176613
banner
  • Waczkor
    #128035
    DMC demó live-on.
  • Macccy
    #128034
    Így jobban belegondolva a Forza esetében igazad van. Na de a HALO -knak igenjó története van, főleg R-1-2-3-4, azok olyanok mint egy régi kedvenc regény. Arra mindig lesz igény!
  • arty
    #128033
    szerintem pont a halo/forza negyedik részeit simán kiváltja egy halo/forza ötödik rész :)

    most jobban belegondolva... lehet nem is kéne kompatibilitás? :D
  • arty
    #128032
    MS szokást eddig csak xbox->x360 láthattál, ott pedig egész tűrhető lista futott az új gépen is! (úgy-ahogy)
  • arty
    #128031
    "gyűlik az igényesek tábora :)"

    szerintem igénye sokaknak (mindenkinek) van rá... csak éppen nem tudják/akarják megfizetni :)
    (amugy totti szettje sokkal jobb, nekem a pedál csak a g27é, xboxon H váltóm sincs, pedig forzához jó lenne)
  • arty
    #128030
    (én a pedálok alá vettem egy ilyen gumilábtörlőt, azt körbevágtam a pedál alá méretre - nem csúszkál, pedig hajópadló van alatta)
  • Macccy
    #128029
    Jah és az hogy kapásból tudnák az kapásból 1-es, mert tudnék az!


    Es ist mein geheim Grammar Nazi kampf!
  • Macccy
    #128028
    "kapásból tudnák mondani 10-15 címet, ami X360-on evörgríííín"

    Na igen, látod erre nem is gondoltam. HA nem lesz kompatibilis, de én ezt nem látom ennyire sötéten, szerintem simán lehet az, nem fog vissza semmit az újdonságból. Ráadásul ez a 360 is visszakompatibilis nagyon sok cím esetében!

    Hmmm ... HALO Anniversary-3-4 ... ALAN WAKE ... FORZA 4 ... Tényleg van pár dolog ami hiányozna!
  • Muttley
    #128027
    úgy, hogy 300 USD a tervezett induló ár az USA-ban
    és mire ideér, mindennel együtt, simán lesz 130
    tapasztalat.. ;)

    #128024: háát, ha régóta nyomod, akkor nem fogod eladni az X360-at
    bármilyen lineup-pal jön ki new gen
    kapásból tudnák mondani 10-15 címet, ami X360-on evörgríííín
    és nem nagyon lesz még1 ugyanolyan kategórián belül

    #128025:
    jó Microsoft szokás szerint úgysem lesz
    visszafogja a new gen eladási számokat
    és a Classichoz hasonlóan itt el fognak vágni minden ütő eret Prev Gen ügyileg
  • Muttley
    #128026
    nosza :) Arty-nak is van?
    gyűlik az igényesek tábora :)
    ha jól tévedek, tapadókorongos pedál-konzol alja
    fogó-karmokkal (ala DFGT) nem tudna belekapaszkodni a parkettába
    tegnap egymás után teszteltem a Dirt 3 CE + WRC 3-at, ha érdekel (vkit) mondom a tapasztalataim :)
    Race-ON-ban nálam még mindig nagyot üt az Alfa 75 turbo (persze, csutka basszus gombbal az erősítőn :)
    teszt-meghívással lehet, h élek :) cserébe én is megmutatom neked (DFGT-n),
    h az RBR még mindig a No. 1 rally game :) részleteket megdumáljuk pü-ben
    durva jól hangzik, amit H-váltó használata + kuplung összhang kapcsán mondasz
    ha van F1 2011 ill. WRC 3 teszt-eredmény, jöhet :)
  • arty
    #128025
    csak legyen visszakompatibilitás, h a régi gépeinket eladhassuk ...
  • Macccy
    #128024
    Simán lesz annyi, az első fél évben biztosan! Persze!

    Aztán majd becsökken, esetleg akció és ekkor fog Macccy papa berendelni egy példányt a hős 360 kiváltására
  • Moby
    #128023
    Ha igazak a pletykák, és tényleg alapból kinektes lesz, akkor nem lenne meglepő nyitóárnak (ráadásul ahogy kinéz, addigra megint 300 lesz az euro, szóval ez nem is lesz olyan nehéz :( )
  • Macccy
    #128022
    "Ez a GT sajnos még mindig rossz" - Csak az esőt és az éjszakai versenyt irigylem abból, semmi mást ... De főleg az esőt
  • FlyHigh
    #128021
    Honnan veszed a 130-at? Kevesebbre számítok egy sima vinyós gépnél.
  • Totti5
    #128020
    Közben felélesztettem a GT5öt is, csak át kellett tenni PS3 módba a kormányt ( 2 gomb lenyomása )

    Ez jól kezeli a dolgokat. Ha a kuplungot benyomom akkor H váltóval tudok menni, ha rányomok a pillangóra akkor ráadja az automata kuplungot és úgy tudok menni. Még is csak vannak a GTben pozitívumok?:D

    H váltó kezelése pont olyan mint lennie kell. Ha nem nyomom be eléggé a kuplungot, nem vált és bedobja üresbe. Hasonlításkép a Race On ( Injection meg a többi része ) ilyenről szó sincs. Kuplung nélküli váltás esetén a fordulat kiakad egy pillanatra és ennyi...

