176613
banner
  • Fapuma1977
    #127474
    Vissza van állítva a profilom de akkor sem tiszta h h is indítanám el a gamet..??Ráadásul nem is látom a My Games csempe alatt ;(
  • arty
    #127473
    az xbox live accountodra \
  • arty
    #127472
    az xbox live accountodra "kötődik" a megvett játék

    a profilt kell recoverelned az uj xboxra!
  • Moby
    #127471
    Áhá. Sz'al a négyhez hasonlóan továbbra is vállalhatatlan nyomorult, ütnivaló gyökérrel lennék, csak most már hárommal is.
    Hogymennyiretelibekettétorkonyszaromazegészet. Már most, jóelőre :)

    Skip.
    Inkább az RDR-nek csináltak vón' folytatást. Buziak.
  • TaRka0107
    #127470
    Az nem érdekel. Ott is megmondanm. Haveromék is csodálkoztak, hogy, hogy lehet jobb controllerrel, kipróbálták és most controllert akar venni géphez.
  • DarkSector
    #127469
    hát más topikban egy pc-s előtt ilyet mondasz akkor leigényteleneznének. :)
  • Fapuma1977
    #127468
    Sziasztok!Hozzáértőktöl kérdeznék.Anno megvettem a BF3-at de a boxot eladtam lemezestöl.Most megint vettem egy XBoxot és újra játszanék a BF3-mal.Akkor most vegyem meg megint????De Originben ott van az accountom a PC-s verzió mellet tehát van már online pass-om.Mi a teendőm ilyenkor?
    Másik kérdésem h ha az XBox Live-ról veszem meg ms pontokért akkor azt jegyzi vhol vmi?(arra gondolnék itt h PC-n bejelentkezek az Originben és onnan le tudom tölteni)Tehát ha mondjuk ugyanígy járnék h eladom majd veszek új Boxot akkor látni fogom h én azt megvettem és ha igen akkor csak letöltöm???
    Válaszokat köszönöm....
  • CroftManor
    #127467
    Az AC3hoz megjelent 2600 MS pontért megvehető season pass olyan DLCket tartalmaz, ami még meg sem jelent?
  • ktomi22
    #127466
    nemtom nalatok muatatja e.. ittvan e..ígyis
  • ktomi22
    #127465
    ami neg a nes-t es tankot illeti.. nemtudom ertettetek e..

    így itt van egy illusztracio:
  • ktomi22
    #127464
    ami a fps-t jelenti kontrollerrel, .. utaltam..utalom.. termeszetesen nem lehet baromi gyorsan 18okot fordulni reflexbol ugy hogy rogton fejest adj, DE.. kinem szarja le? :D ugyse cross platform.. szokas kerdese az egesz.. megy ahogy megy.. egyre jobban fog.. (bár szemely szerint idegesit hogy erzem hogy lehetnek jobb es ugy kell odanavigalni a celkeresztet).. picit ugy erzem mint a NES ben a tankot kellett vezenyelni .. szal benanak erzem magam,..mert amit itt idobe telik..az termeszetes mozgasnak átélhetném egérrel.. mint ha kurzort kéne kontrollerrel iranyitani windowsba :D .. de mint mondtam, egyaltalan nem gond.. ez konzol.. feleslege sakolgatni mákolgatni rá billzetet meg egeret.. elmeny az kontollerrel is.. ha meg counter strikozni akarok arra ott a pc..

    szerintem ha teli lennek zsetonnal .. hardcore pc-m lenne.. es nem is kéne konzol.. max azert lenne hogy exkluzivokat taohassam.. ennyi.. szamomra konzol csak kiut a drága pc-s hw miatt.. barki barmit mond.. pc kell mindenre gamera is.. ahhoz is lehet kontrollert kapcsolni.. de hat nicns mindenki teli zsetonnal hc pc re.. ahogy ense.. igy marad a fps es a kontroller

    tomi voltam.. szeva gyikok .. en leleptem..
  • TaRka0107
    #127463
    Ezt most nem értem. Lehet azért mert este van vagy csak szimplán hülye vagyok. Miért ne merném mondani?

    Harlekin: így már értem:)
  • orichalcos
    #127462
    Acsi bugos volt, lehet korai játék miatt. 28challenge-nél megadta.
  • Macccy
    #127461
    Jóis! A zenékről annyit, hogy sokszor olyan érzésem van, mintha legszebb filmes éveim a '90 -es évek filmjeinek soundtrack -jeiből hallanék ... Ami nem baj, sőt! O'Donnel srác zenéi hogy is mondjam, epikusabbak voltak, olyan american way! De ezek érzelmesebb és mélyebb dallamok, kevésbé a nyaktörő mutatványokra sarkallnak plazma gránáttal a fülemben, sokkal inkább a puszta túlélés zenéi ezek.

