176613
banner
  • TaRka0107
    #128435
    OEM, azt jelenti úgy tudom, hogy nem saját dobozában adják.

    Ez már a saját dobozában van. Bár +4k vagy mennyi:D
  • Katarn576
    #128434
    Üdv mindenkinek.
    Egy kérdésem lenne Kinect-el kapcsolatban.
    Ezen az oldalon: http://www.konzolgame.hu/xbox-360/microsoft-xbox-360-kinect-szenzor-oem-slim-gephez-779

    Azt olvasom hogy "Microsoft Xbox 360 Kinect Slim géphez doboz nélkül, Adventures játékkal."
    Most ez elírás, vagy tényleg nem a saját dobozában árulják a Kinectet?
    Ráadásul elvileg új, bontatlan termékről van szó. Legalábbis a leírás szerint.
    Most akkor hogy is van ez?
  • Moby
    #128433
    1. Igen (bár konkrétan ez a típus a közelemben sem járt soha, de mindennel rendelkezik, ami alapján ez kijelenthető)
    2. Nem (bár használható ilyen esetben), amire te gondolsz az a "Dynamic Range Control"

    Közben rácsaptam egy passzív 3D LG tévére(42LM620), tehát most, hogy már alig van 3d tartalom(főleg játék), tehát kipukkadt a 3d lufi, teljes arzenállal rendelkezem - aktív, passzív, lcd, plazma, minden játszik. tehát ha valakinek esetleg kérdése lenne, egy kérészéletű, múltbéli, felesleges technológia iránt, bármire tudok válaszolni
  • Macccy
    #128432
    Áááhh! Még nem olvastam betűt se ... Majd hétvégén, mert most éjszakás vagyok a héten és nincs szabad kapacitás ... :)

    A térképek szerintem nagyok lesznek és jó a "díszlet" ez már most látszik! Gondold el, nem semmi táj-rendert tolnak ezeknek a Spartan-oknak gyakorláshoz, hisz ezek a gyakorló csaták mind egy holo-decken játszódnak fenn a hajón! :) Drágább paint ball! ;D
  • orichalcos
    #128431
    Kíváncsi vagyok hogy a következő 3 map mekkora lesz. Lehet hogy kisebb pályákat tolnak majd.

    Könyvet elkezdted amúgy?
  • Macccy
    #128430
    PIONEER VSX-322 -K erősítő

    Mielőtt megrendelem, uccsójára' megkérdezném TŐLETEK értő szakemberektől: ez az erősítő (reciever) szerintetek alkalmas lesz HDMI kábelen keresztül 6 csatornás jelet levenni a boxról majd a hangot lefölözve egyrészt kiadni azt 5 darab passzív hangfal(ká)nak és egy aktív subnak (SUB PRE-OUT?) ... másrészt a képet ugyancsak HDMI kábelen továbbítani az LCD -nek, mindezt késés nélkül?
    Moby? Anyone ...?


    Tudom, jókat kérdezek, de persze nem a konkrét termékre, inkább a csatlakozók számára és a hdmi "sebességére" irányul a fenti kérdésem.

    Jah és a "MIDNIGHT LISTENING MODE" lehet az amiről beszéltél Moby?
  • Victor1103
    #128429
    Kipróbáltam a DMC demóját. Nekem ez a rész nagyon be fog jönni. Már megszoktam az új Dantét, de az a töménytelen mennyiségű káromkodás ami nekem eladja a cuccot. Amikor a főellenségnél egymás után hangzanak el a fuck you-k hát az kész:D
  • Macccy
    #128428
    Ez a MAP Pack marhajó dolog, jó lesz mind a 9 darab új map majd biztos ... de ... de az nem tetszik, hogy akinek nincs Limited annak sok lóvéba kerül. Én ezt még odaadnám ingyen a helyükben. Nekem van Limited szóval nem amiatt mondom, de ez jófejség lenne, úgyis majd kaszálnak még zsét a Spartan Ops évadokon, ha jók lesznek.
  • Macccy
    #128427
    A HALO nagyon menő, hiába a sok sírás, dübörög a cucc. Nem fogják elfelejteni, sőt éppen ellenkezően néz ki amit a 343 csinál most. Csak előbb persze ki kell szortírozni a kezdeti bugokat, aztán hegesztenek még tartalmat, figyeld meg!


