176613
banner
  • TaRka0107
    #127434
    WTF?
  • Tinman #127433
    Raptr.com lófax! :-(

    Össze-vissza írja ki, csomó achit nem is szinkronizált a mai napig.

    A boxos 1k/1k a gametime számláló szerint kb. 62 óra volt csak!

    Ez azért durva, mert ez a 62 óra 2 nagyon alapos és egy fél felületes végigjátszást takar!

    Ellenben PS3-on mikor először játszottam vele, egyetlen végigvitel 110 óra körül volt :-)

    3 DaS, 3 platformon összesen 650 körüli óraszámom van :-D
  • arty
    #127432
    aztaku

    boxos mennyi idő alatt lett meg? (ha nem tudod pontosan, használd a raptr.com -ot legközelebb !!! )
  • arty
    #127431
    gyűlölni fogod... nyugi, megszokod a kontrollert :) itt kb mindenki leirhatná a saját sztoriját, aki a mostani vagy előző genben lépett konzolra...

    én is rühelltem, k béna voltam vele -> ma pécén is kontrollerrel játszok mindent, ami csak támogatja! (kivéve autósok, azt kormánnyal) nyilván enyém is kicsit szélsőséges példa, de a fotelben elhelyezkedve játszani - priceless :D + ravaszt huzol, mint igazi fegyveren + rezeg + ne olyan primkó célbaklikk van, mint egérrel - meg kell harcolni a fejesekért, stb stb stb
  • Tinman #127430
    Eeeeeeeeeeeezzzzzzzzzzzzz finooooooooooooom volt :-))))

  • TDC Geronimo
    #127429
    Ja 3 főhős lesz. Azt hiszem tartalmas game lesz ez is :)
  • eNorti
    #127428
    Hali, XFPS - egér és billentyűzet átalakítóról egy pár vélemény? Tudom, hogy a HC XBOX játékosoknak ez szentségtörés, de én nem vagyok az és maradnék a bill+egér kombónál, viszont nem szeretném hanyagolni az boxos FPS-eket. Szóval előre is köszi. :)
    Itt a pontos link, hogy mire gondoltam: http://www.konzolvilag.hu/xbox360/xfps-eger-es-billentyuzet-atalakito/5414
  • Waczkor
    #127427


    Este kilenc után jönnek az infók.
  • ktomi22
    #127426
    en csak havernal lattam.. de ugy erzem kell nekemis :D
  • DarkSector
    #127425
    játékfüggő
  • gduck
    #127424
    Ebben is lehet valami, az MS$ első RGH "kivédési kísérlete" (új alaplap) kb. 1 hónappal előbb jött ki, mint ahogy az RGH publikálásra került a nagyközönségnek. Persze ez lehet véletlen, mindenki gondoljon, amit akar.

    Én még is azt mondom, hogy ha egy feltörhetetlen (kétlem hogy létezik, az emberi elme csodálatos :D ) konzolt dobnának ki, az is hozná az eladásokat és utána többen kényszerülnének a tejelésre :D
  • Moby
    #127423
    2 játékmentes nap után AC3 elvonási tüneteim vannak.
    Döbbenet :)
  • orichalcos
    #127422
    Hm, Halo 4-ben nem kapok meg egy acsit. 25challenget kellene megcsinálni, nekem 27 van, és nem adja be acsit. Ilyenkor mit lehet csinálni?
  • Neoncsoves
    #127421
    Üdv! feltennék egy kérdést. HDMI-ről kéne DisplayPortra átalakítanom a kábelt, ugyanis a monitorom DisplayPortos. Van erre költséghatékony módszer?


