176613
banner
  • blackcalibra
    #127915
    Milyen régire vagy kíváncsi?
    Én év elején vettem, ez már matt, de nem is bánom.
    Szép a lakkozott, de tapad rá az ujjlenyomat keményen.
  • SpeedXHUN
    #127914
    A most boltban kapható 250gb-os slim gépek lakk feketék? vagy már azok is mattok?
  • blackcalibra
    #127913
    Kérlek szépen egy ilyet: Point Of View Gaming Headphone 5.1 USB.
    10k, de egész jókat olvastam róla, és tényleg nem rossz.
    Annyiért bőven jó.
    Nem lett volna rossz, ha tudom használni Boxhoz is, de hát ilyen az élet.
    Többet nem nagyon akartam ilyesmire költeni, egy egyszerű 2.0 fejhallgatót váltott le.
  • Moby
    #127912
    Végül mit vettél?
  • orichalcos
    #127911
    Hitman USA-ban nem lesz online pass-os.
  • blackcalibra
    #127910
    Köszi!
    Asszem, ennyire nem megyek bele.
    Viszont azért csak belepróbáltam a boxba a cuccot, szépen ki is fagyott már az "XBox" logó alatt.
  • Renjike
    #127909
    Esetleg valami tipp srácok hogy mi a faszért dobál le a live mióta új netem van? játszok 5 Halo 4 mecset abból 2-3x tuti ledob és baszhatom az egészet így játszani sincs kedvem.
  • arty
    #127908
    szarul érzékel

    pl ilyen ez az ajnározott kungfujáték is :)
  • Harlekin
    #127907
    A sportok mind 1edül mind partyba

    A dance centrálok a csajokkal

    fable nagyon jó volt

    kungfu is

    de mind nagyon jó a maga nemébe
  • Harlekin
    #127906
    Na erre kíváncsi vagyok,hogy mit takar az hogy nem működik???
  • arty
    #127905
    vagy akiknek erről a listáról eleve max 3-4 db kipróbálós (aztán nem bejövős) ... többi nem érdekli. (mert vagy nem működik vag ynem érdekli a stílus)
  • blackfire001
    #127904
    szép lista:D és ezek közül melyik mondjuk a TOP5, ami a legjobban tetszik? gondolom akkor a Dance Central mindenképp:P
  • Harlekin
    #127903
    Ja a legnagyobb poén kimaradt
    Kung-Fu High Impact Ha ezzel játszok néha átesek 1-2 szívinfarktuson,mire észbe kapok,hogy pihenni kellene.
  • Harlekin
    #127902
    Azt doki is beszopta...mármint azt a ládát
  • Harlekin
    #127901
    na nézzük csak...


    Dance Central 3 Amint látod most is ott az 5 utolsó játszott game között.
    A teljesség igénye nélkül ami a Fő profilomba megtalálható!
    Fable: The Journey
    Steel Battalion: H.A.
    Kinect Star Wars
    KS: Season Two
    The BEP Experience
    Dance Central 2
    RapalaŸ for Kinect™
    Rabbids A&K
    Fruit Ninja Kinect
    Adventure Camp
    Kung Fu PandaŸ 2
    Dance Central
    Penguins of Madagascar
    MotionsportsAdrenaline
    Winter Stars
    Child of Eden
    Brunswick Bowling EU
    Kinect Sports
    Carnival GamesŸ
    Kinect Adventures
    Michael Jackson
    Yoostar2
    BODY AND BRAIN
    DanceMasters/Evolution
    Game Party: In Motion
    Dance Paradise
    DS FREEDOM/SI FREEDOM
    MotionSports
    SONIC FREE RIDERS
    Kinectimals

    Alig 1 pár darab,mert hát a kinect csak pár napig érdekes utána már nem...Még szerencse,hogy ezt csak azok gondolják akiknek nincs!
  • Moby
    #127900
    1. Köszi, így már meglesz.
    2. Meglett közben, az egyik tavernában volt, de a térkép nem jelezte, holott minden fel van szabadítva
  • arty
    #127899
    Volt nálam egy, amig a tulajdonosa nyaralt :) Első nap fantasztikus jót szórakoztunk, másnap már csak "ha már itt van játszunk vele", utána gyakorlatilag el is pakoltam.

    Ami kinektes játék/játékstílus van, kipróbáltam.

    Partijátéknak 10/10 (első nap itt voltak haverok), ugyamugy viszont 1/10 (ár/használhatósága számomra).
  • blackfire001
    #127898
    miért, kinect-el te mivel játszol?
  • Harlekin
    #127897
    Annyira hitelesek ezek a kijelentések olyanoktól akiknek nincs,hogy szerencse az a cirka 20 millió akinek van nem ezek alapján döntött a nap mint napi használat mellet.
  • Seth
    #127896
    1 Youtube - on kerestem meg én is, franc se emlékszik már a helyre. Figyeld a térképet,könnyű beazonosítani.

