176613
banner
  • Moby
    #128635
    >pl nem volt ismert az AMD Radeon 6000-es sorozaton alapuló VGA kártya
    Az elmúlt 1 évben merre jártál?
    >a CPU másodlagos - a jelenlegi übergame-ek sem használnak többet 2-3 magnál
    Ja, lehet hogy nem is kéne bele. Mondjuk ezt a Wii U tulajoknak ne nagyon emlegesd, ők ezt máshogy tudják
  • Macccy
    #128634
    Bullshit mountain & sóderbánya ... :/
  • Muttley
    #128633
    sok nincs, de pár dolog azért ÚJ és





    1) pl nem volt ismert az AMD Radeon 6000-es sorozaton alapuló VGA kártya
    mert ugye EZ a lényeg, meg a RAM
    a CPU másodlagos - a jelenlegi übergame-ek sem használnak többet 2-3 magnál
    szóval akinek i7 van otthon, kb. ktörölheti vele a seggét, mert tök felesleges. nem game-re való, csak az IT boltok ugye miért ne ajánlanák high-end PC-be

    2)aztán az állandó kötelező online kapcsolat is új
    na, ezt megnézem...
    sztem ezt vhonnan bekamuzták, vagy vmi szarvasmarha félrefordította és/ vagy rémhírt kelt
    ha én játszani akarok OFFline, akkor ne akarjanak engem feltétlenül internet használatra kényszeríteni és plusz költségbe verni
    ez ugyanis árukapcsolás tipikus esete - törvényileg tiltva vagyon
    ha mégis, akkor adjanak ingyenes korlátlan net előfizetést

    3) ez nem új, de újra téma
    az optikai meghajtót úgysem fogják merni kihagyni
    egyrészt mert akkor DVD/ bluray filmek nézését ki is lőtték - máris Sony-nál az előny
    másrészt ha az alapgame is DLC-ként jön, az a kalózkodás meleg ágya lesz

    4) használt játékokat nem lehet eladni
    és hogy akarják csinálni? megvesszük a havertől a megunt gyári Resi 7-et és kiírja, h "disc is corrupted"
    olyan pert akasztanak a nyakukba, h MS belefeketedik
    USA-ban úgyis szeretik az ilyet :)

    5) a felbontás lesz még kérdés, meg hogy a valóságban milyen jellegű 3D-t fog támogatni a hardware
  • Macccy
    #128632
    "Get a kill while airborne in a Warthog."

    Bázzzzze!? Ez nem lesz egy rutin meló :D jó anyag :)
  • DarkSector
    #128631
    Nemtudom lehet...aki sérült az nem tudhatja magáról hogy sérült. :)
  • Macccy
    #128630
    Pedig de, előfordul. Mivel játszanám? A kávéfőző nem viszi (még), a pécé messze van és különben is utálom piszkálni, a tévé meg szintén nem tudja (bár asszem valami fw frissítéssel menne a szervíz usb-n ... LG 32L-H3000)

    Hátszóval igen, ez a PCM dolog sztereóban szólt csak.

    Pioneer VSX-322 K ( a 'K' azt jelenti fekete :)
  • Harlekin
    #128629
    Te meg sérült vagy...
  • orichalcos
    #128628
    Halo 4 DLC acsik

    Na ezek máris nem olyan egyszerűek mint alapjáték acsijai.
  • Moby
    #128627
    Ne izéljél már, hogy xboxal játszol divixeket :)
    (PCM - tömörítetlen, a wav fájlokban, meg az audioCD-n van ilyen "PCM izé" :), nálad ez maximum sztereo, létezik multichannel pcm, de az nem ezekben a cuccokban).

    Ja igen: végül milyet vettél?
  • Totti5
    #128626
    Term. abban van. Itt a Win 7el van valami és a képernyő felbontással. Sejtem mi lehet, csak nem tudom hogy lehet orvosolni. Eddig a LED full HD volt rákötve, de most visszatettem a 26"os HD Readyt. Érdekes mód 1280*720t lőtte be natívnak... ezelőtt 1360*768on ment, és ha kiválasztom azt a felbontást ( a nem támogatott üzemmód közül ), akkor kicsi és mosott lesz a kép... szóval itt a probléma. Próbáltam mindent törölni ami VGA és monitor driver, de nem jutottam semmire.

