176613
banner
  • Harlekin
    #127955
    Már értem megnéztem és a szokásos beteg,de azért elvoltam vele. :-D
    Most bele néztem multyba is,de ez meg frusztrál ha lelőnek így ki is nyomtam.
  • Totti5
    #127954
    S rájöttem arra hogy PCre nincs ótós játék. Halott a platform. Ez a CARS jelen állapotában egy NFS Shift utód annak minden bajával és gondjával, 4 keréken csúszás nélkül. 4 hónapja még 40-50 fps körül ment, azóta esik le a frém, ahogy jön ki az újabb verziók, grafon meg nincs változás ( nem is kell, mert nagyon szép )... most ott vagyok hogy erősen mediumon épphogy 30 felett van egyes pályákon. Játszhatatlan. Esőbe már nem is nézem...

    Egyetlen játék lehetne a mencsvár az rfactor 2, de az ISI annyira tehetségtelen hogy hiába a legjobb fizika ami alatta van minden más értékelhetetlen.

    3-4 év fejlesztés után 5 db autó, 4 pályával úgy hogy minden hemzseg a hibától. 10 ezer forintos béta... ami az ő hozzáállásukban 3 év múlva sem lesz jobb.
  • Totti5
    #127953
    Jelenleg ilyen. Kb 1 hónap múlva költözök és a lakásba majd olyan megoldást akarok, hogy ne kelljen a kormányt leszerelni ahhoz hogy SGzni tudjak:D ez a 8 millió zsinór kiborító.



    Tapasztalat?

    Működik minden, profi cucc. Féket meg kellett szokni hogy oda kell nyomni neki meg keményedik, meg ugye jobb lábbal fékezni teljesen idegen volt nekem játékokban, de már alakul..., a váltó nagyon jó, pontos, oda megy ahova rakom, oda kell húzni ahova akarom ( a kérdés meddig bírja, mint minden H váltós kormánynál ), a kuplung szintén teljesen a valóságnak megfelelő. FFB fantasztikus. Nagyon halk a motor, ami hatalmas pozitívum de nagyon erős is. Rfactor 2be már a TV is táncot jár egyes kanyarokban ahol huplis az aszfalt és messze nincs maxon :)

    Először gondba voltam a felfogatással, de rájöttem hogy kell. Egyszerű és rettentő stabil, azóta nem mozdul el, így negatívumot nagyon nem tudok mondani. Fogása nagyon kényelmes, a pillangó váltók is fémből vannak, nyomkodásuk teljesen valósak és pontosak.

    PC tökéletesen kezeli, minden játék felismeri.

    X360on Forza 4et néztem, 900 fok H váltó. Más élmény! nagyon jó.
  • Harlekin
    #127952
    Mibe ezt nem is értem!?
  • Moby
    #127951
    Engem a játék érdekel, nem a platform. És az a videók alapján tetszik, illetve letolnám az uncsit is, meg azt a pár címet ami van rá.
    Aztán jól eladom :)
  • Muttley
    #127950
    ready-to-play állapotban jöhet egy fotó :)
    mik a tapasztalataid úgy összességében?
  • Muttley
    #127949
    zombie tranzit módban
    mennyire merültél el?