    Amúgy túlzás lenne szentté avatni a 343 Industries -t, pláne a Microsoftot, de ez a Limited Edition a maga 2000 (!) MS pontos DLC kódjával, limitált páncélokkal, avatar cuccokkal, 14 napos live kártyával és a fizikai anyagokkal végső soron tényleg fasza csomag volt! Ezek filléres dolgok persze a való világban, de ha külön kéne megvenni sokkal többe lenne végül ... Thumbs up!
  • Harlekin
    #127460
    Én nem utálom szimplán nem akarom megszokni vagy inkább átszokni(1x próbáltam max 2x).Mivel ez idő lenne és rohadtul nincs kedvem,idegem,energiám erre 1 percet se áldozni. Így meg csak magam elé veszem az egeret és a bill-t azt vége mindenkinek...Tömören ennyi.
  • DarkSector
    #127459
    Ezt más helyeken nem mered mondani. :D
  • Macccy
    #127458
    Bocs Oriic rosszul fogalmaztam: tehát tudom, hogy van 3 unlockable páncél elem és 1 ONI Section 3 intel. Na mármost kettő képes (Spartan Ops) rejtvényt találtam a Waypoint -on a Classified kategóriában, azokat meg is fejtettem és kinyitottam a páncélt. Az ONI S3 intelhez tudom, hogy végig kell vinni a Story módot, az most még nem izgat ... De a harmadik páncél elem rejtvényt nem láttam sehol.

    Tehát azt mondod már létezik az is ... Hmm hmm ... Akkor még várok vele, hátha összefutok vele, ha meg nem akkor kérdezek!


    Ui: Az ACHIEVEMENT hiányára nem tudom a választ, DE simán el tudom képzelni, hogy ez is csak egy átmeneti server outage miatt van. Mint ahogy nekem sem frissült a service record, de később meg pótolta.
  • Harlekin
    #127457
    Ja és ettől van már lényegesen jobb cucc is.
  • TaRka0107
    #127456
    pedig én is megszoktam és én tényleg azt hittem, hogy utálni fogom a controllert fps-hez. de már csak boxon játszok fps-t.
  • Harlekin
    #127455
    4 Éve használom az xfps snipert +smart joy fraget együtt a logitech mx 520 al és nekem nagyon bevált.Esélytelenek fpsbe a kontrolleresek multyba boxon. FPS-t az életbe nem használnék kontrollerrel
  • ktomi22
    #127454
    bakker ..az még fél év.. addig ki kell tolni párat :D
  • TDC Geronimo
    #127453
    2013 tavasz. Eddigi rockstar megjelenéseket nézve 99%, hogy május
  • ktomi22
    #127452
    mikor jelenik?
  • TDC Geronimo
    #127451
    - With the 360 version, you have the choice of installing all three characters or switch discs everytime you change character

    3 DVD lesz akkor, de ha így megoldják, hogy installal menni fog egyel akkor nem gáz.
  • Victor1103
    #127450
    Ma én is beszereztem a példányomat a Halo 4-ből. Azért a pénzért amennyit elkértek érte elég jó kis csomagot adtak poszterrel, sapival mindennel, de hát ugye a lényeg a játék. Heroic alá nem adom a Reachet is úgy vittem végig. Igaz sokszor ki is nyírtak már, de komolyan még azt is élvezem mert nem olcsó módon egy semmiből előttem termett gránát nyír ki( a'la COD) hanem intelligens ellenségek hada. Ha itt meghalok mindig tudom hogy én b@sztam el és nem a gép csal.
    Hogy a játékról is mondjak valamit. Idáig egyszerűen fantasztikus. Már 10 perc játék után nem bántam meg, hogy megvettem. A grafika lélegzetelállító tényleg az Xbox egyik legszebb shootere, játékmenet ok, szokásos Halo bevált recept szerencsére nem is változtattak rajta.De ami miatt nekem a leginkább tetszik ez a rész azok a zenék. Egyszerűen az eddig hallott összes számtól libabőrös lettem, valami hihetetlen hangulatot árasztanak mind a főmenü mind a harcok zenéi.
    Idáig nekem abszolút 10/10, de érzem ha legördül a credits akkor se fog ez a szám lejjebb kúszni.
  • Totti5
    #127449
    "Waterfront activities include a muscle beach gym"

    11/10 legjobb melléküldetés.
  • TDC Geronimo
    #127448
    pér gta 5 infó még. Készül a köv 10/10es R* remekmű