    Most újrarakom a Win7et ( hátha a Project Carsba is több FPSem lesz ), aztán meglátjuk... hamarosan kiderül.
  • Macccy
    #128625
    Ladies and ... other Spartans. Meghozta a futár bácsi délelőtt a Pioneer recievert, kábeleket szőttem hozzá mint pók ... Aztán mentem dolgozni kicsit, de most már ráérek piszkálni szóval setupra fel! A HDMI kapcsolat tökéletesnek tűnik, a kép hibátlan, semmi artifact vagy villogás, a hang átmegy 'Dolby Digital' formában az Xboxról, csak néhány Zune trailernél és a divX filmnél váltott el PCM-re, ami nem tudom micsoda, de gondolom nem 5.1 mert hátul kussolt. Ami amúgy nem örömteli, ha így marad mert fogok divX filmeket nézni ezután is és kéne az a rendes 5.1!

    Beállításokkal még csak alig piszkáltam, kis +dB ide-oda, jah DRC van rajta Moby! :)
    Nagy részét még nem értem/nem tudom kihasználni ...

    A divX az másnál is ilyen PCM izé?
  • DarkSector
    #128624
    DMC5 helyett tökéletes lesz...:D

    Demokkal kapcsolatban már jöhetne, de a public demokkal is le vannak maradva, szerintem lusták vagy nemtudom...
    DMC5 volt az uccsó ami megjött, se NFS MW se semmi public, privátokat meg pláne nem...vagy lusták vagy nemtudom.
  • DarkSector
    #128623
    az az Amazon ez meg E-bay....:D
  • Tinman #128622
    Box is 720p-be legyen... próba...

    Ennyi neked bőven elég lesz, mert tudtommal nincs RAID köteted.
  • Tinman #128621
    Nekem a Black Magic 70k-s cucc belövése 2 napba telt... ebbe olyan 15 órányi munka van. Első 4-5 órában még képet sem sikerült varázsolnom vele :-/
    Aztán a 3. nap olyan 1080p videókat rögzítettem vele X-ről, hogy már a vinyó volt a szűk keresztmetszet, mert egyszerűen túl lassú volt hozzá... hát ja, nem szarral guriháznak :-)
  • Tinman #128620
    3 éve használom kizárólag állítva, szintén Elite, semmi gondja nem volt még.

    Ezt egyébként ki mondta, hogy fekve a tuti?
  • zaki
    #128619
    Ezzel játszunk jövőre

    Indexes cikk a jövőre megjelenő(?) új konzolokról. Sok újdonság nincs benne.
  • Seth
    #128618
    Csak az arcomon van néhány plusz csáp,de azt hittem ez normális

  • vg
    #128617
    Igen, mert neked polip kezed van. :)
  • Seth
    #128616
    Csak kicsit kell szokni. Mire 2.alkalommal a boss-hoz értem már simán ment minden :)
  • vg
    #128615
    10 perc demo utáni tapasztalat: játszhatatlan, irányíthatatlan, gagyi.
  • orichalcos
    #128614