    gondoltam felteszem itt is a kérdést, nem csak a PS3 topikban. egyelőre PS3 VGA kábelt használok.
  • Landor
    #127420
    aha.. :D
    amit értetem belőle, hogy akkor nem kérsz live fejlécet :D
  • orichalcos
    #127419
    Van 3. meg 4. kód is. Van egy ugye a sisaknak, meg egy amivel egy ONI logót tudsz megnyitni, amihez kapsz 5k xp-t.
  • TaRka0107
    #127418
    tapitelefon nem arra van, hogy otthon játssz vele.
  • Moby
    #127417
    Nemtudni.
    Még nincs :D
  • Macccy
    #127416
    Oriic! Csak spoiler mentesen válaszolj lécci egy kérdésemre: kettő symbol kódot, a Classified képeseket már megfejtettem és engedélyeztem a terminálon (mellény és vállapok megvannak), de van már harmadik kód is? Valahol már meg lehet találni?
  • Macccy
    #127415
    Spartan Ops Episode 1 összes csaptert letoltam. Nem rossz sőt ... fasza, bár látszik/érződik hogy ez nem a vadregényes történet, nem a kaland és John 117 "luck" faktora.
    Ez száraz katonai küldetés ... Skirmish némi történettel. Ooohh de a videók minősége TOP! Blizzard felkötheti :)

    A Halo4 központi szerver néha még túl van terhelve, ne lepődjetek meg ti se ha a service record nem frissül 15-20 percig vagy ha nem működnek a lobby -k!

    Ja és amíg nem jön patch, addig a Halo4 menüjéből NE a Waypoint gombbal menjetek át a Halo Waypoint -ba, mert nálam (és az usa fórum szerint másoknál is) a box "megfagy" és fekete képernyő, se előre se hátra!
  • arty
    #127414
    nem, asszem csak A15-ről láttam "teszteket", és tudom, hogy ezefréle armos dizájnt lehet legózni :P

    mé, A57 gyorsabb? :D
  • arty
    #127413
    leegyszerüsítem moby mondanivalóját:

    azt áruld már el, hogy ki fogja készíteni a kakaóscsigát az igényeseknek, ha a lekvárosbuktán a másik utcában csilliárdszoros hasznot lehet realizálni, ráadásul kockázatmentesebben! :)

    persze, lesz kereslet kakaóscsigára is, de az eddigi 16 bolt helyett már csak 4-5 fog velük foglalkozni, a többi átáll a lekváros sütire ;) nem biztos, de van benne ráció, sajnos :(
  • orichalcos
    #127412
    Azért a szinte betonfix 30fps szép dolog a játéktól.
  • Moby
    #127411
    Amúgy meg errő pofáztam a múltkor.

    In an era where the likes of Naughty Dog and Sony Santa Monica have defined the graphical state-of-the-art with Uncharted and God of War, Xbox 360 finally has its own shot at the title - and it's a genuinely worthwhile, lavish and occasionally even breathtaking experience.
  • Moby
    #127410
    Amúgy félig vicc vót, de ha kicsit előbb jött volna, biztos eljátszanak a gondolattal.
  • Moby
    #127409
    >1-1 mag lassu

    Járt már nálad A57?
  • Moby
    #127408
    Örülök neki, hogy te is leírtad ugyanazt amit páran már előtted szintén, aminek fogalmam sincs hogyan van bármi köze az eddig elhangzottakhoz.
    Ezt a mi vált ki micsodát eddig sem értettem, már nem is akarom, annyira nem volt szó, még csak hasonlóról SEM.
    Jó veletek beszélgetni, ezt majd a jövőben is észbentartom
  • Muttley
    #127407
    thx :)
  • Muttley
    #127406
    ha már ennyire értekezünk :)
    én meg arra leszek kíváncsi, h
    meddig fog tartani ez az agyhalott-tapitelefon őrület
    eleinte nagy flash volt a tömegnek, mert "Ödönkének nincs, nekem meg van bibi" effekt
    aztán jött Ödönke "qurva anyját Pistikének, neki van, nekem méééééééé nincs" oszt' vett egyet
    de mos'mááá boldog-boldogtalan tapitelefonnal rohangál-> értsd: telített a piac és az alkalmazások tekintetében kezd kifulladni a dolog -> már nincs kivagyiság faktor
    lehet, h sikeres a Taigetosz-pozitívaknak szánt rajzszög-egyszerűségű 'Angry Birds', de meddig??
    el-kell-érni-a-zinternetet-BÁÁÁÁÁRMIKOR - kinek? kinek fontos ez?
    van laptop, azzal normálisan írni-válaszolni, akkor, amikor az időmbe belefér és kész
    VASTAGON DIVAT AZ EGÉSZ TÁCCCCS-SZKRÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍN BULI, funkcionalitás gyenge(szakemberek mondják, nem én)
    és egyszer ez ki fog fulladni
    megjegyzem épeszű embernél (aki arra használja a telefont, amire való) nem láttam még tapikagylót

