176613
banner
  • Tinman #128355
  • Landor
    #128354
    nekem van egy eladó elitem ha érdekel :)
  • bluesfool
    #128353
    a platinumshopban vettem
  • Moby
    #128352
    Papa, 2008-ban volt dollár 150Ft is...
    Ma mán te vagy a 2., ilyennel. Hol éltek tik, a holdon?
  • bluesfool
    #128351
    Amikor vettem egy arcade gépet 2008-ban akkor annak az ára 36000 ft volt.
  • Moby
    #128350
    Ár szempontjából nincs változás (illetve szerintem a 4gigás slim olcsóbb, mint az arcade volt, legalábbis azóta volt pricecut, de azt nem tudom, hogy volt-e forintosítva).
  • bluesfool
    #128349
    Nincs semmi gond a slimmel , csak ár szempontból érdeklődtem az arcade változat iránt.
  • Seth
    #128348
    Boltban már évek óta csak slim kapható
    Kb. a 4GB-os slim változat felel meg a régi arcade gépeknek, már ami a felszereltséget illeti
  • Moby
    #128347
    Évek óta nem forgalmazza a Microsoft.
    Slimmel mi a gond?
  • bluesfool
    #128346
    Sziasztok,
    Melyik boltban lehet venni xbox 360 arcade gépet , újat ? Néztem boltokban és eddig csak slimet láttam.
  • Moby
    #128345
    Mindenhez pénz kell.
    Az egészséghez is pénz kell. Pénzért veszel egészséget: egészséges dolgokat, pihenést, ellátást. Minnél több pénzed van, annál jobb minőséget kapsz.
    Fogyasztói társadalom, jóreggeltkívánok. Hagyjkukmáahülyeségeket.
  • gduck
    #128344
    OFF:
    "és valójában mindenki erre hajt"

    Hát én nem :) A pénz nem lényeges dolog! Az egészség a lényeg, a pénz meg le van szarva!
  • Moby
    #128343
    A posztom 0db "[space]pc[space]" kifejezést tartalmazott.
  • Harlekin
    #128342


    Azért ,mert ez 1 xbox fórum és a többség akik ide írnak itt töltik a napjukat.Így miért lenne probléma az ha kicsit más témát beszélünk ki néha mint amiről a fórum szól.Amugy meg mi a szart lehet még az xboxról így 6 év után írni.Nem történik ezzel semmi csak van nincs mit kibeszélni érdemben.A gamáknak ,meg van saját topik így maradnak néha ezek a dolgok.
    Aki meg újak betévednek és kérdeznek bár mit,de tényleg bár mit azok csak rossz szájízzel mennek el!!!Vagy az anyjába van elküldve,mert warez kérdés vagy topa kérdés vagy szimplán nem kap választ.

    Totti akkor most végül is mi lesz a net sorsa??
  • orichalcos
    #128341
    Jaj hagyjál már. Waypoint fórumára csupa retardált tömeg jár. Amikor premierkor napi 10!! topic nyílt, ami mind arról szólt hogy mekkora felháborító hogy nem tudják aktiválni a limitedesek a specializációt, pedig a köcsög 343i azt ígérte premierkor mind a 8 elérhető lesz. (annyi eszük nincs hogy rájöjjenek hogy csak 50. szint után használhatóak)

    Meg a másik hogy 99 indok hogy miért szarabb a H4 mint a Reach. Meg hogy nem működik neki a dupla xp kód, pedig ő vett 200 doritos meg mountain dew terméket és mindet aktiválta és kell neki a dupla xp. Meg hogy COD lett a H4-ből, és különben is a BO2 most sokkal jobb.

    Ááá, tényleg néha sírok a sok idiótától...
  • Macccy
    #128340
    Más, de XBOX társadalom téma (You gonna like 'dis) ...

    Olvasgatom néha a HALOWAYPOINT fórumait, egyrészt mert tényleg megszerettem multistól-mindenestől a HALO 4 -et (is), másrészt mert elképesztő tanulmány milyen emberek (!?) vannak. Minap beleakadtam a következőbe: hülyegyerek és az ő sok hülye fajtársai sérelmezik, mi több szabályosan hisztiznek, tüntetnek a HALO 4 beépített napi XP-limitje miatt. Hogy ennek az XP limitnek mi minden lehet a célja, oka abba most nem érdemes belemenni, de most jön a lényeg: a srácok kijelentették, hogy ez így nem jó és le kell álljanak a játékkal és mekkora szar a 343 Industries és az örök sátán Microsoft részéről ez és különbenis és ők nem játszanak ma már (gondolom éjfélig:) mert akkor elvész az addig szerzett drága XP és így nem tudnak haladni, nincs miért játszaniuk! Erre én: > ...

    Hhhh ... Hol vannak már azok az idők, amikor szarás közben azért Tetris-ezett az ősember, hogy elfoglalja magát és nem azért, hogy XP-t kapjon amit különleges Tetris ruhákra és Tetris matricákra válthat be? Hol vannak azok az idők, amikor magáért a szórakozásért játszottak a Pistikék is? ÉN még most is azért játszom - nincs is még a Spartan segge alatt se a katonám ...
  • zaki
    #128339
    AC3 single player kivégezve fullra 100%-ig. 50 órám volt benne :o
    Jöhet a 4. rész :P
  • Macccy
    #128338
    Heh ... Ki más ... ??
  • Macccy
    #128337
    Hja, a másságot el kell tudni fogadni manapság ...

