176613
banner
  • Muttley
    #127354
    semmi nagy dologra nem érdemes számolni
    i7 kategóriás lesz, ami még hosszú évekig full-felesleges
    a legtöbb game a videokarit izzasztja leginkább
    de azt nagyon
  • DarkSector
    #127353
    Hát igen ha ez van az nekem is idegen lenne, mert én sem szeretem, ez a smartglass megoldás még belefér.
  • Totti5
    #127352
    Remélem ilyenről szó nincs. Felőlem lehessen hozzá kötni WIN8 tabletet, de ezt a képernyős baromkodást feljetsék el. Felesleges.
  • DarkSector
    #127351
    Lehet hogy ez a nexgen xboxnak a cucca csak lesz egy érintőképernyő rajta, hozzáá.
    Mint egy WiiU féle megoldás csak kicsit továbbgondolva...nem?
  • arty
    #127350
    jah, az is nehezen képzelhető el, hogy majd pont most lesz dedikált 1+ gb vram, miközben eddig (is) a unified memoria volt a konzolok "alapköve" :)
  • arty
    #127349
    szvsz a 10k-s scsi hdd miatt kamu :)
  • Moby
    #127348
    Amúgy még mindig irtó nagy fasságnak tűnik ez a doksi.
    5gb ram, SCSI 10K rpm hdd, perszepersze...
  • Moby
    #127347
    A "stationary computing device" kézikonzolra utalna? :)
  • DarkSector
    #127346
    Mire célzol?
  • Moby
    #127345
    Fuss neki mégegyszer.



    Az értelmezésnek.
    Egyébként ez egy június óta keringő doksi.
  • DarkSector
    #127344
    Ahoz képest hogy kézikonzol 6 magos 3.1GHz, 5GBram ...stb.

    Akkor mi lesz a nagy nextgen burok alatt? :P
  • DarkSector
    #127343
  • Muttley
    #127342
    nem
    olyasmire, ami mindenhol működik, csak itt nem ;)
    nekem tecccc a LIVE-os fejléc, de emellett a moderátorok szerint sikerült olyasvalamit is átírni a topic fejlécében, ami belezavar a normális működésbe

    így kéne működnie
  • Landor
    #127341
    ez volt itt a reklám helye :D
  • Landor
    #127340
    Nemértem... most ilyesmire gondolsz? #127329
    Egyébként nekem nem kell live fejléc?! :)
  • Totti5
    #127339
    10ért viszem:)
  • Landor
    #127338
    Nekem van egy GoW3 Limited eladó, ha érdekel :D
  • Totti5
    #127337
    Hányszor vegyem meg???

    Gears 3at 0day LEba szinte csak 576ba lehetett kapni azt is előrendelőknek. Azt is 3 helyen rendeltem elő és egyiknél sem kaptam, de megvettem, aztán el is adtam rögtön amint kijátszottam. Utána nem fogom megvenni még az LE-t...

  • doggy90
    #127336
    Én konkrétan nem rendeltem elő, tegnap besétáltam a boltba és megvettem. Amúgy a Gears 3 Epic Edition-t még mindig lehet kapni 15k-ért, és abban is a LE van. Ez rossz kifogás a warezra, de te tudod. : )
  • Totti5
    #127335
    Megnéztem mennyibe jönne ki ha most megvenném lájvról.

    Assassin's Creed - 2000 forint

    Assassin's Creed II - 2000 forint
    Sequence 13 : Bonfire of the Vanities & Secret Locations 560 msp
    Sequence 13: Bonfire of the Vanities 320 msp
    Sequence 12: Battle of Forli 320 msp


    Assassin's Creed Brotherhood - 8000 forint
    Assassin's Creed Brotherhood - The Da Vinci Disappearance DLC 800 msp
    Assassin's Creed Brotherhood - Animus Project Update 2.0 DLC free
    Assassin's Creed Brotherhood - Animus Project Update 1.0 DLC free

    Assassin's Creed Revelations - 6000 forint
    Assassin's Creed Revelations - The Lost Archive - 800 msp
    Assassin's Creed Revelations - Mediterranean Traveler Map Pack - 800 msp
    The Ancestors Character Pack - 320msp

    Assassin's Creed III - 11000 forint ( ez nincs fent még, és nem ennyi lesz hanem több )
    Season Pass - 2400 msp

    AC1+2+2a+2b+3 = 29.000 forint
    DLC = 6000 msp = 15.000 forint (kb)
    ------------------------------------
    szumma 44.000 forint

    Jatekim.hu

    AC1 - 2K
    AC2 - 3K
    AC:B - 4K ( vagy 5 )
    AC:R - 5K
    AC3 - 11k
    ----------------
    szumma 25.000 forint

    Tehát! :)

    AC Anthology : 40.000 forint ( 150 ojró ).
    AC LIVE : 44.000 forint
    AC használt : 40.000 forint

    Igazad volt Arty! :) 150 ojró "korrekt" ár. Be kell szerezni, amit amúgy is be akartam és nem jövök ki olcsóbban vagy jobban ha külön venném meg platinum kiadásokban használtan, persze DLCk nélkül olcsóbb, de eddig mindig azért sírtunk, hogy ilyen pakkokba pl ME Trilogy nincs egy szál DLC sem... hát most itt van minden.

    Egy AC3at meg el lehet adni ( hiszen az megvan már ), így csökkenni fog az ár minimum 6-7kval.