    játékok szempontjából absz igazad van, mert olcsó és sok kicsiből lesz egy nagy
    de, ahogy Totti is mondta, SOHA-AZ-ÉLETBE nem fogja kiváltani az otthoni nagyképernyős gamer élményt
    az igényes játékokat ugyanúgy meg fogja venni a tömeg és ez valóban nem több, mint 5-6 maximum
    legfeljebb eltűnnek piacról a BF3 + MoH Warf. féle okádmányok
    azaz kevesebb lesz a sz.r és ... a többit meg meglátjuk :)))
  • arty
    #127405
    csak arm ne legyen :D (1-1 mag lassu, 4-8-16-ra meg ki fog optimalizálni?)
  • Moby
    #127404
    >ahogy lőtávolságba érsz

    Kurvamessziről kilőhetőek. Minél tovább tartod nyomva az R1-et, annál szűk sávban, és annál mélyebben lő. Röviden nyomva picsamessziről is meg tudod sorozni. 3 lövés és szevasz. Csak pontosnak kell lenni, nem akkor kalibrálni, amikor már töltve vannak az ágyúk.
    Messziről a sortüzeik simán kikerülhetőek alaphajóval is. Felpimpelve meg már túl egyszerűek is hajósrészek, nem is lövök, csak átgázolok mindenkin :D
  • Muttley
    #127403
    Totti,
    hogyan lehet eredményesen küzdeni parti erődök ellen?
    nekem sehogyan sem sikerült :/
    ahogy lőtávolságba érsz, megsoroznak mozsárágyúkkal
    és game over

