176613
banner
  • Moby
    #128515
    Naja.
    Egyébként én azt gondolom, hogy a játékosoknak simán vissza kellene küldeni a kiadóknak az olyan játékokat, amik ennyire tearingelnek, hibás árúként. Egyszerűen nem értem hogyan és miként vált ez elfogadottá. Ha vesznek egy filléres, turis lófasz dvd-t, vagy bármit, és az mondjuk csíkoz, azt is gondolkodás nélkül visszaviszik. Ezek nagyon hasonló alapvetően audiovizuális művek, mégis miért vált elfogadottá itt?
    Tearing=hibás árú, és pont, Kurvára ideje lenne bevezetni.
  • Moby
    #128514
    :DDD
  • arty
    #128513
    mint a mafia2, ott is rábaszták a boxos verzára IS a ssao, szaggatott is mint a szar, miközben
    1.) alig látni
    2.) nyilván kemény fps-eket fizetett érte a box

    gyökérállatok :(
  • DarkSector
    #128512
    Bekaphatod....:DDD
  • Moby
    #128511
    Én nemtudom, de ezek totál segghülyék. A power egy része egy nevetségesen eltúlzott SSAO-ra megy el, ami amellett, hogy totál felesleges, ilyen felhasználás mellett röhejes is.

    Dark: amennyiben az aláírásodban szereplő elektromos kutyaszart érted a "pc" alatt, úgy még igazad is lehet :D
  • DarkSector
    #128510
    :)
  • Seth
    #128509
    Kane is benne van. A dizsiben :)
  • DarkSector
    #128508
    Szerintem nem fosportot konzolra, hanem konzolra elbaszták és csináltak egy fosportot pc-re.
  • Macccy
    #128507
    Pedig ha szarlassú, töri, de ugyanannyira szép/csúnya mint a PC változat, akkor a hiba az Ubinál van ... megint. Csak most csináltak egy fosportot konzolra!?

    Sebaj, legalább nem kell megvennem akkor.
  • DarkSector
    #128506
    Nekem igen, lehet a warez meg a gépem az oka.
  • DarkSector
    #128505
    Gondolom ezt láttátok ti is a Hitman-ben...:D

  • Totti5
    #128504
    Nem.
  • DarkSector
    #128503
    Ja bárhogy állítom, max 30 körülire megy fel talán, még low-on is...
  • Tinman #128502
    Nálad...
  • DarkSector
    #128501
    PC-n is 20fps...:D
  • Totti5
    #128500
    Optimalizálásból 1es. Eurogameren van frém teszt. Átvezetők 20 fpsre vannak lockolva! Szánalom.
  • DarkSector
    #128499
    Nálam ez DX11-ben igen a LOW kontra ULTRA grafika.
  • TaRka0107
    #128498
    Akkor nem csak nálam szaggat boxozn. Vagyis alacsony az FPS.
  • Moby
    #128497
    Megnéztem ezt a távolbasíróhármat:
    Mi ez a szaggató, képtörő rettenet??? Értem, hogy szép (közelről, távolra gecironda, felmásztam az elején rádiótoronyra, elnéztem a távolba, és elhánytam magam...legalább ködöt basztak volna bele, vagy valami, egy kartondobozban találtam magam, ahol a horizontnál megláttam a világvégét), nade ilyen áron?
    Ilyen fost pécére csináljanak, ne konzolra! Vannak helyek, ahol nem tudom vezetni a kibaszott autót, mert nincs 15-nél több az fps, ÉS MÉG EL IS TÖRI
    EZ? JÓ?????????????????
    shiftddel, amúgy is elég volt egy időre a sandboxokból
  • Harlekin
    #128496
    Na jah
  • Macccy
    #128495
    Nem látok különbséget, semmi egetverőt. Jó képeket raktál be?

