176613
banner
  • Harlekin
    #127314
    na a videó amit moby igért

    cod bo2
  • Moby
    #127313
    cod mw NEKEM:

    mi az a cod mw?


    A legjobb az, hogy nekem bármelyiket eladhatnák akármilyen címmel, majd 2 nap múlva újra :D
    Rettenetesen sokra tartom mindet, szánok is rájuk kellő mennyiségű neuront :)
  • TDC Geronimo
    #127312
    "Ubisoft estimates it sold more than 3.5 million copies of Assassin's Creed 3 during the game's first week of availability, according to the company's financial report for the first half of its 2012-13 fiscal year."

    oO
  • Muttley
    #127311
    de ugye, azért
    te beszél
    vmilyen szint
    tied angol? :)
  • Muttley
    #127310
    BRÉKIN' NYÚÚÚZ !!

    friss riport BBC - aszongya:

    'Halo 4 intends to destroy Call of Duty at this Xmas rush'

    pffff- ahahahahahahahahahahahaahhahaha :))


    hát ezt lehet, h nem kellett nekik vóóóóna :)))
    sebaj, no comment :)))
  • arty
    #127309
    cod mw NEKEM:

    blablablablabla megölni terroristák blablablablabla
    blablabla kiszabadítani blablablablabla csendben blablablablabla
    perfektre elég sztori/motiváció! :D
  • arty
    #127308
    150ből kb a fele lehet az ac3 + season pass! (új játékok 60 eurósak + season pass 15 minimum lesz/van, nem?)

    még úgy is drága?
  • Muttley
    #127307
    pedig de :)
    millió és 1 db FPS, TPS "rohangál" a platformokon
    mégis, ha FPS és vmire emlékezni kell
    akkor a Modern Warfare 1-2 és picit gyengébben az MW3 is, jut eszembe elsőként
    nem azért, mert annyira hiper-szimulátor realisztikus
    nem azért, mert dx20-as über-grafika van

    hanem azért mert:
    - önálló karakterekkel, jellemekkel van tele: Captain Price, Makarov, Kamarov, Imran Zakhaev, Al Asad, Ghost, General Shepherd
    - sablonos, de mégis szerteágazó, mai modern sztorija van
    - és teli van self-hero epic momentekkel

    q-rva sokan próbálják/-ták utánozni, és senkinek sem sikerült
    ezen belül különbség van (az eddig CoD-ok alapján)
    az MW sorozat hangulata - ala Infinity Wards
    és a Wat + BO sorozat hangulata között - ala Treyarch

    kíváncsi leszek a mostani BO2-re
    sum: kellenek a jellemek és sztori (és persze sok minden más is)
    de az előbbi 2 tényezőtől lesz egy akármilyen piff-puff lövölde

  • Renjike
    #127306
    tegyenek bele enciklopédiát , és egy olyan szobrot ami tökéletes kidolgozásban Altair-Ezio-Connor-Desmond ábrázolásban legalább akkora (1 karakter) mint ac 3 connor figura + még egyéb finomságok és beszélhetünk róla. :DD
  • Moby
    #127305
    ROFL
  • Totti5
    #127304
    Még nem tudni, de most hogy látom az árát 150 euró, igen annyi nem vicc... egy konzol ára. Betegek ezek. 9k/rész. Hol élnek?
  • Harlekin
    #127303
    Hozzám FW-re felteheted ha akarod.
  • Moby
    #127302
    Hova?
    Saját szerverre nem tenném fel :D
  • arty
    #127301
    akkor tedd ki a streamet vhova, ahonnan egy linket ideszúrsz! :)
  • Moby
    #127300
    Hát mondanám, hogy megmutatom, mint ígértem hoztam haza realtime enkódert, csináltam is vele CODBO2 videót, de inkább nem tölteném fel YT-ra, félek , hogy levágnák a tökömet érte :D
  • ktomi22
    #127299
    #127288
  • ktomi22
    #127298
    ertelmes ember.. mit vagy ilyen vele :D :D
  • Renjike
    #127297
    én Konzolvilágból rendeltem és én kapok ... legalább is ajánlom mert nem szóltak.
  • csaklaca
    #127296
    Értem!Bocs,hogy zavartam!
  • arty
    #127295
  • Totti5
    #127294
    Budapest 2 legnevesebb konzolboltjában rendeltem elő fél éve, egyik már múltkor lemondta, a másik 2 napja hívott hogy nem lesz. Mondom nem baj az itteni boltba csak lesz 1-2 db és már szóltam a srácnak hogy nekem LE kell. Délelőtt 11kor mentem, de még nem jött meg, ott előttem hívta a futárt, és még abban maradtunk hogy ugye LE lesz? igen az. Fél óra múlva mentem és ő is felháborodva mondta hogy csak sima van.