  • Totti5
    #127334
    Ja meg én sehol nem olvastam hogy ne 3 hanem 15 helyen rendeld elő, mert kevés lesz belőle, pedig a legtöbb Halo híren azért átfutottam. Csak a napokban mondogatták a boltosok és olvastam itt ott hogy kevés fog jönni, ami oké, én megrendeltem hónapokkal ezelőtt, aki meg az nem fog kapni... aztán ez lett, de ahogy látom pofára megy, mert egyik bolt kapott, másik nem, gmeren volt olyan tag aki hétvégén rendelte elő az egyik boltba és kapott tegnap LEt! Én aki 4 hónapja nem kaptam. Hát a basszák meg. Halo Reach után, miért is gondoljak ilyenre amikor még most szállítmányok érkeztek belőle és 5-6 kért szórják ki, mert annyit gyártottak???

  • Totti5
    #127333
    Nem neked írtam csak idegességből!

    Tudom hogy jó, azért KELLett volna, azért rendeltem elő 3 helyen. Azért sem néztem meg a filmet, mert gondoltam, majd (tegnap) esete szépen kibontom a pakkot és benyomom a DVDt és megmozizom ahogy illik. Hát ebből nem lett semmi, de most szépen letöltöm 1080pbe és úgy fogom megnézni, a következő Gearsot meg szépen le fogom warezolni, még az esélyét sem adom meg annak, hogy abból limitedet szerezzek be, mert már kétszer basztak át. Harmadszorra nem fognak. Sajnálom kedves MS...
  • TaRka0107
    #127332
    neten még ne játsszam a black ops 2- t, ugye?
  • grebber
    #127331
    Khm ... most már azt se
  • Macccy
    #127330
    Báázzzzz ez az Xbox Smartglass kurvajó! :D
    Nagypoén így netezni és gépelni. Persze a sima telefon/tablet még mindig kézenfekvöbb ha azt nézem, hogy feleslegesen megy a tv :)
  • Muttley
    #127329
    Totti, Landor, ill. aki tudja :)

    Csak Ezen az oldalon nem működik a hsz. linkelhetőség
    ha ráklikk a hozzászólás számára a jobb felső sarokban
    máshol kirakja egy önálló oldalra Csak Azt a hsz.-t
    itt nem

    mi a megoldás?
  • Macccy
    #127328
    bocs ... 'have not met all Requirements yet'
  • Macccy
    #127327
    Jóég! Mit csinálsz ember??!?! :O
    Értem én, hogy jószándék meg segíteni akarsz, de ezeket nagy poén összerakni, főleg miközben az új OST szól a terminál fölött! :) Köszi, de inkább tedd SPOILER -be ... ;)

    Amúgy meg megfejtettem az első kettőt csak 'You have no permission to unlock these items yet'
  • orichalcos
    #127326
    Kíváncsi leszek első hét után mennyi H4-et vettek meg az emberek.
  • Macccy
    #127325
    Hát aRTy, attól függ, honnan nézzük. Magyarországról nézve soknak tűnhet, de látod hogy így is kifogyott. A Halo 3 -ból 170 millió $ értékben adtak el anno 2007-ben az első 24 órában ... Ez saccra is biztosan több, mint 2 millió példány. ... Aztán 2010-ben ez a rekord is megdőlt amikor kijött a Halo Reach, abból ugyanis 200 millió $ értékben adtak el első nap (biztosan 2,5 milliós darabszám felett!) ...
    Szóval akik sajnos nem kaptak - usában is sokan lecsúsztak - Limited Edition-t, azok biztosan nem gondolják, hogy sok lenne az 1 millió darab. Én se gondolom, pedig én kaptam! :)

    Sok ...?
  • orichalcos
    #127324
    Tessék, egy két kód:

  • arty
    #127323
    sok, szerintem :)
  • Macccy
    #127322
    Én már most odáig vagyok, loads and loads of content! A Waypoint -ba bekerült kettő puzzle is, terminal symbol-okkal ... Megfejtettem mindkettőt, de egyelőre még nem nyithatom ki, előbb játszani is kéne

    A FORWARD UNTO DAWN rendezői változat sokkal jobb lett, mint az öt részes, a vágások rengeteget számítanak és a zenei rendezés! Remélem hamar kikerül Youtube -ra és megnézheti mindenki akit érdekel, így már tényleg nagyon korrekt HALO kisfilm ~80 percben!
  • Macccy
    #127321
    Yepp

    Feltéve, ha még lehet ezeknél is rendelni, mert szerintem esélyes hogy már nincs.
  • gduck
    #127320
    ITT nem ezt hirdetik?
  • Macccy
    #127319
    Sok vagy kevés az 1 millió szerinted?
  • Macccy
    #127318
    Te már megint túlfutottál picikét, mondtam én hogy ez több vagy jobb ez az LE mint más játékoknál? Amit mondtam az az volt, hogy EZ most limited Limited lett valóban! És azt is mondtam, hogy ha jól tudom akkor sorszámozott 1 millió darabos széria, ami sajnos (megérdemelten) el is fogyott rendre. Sajnálom, hogy nem kaptál belőle, jó kis pakk ez!

  • Totti5
    #127317
    Megnéztem az F1 stars mario cart n+1 copyt amit 12kért fog a boltokba kerülni. 2 kör után eluntam és kiléptem. A 800 pontos Joyride XBLAn tök ugyan ez a szint, bár az talán 1 fokkal élvezetesebb volt.

    Amúgy meg, ha már power up téma és 12 ezer és fullos játék:

  • arty
    #127316
    (középfok c + napi munka: angol levelezés-mítingelés-guglizás. sajnos a legtöbb játéksztori sablonos, filmek mellett értékelve zsé kategória, ezért akaratlanul sem igazán figyelem az alakulását... )
  • TDC Geronimo
    #127315
    BO2nek milyen ránézésre a képminősége? Középszar, mint eddig vagy javult valamit a subHD foshomály?