176613
banner
  • Totti5
    #128595
    Utolsó nekifutásra megnézem laptopon... nade ami még mellbevágó volt, hogy nem adtak hozzá kábelt! Előző verzióbál volt HD komponens kétvégű kábel, itt NINCS semmi. Na most fog ez menni ebben a felállásban? mert máshogy nem tudom megoldani. HDMI nincs a boxon, kétvégű komponens kábelt meg nem adtak hozzá, itthon meg azt nem tartok tartalékban ugye.

  • Totti5
    #128594
    Fizikában arra gondolok, hogy eufória, hitbox, ott sérül ott kapja az ütést ahol lövik vagy lőnek, a tereptárgyakkal, falakkal való valós interakció, pályák rombolhatósága. TPSek közt nincs még egy ilyen komplex rendszerű.
  • Waczkor
    #128593
    Az a játék hibája hogy nem tudsz azonosulni?
    Első részt toltad?Ott se jött át a hangulat?
    Nem akarok itt mélyen belemenni,de miután lemészárolták a családját,meg kb mindenki meghal(t) körülötte nem tudom milyen hangulat dukálna neki.
    Sam Fishernél is volt hogy teljesen elszakadt a cérna a lánya miatt,igaz ő nem piált,nyugtatózott.

    Boxon 4x toltam végig pécén 2x,talán ha összesen 5x szoptam be a covert,nem többször mint más cover lövöldékben.Bugokkal én is találkoztam,sőt hibákat is találtam a játékban,de biztos fanatikus vagyok és az én verzióm többszörösen javított volt mind boxon,mind pécén:)



  • Muttley
    #128592
    "elképesztően igényes" - grafikában igen
    "szórakoztató" - alkesz, kokós züllött stílus? szórakoztató? nálam inkább szánalmas és nem is tudtam sehogyan sem azonosulni vele

    Cover rendszer - ez a legrosszabb az egészben. oda tapad ahová nem kéne és oda nem ahová kéne + olyan helyeken bújik meg, ahol v. kilóg 1-2 testrésze v. az ellenség simán átlőné a felületet a valóságban - ebben a game-ben ilyenkor nem találnak el (nagy pfujj volt ezügyben a kikötős korlát mögé és stadion perforált padok mögé bújás) :) egy Splinter Cell Conviction cover és cover+hit tekintetben úgy elveri ezt game-et mint kanos csávó a farkát :)

    fizika - itt arra gondolsz, hogy ha a lépcsőn bullet-timeban levetődsz akkor sérülsz?

    AI - ebben egyetértek, magas nehézségi szinten elég durva

    a többi ízlés dolga :)
    nálam ez totál önpusztító, végletekig befásult hangulat verte ki a biztosítékot
    az ilyen ember az életben egy maximum-Loser (amúgy Cryis zsargonban) :)
    de meggyőzni nem akarlak
    kinek a pap, kinek a paplan :)
  • DarkSector
    #128591
    De legalább megnyugtató a válasz. :D
    Ezek mindenre tudnak megoldást.
  • Totti5
    #128590
    "This is one of those wierd issues I've seen before but could never really find a solid consistent answer. Some of the things that have worked in the past."

    Megnyugtató. Kibaszott usererrorPC. Elment az egész kora este a semmivel.
  • DarkSector
    #128589
    Az durva, még valamit írtak hogy VHS-DVD bemenet van rajta vagy mi és oda ha rádugsz valamit nem minden esetben megy...de hogy mi az a VHS-DVD...csak sejteni tudom...

    Reméljük nem gyári hiba.
  • Totti5
    #128588
    Nekem konkrét megoldás kell. Amúgy hibába állítok le mindent, a felbontásos hibaüzeneten az nem segít........
  • DarkSector
    #128587
    Ezt esetleg próbáld:

    "Try running task manager ( the three finger salute - Ctrl Alt Del). Go to Processes and tick the box 'Show processes from all users' and then stop the process there."
  • Totti5
    #128586
    Roxio HD Capture


    bő 1 órája SZOPOK és nem jutottam még előre... mindjárt kibaszom az egészet a francba
  • DarkSector
    #128585
    kérdés hogy ez a steam-es Sine Mora?
    Vagy mivel kapcsolatos?
  • DarkSector
    #128584
    Oks akkor biztos ismered a super mario-t.
    Naméérmost a szuper mário egy sandbox átték ehhez képest....ez gondolom összemérhetőbb :D
  • TaRka0107
    #128583
    De nem érdekel az ilyen stílus.
  • Seth
    #128582
    Azonnal bepótolni !!!! :)
  • TaRka0107
    #128581
    Engem mondjuk annyira nem érdekel, mert a Dead Space-t még nem próbáltam és nem is fogom SOHA. Szóval nem érint hogy ahhoz hasonlítgatod.
  • Seth
    #128580
    Ne légy már ekkora csöves :D
  • Totti5
    #128579
    Jöhetnek az ötletek...

