húst a másik szekéren meg sőrt ezek is jól fizetnek.Végre a bányába elérhető az arany meg az ezüst.Így nagy üzembe tudom gyártani a Franklin's kályhákat.
  • Moby
    #127226
    Ok, megvan. Bár eddig nem sok mindennel tudok kereskedni, de már csinálom a tanyaküldiket, mert eddig a határvidéket tisztogattam.
    Exponenciálisan emelkedik a játékélmény :D
  • Harlekin
    #127225
    1 szer kell megcsinálni utána már megy a dolog.Amúgy meg fosztogasd a piros kabátos konvojokat.Ott is esik cirka 7500 a kincsesládák is jól hoznak azokhoz meg vedd meg a térképeket,ha már lehet.
  • Harlekin
    #127224
    Nekem 12 percenként a szekerek hozna úgy cirka 20 ezret mivel 600-900 at kapok 1-1 állat szőrér és fel vannak tuningolva a szekerek így 8 termék fér el rajtuk és van 5 szekerem,ha oda tudok figyelni rájuk.Soha nem támadják meg őket hisz minden parancsnok kiiktatva és boston is teljes assassin irányítás alatt van.
    A hajóm fullra van fejlesztve nagyon nem is csinálok semmit fél árbocon berontok a tömegbe aki az utamba kerül az ketté zúzom aki meg az oldalamon próbál haladni az a plusz ágyuk miatt olyat kap hogy esélye sincs
    Van 1 küldetés amikor 4 percig kell kibírni na ott azt csináltam kimentem az öböl bejáratához keresztbe fordítottam a hajót lehorgonyoztam és iszonyat pusztítást csináltam.
  • Moby
    #127223
    Fasza.
    Arcon pörögni a tévé előtt nem kell hozzá?
  • Harlekin
    #127222
    Csináltatni kell az asztalossal szekeret.Feltéve ha készleten van tölgyfa meg fenyő azthiszem amit meg a favágóktól tudsz megvenni.
    De a szekér az akkor elérhető ha már megtaláltad ládába "megkaptad" küldetésbe a hozzá való leírást.
  • Moby
    #127221
    Vagy ha van más módja a pénzszerzésnek akkor az is jöhet, mer eddig a 30K-mmal azt hittem én vagyok az élet császára (kifosztok amit lehet), merthogy úgysem veszek semmit, de most vettem észre, hogy pimpelhetném a hajót, de ahhoz durvánsok zseton kell.
  • Moby
    #127220
    Ja igen: csináznám ezt a trédelős dolgot.
    Nadeugye egyszer rég elindítottam egy konvojt hordókkal. Amit meg is támadtak jól.
    Azóta ahányszpr belépek a főkönyvbe, azt írja megtámadva.
    Ilyenkor mivan? Egyáltalán honnan lesznek szállítóim?
    Mintha lemaradtam volna valamiről
  • Moby
    #127219
    Há ezt én is tudom.
    Nem rakta be sehova. Leöltem mindenkit mint a disznót, nem jelent meg. Ott basztam a rezet fél órát.
  • DarkSector
    #127218
    2008 óta van konzolom.
    És ennek tudatában kérdem.

    Ki a faszom a Major Nelson és miért kell nekije a banner-ba lennie?
  • Harlekin
    #127217
    Na amin kiakadok az most megint előjött. Mi közbe írtam az előző posztot agyonbasztak a játékba.Na de úgy hogy előtte 1 magaslati pontról ugrottam bele 1 szénakazalba és úgy hagytam a gamát előtte nem volt üldözési szintem 1 esen se és vagy 6 percet feküdtem ot majd egyszer csak valami oknál fogva odajött 1 őr és kiugrasztott és azonnal elkezdtek baszogatni.vicccc
  • Harlekin
    #127216
    Hiába ölöd meg a parancsnokot ha előtte nem pukkantod el a lőszer raktárt.Ha előbb ölöd meg akkor a pötty 1 darabig ott marad és majd valahova Újra berakja a parancsnokot.

    Más amin akkorát röhögtem,hogy mééééggg.

    8 as secnek vége kiszednek animusból jön 1 desmondos küldetés amin behánytam annyíra 1 igénytelen baromság volt és sorolhatnám még a negatívumokat.De hála istennek letudtam.
    De miután vissza megyek a templomba jön ott is 1 kis ugra bugra meg maszlag,de...
    Amit ott desmond mond azt mindent elmond magáról az egész játékról.
    -Na lássuk mivel traktál megint a templom...
    Na ezzel el is mondta,hogy a játékba ennyit is ér az egész történet úgy ahogy van!
  • DarkSector
    #127215
    jaja. :D
  • Moby
    #127214
    Igen, az ölég durva.
    Viszont az intró zenéje üt.
  • TaRka0107
    #127213
    ÚÚÚ várós!
  • Totti5
    #127212
    Egy dolog zavart, megégett emberekből kettő is van a felvezetésben. Oké 1-2 pillanatra, de hogy premierbe látom atomjaira kidolgozva, ráadásul még élnek is abban a pillalatban:( nincs már semmi határ, és ez most már nem tetszett. A többi része COD, ahogy eddig is.

    A felvezető story komplexebb volt mint a BF3 egésze:D mondjuk nekem ezek a karakterek ismeretlenek és kellene az elző rész hozzá, de ez pozitívom, hogy összefügg a dolog és nem csak random rattata. 60 fpstől lefolyik a képernyőről grafika meg még szebb, még jobban néz ki.