    ÉN úgy vagyok vele PCzzen akinek az kell, nagyritkán amikor elkap az ideg pár HALO4 headshot beszopása után én is visszanyúlnék az egérért, vagy legalábbis egy XFPS szettért, de nem teszem mert NEKEM és csakis NEKEM a kanapéról játszás mindennél jobb, nem kell semmi asztal meg kiegészítő ... Ez és a megspórolt sörre való megéri még azt is, hogy utoljára talán 6 éve láttam pixelmentes játékot - asszem akkoriban vettem utoljára PC-t és valami aktuális játékban feltoltam felbontást meg 88xAA -t Előítéletem azért nekem is van a PCn túlvirágzott (hehe) virágbolti tevékenység miatt, de ez a helyzet na, nem? De.

    Mindegy, nem is tudom miért blogoltam ezt ide, de az Samsung galaxy advancse és a pécés steam közé még éppen elfért ...
  • arty
    #128336
    tudtam, h nem lesz ez jó, erre adják alám a lovat... nem lesz úszás??? regenerálódó lara??????? basszus, ezzel megágyaznak egy ... egy ... lövöldének :(((((
  • heady
    #128335
    Carrol torzsvendeg a munkahelyemen, majd megmutatom neki :D
  • Muttley
    #128334
    pfuj B+

    ZIkat raksz be ide?
  • Moby
    #128333
    Ezt nem értem.
    Ha valaki tehetős(ebb), akkor az automatikusan hülye? Vagy az okosságnak az az ismérve, hogy két alternatíva közül szempontok nélkül az olcsóbbat választja?
    Az ilyen posztokból nekem az jön le, hogy nem az a baj, amit tesz, hanem hogy megteheti.
    Nem feltétlenül keresi mindenki a legjobb ár/érték ratiot. Van, akinek ettől többre van lehetősége (és valójában mindenki erre hajt). Ezt szimplán el kell tudni fogadni. Aki erre nem képes, azzal nagyobb gond van, mint a maximalistákkal, vagy nevezd, ahogy akarod.
  • Moby
    #128332
    Talán épp itt meséltem, hogy milyen vakvéletlenek mentén, és mennyi kínlódással lett 20megabitem 1 hónapja úgy, hogy a Bp-t táblától lakok 1 km-re.
  • gduck
    #128331
    Már akinek :D Nekem ez akkor minimum *3 XD
  • DarkSector
    #128330
    >Attól tartok túl sokat nyúltak az Uncsiból, és ez nem lesz olyan TR mint az Underworld volt.

    Hálisten.

    GoL sem olyan volt mint az Undiworld.

    Hálisten.
  • Moby
    #128329
    >Attól tartok túl sokat nyúltak az Uncsiból, és ez nem lesz olyan TR mint az Underworld volt.

    Ha olyan lenne, mitől lenne reboot? Az egy sima folytatás lenne.
  • DarkSector
    #128328
    A linket most már látom, meg TR topikban is, de miért rám írtad? :D
    Én a Protectoros hsz-ra reagáltam. :D
  • Totti5
    #128327
    Nem olvastátok el a linket???

    12-15 órás lesz a Tomb Raider kampánya

    A Crystal Dynamics a hétvégén Twitter-csatornájukon elárult néhány érdekes dolgot a jövőre megjelenő Tomb Raider játékukból, melyek közül a legfontosabb talán az, hogy körülbelül 12-15 órás lesz annak kampány módja, játékstílustól függően.

    A feltett kérdésekre Karl Stewart válaszolt a rajongóknak, akik egyből a játék hosszára voltak kíváncsiak. Megtudtuk azt is, hogy bár a szabadban játszódó kalandjátékról van szó, Lara nem fog tudni úszni (!), hiába szerepelnek majd nyílt vizek a pályákon, egészen biztos nem fogunk tudni alámerülni a habokban.

    A Tomb Raider reboot-ban is bemutatkozik a regenerálódó életerő, a képernyő vörösre fog váltani sebződéskor, s idővel visszaáll normál állapotába. Életerőcsík nem lesz. Stewart zárásul azt is elárulta, hogy még több információt árulnak majd el a játékról decemberben.

    Attól tartok túl sokat nyúltak az Uncsiból, és ez nem lesz olyan TR mint az Underworld volt. Biztos jó lesz, csak Unchartedesen... ami vicces, mert pont azt hasonlítgatták mindig a TRhez, erre a TR nyúl tőle, tök fölöslegesen.
  • szega96
    #128326
    Fifa13
  • ktomi22
    #128325
    ???
  • DarkSector
    #128324
    ? :P
  • Totti5
    #128323
    Kissé vicces hogy egy vízzel teli szigeten, pont nem lesz úszás... barlangok? vagy valami? eddig minden TRben volt víz, cápák titkos helyek stb.
  • Moby
    #128322
  • DarkSector
    #128321
    Egyetértek Protectorral, itt a videóban írja hogy 10 exclusive x360 játék.

    Hát valóban el van tájolva a videó készítője, az Alan Wake tévedés még 2011-ben elment volna, de most 2012-ben?

    Splinter Cell?
    Mass Effect hol exclusive? :D

    Az egy más dolog hogy a PC platformmal mi a helyzet, de a videó egy baromság.
  • orichalcos
    #128320
    Halo 4 dátumok
  • orichalcos
    #128319
    Tömb Radír 12-15 órás lesz.

    Jól hangzik.
  • Mr Manson
    #128318
    most akkor van AC3 patch xboxra vagy nincs?
  • FlashMaster
    #128317
    Hahó!

    Arra lennék kíváncsi, hogy flashelt xboxra hogyan lehet kodek packot telepíteni?!
  • Waczkor
    #128316
    Na az elmúlt napok kemény Hitmanezése után jöhet egy könnyed gémelés a Family Guy BTTM-mel:)
    Just what the doctor ordered.