176613
banner
  • Macccy
    #127514
    3.1 millió darab fogyott a Halo 4 első napján, azaz November 6.-án! "Bejelentették, hogy 1.9 millió példányt értékesítettek az Egyesült Államok területén. Összehasonlításképp, a Halo 3-ból 3.8 millió darabot, míg a Halo Reach című epizódból 3.7 millió darabot értékesítettek a megjelenés első hetében!" (forrás: Examiner és VgChartz) (fordítás: Macccy)


    Jövő héten pedig masszív frissítések lesznek (ezt ígérik minden hétre egy darabig):
    - ugye Spartan Ops Episode 2
    - SWAT játékmód megjelenése a War Games-be
    - (Extraction mód is hamarosan)
    - hibajavítások

    :)
  • Mr Manson
    #127513
    Mi kell ahoz hogy szkennelni tudjak? LB-re bejön a menü, de ott csak merénylet van.
  • Macccy
    #127512
    Egy kis Promi Knight súgó a waypoint-os fórumból:

    1. There is no easy way to kill them unless you have a plasma pistol, which is incredibly rare when you're fighting prometheans.
    2. If you don't take out their watchers, you won't take out the knight.
    3. Their melee is more powerful than you think.
    4. They are immune to insta-killing headshots
    5. If you're soloing, it's probably more efficient to kill the crawlers and watchers, then run past the knights.
    6. If they have a binary rifle, you're going to die from it at least once.
    7. They are smart and will teleport either to cover, or worse...

    Nagyjából ugyanazt mondja el, mint amit eddig ti, de az utolsó sor miatt szúrtam ide, az vicces!
  • Totti5
    #127511
    Türelem kell hozzá az biztos, de amúgy érdekes, hogy mennyivel szívósabb és nagyobb taktikát kíván a Knight a területükre behatolva egyetlen egy sem nyírt ki 30-40 perc alatt, pedig 10el összefutottam és volt hogy ketten jöttek, aztán amint odatévedtek Covenantok valamelyik kapásból leszedett, mert nekirontottam gondolva hogy a Knight fegyverrel jól seggberakom őket... hát nem jött össze. Minden esetre a legjobb taktika ellenük, hogy zúmolos fegyverrel a repülő izéket kiszedni, aztán akár nekik is lehet rontani, de szigorúan sorozatlövő fegyverrel, és 1tár + fél ami kell neki. A töltést pont meg lehet úszni. Mondjuk Legendaryn lehet az igazi, amikor nem csak elteleportál a tűzvonalból, hanem egyenesen mögéd, de ezt Heroicon ritkán csinálja, bár azért lehetnének agresszívabbak és támadhatnának jobban az enemyk, mert ha van sniperom akkor könnyedén le tudom őket szedni, és hiába látnak, nem nagyon mozdulnak, csak elbújnak egy kis időre. Ez mindenkép hiba.
  • orichalcos
    #127510
    Waypointon a Carrier résznél a stat menüpontban mutatja a pontos statisztikát. Ott külön jelzi hogy mennyit játszottunk, lebontva kampányra, co-opra, SO-ra, wargames-re.

    Pl itt van a te statod:

    https://app.halowaypoint.com/en-us/Halo4/macccy/home/
  • Macccy
    #127509
    Azt vágod hol lehet figyelni pontosan mennyi játékidőnél tartasz a Rewardz multi kampány számára? Mert gondolom a Service Record -ban látható Spartan Ops nem számít multiplay -nek, legalábbis ha egyedül játszod ...
  • Macccy
    #127508
    Hjajaja! Nagyköcsög álien szörnyek azok a Prométeusz kullancsok! Normál nehézségen még inkább csak idegesítőek, de Legendary fokozaton a helyzet úgy láttam gyökeresen megváltozik: akkor már nem csak védekezésképp használják a teleportálási képességüket, hanem támadáshoz is!! Nem volt annál meglepőbb helyzet még, mint amikor ketten co-op OPS-ban lőjük a Knight-okat fent a dombon ... az egyik meg bemorcul, lép kettőt felém, majd Zapp és már elém is teleportált 20 méterről ... aztán kettévágott mint a sz*rt!

    A Figyelő (Watcher?) nevű repkedő robot lepkék meg a hab a tortán ... chemotoxot nekik!
  • Macccy
    #127507
    Halo 4 SPARTAN OPS epizódok: ahogyan Oriic is mondta lentebb, igen, hetente jön új epizód, minden epizódban 5 új fejezet, azaz 5 pálya és egy pár perces felvezető CGI videó. Ha lemaradsz sincs nagy baj, hiszen a már 'bemutatott' epizódok nem tűnnek el és bármikor újrajátszhatod őket a Spartan Ops menü idővonaláról!
    Viszont van egy apróság ami egyeseket érdekelhet: minden héten a Spartan Ops epizód frissítésekor frissül a Challenge lista is, bekerül 5-6 darab Weekly Challenge! Ezek eddig úgy néz ki csak XP pontokat (~10.000xp) érnek a Spartan karakterednek, de ahogyan frissítik a Halo Waypoint -ot nem kizárt, hogy páncélt is lehet majd velük nyitni.

