176613
banner
  • Moby
    #127634
    >Ugyebár ezek a dupla színes szemüvegek mint pl a vörös-kék stb....

    Mivan?
    Te, 2012 van, nem 1972 :DDD
    Nem, ezek nem anaglyph cuccok, természetesen a pécés játékok IS mennek az aktív és passzív 3d készülékekkel.

    Amúgy ez nem szemüvegesség kérdése, feleségem is szemüveges, és nagyon erős a szemüvege, ezzel együtt boldogan használja.
    De tény, hogy vannak olyanok, akik nem bírják, de ez nem a szemüveg miatt van, hanem amiatt a megerőszakolt dolog miatt, hogy a konvergencia és a fókuszpont nem esik egybe.
    Itten tessen óvasgatni.
  • The Protector
    #127633
    Ahham.Emlékszem még anno Darksector hívta fel a figyelmet erre a Lost planet topikban hogy pc-n majdnem minden 3d-t elő lehet állítani.Ugyebár ezek a dupla színes szemüvegek mint pl a vörös-kék stb....
    Nekem nincs 3d-s cuccom de üzletekbe ki szoktam őket próbálgatni.Nekem bejönnek csak sajnos én még addig sem tudom használni őket mint ti,mert alapból szemüveges vagyok,nem erős 1 és 1.5 dioptria szal aki szemüveges az tudja h az nudli kategória viszont az én szemem cilinderes,azaz nem teljesen kerek hátul így a fény bizbasz rossz helyen gyűlik össze és a 3d-től hosszú távon hányingerem lesz,meg szédülök+fejfájás.Jó dolog ez a 3d,de annyit nem ad hozzá.

    Amit én előnyben részesítenék moziban mondjuk az pl a székekbe vmi rezgú forgó szarság ami mondjuk robbanásnál picit dob(a pattogatott kuki meg megy az elöttem ülő nyakába) meg brutálabb hangcuccokban gondolkodnék.
  • Moby
    #127632
    Ja igen: próbálkoztam pécével, mert ott bármilyen játékból kicsiholható a 3D. Vegyesek az eredmények, de mindenképp baszkodni kell vele, amire nekem se időm, se ingerenciám, úgyhogy én azt dobtam.
    Ám ha valakinek van hozzá ideje meg türelme, talán az a leginkább használható 3D-re.
  • Moby
    #127631
    Nem tudod szénné használni. Nincs mivel.
    2 hónap alatt megnézed a filmeket. A filmek nagyrésze sajnos kurvaszar 3D-ben, leginkább az animációs cuccok jók.
    Játszol azzal a pár járékkal ami szintén jó 3D-ben (jellemzően a PS3 játékok jobbak 3d-ben). és ennyi.
    Utána felkerülnek a szemüvegek a polcra ahogy nálam, és az ismerőseimnél.
    Nem értem miért addigra döglött be a 3D content, amire default lett a készülékekben.
  • grebber
    #127630
    Én tuti hogy szénné használom majd. Mert van ugye az a pár game amit újra tolok majd 3D-be és visszamenőleg az összes 3D-s filmet megnézem.
    Csak kell venni egy 2TB.os HDD-t is mert 50GB-os filmekre most nincs kapacitásom.
  • Moby
    #127629
    Semmilyen extra HDMI nem kell.
    Nálam elég bonya a rendszer (XBOX, időnként PS3, Blueray HTPC, receiver, 2 tv, HDMI Splitter, HDMI Switcher) szóval vagy egy tucat kutyaközönséges HDMI kábel van a rendszerben, ebből egy 15méteres a 2. tévéhez, minden tudja oda-vissza a 3D-t, sosem volt baj vele.
  • Moby
    #127628
    Nem rossz a 3D (bár nekem mindkettő aktív) de az a baj, hogy rohadt kevés 3D-s anyag van. 1 éve még minden filmből volt 3D, minden új játék támogatta, mára elvétve jönnek filmek és játékok, és a számuk rohamosan csökken, szóval én úgy látom, hogy ez a lufi kipukkadt.
    persze ettől még nyugodtan lehet tévét venni hozzá, ma már a használható kategóriában nincs is olyan, ami ne tudná, de nálam a szemüvegek ott porosodnak a szekrényben, az idejét nem tudom mikor vettem elő. Ill. egyet leporoltam, megnéztem az AC3-at 3D-ben, de egy ilyen hosszúságú játékot a tököm sem fog 3D-ben játszani, illetve hamarosan lesz családi Jágkorszak4 nézés, de szóval 6 havonta kerül elő ez a feature.
  • grebber
    #127627
    Láttam havernál 3D-s filmet azért akarok venni mert nagyon jó.Pedig az ő TV-je a 3D tv-k legalja! Kegyetlen jó volt a Madagaszkár 3 úgy.

    Nem tudom te hol miket néztél hogy ilyen véleménnyel vagy róla.
  • Muttley
    #127626
    "most frankón krúzolgassak a nagy semmiben, hátha..."
    EZ a játék ERRŐL szól... ;)
    a tuning diszkont táblákra gondolsz, mint sufni-kincs?

    #127624
    újratölthető elemmel jobban jársz
  • davidka003
    #127625
    Vegyél inkább egy töltőt meg 4 aksit aztán ha 2 lemerül lehet tölteni és mehet bele a másik kettő.
  • balee4
    #127624
    Erről vélemény?