     GTA V "evolves nearly every mechanic, features the biggest world in series history and introduces a new technology that radically changes the way players control the game.
     Three main characters are called Michael, Trevor and Frankie.
     A quick menu can be called up to switch characters, the camera pulls away into a Google Earth-style vantage point and then drops into wherever the chosen character is
     Trevor is described as having a "maniacal personality"
     Trevor is in Blaine County, a barren, rundown desert region filled with bikers, meth heads and other people from the fringes of society
     Characters can "flick off" people and people react differently depending on the area. In a rough-and-tumble
     neighbourhood the reaction will be different from someone in a posh boutique store
     Rockstar's playtester pours a trail of gas away from a vehicle and drops a zippo lighter on it, the flame travels back and causes a huge explosion.
     Franklin is seen on Vespucci Beach looking for a car he's to repossess
     Waterfront activities include a muscle beach gym
     He drops the top of the car once he gets in
     Ammu-Nation is back
     Each character has his own personality motivation and skill set
     They go about their daily business when you're not in control, so you might find them in surprising situations when you take control of them again
     Each character has a fleshed out story arc
     Complicated, multi-tiered heist missions inspired by GTA IV's Three Leaf Clover are "peppered" into the game
     Heists are a big theme
     Rockstar is addressing mission diversity in pairing characters, it showed off a mission involving all three characters
     The trio need to perform a snatch-and-grab to get the FIB off their backs
     Trevor berates security agent guarding a chopper, Michael urges him to calm down but he keeps running his mouth, he only agreed to do the mission in exchange for help springing his friend Brad out of jail.
     Franklin isn't to comfortable with Trevor
     The three change outfits and rapell down the side of a skyscraper, when they arrive players take control of Michael rapelling down, the mechanic is reminiscent of Rainbow Six Vegas
     The musical score seems to react to the action
     They extract the target by holding him hostage with one arm while pointing a gun at interrogators with the other, at that point an icon appears giving the player the option to switch character
     You can stay as Michael and try and pick of the enemies or select franklin, switch to his perspective and snipe them from afar.
     Transition is smooth and camera angle helps you adjust
     During the chase through Los Santos the player can switch to Trevor to pilot the getaway, snipe the other pilots as Franklin, or fire an assault rifle out the back of a chopper as Michael
     Rockstar is leveraging cinematic tricks learned from Max Payne 3
  • TDC Geronimo
    #127447
    Megnéztem Halo 4et. Konzol ciklus végére azért csak sikerült összehozni egy konzol exkluhoz méltó grafot. Képminőségben az egyik legjobb 360as cím
  • DarkSector
    #127446
    ebből az a tanulság hogy fizetsz (játék és a live ára) azért hogy bannoljanak.
  • Totti5
    #127445
    Microsoft swings banhammer at Halo 4 pirates

    ORIGINAL STORY: Microsoft is issuing permanent Xbox Live bans to those it finds have pirated Halo 4 from Xbox Live.

    ( meg azokat is akik 1 nappal hamarabb tolták eredetivel singlét... no comment )
  • DarkSector
    #127444
    Grat!
    Te is letöltötted az Profile Editor-t? :)
  • Totti5
    #127443
    Ez volt az első csatám, amit a story rész után játszottam. AC3at majd hétvégén játszom, mert annak kell egy délután minimum, hogy érdemben letegyek valamit. Most Halo 4 így hétköznap szépen araszolva előre heroicon. Imádom.
  • Totti5
    #127442
    Kimerítetted a HC fogalmát
  • Totti5
    #127441
    Offline nem mér.
  • TDC Geronimo
    #127440

    Fully detailed ocean floor, military base, sprawling suburbs, wine country, wilderness, fully explorable Mt Chiliad, Salton Sea type region....
  • TDC Geronimo
    #127439
    "Los Santos is bigger than RDR, GTA IV and San Andreas combined."

    You can explore underwater sections of the city.

  • Tinman #127438
    Na most nézd meg a profilom Raptr-on, majd nézd meg XBOX-on, bent vagyok a friends listedbe. Elég drámai különbség :-(
    Mondjuk az is igaz, hogy sokszor akkor is nyomtam, amikor offline voltam, vagyis nem csatlakoztam Live-hoz.

    Nem tudom, nem várok el semmit, csak boldog voltam, hogy sikerült és gondoltam megosztom veletek a képet, túl gyakran ilyen elmebeteget, mint én úgysem láttok :-D

  • Tinman #127437
    Meló után 19:00-tól gyakran 23:00-ig, plusz hétvégén min. 5 óra/nap.

    Egész évben voltam el ennyit csak a DaS-al, nem pár hónap alatt nyugi :-)

    Vállalom! Nálam évtized játéka :-)
  • arty
    #127436
    gametimet szvsz perfektül számolja! 1 napig összenéztem órával most pár napja és jó! csak lassan frissül, néha.

    acsikat nem is nézem h frissülnek-e, az nemérdekel :D

    650 óra. gratuláljak? irigykedjek? szánakozzak? :D respekt!!!
  • Moby
    #127435
    És honnan a 'csából van ennyi szabadiőd???
    Amúgy mán nem is gratulálok, szimplán csak Souls ribanc lettél :DDD