    Amit eddig láttam, annak alapján igen erős a Halo Waypoint kötődés és a tartalmak dömpingje, szóval bármi lehet ebben a 10 hétben.


    Én arra leszek kíváncsi, hogy mikor és mennyiért fog érkezni jövő évben a Spartan Ops Season 2 ... Az eddigiek alapján az is vétel lesz! (főleg visszaforgatott 600 ajándék Microsoft ponttal)
  • DarkSector
    #127506
    Mi a retkes fa..om ez?

  • Macccy
    #127505
    Másfelől: 'Ha Ön olyan hülye, hogy magyarországi lokációval regisztrált vagy migrált XBOX Live fiókot mert megette az ócsó szotyi nyalókát, kérem nyomja meg a piros gombot és nyugodjon békében'

    Azt ugyan én sem értem miért van Live Rewards -ban megkülönböztetve Orbán föld a tündék nyugati birodalmától, de ott van a jó öreg 'create UK account' megoldás ... Go Manchester!
  • DarkSector
    #127504
    ez igaz, de gecibe egy ilyen nyereményszaron mit kell itt régiózni ezt nem értem, mert hogy a sky vagy más geci szart nem tudunk nézni vagy hallgatni az még oké.
  • arty
    #127503
    ha valaha halo4eznék, normalon fogom tenni :D ezekután...
  • Harlekin
    #127502
    Soha a büdös életbe nem lesz egyenrangú az itteni helyzet a kintivel migráció ide vagy oda.Elvileg mindenki egyenlő csak vannak egyenlőbbek.
  • DarkSector
    #127501
    akkor megkaptad amit küldtem?
    ha nem kell küld vissza. :D
  • Harlekin
    #127500
    Mi a szar van MS-el???

    3 hónappal ez előtt volt 600 MS pontom... Azóta apránként mindig jött hozzá valamennyi. Jelenleg 1020 pontom van???Ezek honnan jönnek vagy miért???
  • DarkSector
    #127499
    és köszönik a 10 forintos live előfizut is.
  • Harlekin
    #127498
    loál... Te kész vagy!!!De végül is igen ez a lényege.
  • Totti5
    #127497
    We're Sorry.

    Unfortunately, you can't join Xbox LIVE Rewards right now. It's strictly because the program is not available in your country. Check back often as new countries are being added to the program.

    Avagy, sajnáljuk bantuföldi paraszt vagy, ezért nem vehetsz részt semmiféle nyereményjátékba, de köszönjük hogy 10 ezer forintot kiadtál a játékra. Pénzedre a jövőben is számítunk!
  • orichalcos
    #127496
    Hát igen, nem gyenge ellenfelek. :)


    Más:
    http://rewards.xbox.com/myxtras/
  • Totti5
    #127495
    Jól van kellően szopatós lett a Halo 4 új faja. Igazi megkönnyebbülés, ha Elitékkel kell harcolni, mert ezek a Knightok egy szempillantás alatt hamuvá égetnek.

    Nem elég hogy erős a fegyverük, még teleportálnak is, nagyon erős a pajzsuk, spéci gránátjuk van, de hogy ne legyen túl egyszerű repülő izék védik őket, amik extra pajzsot vonnak eléjük.
  • orichalcos
    #127494
    Megmaradnak, hetente jön 5 küldetés. A következő hétfőn. 50küldetés lesz első évadban, ezek ingyenesek lesznek. Többiről még semmi hír.
  • Harlekin
    #127493
    nem... boston és new york felszabadító küldetések után ha mind kész 1 bizonyos területen.
  • Mr Manson
    #127492
    Mármint a vadon? Most járom őket és csinalom. 5 vagy 7 van ha jól tudom.
    Assassinok küldetés után csatlakoznak majd?
  • Harlekin
    #127491
    akkor lesznek bevethető assassinok ha a terület teljesen felszabadul.Nekem meg van mind a 6 és 4 es színtüek. Már nem harcolok ,ha nagyon unom hogy üldöznek hívom őket és rendet tesznek.feltéve ha nincsenek kiküldetésen.
  • Mr Manson
    #127490
    Sokmindenem van , csak nehéz már átlátni.
    Hagytam is a főszálat,most mindent gyűjtök és szabadítom fel a területet.
    LBvel nem tudok "klónozni", csak merenylet és zavargás van :(
  • Harlekin
    #127489
    csináltatsz az asztalossal feltéve ha már megszerezted a hozzá valo receptet és van hozzá való fád amit meg az erdésztől tudsz megvenni.
  • Renjike
    #127488
    elmagyarázná valaki hogy ezek akkor hogy jönnek? Azt vágom hogy most van egy adag misszió , és lesz még több de a régi ugye nem tűnik el szóval akkor csinálom meg amikor akarom ? Meg stb.. :D
  • Mr Manson
    #127487
    és hogy lehet több karavánom? lehet? mert alig hoz lóvét 40-60 dollárt csak.
  • orichalcos
    #127486
  • Totti5
    #127485
    Nyilván kamu címmel kell.

