176613
banner
  • Macccy
    #127995
    Az megvan, hogyan kell lelopni már. Basszus, nagyon szar az a pálya co-op acsívmentezésre!!!
    Van ez a Wraith lopás + lőjj szét 4 másik Wraith-et .... A Mammoth eleve kicsit hektikusan halad a kanyonban, ha egy játékos fent van a tetején, egy másik meg hozza a Lila kavicsot, akkor sokszor kirántja egyik a másikat checkpoint áthaladásnál. Ez 1-2 esetben okozott tank elpusztulást is!!
    Soloban meg nem akartuk erőltetni, mert még így is necc volt!

    A Bros nemtommi achievementet, amikor a dzsungelben kell megvédeni a tengerészgyalogosokat, hogyan csináltad meg? Mettől meddig kéri? A pálya elejétől kell kezdeni? Rally point Bravo-ra nem adta meg, bár lehet vesztettünk embert ....?
  • vg
    #127994
    Nem probléma, ott a provident! Viccet félretéve, még az a 130 sem olyan elképesztően sok, persze ha adnak hozzá 1-2 játékot és pár hónap live tagságot. Inkább az érdekelne, hogyan lesz megoldva a 360 profil használata.
  • bluesfool
    #127993
    igen Wifi router, köszönöm ezt akartam tudni
  • davidka003
    #127992
    Wifis router-re gondol.
    Igen kell egy wifi router ami adja a jelet és kell a boxba egy wifi vevő.
  • Moby
    #127991
    A "rendes wifi" az mi?
  • davidka003
    #127990
    Én kajak eladnám a régi boxot és vennék az árából meg a wifi adapter árából egy slim-et inkább.
  • bluesfool
    #127989
    Hello,
    Szeretném kérdezni azt hogy ki használ itt az xbox-hoz Wifi network adaptert ? Szeretnék egyet venni , szeretném tudni , hogy mi kell hozzá , hogy menjen wifi-ben a box, ugye az xbox network adapteren kivűl kell még egy rendes wifi is ? Előre is köszönöm
  • Moby
    #127988
    >" ám egyben valószínű "

    [a röhögéstől sikoltozik]
    Nos, eljutottunk oda, hogy egy újságíró esetében a félhülye már pozitív jelző :DDD
  • Muttley
    #127987
    az lesz a neve állítólag, h "X-box"
    így szimplán..
    készülj rá, h kb 130 lesz induló ár
    és nem véletlenül nem tudnak semmit MÉG itt sem a VGA-ról...
    így kell majd azt is 1-2 évig hűteni

  • Muttley
    #127986
    jól hangzik :)
    mivel rögzítetted a pedál-konzolt, h ne csúszkáljon, ha rátaposol (főleg, h mondod: nyomásszabályzós a fékerő)
    tudsz sebváltani, ha elfelejted a kuplungot kinyomni?
    kéziféket milyen gombra/ karra raktad?
    Race-ON + RBR comboval kergesd meg 1 kicsit :o)

    erősen gondolkodom, h tavasszal én is beruházok 1 ilyenbe
    jó lenne, ha Mo-on lenne addig boltjuk, ahol tesztelni lehetne
    PS3-on is próbáltad?
  • vg
    #127985
    Megvesszük megjelenés napján! Főleg ha lesz rá Bf4...
  • arty
    #127984
    hónapok óta nem rendeltem tőlük semmit, abszolút jogos az észrevétel!
  • kakaoskalacs
    #127983
    Mindenesetre maradandó emlékeket okozott a játék. Késöbb nekiállok nezebb fokozaton is. : ))
    Volt bőven jó pár olyan pillanat amikor csak annyit mondtam hirtelen , hogy "assssztakuurva ez de komoly" : D Pl amikor megláttam a traktort. de ez csak egy a sok közül^^
  • DarkSector
    #127982
    Csak szerintem ne olyan már a Zavvi mint régen?
    Kevesebb játék, kevesebb akció?
  • orichalcos
    #127981
    Ó mindjárt belepirulok. Nekem sem megy ám a játék annyira, nézz csak rá a statomra. Multiba pl még csak most értem el az 1-es arányt. :D Gyönyörű az az 5000kill 5000halál. :D