  • Harlekin
    #127948
    Fel is kell szabadítanod,mert ha nem teszed tuti,hogy le rabolják a konvojt.
    Tanyán az embereket szkenneld le munkavégzés közbe.
    Sasszem és ha arany a színe akkor olyat csinál amire szükséged van,majd nyomsz LT-t(célkereszt rá)és nézed.
  • Harlekin
    #127947
    Ahogy lesz ott 1 bolt(amit megtalálsz)
  • Mr Manson
    #127946
    AC3:
    Mikor tudok konvojt küldeni New Yorkba? Fel kell szabadítanom? Illetve határvidékre?
    Illetve 9. szeken vagyok, minden tanya küldetés megvan, de mintha nem fejlődnének az embereim.
  • Macccy
    #127945
    Pffff ... A sok csoki ráment az agyadra Ducy? :)) Áhhhhh ...
    A végén még tényleg ki köll' próbáljam ezt az Ass Creed nyócat, hátha?
    :/
  • Harlekin
    #127944
    BO 2 veteránon letudva 7.5 óra alatt.A szokásos codnak voltam részese,de most valahogy mintha ráncba szedettebb lett volna a game. Tetszett ez a kettősség az egész gamába.Ezek a Strike Missionok viszont veteránon élvezhetetlenek voltak így ki is maradtak. Összességében egész jó lett!Viszont tényleg egy kibaszot klisét kivéve,hogy miért kell minden istenverte játékba az utolsó pályát azzal elbaszni,hogy eszement módon ömlenek az ellenfelek élvezhetetlen volt ez miatt (estem keltem),mert mindig 10 ellen között csinált mentést.
  • The Protector
    #127943
    hülyeXD
  • Moby
    #127942
    Visszatérve az AC-re: egy kihagyhatatlan ajánlat esetén simán belepróbálok majd egy vitába a Liberation miatt :D
  • Moby
    #127941

    Így rendben vagyunk? :D
  • Totti5
    #127940
    1-2 napos hír hogy lesz pár héten belül. Valami 6 oldalas listát adott ki az Ubi.
  • Moby
    #127939
    Őszintén szólva meg sem néztem.
    Leginkább azért sem, mert nem annyira a bugok bajosak, hanem bizonyos kidolgozatlanságok a főszál sztorijának mesélésében pl, amiket szerintem nem fognak/tudnak/akarnak javítani.
    Bugokból viszont annyi van, hogy évekig fogják foltozni...
  • arty
    #127938
    patchek, azaz title updatek jövögetnek a "bajokra"? vagy ubi így hagyja??
  • Moby
    #127937
    Hát én végigtoltam move-al is. 3x :DDD (elég sok befejezésre végigtoltam, de move-al nehezebb szvsz)

    Nah, AC3.
    Lepürgött a vége.
    Az első 2-3 óra tetszett. Aztán elhordtam itt mindennek. Aztán Harle megmutatta hogy lesz jó játék belőle.
    Végül 30 óra remek szórakozás lett belőle. Továbbra is az egyik legjobb alapkoncepcióval rendelkező sorozat.
    Viszont ez a rész egy bugcunami. Én ennyi hibát, glitchet, marhaságot nem láttam több játékban együttvéve amit ebben. Rengeteg küldit megcsináltam a játék felénél, sőt, gyak. a mellékküldik 90%-át, amiből pl. olyanok lettek, hogy nagyon hamar nálam lett Captain Kidd gúnyája, amit onnantól hordtam is a játékban, amivel hihetetlen káoszt csináltam a történetmesélésben :D
    Apropó történetmesélés: ennyire töredezett történetmesélés egyik részben sem volt még.
    A végével nem volt bajom, sőt, bár tény, hogy az alaptörténetből minél többet tudok meg, annál több a paradoxon is benne, de ez ebben a stílusban majdnem elkerülhetetlen.
    Viszont összességében szép volt, és továbbra is rohadtul hangulatos az egész.
    Naszóval jól szórakoztam, szívesen játszok egy jövőbeni assacreed résszel is, de jó lenne, ha egy másik csapat csinálná, és sokkal komolyabb tesztelésnek vessék alá.
  • davidka003
    #127936
    Á ez gyűjteménybe lesz. :D
    Nálam az MW2, MW3 olyan amit bekellett szereznem a polcra, mert sokat elvoltam velük.
  • arty
    #127935
    5-ért átvenném az mw3-at, ha készvagy vele :)
  • davidka003
    #127934
    Hülye óvódásokkal de utálok üzletelni.
    Gyerek rámír, hogy a Dark souls limited-ért érdekelne-e egy Army of Two: 40th day. Mondom érdekelne de 1500 Ft-ot rá kéne, hogy dobj.
    Visszaír: "hát anyi zsém nincs max 500ft.az is jó lesz."
    Az is jó lesz? Hm? Majd én eldöntöm. Úgy utálom, hogy egyes emberek el vannak tévedve az árakkal. Hülye azt hiszi, hogy a full extrás Limitedet odaadom egy 2k-ért beszerezhető játékért. Valahogy midig látszik az írásból az életkor.