    Töltök fel videót az első 20 percről.
  • TaRka0107
    #127211
    Most a BO2-ben is dőlni fog valami nagy szar. Trailerben már benne is volt. Jó hogy ellőtték, már annyi ilyet láttunk:D
  • Moby
    #127210
    Há persze, de amikor előveszem a rondábbik ódalam, arra rögtön ugrik mindenki. Itt is.
    És akkor mondja nekem bárki, hogy lehet a zemberekkel normálisan is beszélni.
    Lufaxt. Má arra is lusta vagyok, hogy megpróbálkozzak ilyesmivel. Ha úgy kezdem, mintha a seggemből rántottam volna elő, azzal annyi nyerek, hogy azonnal odafigyel. Nem fog szeretni, amit telibekettétorkonszarok, de legalább figyel.
    Szóval kéretik eszerint értelmezni a pósztjaimat :D


    /update: gliccselt közben egy nemlétező parancsnokot az AC3, csak a piros pötty lógott e levegőben, de annyira jól szórakozom most vele, hogy azonnal meg is bocsájtottam neki :D Reload, utána má ottvót, lenyaktam a vágját, felhúztam a zászlót. Ennyi :)
  • Macccy
    #127209
    NEM TUDNAK olvasni, mindig mondom!

    "Atomot nekik! ... Atomot a bestiáknak!"
  • Harlekin
    #127208
    Ennyiiiii!
  • DarkSector
    #127207
    Jópofa.

    miért is érzek minden áldott alkalommal egyfajta trendet évente...mikor most az AC3 és Tomb Raider átvált minisandbox-öserdőben öld az állatokat....stílusba, meg például tavaly volt a Crysis-BF3-COD-ban az hogy muszáj egy magas tornyot ledönteni és azt fekve végignézni átvezetőben stílus.

    És még itt-ott tudnék találni, persze lehet mindez a véletlen műve.
  • Moby
    #127206
    Ja igen: közben mivel csak piszkálta a csőrömet, Harle hatására folytattam olyan szemszögből az AC3-at, ahogy még soha: főszálat leszarom, és csinálok minden mást, és azt kell mondjam igaza volt: ez így egészen jó, sőt, még élvezem is :D
    update: mivel ez az idén a második nekifutásom volt a gép eladására, és megint csak az agyhalott faszkabátok találtak meg, berágtam, és levettem a hirdetést a faxba. Inkább itt álljon majd, mint valami csóringer, olvasni és gondolkodni képtelen nyomoronc piszkálgassa az ostoba kis virsli ujjaival.
    Kiírom a hirdetésbe bolddal, nagybetűvel hogy posta és beszámítás nincs, ezek után jön egymás után 5(öt) olyan üzenet, hogy "lenne egy nem rgh képes boxom, beszámolnád-e, és postáznád-e?".
    Hát a lófaxt.
    Pusztuljon mind.
    Bebaxom a classic mellé, az sem volt már bekapcsolva vagy egy éve, de tonképp tegnap egész jót játszottam az AC3-al, szóval még bármi is lehet :DDD
  • Moby
    #127205
    Megnéztem.
    Gyűlölöm a ratatákat, de ez egészen jó, még nálam sem verte ki a biztit.
    Jól is néz ki, 60fps, jó a rendezés, sztori így az elején a ratatákhoz méltóan kurvagáz, de ez itt már védjegy :), és nehéz. De azt úgy kell érteni, hogy normálon 15 perc alatt haltam vagy 5x, szóval ez nem viccel.
    Persze nem multizok, és tőlem a dunába is lövethetnék az összes háborúsratatás faxságot, nem is értek hozzájuk, hogy most épp melyik csapat meg melyik moci küzd kivel és mivel, ki ellen, de akik eztet csinázták azok ügyesek :D
  • orichalcos
    #127204
    Aki Halo fan, azok oda lesznek meg vissza ha megnézik a Terminal videókat.
  • orichalcos
    #127203
    Ó és kimaradt hogy frissült Halo Waypoint, tessék újra letölteni akit érdekel. Végre megnézhetem Terminal videókat.
  • orichalcos
    #127202
    Nem, ez az érkező 3x3 map pack-hoz van. Így olcsóbb mintha megjelnéskor vennénk meg a map-okat. Persze limitedeseknek benne lesz a dobozban ez a pass, nekik nem kell megvenni. Spartan Ops 2. évadáról még semmi hír hogy mennyibe kerül majd.
  • Macccy
    #127201
    És az jó az összes Spartan Ops évadra majd, vagy minek?
  • orichalcos
    #127200
    Halo 4 Season Pass elérhető live-on. 2000ms pont értékben.
  • Totti5
    #127199
    AC3 erdő szaladgálás, vadászat, első találkozás a tó partján legelő medvékkel...
  • TaRka0107
    #127198
    Igen, már előbb írtam. Multira leszek kíváncsi, de még nem fogok vele inkább multizni megjelenés előtt.
  • Totti5
    #127197
    Vagy videó?:D

    Gondolom olyan mint a többi COD, de majd megdemózom. Ami jobban érdekel az az Epic Mickey 2.
  • Muttley
    #127196
    CoD Black Ops 2 - elvileg kint van
    aki tolja már, jöhetnek a vélemények :)
  • Macccy
    #127195
    Nem szpemmelem ide a Halo 4-et, nem azért mondom, de abban minden fullos Motion Capture, mutatták a sok dev diary-ban. Az arcok főleg! Ez és az L.A Noire követendő példa