    2. Az egyik liberation contracts-os épületben lesz majd, ha már felszabadítottad az adott területet
  • Moby
    #127895
    De ha már AC3 a téma:
    1. a Kalmár leverése után közölte, hogy menjek vissza a sörfőzdébe. Fogalmam sincs hol van, a térkép nem jelzi.
    2. azt írja, hogy van még egy láda bostonban, de a térkép nem jelzi (holott megvettem minden térképet).
  • Moby
    #127894
    #127891+#127892

    Köszi, az ezt követő harcnál (Kalmár) már rájöttem, de ezt a kötélverő gyereket végül "csalással" csináltam ki: dobófullánkkal lesebeztem teljesen, majd amikor már alig élt dobtam egy füstöt, és lepofoztam :)
  • arty
    #127893
    csak hétköznap, munkaidőben van telefonos üsz
  • The Protector
    #127892
    Vannak ott(nem tudom megfogalmazni),kerítések asztalok,csak azokon átrugdosva tudod megverni.
  • Seth
    #127891
    Az asztal közelében(vagy mi van ott,már nem emlékszem) kell lenni és counter-kor majd annak vágja neki.Ha megnézed a küldi leírásánál, írja róla, hogy nagyon jó harcos,minden mozdulatodat kiismeri, viszont a környezetére nem figyel.
  • orichalcos
    #127890
    Az sux. :D

    Gariztatáshoz visszatérve.

    Intézhetem a joy garit a https://myservice.xbox.com oldalon vagy inkább hívjam fel őket? Hétvégén hívhatóak ilyen ügyben?
  • Moby
    #127889
    AC3-ban ezt a kötélverőt hogy lehet megverni? Megütni sem tudom :( Hiába hárítom az ütéseit, sehogy nem tudok visszatámadni
  • arty
    #127888
    nem. kiírja, hogy sorry, de vagy rádugod a kinectet vagy exit game :)
  • orichalcos
    #127887
    Annyira kivan mindenki attól hogy kinect-es játékot kaptunk. Nem úgy van hogy a játék sima joy-al is játszható?
  • arty
    #127886
    Téynelg az! (két napig)
  • Zozo76
    #127885
    Erre az "ajandek" dologra en is felkaptam a fejem. Latom a meloban az S2-n hogy valami kis jutalom jatek lesz ingyen, kezdtem orulni hogy valami franko kis ugyessegi jatek ami a csajnak majd jol jon, erre itthon latom hogy kinect kell hozza. Tudom ajandek meg minden de azert ez furcsa volt. Nem veszek kinect-et. BF3, Mirror's Edge, Black Ops 2 (lesz, zombi miatt), HALO 4 (mert eddig az osszes HALOt vegignyomtam), ezekhez nem kell kinect. Ugri-bugri meg mutogatos jatekok meg nem birnak lekotni. Szoval igaza van annak akinek szintugy nem tetszik ez a szuper kis "ajandek jatek". Adott volna akkor egy HEXIC HD szeru valamit amit minden XBOX tulaj tud nyomni. Persze engem speciel az sem kot le, de a legtobb embernek van otthon egy nonemu tarsa es a csajok alltalaban szeretik az ilyen szines, koves biszbasz jatekokat! :)
  • orichalcos
    #127884
  • TDC Geronimo
    #127883
    :DD

  • orichalcos
    #127882
    Na ez az amit én sem tudok...
  • davidka003
    #127881
    Slimre 2 év gari van mindenféle módon.
    Nem értem hogy van neked tavaly novemberi gépre 2014-ig garancia.
  • orichalcos
    #127880
    Persze hogy slim...


    Macccy:

    Hát majd meglátjuk.
  • Macccy
    #127879
    Akkor még érvényes. Nem érdekes mikori gyártású a gép, a vásárlás/regisztráció napja számít, ami esetedben valamiért 2012. május 29.

    Szerintem hívhatod a Microsoft ügyfélszolgálatát!
  • Macccy
    #127878
    Én azért - bár nekem is 10/10 - vitatkozék azzal, hogy a kampány vezetése tökéletes volt. Legendary -n toltuk le haverral és SPOILER amikor a Reclaimer című pályán, a sziklás grand canyon-okban kellett traktorozni, ott kibaszottul felbaszódott az agyunk, amikor ledöglött a traktor (Mammoth) és három ... HÁROM egymást követő hullámban dobott le mellénk a Covenant Wraith tankot és Ghost mocikat!! Azt hittem szétrobban az agyam, rakétás rögzített turret a traktor tetején már az első kanyarban elfüstölt, rendes fegyverünk sem volt ellenük és Legendary -n semmi sem vicces ilyenkor ... Azt hittük végtelenítve jönnek ...

    Ettől eltekintve marha nagy a campaign!
  • davidka003
    #127877
    De Slim?
  • orichalcos
    #127876
    Na ebben az az érdekes hogy idén áprilisban vettem a gépet használtan, elvileg meg tavaly novemberi a gép...