176613
banner
  • Totti5
    #128395
    Szép nagyon és igényes is. Egy bajom van vele. Annyi sandbox játék jön már ki, hogy nem igazán tud meghatni ez a kráft, gyűjtögetés... ugyan az mindig, ugyan az minden játékba, unalmas.
  • Totti5
    #128394
    Ejj ekkora FAIL!

    Kedves Tibor!

    Egyeztettünk a depóval, a keresett csomag: 00053683295 ( csak sikerült kideríteni! ). A küldeményt a RIAN 4 YOU HUNGARY KFT. adta fel Önnek. ( életemben nem voltam velük semmiféle kapcsolatban, most hallom először a nevüket )
    A csomagot 11.15-én kísérelte meg először szállítani futárunk, majd 11.22-én. A kolléga mind a két alkalommal próbálta Önt elérni telefonon ( telefonon sok mindenkit el lehet érni, én napi 24 órában előrhető vagyok és annak is kell lennem, de hogy engem nem akart senki sem elérni az biztos ), valamint az első szállítás alkalmával is hagyott Önnek értesítőt. ( valahol biztos hagyott csak nem nálam )

    Csomagot 11.23-án vissza küldtük a feladónak.

    Na de végre kiderült, hogy semmi közöm hozzá, a futár gondolom összekeverte a címeket, neveket vagy a küldemény valami fals címre, telefonszámra, de névrokonnak ment? na mindegy, megnyugodtam, hogy ez nem a Roxio volt:D
  • DarkSector
    #128393
    " hát milyen lesz majd PC-n… el sem merem képzelni"

    Naivitás még van látom.

    Nagyooon pazar lesz...huh eszméletlen, akkora eltérés lesz hogy bepisilsz. :)
  • orichalcos
    #128392
    Lol. :D
  • arty
    #128391
    "Képzeljétek el a Skyrim-et a Far Cry világában."

    várom az első autóversenyzős farcryt... :(((
  • Moby
    #128390
    "Végre… végre egy normális 2012-es játék."
    Ennél a momentumnál vált bizonyossá, hogy a pécés verzáról van szó :D
  • davidka003
    #128389
    "Far Cry 3 tapasztalatok

    Nos hát kipróbáltam Xbox-on a Far Cry 3-at és azt kell, hogy mondjam… ez egy… BAROMI JÓ JÁTÉK LETT!!!!! :D
    Képzeljétek el a Skyrim-et a Far Cry világában. Tehát. Lehet fejlődni, loot-olni, helyeket elfoglalni majd gyors utazással odamenni, craftolni, skill-eket feloldani és még sok egyebet csinálni. Mini missziókat is lehet csinálni emberek!!! :D
    1 órát toltam elsőre és már megkedveltem. Tehát kijelenthetem nyíltan, hogy nekem az év játéka a FC3.
    A grafika első osztályú még Xbox-on is, hát milyen lesz majd PC-n… el sem merem képzelni. Szájtátós lesz nagyon… Na meg a gépigény is. XD
    Most is lehet majd kocsival utazni és rejtett cuccokat keresgélni. A craftolás meg úgy néz majd ki, hogy fel kell szedni növényeket, állatokat kell ölni és azok bőrét vagy belsőségeit kell majd felhasználni. A térkép aktiválásokat a rádiótornyok bekapcsolásával tehetjük majd meg. Ja és ami a legjobb, hogy nem csak mi furikázunk majd az utakon hanem lesznek szövetségeseink akik szintén róják az utakat és vadásszák az ellent. Végre… végre egy normális 2012-es játék.
    Nem bántam meg, hogy megvettem a játékot Steam-en. :)"
  • Moby
    #128388
    Ami viszont fura, hogy tegnap óta látom a virágboltokban a távolbasíróhármat, és még senki nem büfögött róla egy sort se :D
  • Moby
    #128387
    "...Xbox-szom..."

    Mobilról, mi?
  • davidka003
    #128386
    Nézd már meg, hogy nem elgépelés. Egyszerűen nem tudta megfogalmazni, hogy mit is akar.
  • vg
    #128385
    Arra nem gondolsz, hogy lehet, hogy mobilról írta? Esetleg tablet? Esetleg havonta egyszer gépel valamit? Olyan okos vagy, égnek a pixelek a hozzászólásod körül...
  • DarkSector
    #128384
    GTA4 - 2990FT
  • Macccy
    #128383
    Naja, de úgy vagyok vele ha már olvasásra vetemedek, akkor legyen kihívás ...
  • orichalcos
    #128382
    Ahelyett hogy elolvasnád magyarul. Egész jó fordítás lett.
  • Macccy
    #128381
    Nem biztos, hogy gyors lesz, mert angol nyelvű a könyv ... Tehát ...
    (nem olvasok általában semmit + angol nyelvű regény) - jó sztori mert halo = viszlát egy hónap múlva, addig a klotyón leszek
  • gduck
    #128380
  • Moby
    #128379
    Széjjelfogmenniafejedatéglafalon.
    Énszótam!
  • gduck
    #128378
    Hagyjkukmáahülyeségeket.
  • orichalcos
    #128377
    Ok ott a pont...
  • Totti5
    #128376
    Megy ez!