    Wraith lopáshoz meg segítség. Távolról szedjétek ki lövészt, utána közelről feltöltött plasmapisztollyal hatástalanítani. Rágugrani tank tetejére, beülni a lövész helyére!!! Igen oda, mert akkor kiszáll a sofőr akit a lövegtoronnyal ki lehet szedni. Ha ez megvan, akkor ki a toronyból és meghet is a Grand Theft Wraith... :D XD
  • Macccy
    #127980
    Ccööö ... "könnyedén" ... Ezt te könnyen mondod kommandós, akinek százmillió killje van és álmában is Covenant -ot répáz Needlerrel de nekünk ez még nem megy ennyire ám! Tegnap este mit küzdöttünk, mire rájöttünk hogyan kell elfoglalni egy Wraith tankot bázze, folyton elgázolt a szemét!
    Aztán mikor nehezen meglett, Zorkó hozta utánam, én fent ügyködtem a Mammoth tetején, próbáltam leszedni a légierőt, kevesebb sikerrel.
    Aztán Zorkót megtámadta valami bug, amitől a nehezen megszerzett tank felborult vagymi, brakelt egyet mint a krumplibogár aztán felrobbant! Nesze neked Grand Theft Wraith
  • zaki
    #127979
    sry, ha vótmá :D
  • Macccy
    #127978
    Na azért ez így nem teljesen igaz, hogy nem volt jó semmire a traktor, csak éppen röhejesen alul volt méretezve a védelmi fegyverrendszere. De amúgy azért volt ott, mert az cipelte azt a GAUSS / RAIL / MAC Cannon akármit, amivel fel kellett kockázni a részecske lövegeket!

    Easy mód az olyan nagyon fun-play, hogy elfelejt az ellenfél minden trükköt, csak ezért nem ajánlott szerintem, a Normál is viszonylag kis ellenállással végiglőhető. Huh, viszont a Heroic és a Legendary az már vááázzzzzzeeee ... kín


    SPOILER
    Ja, ott a Mantle nevű gecinagy hajó aktívan változó burkolata mellett repkedni, az nekem is olyan érzés volt mintha a Halálcsillag pottyantó csövét keresném kihegyezett proton torpedóval! Még a célkövető kompjútert is aktiváltam lányos zavaromban!
  • TaRka0107
    #127977
    Két pedálos kormányomnál én is ballal fékeztem. De hamar átszoktam a G25nél a jobb lábbal való fékezésre.
  • arty
    #127976
    régesrég, az első kétpedálos kormányaimmal én is ballal fékeztem - és mellette a kocsimat simán a jobbal :)) a vicc, hogy nem esett le soha, hogy valamit rosszul csinálok, míg egy laikus (nem szimező) haver rá nem mutaott a "hibámra" :))

    az első napok pokoli kényelmetlen "géminget" hoztak, de utána rájöttem, hogy a jobbos fék a "természetes", nameg később a kuplungolás is csak így lett lehetséges
  • TaRka0107
    #127975
    Jobb lábat írt, vissza olvastam.:) Bocsi a hülyeségemért. Szét vagyok esve, vagy nem tudom mi van velem:DD
  • TaRka0107
    #127974
    Jajj de hülye vok. Félreértettem. Jobb lábbal fékezek persze. Amúgy van, most lett meg nem rég. Most esett le, hogy hülyeséget írtam.
    De mért kell bal lábbal fékezni ennél a fanatecnél?
  • DarkSector
    #127973
    :D
    tragédia az elég...:D
  • orichalcos
    #127972
    Legelső helyen ahol a locator van, el kell foglalni a wraith-et azzal egyedül is le lehet tolni a pályát könnyedén hericon is legendary-n is. SŐt még acsit is kap érte az ember. :) :D