    Most ébredtem csak rá ... Még nem telt el 4 hét sem a HALO 4 megjelenése óta ...
  • Moby
    #128426
    Az ikszdé kérlek a bénaság kvintesszenciája :)
  • orichalcos
    #128425
  • orichalcos
    #128424
    Érdeklődve várom, ha a Halo-t nem felejtik el. :)


    Ugyanígy vagyok a Destiny-vel is.
  • DarkSector
    #128423
    "A Halonál is jobb sorozat készül Microsoft konyhájában
    A Microsoft Vancouver ezentúl Black Tusk Studios néven születik újjá, és épp a Microsoft következő nagy dobására készülnek.

    Az új néven dolgozó csapat továbbra is a Microsoft Studios családjába tartozik, és ezentúl is igyekeznek értékes, AAA címeket szállítani a játékos közösségnek. „A Microsoft egyik csapatának lenni, mind elkötelezettséget, mind lehetőséget jelent, hogy nagyban gondolkodjunk és nagy dolgokat is valósíthassunk meg.” A stúdió menedzsere, Mike Crump elmondta, hogy céljuk nem kevesebb, mint megvalósítani a „következő Halot”.

    „A Microsoft következő nagy dobására készülünk. Nem, egy már létező sorozaton dolgozunk, mi egy olyan címen dolgozunk, ami akkora név lehet majd, mint a Halo. Egészen az alapoktól kezdünk felépíteni valamit.” A nyilatkozatból kiderül, hogy már zöld utat kaptak az új cím elkészítésére a főnökségtől, most már csak arra vagyunk kíváncsiak, hogy mi lehet az a „következő Halo”."
  • arty
    #128422
    kész vagyok a gyakorikerdeseken "forumozokon" :P
  • Totti5
    #128421
    Skyrim legnagyobb hibája az ócska animációk. Adott a világtörténelem legszebb RPGje, ráadásul a környezet minden mást is maga mögé utasít annyira szép az egész, erre ugyan azok a baltával faragott animációk vannak benne mint 10 éve. Na pl a Dragons Dogma ebben agyon veri, de grafban már nem.
  • Macccy
    #128420
    Hmmm, az ixdé az ennyire béna? Nagyritkán énis beszúrom, de akkor hanyagolom mától :D
  • szega96
    #128419
    ps store:
    Far cry 3 (21.000FT):DDDD
  • davidka003
    #128418
    Gyakorikerdesek.hu
    Csak a szokásos színvonal.
  • Moby
    #128417
    Uramisten... Ki ez a véglény?
    mondjuk a csicska, meg az ikszdé elég jól behatárolja a korát, és a kvalitásait.
  • Landor
    #128416
    az komoly
  • davidka003
    #128415
    Kész vagyok a warezos embereken:
    Írtam, hogy nem létszükséglet a warez, mert:

    "Nekem május óta van Xbox 360-am és már 40 játékot végigjátszottam és max 10 ezer Ft-ba került.
    Annyi a trükk, hogy van a jatekaim.hu, ott megveszem 4k-ért használtan aztán eladom 4k-ért vagy 3500-ért és veszek helyette mást. Így olcsón lehet cserélgetni."