    Viszont vettem 5k-ért postával egy Modern Warfare 3-at, PC-n már nyomtam de boxon is elleszek biztos vele 2-3 végigjátszásig.

    Jatekaim.hu-n van Halo 4 6500 Ft-ért. Az korrekt.
  • arty
    #127933
    Move-al legalább el udok fénypisztolyozni. Másra még azt se tudtam befogni.

    Heavy Raint megpróbáltam vele, hogy hátha - de azzal is frusztráló. Nem százas, na.
  • Harlekin
    #127932
    Igazolom!!!
    Tényleg annyi! +- 2-3 kiló
    Jó lét BT!!!
  • Landor
    #127931
    képet vagy hazudsz! :D
  • Harlekin
    #127930
  • Moby
    #127929
    Én má a move-al is így jártam, többek között ezért sem vettem soha kinektet sem.
    Ja meg a 110 kilómmal ugráljon a 'szom :D
  • arty
    #127928
    érdekes amit írsz, biztosan nem sikerült bekalibrálnom, ha a gumicsónakázás PERFEKTEN működött előtte/utána ...
  • arty
    #127927
    hogy lássam mennyire semmi köze a történéseknek a tévében látottakhoz, elég volt az a félóra, igen :)
  • Harlekin
    #127926


    Mi az a dolog amit ebbe szarul tud érzékelni??????
    1 dolog van!!!Mint ami általában mindig lenni szokott,hogy a tufa agyú béna felhasználok akik nem tudják 1 szer normálisan be kalibrálni az eszközt.Na ebből adódnak utána a nagy fikázós kinect beszólások.De végül is a kinecthez kicsit több gógyi kell,ha így nézzük mint a 2 kézzel való néhány színes gomb nyomkodáshoz.
  • Harlekin
    #127925
    Loál!
    Na pont ez a game az aminél aztán a végletekig mind 1 mekkora a lag vagy mekkora az érzékelési csúszás,hisz nem 1 karaktert irányít az eszköz.De Te biztos jobban értesz hozzá,hisz lényegesen többet használsz kinectet mint Én.
  • Moby
    #127924
    http://majornelson.com/2011/08/12/the-official-word-on-the-glossy-xbox-360/
  • arty
    #127923


    nem tudtam!
  • Moby
    #127922
    Már vagy 1 éve kizárólag matt gépeket gyárt a MS.
  • arty
    #127921
    szerintem itthon orrba szájba bontják - csomagolják ujra egybe a pakkokat (játékot, gépet, hddt, kinectet, ajándék/promocuccokat)... hivatalosan nem tudom volt-e valaha matt 250g-s slim - gondolom nem :)
  • blackcalibra
    #127920
    Igen.
    Mondjuk én amikor nem használom, letakarva tartom, egy porszem sem volt még rajta. :D
    Amúgy én megmondom őszintén, azt hittem, hogy lakkozottat fogok kapni.
  • SpeedXHUN
    #127919
  • FlyHigh
    #127918
    Régebben mikor kijött a slim, akkor csak a 4gb gépek voltak mattok, a 250-esek voltak lakk feketék króm csíkokkal, nekem volt ilyen is és bőrrel szépen lehetett tisztítani, idén tavasszal lecseréltem az újabb matt feketére. Szerintem már nem lehet sehol sem új lakk fekete gépet kapni.
  • SpeedXHUN
    #127917
    Erre voltam kíváncsi,van-e különbség külsőre!
  • arty
    #127916
    és a por. és a karc. borzalom :(

    szerencsére már nekem is matt jutott :)