    Csak mellékesen jegyzem meg hogy a felbontás jelen pillanatban 1280*720 32bit



    Mondtam már hogy utálom a PC gányt?
  • DarkSector
    #128578
    Persze...
    egyetértek, de alantabb írtam le az egyben erre is választ ad. :)
  • TaRka0107
    #128577
    Hát jó van benne valami, de annyi csőjáték van. Sandboxok egyedül nem azok.
  • DarkSector
    #128576
    Várj nem egyről beszélünk, nem te véleményed meg én véleményem...hanem TÉNY hogy csőjáték, ezen nem lehet mit mérlegelni.
    Nincs nekem se bajom ezzel.
    Ez nem szarozás, hanem a máskor csőjátékozos sg-sek most happy-znek, és nem értem miért. :P

    Tény hogy a multi ugyanolyan vagy rosszabb mint az átlag.
    Tény hogy az AI-ban semmi kiemelkedő nincsen, ha másnem azért mert tény hogy nincs lehetőség AI-t lemérni, nem kerülnek a hátad mögé, nem tudsz elvegyülni és több módon úton támadni, egyszerűen nincsen lehetőség.

    Tény hogy a játék szép, story nekem nem üti az izlésem de megértem hogy tetszik sokaknak, én nem vagyok ennyire ilyen gang-es beütésű.
    Tény hogy játékmenet a régi, ami szórakoztató, de csak egy végigjátszásra, utána max akkor hívogató ha nehézséget növelsz mert ki akarod próbálni vagy az aranyfegyók...gondolom. (több extrára nem emlékszem.)

    Ezzel szemben Dead Space csak példaképpen sokkal szórakoztatóbb, mert bárhonna rádtámadhatnak, nem vagy irányítva-terelve ennyire.
    Sok extra a végigjátszáshoz...nem sandbox de több kutatnivaló...és ez nem a stílus miatt van hogy horror vagy maffiás...vagy állatsimogatós.

    Értem te nem mész szörnyes játékban de ettől még a MP3 egy CSŐ játék...szép meg jó játék, de végletekig CSŐ...nincsen még 1 ilyen CSŐ játék. :)
    és ez is csak addig baj amíg nem azok állítják ennek ellenkezőjét, nem te vagy itten valaki, hanem mások....akik más játékokra mondják hogy buta csőjáték, ami nem is ennyire cső mint ez...nekem mindösszesen ennyi ami véleménynyilvánításra sarkallt, nem meggyőzni akarok valakit hogy ne játszon vele, hanem a 2színűség zavar. picit...
  • TaRka0107
    #128575
  • Totti5
    #128574
    "nem vágom, mit vagytok oda ezért a Max Payne 3-ért"
    Mert elképesztően igényes és szórakoztató.

    "olyan egyszerű game, mint a rajzszög"
    Ez badarság. Cover rendszer, fizika + AI és a nehézség egy nagyon jó kombót alkot, kihívást, taktikát, élvezetes nem előre rohanós daráldát ( azt is lehet benne, de nem kifizetődő )

    "semmiben nem nyújt kiemelkedőt"
    Mint mondtam, a story, tálalás, fizika, gunplay, cover, taktika, grafika mind mind kiemelkedő + Max karaktere olyan szinten ki van bontva hogy ilyet ritkán látni egy lövöldözős játékba.

    "hacsak nem a filmszerű hosszú átvezetőkben"
    R* minőség és mennyiség. Írott anyagok, képregények és mindenféle olvasnivaló helyett, MINDENT leanimáltak, és ebben a stílusos kép világában ( ital, drog effektek ), jobban nem is lehetne előadni. Nincs belőle sok, pont jó, ahhoz hogy élvezni lehessen és átjöjjön minden.

    "az meg ugye ízlés dolga kinek jön be ez a befásult, életunt face-motion cap + hangulat"
    Az, de az vitathatatlan, hogy a R* vette az akadályt és a hangulatra a lehető legzüllöttebben mutatja be Maxot, ami az előéletét nézve maximálisan reális és valós.

    "nézzük TPS-ként
    vér arcade az egész, scriptelt CSŐ-pályák"
    Mint minden TPS. AI, cover rendszer viszont átlag feletti taktikázást nyújt. Script? naná, KELL minden játékba és van is minden játékba, azok viszik előre a történéseket. Semmivel nincs benne több mint más játékokban.

    "csak oda tudsz bemenni, ahol vmi dolgod van"
    Mivel nem sandbox, de sandboxban is csak oda tudsz menni:))) GeoW, Uncharted, Dead Space sem tudsz semerre másfele menni.