    Ez a GT sajnos még mindig rossz. Sebesség és a térérzet katasztrófa. Hangok pedig... inkább nem is mondom. Grafika pedig... Forza 4 sokkal szebb.
  • Totti5
    #128019
    jól hangzik :)
    "mivel rögzítetted a pedál-konzolt"
    Még semmivel, de elég jól tartja magát a padlón, persze kell majd egy jobb megoldást kitalálni.

    "tudsz sebváltani, ha elfelejted a kuplungot kinyomni?"
    Játék függő.

    "kéziféket milyen gombra/ karra raktad?"
    Semmire, nem használtam még.

    "Race-ON"
    Race Injection volt ma a terítéken... mit is mondjak rá. Ócska? Azt hogy ronda egy dolog, de hogy 10. újrakiadása is bugos... ma frissítettem a kormány firmware-t. Komolyan azt hittem valamit elbasztam és nem megy, mert a Race volt az első amit kipróbáltam ma és középen 1-1 centis holtjáték volt. Hiába állítottam 10szer akkor sem lett jó. A végén google segített, hogy ez egy bug és hogy a játékkal újra fel kell ismertetni a kormányt... jó lett utána, de még mindig szar. Úgy elfelejti az FFBt mint annak a rendje. Újra kell indítani a pályát. Nem hiszem el hogy a Simbin ekkora balfácán. Igazából 0 élvezeti faktora van a Race játéknak. FFB gyenge, fizika gyenge, ronda... nem élvezem.

    "RBR"
    Különösen nem vonz a papírdoboz rally.

    "ha Mo-on lenne addig boltjuk"
    Az sajnos nem lesz, az biztos:I ( de szívesen látlak vendégül, ha tesztelni szeretnéd! )

    "PS3-on is próbáltad?"
    Próbálnám, de az istenért nem sikerül felismertetnem vele. Lépkedni tudok a kormányról a menüben, de mást nem. Artynak megy, várom az infót tőle, hogy hogy röffentette be!
  • TaRka0107
    #128018
    Már meg van, oda is adtam havernak, mert most nincs internete.
  • DarkSector
    #128017
    Mondjuk én konkrétan MW1-2-3-nál emlékszem tisztán hogy próbáltam, meg asszem BO-nál BO2-ő lehet megy csak a régiekből feltételeztem hogy ez sem menne, de legyen makkod. :)

    Amúgy joy driver mindigis kellett, netről töltheted, itt: X360 controller driver (support fül, kiválasztod a oprendszert és katt.)
  • TaRka0107
    #128016
    Köszi! Azt hittük nem kell hozzá, mert nem adtak hozzá driver cd-t.
    Dark: Én nem tudom. Megnézi akkor majd a driverrel. Bár mondta, hogy így is megy enélkül a black opsban, csak mw3-nál nem.
  • DarkSector
    #128015
    Ige?
    Nekem nem ment....:S
    wireless.
  • TDC Geronimo
    #128014
    Minden treyarch cod támogatja box kontrollert. Black ops meg black ops 2 is
  • DarkSector
    #128013
    PC-n?
    CoD nem támogatta eddig sem, és ezután sem fogja sajnos...minden másban megy.

    Kivéve RTS és The Witcher 2 (W2-ben csak részben használható, a párbeszédeknél nem asszem).
  • Waczkor
    #128012
    Szedje le a drivert hozzá.
    Katt
  • TaRka0107
    #128011
    Üdv!
    Bocs ha off.
    Haver vett egy vezetékes x360 kontrollert, de cod-ban nem ismeri fel. Úgu tudom sok játékot támogat.
  • TDC Geronimo
    #128010
    Biztos, hogy nem fog ez így maradni, de akkor is... Tőlük ez amatőr dolog.
  • Moby
    #128009
    Vannak ettől nagyobb bajok is.
    Hihetetlen ez a bénázás, pedig gondolkoztam, hogy belepróbálok egybe (üssetek).
  • DarkSector
    #128008
    Jaja szerintem ők inkább gyúrjanak mobil eszközökre ott jobban muzsikálnak.
    Miezmár hogy beszarok a gép, vagy el akarom adni használtan és megy vele mindenem, még ha netán lesz Nintendó store, akkor a megvett cuccok is...bődületes baromság.

    ilyet még senki nem mert meglépni eddig.
    Még PC-s felületen sem.
  • TDC Geronimo
    #128007
    Ez az. Nem értem N mit gondolt. Mindig elkúrnak valamit... OS is tetű lassú pedig 1 giga ram annak van félretéve. Nem értem... Azt hiszem kivárok vétellel, amíg nem jön egy új 3Ds mario/zelda/metroid.
  • DarkSector
    #128006
    Most olvasom, ez degáz.