    Ha a full grafika az alsó kép, akkor nem szartam össze magam tőle, bár így shotoknál lehet hiányzik valami post effect
  • DarkSector
    #128494
    Ebből látszik hogy nem is nézik hülyének a pc-s felhasználókat annyira....
  • heady
    #128493
    Erdemes ra gyujteni, tenyleg kurva jo lett. Eszre se vettem, es beleraktam gyorsan 5 orat.
  • DarkSector
    #128492
    Ha nem nyomod le 0day nem vagy elég trendi...:D
  • davidka003
    #128491
    Nem muszáj 0day nyomni.
    Nekem még Max Payne 3-ra sem volt időm pedig az nem mai játék.
  • The Protector
    #128490
    Annyian dícsérik ezt az fc3-at,megvenném ha lenne miből....
  • Muttley
    #128489
    nyugtával dicsérjük a napot, de
    ez már így kezd alakulni :)
    konkrétan hasonlít Chaos Theory élményre
    és ugye az az über-Splinter Cell :)
    reméljük merítenek a Far Cry 3-ból
    lehet csúnya paraszt-gyerek módjára hentelni ill. mesterien lopakodni is
    bizakodom, h így lesz a SC Blacklist-nél is
    bár nekem ez a nyíllal megjelölős fedezékbe rohangálós dolog még mindig nem tetszik

    UBI amúgy kezdi összeszedni magát idén már végre
    témában jól, megvalósításban kevésbé eltalált GR: Future Soldier
    majd AC 3, sok-sok újítással, de uncsi és időrabló side-mission-ökkel
    most itt a full-extrás Far Cry 3
    ezek után egy király BlackListet kérünk szépen
    (és jöhetne egy (végre) jól megszerkesztett OFFline Silent Hunter 6)
  • Macccy
    #128488
    Túl sokat vársz el tőle! :D

    Szintetikus bencsmárkokkal nem vagy elégedett, még telefonálni is akarsz?! :))
  • Harlekin
    #128487
    OFF!!!

    Na ma visszahívást kaptam a samsungtól...(az advancel kapcsolatba)
    Közölték,hogy nagyon sajnálják,de a problémára nincs megoldás.Jelenleg a Samsung a saját hangfelismerő rendszerébe nem használja a magyar beszédet és +ba NET nélkül amúgy se használható...
    Tehát 2012-be 1 közel 100000 ft-os TELEFONT magyarországon NEM lehet használni telefonálásra hands free eszközzel.
    Megkérdeztem tőlük,hogy ez normális dolog???Közölték,hogy nem,de ez van...
    Tehát most az 1 hetes telefont rootolhatom meg,hogy letiltsam benne a saját telefonáláshoz használatos alkalmazásátt,hogy a másik app ami tudja ezt használható legyen.Vicc az egész
    A fő vicc az hogy minden más tökéletesen érti a magyar nyelvet benne.Navigáció,böngésző(mivel ezek a googlet használják)csak és kizárólag a telefonálás nem megy...Ami ugye nem elhanyagolható 1 telefonnál...

    ON
  • Moby
    #128486
    A hdmi-nek jóval nagyobb a sávszélessége, de ez majd a 4K környékén lesz érdekes, az meg nem mostanság köszönt be a nappalikba :)
  • arty
    #128485
    olyan, mintha a HDMI szabványt a MÁV Informatika hozta volna létre :D
  • Moby
    #128484
    Nálam is. A 2. tévéhez egy csumpi, filléres 15m-es HDMI kábel kullog, oszt semmi baja (összesen 10db hdmi kábel van a rendszeremben, kb mind más, de mind a legolcsóbb szarok, és kábelből még nem volt gondom). Ott szerintem a tévé (vagy ami fogadja) az leszen problémás.