    Tegnap felleltem még 4 féle GLS mailt.

    "Tisztelt Tóth Tibor,

    levelét továbbítottuk a területileg illetékes depónak, mert csomagszám hiányában nem tudjuk beazonosítani a csomagot.
    Amint érdemi információval tudunk szolgálni értesítjük."

    Persze lehet csak valamit kellett írni a hülyegyereknek aki teleszemeteli a postaládát... az már sosem jó jel, ha még 3 helyre küldik tovább, mert ott is le fogják szarni nagy ívben... de jó látni, hogy a vevőszolgálat semmire nem jó náluk, csak akkor minek tartják?
  • arty
    #128375
    forza horizon? forza4?
  • Landor
    #128374
    Puzzle Quest 2
  • orichalcos
    #128373
    Mutass egy játékot amit nem szapultak megjelenés után. XD Ez így van már régóta.

    Könyvhöz jó szórakozást, szerintem hamar végzel vele.
  • davidka003
    #128372
    A helyesírás se volt túl jó de le sem írta rendesen, hogy mi a problémája.
    Azért vegye már a fáradtságot az ember és mondja meg konkrétan, hogy mi az ami nem megy és akkor segítünk.
  • Renátó1985
    #128371
    Halo 4 co-op, Spartan ops, valaki?
  • Renátó1985
    #128370
    Legalább egy korrekt volt köztetek. :)
  • Landor
    #128369
    a rasszizmus tiltott ebben a topikban
  • Macccy
    #128368
    De te sötét is vagy! [BANPLZ] - XD (csak viccelek)
  • Landor
    #128367
    Látom nem ment át neked. Az én olvasatom szerint davidka003 arra célzott, hogy ilyen helyesírással nem lehet valaki 25-30 között.
  • Macccy
    #128366
    XD
  • vg
    #128365
    "Életkor: 25-30 között"

    És? Bakker! Amikor én vettem szaros okostelót én sem voltam tisztában a használatával, pedig 30 is elmúltam. Ezt de utálom.
  • Macccy
    #128364
    Látod, azért mindig van miről beszélni :D

    Oriic: De érted nemérdekes milyen emberek járnak oda írkálni, ha emiatt nem olvasnám, akkor lassan semmit nem olvasnék a neten, annyi a sértett (sérült) retardált pistike meg dzsonny! És ez hogy tüntetnek meg leszarozzák a játékot, ha nincs XP ... kész! Atomot a bestiáknak!

    Amúgy, tudod beszélgettünk tegnap előtt a Halo könyvekről ... Mondtam én nem szeretek olvasni, de ehhez most kedvet kaptam. Elkérem Zorkótól a Rícset ... :)
  • Landor
    #128363
    egy rosz szot nem szoltam hozá?
  • Macccy
    #128362
    Ne basztassátok már egyből, lehet csak elgépelte ... nagyon ... elgépelte ...
    Mi kéne Osi? Profil létrehozása megvolt?

    XBOX LIVE PROFIL LÉTREHOZÁSA

    A játék letöltése a kérdés?

    LIVE LETÖLTŐ KÓD HASZNÁLATA
  • arty
    #128361
    nem tudod hogy hogyan aktiváld? hogyan töltsd le?
    konkrétan mi a gond?
  • Landor
    #128360
    Még akár real is lehet;

    Teljes név: Pozsár Tihamér
    Hobby: Tetöszigetelö,foci, kamionszimulator játkok
  • davidka003
    #128359
    Életkor: 25-30 között
  • Osi20
    #128358
    Sziasztok. Meg jött Xbox-szom kaptam hozzá letölthető játékot csaj nem tudom hogy valaki segitsetek? Elöre köszönöm.
  • Moby
    #128357
    Hát az meg ma má olyan mesébe illő, mintha soha nem is lett volna
  • arty
    #128356
    meg az áfa is egy minusz hetessel volt másabb ;)