176613
banner
  • arty
    #127554
    20k és nem gondolkoznék. 25k és gondolkozok. 30k vagy felette és szó se lehet róla :D

    (de amugy köszi!!)
  • Moby
    #127553
    Nem tudok.
    Mit kő csináni hozzája?
  • Harlekin
    #127552
    hdpro

    cirka 35 ér házhoz hozzák
  • DarkSector
    #127551
    150 dollár hivatalosan.
  • Harlekin
    #127550
    Csinálj másikat hagyd a picsába.nekem 5 szekerem van meg 3 hajóm,de ezeket is képtelen vagyok ésszerűen útnak indítani(kurva sok idő megpakolni őket)elmegy 10-15 perc mire rendesen megpakolom és útnak eresztem.Mire az utolsó hajó el szokott indulni az első szekér már vissza is ért.Közbe kellene az assassinokat is irányítani,hogy mit csináljanak plusz ugye kellene vadászni vagy a melósoknak kiadni hogy mit gyártsanak hisz csak akkor tudod a konvojokat rendesen megpakolni stb stb.Most végeztem az összes emberi enciklopédiával.A kurva bányászt meg a varrónőt 3 teljes napon keresztül figyeltem mire végre meglett a 3 megfigyelhető cselekménye mindkettőnek.Oda vissza rohangáltam köztük,mert minden szart csináltak csak azt nem ami a dolguk.2 napja nem csináltam a fő küldetést csak ezekkel vagyok el.csinálom a tárgy küldetéseket de van pár dolog ami miatt nem tudok bizonyos dolgokat elkészíteni kellene kenyeret csinálnom ,de nincs lisztem.Kellene alma bort de nincs üvegem...Minden ládát kinyitottam és valamiért ezek még mindig nincsenek meg...
  • Moby
    #127549
    Fel-fel bukkanak kínai hdcp stripperek, de az azokból kijövő jel már nem szabványos, és elég sok eszköznek gondja is van vele.
    Az egyetlen compilant cucc a HDFury.
  • arty
    #127548
    hdmi switchek/splitterek közt "szokott" lenni, ami kiszedi a hdcp-t (forumokon vannak/voltak linkek, csak mára kb egyik sem fellelhető cucc, gondolom nem véletlenül)... a kísérletezés viszont igen drága lenne :(

    20at adnék amugy olyanért, ami tud fogadni 1080p60 jelet hdmin, de 30ért már "elvárnám" hogy ne csak az xboxot tudjam felvenni... :/

    totti! mennyi a hdpro?
  • Moby
    #127547
    Bejártam az egész fákin határvidéket, de a megtámadott konvojom elnyelte a föld.

    (a térkép egyik régióban sem jelez ezzel kapcsolatban semmit)
  • Moby
    #127546
    Reklám.
  • Muttley
    #127545
    ratyi klub híradója

    MoH Warfighter-ben bizalmas tengerészgyalogos infok kerültek napvilágra O Bin Laden rajtaütésével kapcsolatban
    USA-ban perbe fogtak pár Marine katonát

    találkozott vki hasonlóval a gammában?
    mi az ami sztük ENNYIRE confidential?
  • DarkSector
    #127544
    Igen néztem is. :)
    Még gondolkodom rajta, oké hogy nem HD, de nekem kellemetlen picit hogy csak RGB van...:D
  • Moby
    #127543
    >Biztos van ennél sokkal jobb, sokkal drágábban, sokkal bonyolultabban,

    Pontosabban van ezektől sokkal jobb, sokkal egyszerűbb, és sokkal drágább. Ezek a belépőszintek minőségben, és minden másban, de már a félprofi is nagyon dárga háztartási felhasználásra (a profi meg embertelen).
    Félprofiban már nem capturet ajánlanék, hanem enkódert: ezt
    Ezzel csináltam a múltkori COD:BO2 videót.
    Persze YT-ra feltölteni valamit egy ilyen olcsó is bőven elég.
  • Moby
    #127542
    Olyat sosem fogsz találni.
    A HDCP "törése" nem legális (illetve ez nem ilyen egyszerű, mert az, de a content felhasználása már nem, szóval ez jogi szempontból meglehetősen ingoványos terület). A HDFury-t is próbálják tűzzel-vassal irtani, valszeg azért nem lőtték ki még őket az űrbe, mert rohadt drágák a HDFury cuccok.