    Angol reget csinálj, ne USÁt. Egy reged legyen és ne több. Felesleges, hiszen ha goldot, vagy ms pontot veszel akkor az egy accra iródik, minek lenne több? miért?
  • zaki
    #127484
    1 hónapja havernál volt a gépem, most visszakértem, forza horizont betettem... hát besz@rás ez a game, eszméletlen király lett, még csak 2-3 órát toltam vele, de minden percét élveztem eddig :)
  • Harlekin
    #127483
    Nagy vagy THX!
  • Seth
    #127482
    Le kell őket "szkennelni" miközben végzik a dolgukat
    LT nyomva tart és úgy rajtuk hagyod kicsit a célkeresztet.
    A lényeg,hogy akkor kell őket így megvizsgálni,mikor éppen el vannak foglalva a munkájukkal. Pl az ács fát vág az egy esemény, majd fát hord az egy másik. Mindenkinek 3 ilyenje van.
    Valamikor lazítanak, ekkor később kell visszatérni. Ha eagle vision-ra váltasz akkor ha arany akkor fog csinálni valamit, ha fehér akkor később próbálkozz.
    Elég hosszadalmas folyamat lesz :) Ja és csak a nevesített embereket,akinek ikonja is van a térképen,a többi lófráló alakkal nem kell foglalkozni

    Készítésnél nem több ember kell hozzá, hanem adott ember magasabb szintje. Pl látsz egy arcot és mellette egy számot,akkor olyan szinten kell lennie. Arra nem jöttem rá, hol lehet megnézni ki hányas szinten van,de asszem 4 küldije van mindegyiknek.

    Illetve ja közben eszembe jutott, van olyan cucc amihez más ember is kell még, azokat majd a sztori továbbhaladtával kapod meg,és a homestead küldikkel tudod a szintjüket fejleszteni
  • Harlekin
    #127481
    Ac 3-ba hogy a pélóba működik ez az Emberi enciklopédia?Fogalmam nincs,de szinte már mindenkinek megcsináltam minden dolgot!Most hoztam el az asztalosnak a szerszámokat megvan a varró csajnak a selyem, segítettem a szülésbe a földműveseknek stb stb stb.De még mindig csak 0/0 minden kaszt...????
    Mit kell hozzá csinálni,ha nem ezt.Próbálok velük beszélgetni,a küldetéseken kívül is de semmi...

    A másik dolog,amit nem nagyon vágok!
    Lenne most már iszonyat sok olyan dolog amit elő tudnék állítani,de az miatt nem megy,hogy 2 v több ember kellene hozzá,na de honnan vagy hogyan???
    Ezek miatt nem tudom a tárgyak küldetésteket csinálni bostonba le kellene adnom most 3 at is,de mindből hiányzik valami.1 iknél gomb a másiknál kenyér,a 3.nál meg öv csattok.mindhez van "receptem" meg alapanyagom csak emberem nincs aki legyártaná!!
  • szega96
    #127480
    GTA5
    "Első ízben Los Santos méreteiről hallhattunk, amely a hírek szerint nagyobb lesz, mint a Red Dead Redemption, a San Andreas és a Grand Theft Auto IV együttvéve. A terület tartalmaz majd hatalmas erdőségeket, egy katonai bázist, de ezúttal az óceán mélyét is felfedezhetjük majd." Na erre kíváncsi leszek :D
  • grebber
    #127479
    Igen!
  • The Protector
    #127478
    Hy.AC3 12 szekvenciás?
  • arty
    #127477
    keress rá a játékra (marketplacen) és ott download again lesz, nem buy :)
  • balee4
    #127476
    Amúgy fő accountnak magyart vagy Uk-t érdemes használni?
  • balee4
    #127475
    Szevasztok!

    Egy kis segítséget szeretnék kérni. Hogyan tudok Uk Live accountot reggelni? Fake adatokat kell megadni?