    Ugyan ezt játszották el a GeoW 3al... a Halo Reachból meg Alan Wakeból 10 milliót gyártottak és szarér hugyér lehet most is LEket venni belőlük, mert annyi van még mindig és ez a Halo LE, vagy GeoW3 LE egy dekával sem egyedibb vagy több mint a többi.

    Nagyüzemű szopatás megy itt semmi más, de a warez az beton biztos! Engem kül. már nem érdekel, ez így már a 3. nagy csalódásom...
  • csaklaca
    #127293
    Sziasztok!ne haragudjatok,hogy zavarok,de van egy is problémám!:) tehát,nem rég óta van x-boxom,rgh-zom!Extact-iso használok,de sajna nem tudom,hogy hogy kell a 2 lemezes játékokat külső memóriára rátenni!nem értek hozzá,tehát ha kérhetném,akkor konyha nyelven,lassan tagolva elmagyarázná valaki?:) Válaszotokat előre is köszönöm!
  • gduck
    #127292
    Na ez durva ( mármint a COD BO2 eleje ), azért ENNYIRE nekem se fontos a sztori ;)

    Csak tudod a régi játéktermi gépeknél is volt egy alap körítés, utána jött az otthoni szgép korszak ( aláírásod ), iszonyat jó játékokkal (pl. Maniac Mansion és társai, vagy jóval később a Neverhood és sorolhatnám) és játék hangulattal.

    De ok, picit elnéztem, te nem erről írtál, hanem az agyament sztorikról.
  • Moby
    #127291
    Hát...te vagy a negyedik aki leírja, hogy fontos a sztori :)
    Nem tudom, hogy ennyire nem vagyok világos, vagy ennyire nem vagytok képben :)
    EGY bizonyos játékstílusról írtam. Nem játékmechanikáról, vagy nézőpontról vagy bármiről. Ezt a játékstílus az, amiben a lehető legreálisabban ember öl ember nemlétező célokért, okok nélkül, kifejezetten azon indíttatásból, hogy világos legyen a játékos számára: az emberi élet kioltása nem eszköz, az maga a cél.
    Hogy az fps, vagy tps, mifaszpées, ez tökmindegy.
    Kösznem,.
    A COD BO2 elején egy gyereket égetnek el, hogy aztán legyen miért embert ölni. Aki azt mondja, hogy neki az ilyen sztorik fontosak az egy nekrofil beteg fasz.
  • gduck
    #127290
    Hű de sértődős valaki :D
  • gduck
    #127289
    Ok, ha valakinek sok ideje van (gyerekeke, agglegények, stb.) :D
  • ktomi22
    #127288
    #127281
  • Moby
    #127287
    Vagy ez?

    Ok.
    Szóval.
    Writeonly userek -> NEKEM NE!

    Köszi.
  • Moby
    #127286
    És ez miként kapcsolódik a posztomhoz?
  • arty
    #127285
    csak 1 millió? :DD
  • Moby
    #127284
    >Most is a Black Ops 2-nél az rgh-sok életét probálnák keseríteni igaz kevés sikerrel,mert van rá megoldás.

