176613
banner
  • CroftManor
    #127274
    Mi van akkor, ha szar lett a kontrolleren az LS? Hiába nyomom teljesen előre már, időnként megáll a karakterem. Érdemes szervizbe elvinni, vagy vegyek egy újat?
  • Totti5
    #127273
    The Assassin's Creed Anthology Edition includes Assassin's Creed, Assassin's Creed 2, Assassin's Creed: Brotherhood, Assassin's Creed: Revelations and the newly-released Assassin's Creed 3.

    Every DLC add-on is bundled in (the missing chapters from AC2, ACB's Leonardo expansion, ACR's extra block puzzles plus every multiplayer pack).

    Kell. kell.


    Feltéve ha nem 1 lemezes PS3 blúréj, mert akkor...
  • Totti5
    #127272
    A jó. ku. anyu. az Microsoftnak.

    Most mentem a Halo 4ért és nem kapott a bolt Limitedet.

    Űberkonzolnál fél éve! rendeltem elő és 2 napja hívtak hogy nem lesz nekik.

    Gondoltam akkor itt Esztergomba pár darab csak jut a boltnak és itt is elő volt rendelve. Hát nem.

    Megint megkapta 576 a Limitedeket én meg vehettem egy fostalicska simát. Ha ezt tegnap tudom akkor a frissen vásárolt 10es verba pakk egyik lemezére ment volna ki a Halo4 és eszem ágába sem lett volna megvenni, de így a boltba már nem akartam azt mondani hogy akkor nem kell.

    Kidobtam 10 ezret ez olyan verzióra ami nem kell és nem illik bele a gyűjteményebe

    De legalább kaptam 3 DLCt hozzá
  • Seth
    #127271
    Kurvajó rész volt, nagyon hangulatos, nem erről van szó.Arról hogy egy filmet nézel és nem játszol, néha néha eldurrantottál egy rakétát meg flare-t. A multis részben ott a repülő, teljesen jól irányítható,biztos nagy fáradtságba került volna egy olyan játszható pályát berakni a single kampányba. Persze úgy nem lett volna annyira látványos , mert több dolgot kellett volna a gépnek számolnia

    Az Ace Combat új részét végigvittem, abban is volt pár nagyon hangulatos rész, nemeg ott kicsit jobban ki van dolgozva az egész repülős feeling
  • Muttley
    #127270
    mondd, h nem csipázod a vadászgép pilótás feelinget és mindent értek :)
    kulcsszó: összélmény = látvány és hangok
    amiről te beszélsz, az egy önálló játékban mind megoldott
    NEHOGY megnézd, ha rühelled a jet pilot filmeket/ gammákat ;)

  • Seth
    #127269
    Te arról a vadászrepülős részről beszélsz ahol a gépet nem te irányítod, hanem sínen megy, neked meg a felvillanó jelzésre kell megnyomnod egy gombot ? Nevetek :)
    Ezzel szemben az AC3 hajós része Sea Dogs 2 szinten mozog.
  • Muttley
    #127268
    jól hangzik :)
  • Muttley
    #127267
    vannak néha gyöngyszem-villanások
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    sokan fikázzák a CoD-okat, h 4-5 éve ua.
    nahát, akkor viszont vegyük az általam többszörösen kiröhögött, leköpött, lehugyozott és torkonkakált BF3 single-jét
    hogy a tisztátalan kellemetlen szagú prostituált anyukáját EA-nél annak, amelyik így engedte kiadni - a MoH Warfighter-ről nem is beszélve

    mégis volt benne a vadászgép pilótás rész, amelyik pálya (1 és nem több)
    úgy ámblokk b.szta telibe az összes eddigi Ace Combat + Tom Clancy's H.A.W.X játékokat - EGYBEN - EGYÜTTVÉVE

    na, ilyen lett az AC3 tengeri hajózási része is :)
  • vg
    #127266
    Ja, ki kell kapcsolni a DL-t, kb 10 másodperc.
  • grebber
    #127265
    Azért nagy respect a fejlesztőknek hogy így lassan a konzol végnapjaihoz közel még mindig probálnak fellépni a warez ellen.
    Most is a Black Ops 2-nél az rgh-sok életét probálnák keseríteni igaz kevés sikerrel,mert van rá megoldás.

  • Shan
    #127264
    Larry Hryb (gamertag:majornelson)

    Már ha komoly volt a kérdés...
  • vg
    #127263
    BO2 intro videója bakker, bik videó a xbox-ről felvéve. Miért? Miért nem lehet ilyenkor valami top pc-vel felvett ingame inkább? Igénytelen, és csomó játéknál eljátsszák. Nagy tv-n pixeles mint állat, azonnal észre lehet venni mikor bik, vagy egyéb videó fut. A játék viszont remek, nagyon sok fps, sima az egész mozgás. Egyszer végigtolható.
  • arty
    #127262
    a multi engem is, de a "ranglista" autósjátékoknál néha "beránt" :))

    engem nem a sztori motivál, az csak amolyan keret, hogy mégse a pontokért megyek. illuzió, amivel nem törődök, elég a tudat, hogy van :)
  • Macccy
    #127261
    (off)

    ÁÁÁááááááá órák vannak hátra csupán! Szinte már az ujjaim közt érzem a UNSC doboz amorf formáit!
  • Schakal79
    #127260
    Köszönöm.
  • Totti5
    #127259
    Lehet.
  • Totti5
    #127258
    Ja meg kegyetlen mód tetszik az hogy minden mozgó elem mozog. A karakterek és a saját ruhánkon a fizikának megfelelően lebeg, lobog minden szövet minden rojt, minden díszítő elem, sőt a hajónál a kötelek, a vitorlák és minden más is. Apróság, de nagyot dob a látványon az egész olyan természetesnek hat és még fiziksz sem kell hozzá:)
  • Schakal79
    #127257
    Az AC 3-ban lehet "lovacskázni"? Mint az első részben, vagy mint A Red Deadh Redeption -ban. A lányom imádott lovagolni John Marston-nal :)
  • Totti5
    #127256
    Engem nagyon érdekel a story, az összes karakteré és a végkifejletté is.