    győőőőzni akarok :)
    hogyan kell?
  • Moby
    #127402
    Szerintem lesz edram, csak több. Ez vóna logikus. Hatékony, olcsó(bb).
    Nem lepődnék meg, ha nem shared mem lenne, sőt, valójában egy Cortex-A50 alapú procin + erősebb VGA kombón sem (namerhogy ugye az AMD megvette a licenszt hozzá, tehát ilyent tudna szállítani kompletten az AMD nekik). Az IBM kínálatában nicns ilyen típusú energy efficinecy cucc ilyen teljesítményben, ami ide éppen optimális lehet.
    Persze nem tudom az árakat.
  • vg
    #127401
    Olyan szinten rohadt unalmas a BO2, tegnap este játszottam pár órát. Tényleg ki kellene találni valami új dolgot a műfajba. Mostanában BF3-at nyomom multiban, co-op mód hatalmas. A helikopteres résznél amikor nekem kell vezetni olyan jókat röhögök magamban mikor belegondolok, hogy mit gondol a lövészpilóta előttem amikor bénázok. Szórakoztató mint állat.
  • Moby
    #127400
    Má kicsit várom, hogy ebből majd az lesz, hogy azt írtam le, hogy a gyártónak direkt jó a warez.
    Ki kezdi?
  • Moby
    #127399
    A szolgáltatásokat nem érinti a feltörhetőség, vagy csak nagyon kis mértékben. Egyelőre nincs akkora nagy pénz a szolgáltatásokból, de ez a legjobban fejlődő szegmens, amiből a tévékre követhető részének több mint a felét a konzolok viszik el, abból is a legnagyobb részt az xbox.
    A gyártóknak nagyon fontos a több lábon állás (pénzügyileg, egy platformon belül), és ez egy nagyon jó lehetőség erre, de az a furcsasága azért megvan ennek a piacnak, hogy a védelemre, a károk elhárítására, a kapcsolódó költségekre elkölthető pénzel könnyű lekoccolni a plafont.
    Ugyanis amit soha nem fognak nagy dobra verni, ilyen kontextusban soha nem fognak leírni az az, hogy gyártó bevételének a 60-65%-a a hw és kiegészítők eladásokból származik, és csak 20% körül a szoftver, és kapcsolódó jogok értékesítéséből.
    Azaz ha 1 dollár befektetéssel (gyártástechnológiai, beszállítói versenyeztetés, bármi) 1 centet tud spórolni a gép bekerülési költségén, VAGY azzal az egy dollárral kétszeresére emelheti a gép biztonságát, akkor gondolom egyértelmű mire fogja inkább elkölteni az egy dollárját.
  • arty
    #127398
    a szolgáltatás (live) most sincs feltörve... nem tudsz semmit csinálni az rgh-s boxoddal, a flashelteket is szokták bannolgatni...
  • arty
    #127397
    ha spórolni akarnak (és ahogy írod, logikus, hogy fognak is :((( ) akkor majd megspórolják a közös ramon - nem lesz 8gb, hanem csak 4gb (azért remélem ennyit kap a box/ps), megspórolják a 0mb edramon, ... esetleg a hűtésen :D nameg, ddr3 lesz a lapra integrálva, nem ddr5 :((( pedig ha el akarnak mozdulni a 720p-ről, kéne!
  • gduck
    #127396
    Na tegnap nem voltam gép közelben (és az ősrégi okos nokiámon nincs net előfizetve és wifi se vót a közelbe :D) és így egy napot végigolvasva, meglepően jó téged olvasni :D

    Sztem a következő konzol generációnal a feltörhetetlenség lesz a legfőbb szempont :D Ugyanis valóban a szolgáltatásban a van a legtöbb pénz. és ezt foggal-körömmel védeni fogják
  • Moby
    #127395
    Basszátok meg olyan szinten nem megy senkinek az értelmezés, hogy komolyan el vagyok keseredve

    >Nem fog ez megszűnni, lesz 'nex-dzsen'
    Hol? Melyik posztban sikerült ilyet olvasni?
    Tehát a gyengébbek kedvéért (azaz tisztelt topiklakók): amiről mindeddig szó volt az az, hogy azért esélytelen, hogy a nextgen masszív, overpowered gépeket hozzon, mert a piac, és velük együtt a gyártók nem ebbe az irányba mozdulnak, sokkal inkább a jelenleg nagy profittal kecsegtető mobilplatformok felé.
    Nem fog megszűnni, nem mobiljátékokat fog futtatni, fingom sincs honnan szedtétek össze ezeket a nyomiságokat. Olyannyira valóság ez, hogy egy fél oldallal lejjebb ment a matekolás egy XBOX Surface nevű eszközről, ami nem az új xbox, de ez a fajta fúziós folyamat zajlik.
    A teljes technológiai világ elmúlt 5 évében töretlen tendencia, hogy teljesítményről egyre inkább a hatékonyság felé tolódik el. Ezek a hatások ugyanúgy nyomot hagynak a konzolpiacokon is.
    Nagyon jellemző, és kötődik a konzolokhoz, hogy 6-7 éve még mindenki cell szerver uralmat vizionált. Ma mindenki ARM szervereket vizionál. A különbség annyi, hogy az utóbbi gyakorlatilag már valóság, míg az előbbire már senki nem emlékszik.