    "A Nintendo Network ID csak egy gépen használható"
  • orichalcos
    #128005
    Ne parázz, egyedül sem vészes. A legelején ahol lezuhant a Pelican és fel kell venni jelölő pisztolyt, ott kell elfoglalni a wraith-et. Utána meg követni kell Mammuth-ot, nem előtte menni, és végül is így a tankozással már nem vészes a pálya teljes befejezése sem.


    Katonás acsit meg 4-es co-op-ban toltuk le. Rally point bravo-tól kell tolni, és mind a 6 katonának túl kell élnie. Kicsit nehéz az mondjuk. AZ elején ugye két katona jön velünk, utána meg 4hez csatlakozunk.

    Pro tipp. Wathcereket kiszedni azonnal mert lerakják tornyokat, meg amint lehet kiszedni a knight-okat is meg közben a crawlereket.

    Amikor meg védekezni kell akkor meg használni kell ezerrel a telepített ágyukat. Egyedül nem hiszem hogy megcsinálható, kellene hozzá 4 ember.
  • DarkSector
    #128004
    Tiszta fészbúk. D:
  • Harlekin
    #128003
    Na ezek...
    ITEM 1 - Turbine - SPAWN ROOM
    Building table is in the spawn room.
    Part1 - TAIL-FIN - found on the ground below the telephone on the wall
    Part2 - MANNEQUIN - random spawn (in the spawn room usually near the map)
    Part3 - FAN - on the chair near the building table

    ITEM 2 - Zombie shield - DINER BUS STOP
    Building table is in the car jack building.
    Part1 - TROLLEY - found in the diner
    Part2 - CAR DOOR - found in the same building as the building table

    ITEM 3 - Turret - FARM BUS STOP
    Building table is on the bottom floor of the farm house.
    Part1 - MOWER - random spawn (somewhere on the farm)
    Part2 - RPK - random spawn (somewhere on the farm)
    Part3 - AMMO - random spawn (somewhere on the farm)

    ITEM 4 - Electric trap - POWER ROOM BUS STOP
    Open the door near the AK74, build the power switch.
    The parts can be found in the power room; a switch, a switchboard & a zombie arm.
    The building table is near the power switch.
    Turn the power on and wait for the roller door to open.
    Alternatively, use your turbine (item1) to open the roller door.
    ORDER IS IMPORTANT HERE
    Building table is in the gravestone perk room.
    Part1 - BATTERY - random spawn (usually on the catwalk gravestone room)
    Part2 - METAL BALL & ROD CONDUCTOR - (usually on a box, same room)
    Part3 - LIGHT - random (usually in a window, same room)
    Valahol hátul 1 lépcső vezet fel a turbina teremből és ott ki lehet menni vissza a buszhoz.Volt hogy mentünk vagy 3 kört...
    A lényege ,hogy ne halj meg...
  • heady
    #128002
    Nincs olyan, hogy Xbox 360 profile. Xbox live profile van, kesz.
    Wp8, W8, x360 meg majd az uj Xbox is ugyanazt a profilt hasznalja.
    Miert fontos? Mert maradjon csak meg a baratlistam, maradjanak meg az eredmenyeim stb.
  • DarkSector
    #128001
    Pedig régen milyen szép kis hely volt, most valahogy elsőnek Jatekaim.hu-t veszem elő, holott régebben újonann olcsóbb volt zavvi-n sok játék mint használtan.
  • Muttley
    #128000
    azért kérdeztem, mert nem vágom mi a lényege a Zombie tranzit módnak
    tudod? - az amelyik a nem 'Survival'
    van 3 állomás - buszos bábú dudál, te felszállsz, ő elindul - minden állomáson és közben jön a zombi darálás - és közben vannak spare parts-ok
    de mihez?
    2. állomáson, ha lemész a pajtából a föld alatti laborba, onnan nem tudsz visszajönni - hogyan lehet mégis?
    stb.-stb.
    nem vágom, miről szól ez a 'tranzit' mód
    ötlet, megoldás? :)

    #127994: new gen-en miért fontos neked az X360 profil használata?
  • grebber
    #127999
    Nekem mindegy hogyan néz ki ,gömb alakú meg 3 méteres is lehet csak törhető legyen
  • Moby
    #127998
    Az Xbox Live profilod már most sem platfoformhoz kötött.
  • Moby
    #127997
    Jaa lehet, én ezt a nyelvet nem beszélem :D
  • Macccy
    #127996
    :))

    Ja, hát én ott prüszköltem el egy "bassszzus"-t ahogy megláttam a cryo kamrás részt a legelején és ez az érzés végig kitartott! :) Tetszett nagyon az ending is!