    JÖhetne már ez is. Vagy akár egy public demo.
  • Moby
    #128613
    Má hogyne lenne kompatibilis. Csak a háza nem az, de az enyém pl a slimben ház nélkül, simán csak be van dugva, habszivaccsal alul-felül kitámasztva (sokáig sz sem volt benne) :D
    Mondjuk ilyen utángyártott slim hdd házat fillérekért kapsz ebayen, de totál feleslegesnek tartom azt is, hacsak nem cipeled a gépet sokat.
  • Hoz_Hun
    #128612
    Na még egy kérdés. :)
    Ez csak kiváncsiság, de hátha tudjátok, illetve kiváncsi vagyok a véleményetekre.
    Ha normál szervízbe vinném, ahol kicserélik a DVD meghajtót és egy újat tesznek bele, akkor az XBox nem fogja ezt kalózként érzékelni? Megváltozik a belső harver. Gondolom a gép ellenőrzi magat és ha észreveszi a cserét bannol a LIVE-ról, nem?
  • Hoz_Hun
    #128611
    Persze, ha megy a gép mindig van benn lemez, mert hiába van HDDn a játék akkor is induláskor bekéri és kb egy percig tekeri mielőtt leáll.
    Végül is annyira nem zavaró, csak egy kicsit, azelőtt sosem hagytam benne lemezt.
    Inkább az aggaszt, hogy ez a megoldás meddig jó?
  • Hoz_Hun
    #128610
    Most olvastam, hogy a Slim HDD-je nem kompatibilis a régi HDD-vel (amim jeleleg van). Akkor ha veszek egy Slimet szüttyögnöm kell egy USB-vel?
  • Hoz_Hun
    #128609
    Szóval ez ilyen gyakori ptobléma?
    Azt hiszem még garanciális. Gondolkodtam egyébként, hogy MS szervízbe küldöm, csak van egy olyan félelmem, hogy mivel UK regióban van az accountom gondom lesz belőle. A szervízlaphoz be kell jelentkeznem és csak azaz accom van és hát minden licenszem is ehhez a géphez köt, a gép száma beazonosítja az accomat egyébként is. Van egy olyan félelmem, hogy kibannolhatnak a regió miatt. Vagy ez hülyeség? Mondjuk hivatalos forumukon olvastam, egy csomóan jártak már úgy hogy pl Angliában dolgoztak pár évig aztán hazamanetek és hopp régióváltás. Panaszkodtak az MS-nél, hogy miért nem lehet migrálni (merthogy már nem lehet) erre az volt a hivatols válasz hogy ez van, gondolja meg mindenki jól hova regisztrál (de hát aki ott dolgozik nem biztos hogy tudja hogy mondjuk 4 évvel késöbb cseheknél lesz).
    Szóval nem tudom abból lehet-e gond, hogy UKs accal magyarországon vagyok. De hát már vagy 6 éve ebből nem volt gondom.
    Erről mi a véleményetek? Mert gondolkodom ezen a hivatalos szerviz dolgon is.
  • TaRka0107
    #128608
    Nekem ütögetni kell a tetejét, hogy kijöjjön. Ha meg be akarom tolni akkor meg ott kell tartanom a kezem, hogy ne nyissa vissza magától.
    Bár nekem FAT boxom van.
  • Moby
    #128607
    Nemrég járt nálam egy box ugyanezekkel a tünetekkel, de mondok ettől viccesebbet is: az xbox classicom ugyanezt csinálja :)
    Amit viszont nem értek, hogyha csak nem RGH-s a gép, egy lemez mindig van bent. Miért ekkora gond ez? (mármint értem, jó lenne ha nem csinálná->gari)
  • arty
    #128606
    szerencsére garis még a boxod, hívd fel az MS ügyfélszolgálatot! :)
  • bluesfool
    #128605
    Nekem is már egy jó ideje beakad a tálca , egyszer szétszedtem kitisztítani ( előtte folyton beakadt a tálca), szóval szétszedés után jó volt egy ideig, de megint elkezdte a beakadást, valahol hallottam hogy valami chip baja lehet, de ez nem biztos.
  • Hoz_Hun
    #128604
    Még egy kérdés. Ha már ilyen gondom akadt az Elite gépemmel elkezdtem gondolkodni, hogy esetleg veszek egy Slim gépet amiről elég sok jót hallottam. Főleg a beépített wifi miatt is vonzó. Úgy tudom a vinyó viszont nem kompatibilis az előzőekkel, ez igaz? Akkor egy 16Gb USB-vel kell átmószerolnom a cuccaimat, mentéseimet az új gépre?
    Akinek van mi a véleménye róla?
    Na meg arról van infó, hogy a következő generáció mikor jön ki? Mert ha pl jövő év elején akkor inkább kihúzom az Elittel és veszek egy olyat.
  • Hoz_Hun
    #128603
    Sziasztok.
    Állandóan beragad az XBox 360 DVD-m tálcája, nem nyílik rendesen. Kb másfél éves Elite gép, tehát nem Slim. Volt már ilyen valakinek? Ha bennhagyok egy lemezt nyílik rendesen, de ez mégsem állapot. Másegyébként teljesen jól működik. Fektetve használom, mindent a vinyójára másolok már a kezdetek óta, hogy kíméljem a DVD meghajtót, de úgy látszik ez nem volt neki elég.
  • Harlekin
    #128602
    Akkor minek raktad be,meg minek sopánkodtál,hogy jó lenne ha szállítana???

  • DarkSector
    #128601
    Bocs játékokból Hitman Absolution megy 7.1-ben. :)
  • DarkSector
    #128600
    Mennyit rendeljek? :D

    Mondjuk van már nekem 2 darabom.
  • DarkSector
    #128599
    Jah én meg a 7.1-el voltam így színre dugtam színt, mármint a gépháznál a hangcsatiknál, és vicces módon nem értettem hogy miért nem megy a hang rendesen, kiderült hogy nincs is olyan tartalom pc-n amit lehet 7.1-ben hallgatni. :D

    vagyis van 7.1-es hangkimenet csak ugye minek? :D
  • Totti5
    #128598
    18:50 óta azon vagyok, mással eddig nem is foglalkoztam. Eredmény a nagy büdös semmi.
  • Harlekin
    #128597
    Tessék INGYEN postával idejön HUN-ba 1.69 ér.
    1.69
  • DarkSector
    #128596
    Kíváncsi leszek milyen minőségben rögzít majd.