    Amúgy meg traktor. Lol...
  • arty
    #127971
    minden segítséggel a forza vagy a gt szvsz billel is eljátszogatható lenne :) az tény, hogy tragédia, hogy sokan a mai napig azzal nyomják az autósokat.
  • DarkSector
    #127970
    Hát nemtuom...de nagyban befolyásolja hogy a PC-s társadalom nagy része elveti a kontrollert.
  • kakaoskalacs
    #127969
    Azt mondjuk aláirom , hogy nehol voltak fura szituaciok.
    plusz a Reclaimer páya nekem nem igazan jött be ott volt az a b*szom nagy traktor és konkretan aig volt jo valamire.

    Én Normalon kezdtem aztan a dzsungeles palyan valtottam easy-re :D
    El sem tudom kepzelni milyen lehet Legendaryn.

    Viszont az űrhajos rész nagyon adta anakin skywalkernek ereztem magam :D
  • arty
    #127968
    egyetlen kérdésem van: mennyibe került a COH fejlesztése? :)

    tippre: tizedébe-huszadába egy gt/forza költségének.
  • DarkSector
    #127967
    miért lenne baj a warez? vagy éppen hogy nem adsz el vele gépet?
    vannak normális játékok pc-re is amik kiválóak, mégsem okozata egyik sem.
    Pl az egyik kedvencem a Company of Heroes 1...és majd a 2.
  • Mr Manson
    #127966
    scannelem őket, de nem történik semmi.
    akkor nyomom az LT-t amikor arany. de a legtöbbre már azt irja megtörtént.
  • Harlekin
    #127965
    Lehet hogy 2 bal lába van na!
  • arty
    #127964
    szerintem nem a bill-es irányítás a gond pécén, hanem
    - wrz
    - nem lehet gépet eladni játékkal (ellenben a gt5/forza miatt van aki vesz konzolt)
  • Waczkor
    #127963
    Lehet hogy versenyző:)
  • Seth
    #127962
    Neked még nincs jogsid mi ? :D
  • arty
    #127961
    köszi, akkor van esély, hogy én már bugmentesen játszom :)
  • TaRka0107
    #127960
    Valóságban is bal lábbal fékezel pedig.
  • DarkSector
    #127959
    Hát arra céloztam hogy a Forza/GT rivális nincs.
    Ha egy játék PC-n elérte a 100 választható verdát, az max egy multiplatform NFS lehetett.
    És akkor a többiről nem beszélve.

    Aki ebben utazik, van is otthon konzolja, elhiheted.

    PC-n más stílusokat tólnak ahogy mindig is.
    Ez visszavezethető a irányítási módra, billentyűzetre senki nem épít autós játékot, míg FPS-eket annál inkább.

    Ez ugyanígy igaz a mászkálós témára, amiben megintcsak gyengusz, amihez megintcsak jobb egy kontroller.
    Unokabátyóm is a konzolt a GT/Forza miatt vette, veszi, és fogja venni.

    Ő nem nagyon játszik TPS-el, ha lenne gépe és futna PC-n a Forza/GT valamelyike, vagy ezekhez hasonló, akkor ő szerintem nem konzolozna...
  • Macccy
    #127958
    "PCre nincs ótós játék"

    Autós van, Disney Pixar kisautós, meg neonfürcsis needforszpíd, van bőven ...

    De RENDES, élvezetes verseny szimulátor csak a FORZA 3-4 volt eddig nekem is, sose felejtem el 15 év PC játék után mennyire 'kitágult' a versenyszimulátor világom, amikor az X360 -at megvettem és belöktem az F3 -at!
  • LeventeV
    #127957
    Aki játszott a Hitmannel közületek, annak mennyi időbe tellett végigvinni?
  • DarkSector
    #127956
    "S rájöttem arra hogy PCre nincs ótós játék."

    naná, nem is volt soha....:D