    Más javaslat?
  • The Protector
    #127623
    Olyan HDMI kell ami tud 3d-t is,más sztem nem kell hozzá.
  • arty
    #127622
    ~3000km-t mentem asszem
  • gduck
    #127621
    A Bugatti állandóan lerobban :D

    KATT IDE!
  • gduck
    #127620
    Én mondjuk elég sokat krúzoltam meg nyomtam online. Lehet hogy a megtett távolságot nézi?
  • arty
    #127619
    egyszerűen nem értem, h akkor nálam mi van :( most frankón krúzolgassak a nagy semmiben, hátha egyszer bedobja? :(

    jól elcseszték :(
  • gduck
    #127618
    Nekem 34%-os játék állásnál (direkt megnéztem, mert sokan kérdezik :D )
  • davidka003
    #127617
    Annyira hányadék a 3D. MOziban is fos volt, otthon még szarabb.
    Inkább vegyél egy nagy TV-t.
  • grebber
    #127616
    Látom boxon is van pár 3D támogatású game!

    Most tervezek majd venni 3D tv-t passzív szemüveggel.Ha rákötöm a bxot a tv-re akkor fogom látni 3D-ne vagy kell hozzá valami spéci cucc?
  • kill3r21
    #127615
    finom cucc :D
  • Muttley
    #127614
    bocs :)
  • Muttley
    #127613
    Hitman absolution - elvileg kint van
    aki tolja, jöhetnek a tapasztalatok :)
  • Harlekin
    #127612
    Nah 20 perc BO2 után azt hiszem megyek aludni ez a szokásos cod hála istennek.Elmegy szintű grafika bár lehetne fekete-fehér is,mert itt aztán teljesen mind 1!Esélytelen a tájban való gyönyörködés ,mert hát húzd a ravaszt és még tárazás idejére se engedd el.Fuss mint a nyúl,de ha netán tárazol,hogy gyorsabb legyen kaszabolj aki az utadba kerül isten bőrébe mert ezt Chuck Noriss se élné túl amit ebbe a 20 percbe elviseltem kicsi be piroslás közepette,de fél afrikát kiirtottam...tehát a szokásos COD jó lesz ez.
  • Macccy
    #127611
    Megvan! Olyan starring Chuck Norris érzés nekem az Ops! :D
  • Macccy
    #127610
    Mert már 102 éves, már akkora discount van rá, hogy lehet fizetnek mellé :D
    Pörgősnek pörgős, aláírom, de olyan ZSkategória érzetem van tőle. Az MW-k Nekem ebből a szempontból jobban bejöttek mert azok legalább valóságos háborút csináltak ...

    De mindegy mert ízlések és CODok :)
  • Harlekin
    #127609
    Annyi játék jött ki az elmúlt 2 hónapba,hogy az isten se győzi szabad idővel.
    90% ba van kész a forza horizon. Bele kezdtem NFS-be,XCOM-ba csinálnám a DC 3 at is mert asszony nyüzget. Meg lesném Halot is bár az olyan nagyon nem pörget most teszem be BO 2-t.Most pirul a kopasz stb stb és még annyi de annyi game várja a sorát hogy még...(pontosan 51 game várakozik a raktárba amúgy a sorára)
  • Macccy
    #127608
    Ááá, frászt voltaz jó. Volt mindig is egy húsz perces sztori szétcibálva és közé beszórtak 4-6 óra kíméletlen skirmish szúrkálást ami sok éve, mikor Jeruzsálem földjén csináltad először még új volt, de évekig ezt eladni ... De biztos azért mondom ezt mert én ordítva káromkodtam az AC 2 ismétlődő öldmegezt-üldözdazt baromságain ahogy azt vártam, hogy legyen már valami sztori könyörgöm és legyen vége. :D
  • Totti5
    #127607
    Miért lenne olcsó??????
  • grebber
    #127606
    Tökmindegy mit csinálnak azzal az engine-el mindig elég fasza pörgős akcióadus single playert hoznak össze nekem ez számít.

  • Macccy
    #127605
    Mi lenne ... Buksi Odabasz 2 is lehetne, akár :D .... Akkor sem érdekelne. Az MW1-2-3 egyben jó volt, de ez az Ops már nekem ilyen "csináljunk még gyorsan valamit ezzel az engine-el, úgyis ócsó, mindegy mi lesz, ha callofduty a főcíme megveszik"
  • Harlekin
    #127604
    Maga a játék nagyon jó,hangulatos,érdekes "változatos"... Sőt AC 2 maga a tökély volt a fő storyval együtt. AC3 is jó lett volna,ha a fő storyt nem basszák ennyire össze meg szét.
  • Harlekin
    #127603
    esetleg

    Barack Obama 2. ciklusa
  • Macccy
    #127602
    Ez egy soha véget nem érő sorozat, egy széria-vacak ... Ugyanígy érdektelen és értelmetlen volt az előző négy (!) rész

    Ezzel még nem játszottam, de anélkül is tudtam, hogy ezt fogjátok mondani.
  • Harlekin
    #127601
    Jah van aki már végig is nyomta!
    Na megyek ki is kipróbálom a multyt benne.
  • grebber
    #127600
    Black Ops 2 mi lenne!
  • Harlekin
    #127599
    Kérlek szépen a szokásos.
    Vagyis nincs vége maradt 100 el varratlan szál és ha végig gondolod akkor akár mit tettél nem volt jó -vagy még is...De végül is megmentetted a világot vagy nem na,de ha igen akkor mitől is!?Na valami hasonló!
    Nem is ez a baj ezzel hanem az ahogy tálalva volt.
  • Macccy
    #127598
    Nem a gépezés öli, ha az AC3 írói még mindig a szar lostbol lopnak ...

    ... mi a fszom az a B.O2 ?
  • grebber
    #127597
    Ahogy magamon észlelem a sok gépezés az nagyon tudja ölni az agysejteket,mivel hiába néztem meg minden átvezetőt meg ugye magyar is volt nem értem mi lett a vége :(

  • Seth
    #127596
    Már 1 hete :)
  • The Protector
    #127595
    Örülhettek....B.O2-is kint van.