    "Max Payne 3-ban mi van? - 1) bullet-time 2) alkesz, kokós önpusztító hangulat"
    Az van benne, amit bele lehet tenni egy fizika és a realitás alapjaira épült játékba ( kivéve a lassítás persze ).

    "ja, és bugos? - mint az állat. beakad a karakter, vagy
    nem jut fel, ahová kellene, csak sokadszorra"
    Én nem találkoztam benne bugokkal, sem grafikai, sem játékmenetbelivel.

    "ízlés dolga"
    Az, de vitathatatlanok az érdemei.
  • Moby
    #128573
    A nickednek választott játékcím IS full cső.
    Innentől teljesen értelmezhetetlen a posztod.
  • orichalcos
    #128572
    Na Halo 4 megvan 1000G-re. :) Jöhetnek a dlc-k. :)
  • arty
    #128571
    naja, a csőjátékok már csak csőben szoktak játszódni :)) értem én, ha ezeket nem szereted, de mint csőjáték, ez sem rosszabb mint a többi csőjáték ...
  • TaRka0107
    #128570
    Végigvittem a FC3-at. Tetszett. Vaas karaktere nagyon el lett találva, nagy g*ci volt a játékban, de ő volt a legjobb szereplő.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amikor Vaas-t is kellett megölni meg Hoyt-ot, az nem tetszett benne. Vele verekszek, meg minden szinte más világban és következő kép, hogy a körülöttem lévő katonákat is lekéseltem, ez nem tetszett benne nagyon.
  • TaRka0107
    #128569
    Dehogynem. Én ki sem próbálom az ilyen űrhorror meg szörnyes dolgokat. Nekem tetszett a MP3, NEKEM nem kellett bele több minden. Ennél jobb játékok nem nagyon jönnek ki mostanság... Ha neked viszont nem jött be annyira, azt is elfogadom, most nem szítani akarom a tüzet, csak vélemény.
  • DarkSector
    #128568
    "ami alapján leszaroztad, azt totti ezer hozzászólásban cáfolta"

    egyrészt nem szaroztam!!!

    másrészt, csak 1-ben a fegyverekben...amit csütörtökön megnézek majd hogy mennyit lehet felszedni a single-ben, ettől még CSŐJÁTÉK 40%-os CSŐ játékmenettel...és hányinger hogy berak a játékba és előtted jönnek mindig az ellenfelek.
  • DarkSector
    #128567
    Ja bocs a slim-ről nem tudtam hogy van már beleépítve...
  • davidka003
    #128566
    A Slim boxban van. A FAT-ban nincs Wifi.
  • arty
    #128565
    ami alapján leszaroztad, azt totti ezer hozzászólásban cáfolta (pl "kevés fegyver", "más játékmenet mint az MP2" ...)
  • DarkSector
    #128564
    Nem a boxban van hanem lehet venni hozzá egy adaptert, nem mindegy.
  • DarkSector
    #128563
    Itt most nem a stílus a lényeg, nem a horror vagy hogy szappanopera, hanem a játék váza...
  • Bercy #128562
    Igen a boxba van wifi ugyhogy tud csatlakozni barmilyen wifi kepes routerre.
  • TaRka0107
    #128561
    Szörnyek meg űrhorror hangulat nekem pont hogy nem tetszik, én az ilyen TPS-ekért vagyok oda mint a MP3. Szóval ez is ízlés dolga.
  • DarkSector
    #128560
    Ki is szarozta le?
    Nem leszaroztam hanem elmondtam mi a véleményem a játékról, nomeg a 2szinű játékosokról is...akiknek lehunyt szemmel a MP3 az év játéka, minden más játék konzolos szarcsőjáték, meg fosport 2 éveseknek való....ja persze.
    Csak mert pc-n fut high-end dx11-ben meg gyűrődik a kapát ujja, mindjárt a sok paraszt jön hogy az év játéka, bizonyos emberekre gondolok, akikkel át is beszéltem ezt, azok tudják ilyenkor hogy rájuk gondolok...

    Mármint ha ide bejárnak olvasgatni esetleg.


    Modtam is semmi gond, csak más játék topikjában sem kéne akkor taplóskodni. (cod meg társai)
  • DarkSector
    #128559
    Nem 700-at mert postával majdnem 1 ezres, igaz akkor már egy 100 darabot hozatnék...:D
  • HUN BECSEHELY
    #128558
  • bluesfool
    #128557
    A wifi routert össze lehet kötni az xbox-al ? , működne úgy az internet boxon, ha nem vennék ilyen wifi network adaptert ?
  • Tinman #128556
    Szvsz pont erre játszanak... "troll" teszterek.
    És működik nekik! ^^