    Ezeket a vérbaromságokat nem tudom hol olvassátok, de oda inkább ne járjatok okosodni.


    /hint: semmi köze a fejlesztőknek ehhez, bárki bármit is állít. Mindösszesen arról van szó, hogy fut egy olyan cucc a háttérben, ami fogja a címet. Ebben a világon semmi szándékosság nincs, ráadásul erre a programra nincs szükség, ergo ilyen védelmet teljesen nyilvánvalóan senki nem készít.
  • Macccy
    #127283
    Részvétem, de Totti, ez nem a Microsoft hibája és legkevésbé sem a Halo4 hibája! Mondták (és habár DarkSector nem tudta ki az a Major Nelson, de Halloween-kor őneki is elmondta a 343 Industries) hogy ez a Limited VALÓDI limited lesz. (bár én sem nagyon akartam elhinni)
    Ez, hogy meglepetésként nem kaptál csak normál edition-t ez csakis a hanyag játékbolt hibája, vagyis az, hogy nem tájékoztattak! Máshol csak addig adták a Limited -et amíg a takaró ért, szerintem jobb helyen fel is hívták a megrendelőt ha nincs LE.

    Engem 3 napja értesített a konzolokszervize, hogy ők kaptak rendesen.

    HALO 4 Limited Edition + Preorder cuccok

    Nem akarok hülyeséget beszélni, de úgy tudom EZ a SOROZATSZÁM egyedi, szóval akkor sajnos csupán 1 millió darab limited készült.
  • CroftManor
    #127282
    Annál sokkal jobban
  • ktomi22
    #127281
    mikor jelenik meg?
  • arty
    #127280
    igen erős csúsztatás volt ezt pl egy ace combathoz mérni, na :) én rühelltem, mert gamepaddal ezerszer haltam, mire le tudtam lőni az ellen gépeit...

    szépnek szép volt, igen.
  • vg
    #127279
    Ne viccelj már. Ha valaki kizárólag eredetikkel nyomja, akkor sem kell évi 5 játékot nyomnia összesen, hiszen 1-2 éves játékokat lehet venni használtan 2-3 ezer forintért, vagy lehet cserélni is. Esetleg nem fog játszani a AC3-al megjelenés napján, amihez még amúgy is jön 3db single kampány dlc jövő év márciusáig... A Mass Effect 3-al szarul járt aki az EC nélkül játszotta végig a megjelenés után azonnal.
  • gduck
    #127278
    Franc, már nem tudom szerkeszteni, nem vagyok vipes :)

    Szóval FPS játéknál (Portal nem arra volt példa) is sokat számít a sztori, és nem warezes léptékkel kell nézni a dolgokat (évi 100 játék VS évi 5 játék )
  • gduck
    #127277
    Engem a Portal játékban éppen nem a logikai-ügyességi rész, hanem a sztori fogott meg :)
  • Muttley
    #127276
    nem sz.r
    a játék a sz.r
    pontosabban a mozgás és a harc iszonyat bugos
    próbáld ki más játéknál is
    ha ott is sz.r az LS, akkor tényleg sz.r :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    úgy látom, hangyányit vagy csak AC rajongó...
  • Muttley
    #127275
    közeledünk :)
    csak néhány az ezer dologból
    belső nézet, üvegkarcok, valódi műszerfal, teljes fejkörbeforgás, valódi műszerhangok, öblös fülkehang, pilótasisak nézet, gépágyú hangok, valódi kigyulladás és robbanáseffekt, lock-on hangok és műszerfal jelzések stb-stb.

    Ace Combat jobb híján elmegy, de
    összélmény tekintetében (szemelvényeket lsd fent) fasorban sincs
    sajnos

    meg-kellene-csinálniuk Ö.N.Á.L.L.Ó. játékként
    meg fogják?
    lóf.szt
    nincs rá számottevő kereslet