    Megkaptam a jelmezt:) de előtte hajókáztam is egyet. Annak a kidolgozása és hangulata rendesen földhöz vágott. Egy FPSben mai napig nem tudnak normális órókázst megcsinálni, erre itt az AC3ba egy vitorláshajót szimuláltak le, de olyan szinten, hogy ez beszarás ( grafikailag is ) ráadásul a harc, az ágyúzás is remekül meg lett oldva. Arra nem is mertem gondolni, hogy a hajót teljes egészében én irányítom a kormánykerékkel, pedig de:)
  • Harlekin
    #127255
    minden más csak a storyval ne keljen benne foglalkozni
  • Moby
    #127254
    Akit a téma realitása bármilyen módon motiválja az beteg, segítségre szorul, és bár nem tudja, és nyilvánvalóan nem veszi komolyan, sőt, elutasítja, de potenciálisan veszélyes a szűk környezetére, és a társadalomra is.
  • Moby
    #127253
    Épp erről beszélek.
    Az amiről szól, abban semmiféle motiváció sincs, és elvonatkoztatni sem tudok tőle, sőt a játék sem akarja, hogy elvonatkoztassak tőle.
    Az egyetlen megoldás, hogy teljesen kizárom mindazt, ami a realizmusra törekszik.
    Ugyanis a téma realitása a totális agyfasz és nyomor.
  • Seth
    #127252
    Én nem is nagyon játszom olyan játékkal,amiben nincs valami sztori, motiváció, legyen az bármilyen buta ratata. A pontszerzés, ranglista top10 nem izgat, multi totál hidegen hagy bármilyen stílusban
  • DarkSector
    #127251
  • arty
    #127250
    én volt, hogy próbáltam (black, cod mw, most legutóbb a moh:w-ben, de egykutya zagyvaság. asziszik a kavargatástól lesz tuti a sztori) :D

    háborus filmeket is bírom (pl black hawk down), de a háborúskodást abszolut elutasítom és csak nézek, hogy létezik egyáltalán olyan h "önkénteskatona" - noooormális?! :)

    (attól félek, mi még megélünk egy háborút, mert "ennek" jó vége nem nagyon lehet... nem hiszem, hogy ékésen süppedünk vissza a középkorba)
  • Moby
    #127249
    Visszakérdeznék: ostobaratatában ki az, aki figyel a sztorira?
    Mármint van akit ez komolyan érdekel?
    Szerintem 13-14 évesen már mindenkinek értenie kellene, hogy a gazdagok miért indítanak háborút, és miért a szegények fiai a katonák, és miért másik szegények fiaival ölik le egymást. Hogy ehhez milyen vadbarom népség tesz ideológiát, és csinál belőle videójátékot, filmet, regényt, és akit ez komolyan ÉRDEKEL, az tényleg meg is érdemli, hogy ottlegyen a fronton, és a saját szarában dögöljön meg a semmiért.
  • Totti5
    #127248
    Beleizzadós Assassin hacuka:))

  • arty
    #127247
    bazári jelmez = kereskedés? mert nekem az a visszatetsző... mi ez, managerjáték? :D
  • Moby
    #127246
    Na, pedig jóak.
    Csak meg kő tanulni játszani vele.
  • Totti5
    #127245
    8 órám van benne és még nem vettem magamra a bazári jelmezt és alig öltem meg valakit, viszont ennek ellenére remekül szórakozok.
  • arty
    #127244
    még mindig az AssCreedről beszélsz?! ubi megfogta a lényeget, ezúttal is ...

    (de mindegy, látom van akit ez leköt :D )
  • Totti5
    #127243
    Hallgassátok, nézzétek!!! ( meg a többit is a csatornájáról )


  • arty
    #127242
    szvsz nem épelméjűek ezek az fps sztoriírók, amikor elvárják, hogy két évvel ezelőtti, zsé-szar sztorira, karakterekre visszaemlékezzünk...

    ezzel operál a cod mw, a moh, ezekszerint a cod bo is ... nanembaj, sztori végülis századrangu :)
  • Moby
    #127241
    Mondhatnám, hogy olcsó, és hozok, mert megérdemled, de a mondat minden állítása hazugság lenne
  • Harlekin
    #127240
    hozhatnál nekem is úgy hosszú lejáratú kölcsönbe.
    Na ne gyere nekem azzal hogy hú de drága meg tárasai...
  • TaRka0107
    #127239
    Köszi!
  • Totti5
    #127238
    Azért látszik a profizmus. Első részen szinte meg sem lehet halni, a másodikon meg ha 10szer nem haltam akkor egyszer sem:D:D most nézem, hogy 2-3 halálom benne maradt... fene vigye el. A gránátot direkt dobtam magam alá egyik alkalommal! :)))
  • TDC Geronimo
    #127237
    Nem tudom megnézzem-e, mert ez a játék negyede már gondolom, amilyen hosszúak a single kampányok :D
  • Totti5
    #127236
    Parancsolj. Mivel nem vagyok nagy CODos ( konkrétan WAW óta egyet sem játszottam végig/ki sem próbáltam ) bénaságomat nézzétek el:)
    Két küldi van.
  • davidka003
    #127235
    LINK