    Válasz:

    "hatalmas csicsk@ vagy. :DDD Csak te érzed úgy, hogy az tisztességes, amit csinálsz, mert megveszed az eredeti játékot. Viszont így sem lesz haszna ebből a szoftver fejlesztőknek, akik kitalálták a játékot, mert a pénz csak köztetek forog. Valaki megvette, azt ugyanúgy terjeszti, csak egy példányban. Ha te hozod ki a boltból, akkor vagy "tisztességes". Amit te csinálsz az sem egy szép dolog. :DD Annyi, hogy birtokodban az eredeti játék, de te még kereskedsz is vele. xDD Még te rosszabb vagy. xDD Nem elég, hogy ugyanúgy semmilyen haszont nem adsz a fejlesztőknek, de még saját javadra fordítod. xDD Ez a nagy okosság? :DD Ez még rosszabb. :D"
  • vg
    #128414
    No, már egy hónapja be sem kapcsoltam rgh-s gépem, amióta vettem simát live miatt... rákattantam Bf3-ra kissé, mondhatni. Nálam nagyobb noob abban játékban nincs a világon, legalább ez vigasztal. Viszont ha tényleg megy a link dolog, akkor kipróbálom, játszanék veled végre.
  • Seth
    #128413
    Valahogy sosem bírtam sokáig úgy játszani. A karakter nem a földön jár, a mozgásai meg görcsösek. Bár jobb mint az Oblivionban volt :D

    BTW, próbáltad a LINK-et? Egész jól működik, tegnap toltam pár kör Black Ops 2-t vele
  • vg
    #128412
    Miért? Én úgy játszom. Olyan úgy mint a remek dragons dogma amit imádtam.
  • davidka003
    #128411
    Csak az aláírását idéztem.
    Boxon én se szoktam, nem is tudnék.
  • Macccy
    #128410
    Boxon én se warezolok, sose tettem. Ez annyira hihetetlen neki, vagy én nem tudom !?
    PC -t meg már nem használom én se, max filmletöltés ...
  • davidka003
    #128409
    Elbaszott TPS nézetből. Undorító.
  • Totti5
    #128408
    Skyrim egyrészt játszható TPS nézetből is, másrészt egy min. 100 órás RPG, ami nem fog 10 órás FPS ákció élményt nyújtani.
  • DarkSector
    #128407
    Én nem mondtam hogy nem warezolok, de miben lényeges ez hanem warezról kérdezek? :)
  • davidka003
    #128406
    Hát a Skyrim nem egy Dark souls. :D
    Nekem sem tetszett a Skyrim. Eleve nem való ilyen játék FPS nézetbe és tele volt unalmas küldetésekkel meg a szokásos bugokkal.
  • Muttley
    #128405
    "Képzeljétek el a Skyrim-et a Far Cry világában."

    ez egy épületes baromság és ne terjeszd :)
    nézem ezerrel gameplay videokat és cseppet sem hasonlít a szkájrim-re
    szerencsére
    a skyrim egy dögunalmas, vontatott, monoton játék
    szemben a Far Cry 3-mal ami egy qrva jó, eseménydús, ötletes game-nek látszik már videok alapján is
    gyanúsan game of the year lesz
    alig vááárom, hogy megjelenjen
  • orichalcos
    #128404
    Boxon nem warezolok...
  • davidka003
    #128403
    Olyan ember nincs aki nem warezol, csak olyan van aki nem vallja be. :D
  • DarkSector
    #128402
    Amúgy valóban warez, de kideült hogy a magyar fordítás a szar. D:
  • davidka003
    #128401
    Az szokott ilyet.
  • arty
    #128400
    lényeg a lényeg, ha roxio lett volna, rondán benyalod :( gls - sux
  • DarkSector
    #128399
    Miféle pc warez?
  • Macccy
    #128398
    Aha csak meglett, persze. Rendeltél egy "Nagy Medve" XXL méretű ForceFeedback-es zselés dildót a Rian4You -tól és mivel ciki lett volna átvenni, inkább égeted be szegény becsületes futárt! XD :D :D
    Te kis huncut, te!
  • davidka003
    #128397
    PC warezhez kérjük fáradjon a másik topicba. :D
  • DarkSector
    #128396
    Egy kérdés:

    Assassins 3-ban érdekesmód az elején írja hogy B gombbal védjem ki az ütéseket amikor az elején bunyózok a hajón egy taggal.
    De nem reagál más gombra és nem is tudom ezzel továbbvinni.

    Ti mit tippeltek mit tegyek?