    Azaz...meg tudod oldani, de gecidrágán. HDFuryval.
  • Totti5
    #127541
    Nem tudom hogy ennél jobb cucc létezhet e. Annyira pofon egyszerű és megbízható hogy öröm vele dolgozni. Az új csak teknóban lesz jobb, minden másban ugyan az a profi szint. Biztos van ennél sokkal jobb, sokkal drágábban, sokkal bonyolultabban, de ez maximálisan elég az én igényeimnek. A mostanival sincs semmi gondom, az a minőség amit kihoztam belőle nagyon jó (szerintem), de ha már megjelent ez az új akkor jöjjön ez, no meg PS3hoz még nem is használtam, mert ahhoz csak HDMIm van, komponenst még szerencse hogy nem vettem... jön az fullos kormányom is és remélem a GT5 is valami értelmet nyer vele.
  • Totti5
    #127540
    Roxio Game Capture Pro HD


    Újdonságok:
    Capture gameplay in HD (720p/1080 60i/1080 30p)
    Be able to customize recording video bitrates to optimize between video quality and file size
    Record gameplay in Full screen on PC
    Live stream gameplay to Justin TV/Twitch
    Voice over when Live Stream
    Support both HDMI and Component inputs/outputs
    Windows 8 Ready

    + lassítások, gyorsítások, effektek és további lehetőségek a videószerkesztőben.
  • Totti5
    #127539
    10k + posta ( újonnan 99 dollár + 9 dollár posta ) vagyis erősen fél áron adom.
  • arty
    #127538
    utód?

    vennék én is valami 1080p-ben rögzíteni képes cuccot, HA meg tudnám oldani a hdcp eltávolítást... (azaz hogy ps3at is tudjak hdmin felvenni + a jövőbeli konzolokat is)
  • DarkSector
    #127537
    HD Pro-t. :D
  • Seth
    #127536
    Jobb cuccot veszel?
  • DarkSector
    #127535
    Mondj egy árat pls.
  • Totti5
    #127534
    Roxio Game Capture géming videó rögzítő eladó!

    Összes jelen és jövőbeli konzollal kompatibilis. HD komponens kábel kell hozzá. Használata nagyon egyszerű és kényelmes. Kiváló kis kütyü.

    Minden tartozékával, hibátlan állapotban + minden tapasztalatom az eszközzel kapcsolatban, vagyis hogyan lehet kihozni belőle a legjobb minőséget, azt amit eddig is láttatok, és még nincs vége!! ha most rendeli akkor ingyen jár hozzá 3 maláj ku... :D

    Olcsón adom, ha érdekel privát.
  • Totti5
    #127533
    Amíg MS pontok léteznek addig csak azt használd. Egyszerűen az a legolcsóbb. ( livekodok.hu ).
  • Muttley
    #127532
    igen, van
    tessék:

  • balee4
    #127531
    Ok, köszi, angolt csináltam. Csak azért gondoltam mellé magyart is, mert ugye ott lehet bankkártyával is fizetni.
  • Renjike
    #127530
    na vége a Halo 4nek :DD hát , érdekes az biztos :D
  • Mr Manson
    #127529
    AC3 XBOX:
    előrendelői extra cuccok hol lehet "megvenni"? Azt irták a 6. szekvenciába de nem találom.
    Illetve láttam videókon más hajviseletet, ezek hogy működnek?
  • Moby
    #127528
    Most jártam ott egy bunyósküldi okán.
    Ezek szerint má vak vagyok
    THX!
  • Seth
    #127527
    A megtámadott konvojok mindig a Frontier-ban vannak, odaugrassz és akkor már látod a térképen az ikonját. Odamész, segítesz nekik
  • arty
    #127526
    de ez magyarország, nem érdemes ebből kiindulni ami itt jellemző :) (értsd: konzolbolt felveszi az előrendelést, majd nem szállít. és/vagy MS ígér x példányt, aztán nem hoz.)
  • Moby
    #127525
    A megtámadott konvojokkal mit lehet tenni? Folyamatosan csak 2 konvojjal tudok szállítani :/
  • Macccy
    #127524
    Jah ... ok, értelek ... álmos vagyok ... menni kéne aludni ...
  • Mr Manson
    #127523
    vááááááááááááá .... délután nézem
  • Macccy
    #127522
    Hmm?? Mit számoltál Renji?


    aRty hát látod, hogy akart csak sajnos sok nem kapott ... Legalábbis én akartam és nem csak a doboz, hanem a dlc kódok miatt is! Normálhoz képest megérte.
  • Seth
    #127521
    Nem LB, hanem LT, a bal ravasz
  • arty
    #127520
    nemtudom, akar-e a korai vásárlók negyede limitedet... akar? :D
  • vg
    #127519
    Kérdés: Van a helikopteres BF3 co-op és ez nekem kurvára tetszik. Van ilyen játék külön, amiben így lehet co-op játszani? Repülős vagy helikopteres?
  • orichalcos
    #127518
    Dehogynem. Rengeteg. TÖbb mint napi 5óra játék, hó végéig.
  • Renjike
    #127517
    140 óra multi az azért nem sok? :DDD
  • orichalcos
    #127516
    Az szép eladás...
  • Macccy
    #127515
    aRTy! Látod, így nem sok az az 1 millió darab Limited ;)