    Landor: naja, de egy mátrixban kénytelen vagy minden ponton azonos csatlakozást alkalmaznod, szal kikerülhetetlen a szopó :)

    Egyébként ezzel a HDMI-vel az az igazán vicces, hogy én prö studiótechnikában utazok, és ottan csak a SDI ismert, ami aztat tuggya, hogy egy 75ohmos tyúkbélen elviszed 100m-re a fullhd-t (bár én vittem már 300m-re is, félúton egy repeaterrel). Ok, az egyirányú, de ha 2 érpárom van, akkor nemhogy némi lófasz adatot, de vissza is küldöm a komplett jelet.
    Ehhez képest az HDMI egy kibaszott vicc (meg az is, hogy az SDI-t tudó elektronikák egy fillérrel nem drágábbak, mint a hdmi-s kivitele).
  • arty
    #128483
    fura, nekem itthon a boxom a legigénytelenebb a kábelekre... ami mással semmivel se megy, az a boxban vígan perfekt, 1080p60-ban is!

    ki érti?!
  • Landor
    #128482
    Moby leírta, hogy valamiért a handshake bohóckodik, de persze hogy nevetek rajta, mert pár perc alatt átállítottam az egészet. Persze ha csak HDMI forrásból tudnám megoldani az 5.1et akkor már tényleg nem lenne annyira vicces :D
  • Macccy
    #128481
    Jah, ilyesmit én is olvastam, majd Moby-ék kiegészítik a történetet a szakmai résszel ... Írták mások is, hogy bizonyos összeállításban nem múkodik a hdmi kábel vagy a hossza nem stimmel, ilyesmi. Ezen én teljesen csodálkozom, mint laikus akinek egyetlen hdmi eszköze maga az xbox, hogy egy ilyen 21. századi (tudom olcsó tömeg) technológia a hányásában fetreng, szétesik a kép, villog ha hosszabb a kábel, vagy ha más gyártmány!


    Landor: nem adott ki csak stereo jelet az xbox a hdmi-n??! What-da-fu...#@/&? Ezen nem röhögnék, utálom ha valami nem működik.
  • Morphin
    #128480
    Hello!
    FC3 tényleg eszméletlen jó lett. 1 hete van boxom, de az AC3-at most hanyagolom emiatt kicsit, pedig az is iszonyat jó.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mondjuk amikor a marihuána ültetvényeket kell felégetni és látszik, hogy be van tépve a karakterünk (imbolyog össze viszsza) ott megfájdult a fejem nagyon...oké hogy "betéptünk" csak mégis így célozni meg 10percekig mászkálni nekem "fárasztó" volt. A másik nagy feature szerintem azok a ragadozó állatok. Volt olyan, hogy egy campet egy arra kószáló tigris vett be nekem.Kapuhoz dobtam egy követ és kijött az őr erre a tigris szétkapta a többi 5el egyetemben. Mondjuk olyan is volt, hogy íjjal a kezemben osonok erre mellettem a fűben felkelt egy tigris, muszáj voltam hangoskodni^^


    Egy technikai kérdésem is lenne:
    Volt itthon egy 1,5-es és egy 10 méteres HDMI kábel.A 1,5-es eddig a DVD lejátszóé volt.Új a box gondoltam rádugom a 10-est.Tiszta csíkos meg pöttyös lett a kép, gondoltam szar a kábel, mert a 1,5-essel meg gyönyörű.Rendeltem egy másik 1,5-est ezzel viszont nem indul el a gép.A közös az új és a 10-es HDMI-ben az, hogy aranyozottak.A régi 1,5-es amivel müxik az sima.Mondjuk a DVD meg működik az újjal szval nincs para, csak fura nekem ez az egész.
  • Totti5
    #128479

  • DarkSector
    #128478
    Semilyen kodot nem ad, megveszed és azonnal letöltheted...ennyi.
  • TaRka0107
    #128477
    Szerintem csak simán letölheted, és ha letörlöd, akkor utána is le tudod, mert hozzá van rendelve a profilodhoz.
  • vg
    #128476
    Ha veszek live-on egy játékot (Shift 2), akkor annak online kódját email-ben kapom meg?