176613
banner
  • DarkSector
    #128715
    Ja így már értem, de egy buta kérdés, akkor te nem hd-ba tolod a játékokat? :)
  • Moby
    #128714
    Milyen kábelt nem kaptál? Miért nem osztod ketté a komponenst? Egy csomó mindent nem értek a posztodból :)
  • Totti5
    #128713
    Első szériás 20 GBos. ( ami már 240GB ) és 3. szériás ( volt javítás MSnél ). De amikor már boltban nem volt kapható HDMI nélküli gép és visszaküldtem, akkor direkt HDMI nélkülire gyártott alaplapra cserélték ki, nehogy jól járjak...
  • DarkSector
    #128712
    Nem nagyon értelek, neked nincsen HDMI kimeneted az xboxon? Core-od van?
  • Totti5
    #128711
    Mivel a kedves Roxio nem adott kábelt mellé, nem tudom összekötni a gépet, tvt és pct, mert a HDMI-Komponens megoldás nem megy. Valahonnan kell szereznem 2 egyforma végű HD komponens kábelt... a kérdés az hogy honnan???!



    No meg az MS úgy gondolta 2005ben hogy a HDMI szabvány bukásra van ítélve így az én gépemről lehagyták azt.

    A lényeg hogy itt az első felvétel. Még nem is lenne gond ha PCn keresztül játszanám, mert a képminőség nagyon jó, csak az irányítás késik 2 mpt... azt hogy miért nem tudom, ezzel még nem volt időm foglalkozni, a többi szopástenger mellett.

    Ja meg Roxio saját programjával rendereltem, ami fapados így a minőség romlott valamit... ezt majd még ki kell tapasztalni, hogy ne legyen veszteség. Minden esetre a minőséggel maximálisan meg vagyok elégedve.

  • DarkSector
    #128710
    Igen, énsem azt mondtam hogy nem lehetne jobbat pc-re hanem sokszor nem erőltetik magukat meg....sajnos, vagy a gyenge konfigosoknak nem sajnos. :)
  • Moby
    #128709
    Sok a fosport, és egyre több, de annál azért jóval többről van szó.
  • DarkSector
    #128708
    1-2 játékban ja.
  • Moby
    #128707
    Mindenesetre az azért vicces, hogy akik szerint nincs nagy különbség, azoknak az aláírásában többnyire valami retek konfig van feltűntetve :D
  • Moby
    #128706
    Meg texturafelbontásban, meg fps-ben. Tehát nagyjából mindenben.
    Persze ahhoz gép is kell, de ha pont a kedvenc játékodról van szó, akkor mindegy, hogy mennyinél nincs komolyabb különbség.
    Tinman erről falakat tud teleírni.
  • DarkSector
    #128705
    "Azért van nem is kevés"

    1-2 játékban, a nagyjában csak elhanyagolható, olyan eltérések vannak ami a felbontásban+élsimításban kimerül....
  • DarkSector
    #128704
    Csak ha fontosnak tartod, én a helyedben már nem vennék mert jön a nexgen.
  • TaRka0107
    #128703
    Azért van, nem is kevés, de viszont engem nem érdekel, csak játszok:D
  • Tinman #128702
    Ezek után már főleg kitakarítom... szerintem még a héten :-D
  • Tinman #128701
    2k-ért javítják a DVD tálca hibád.
  • gduck
    #128700
    Most sincs különbség az XBOX360 és a PC között :D Csak a pixel fetisiszták látják a difit, aki játszik az nem :D
  • TaRka0107
    #128699
    Szerintem igazad van. Bár én nem tudom elképzelni, hogy egy warezos hogy jön ahhoz hogy leidiótázza az origist. Én becsülöm azt akinek eredeti játékai vannak. Nekem is lesz rendes boxom, ami nem lesz flash-elve ha dolgozni fogok.
  • orichalcos
    #128698
    Na ez a BO2 nem is volt olyan rossz. Sőt... Egyedül a grafika nem jön be annyira.
  • DarkSector
    #128697
    Akkor sorry :D
  • Harlekin
    #128696
    Nem ment át!
  • DarkSector
    #128695
    "Én is megdolgozom azért,hogy megvegyem a verbát nem anyuci adja rá a lét,mert hát azt se adják ingyen."

    Kételkedem hogy értesz engem...:D
    Ha viszont ez ironizálás akart lenni, akkor nem jött át. :)

    Azért gyerekes dolog IDIÓTA szar szöveggel kifogást keresni a warezra és egyben alsóbrendűnek tekinteni egy origist, akiről halovány fogalma sincs a warezosnak hogy miből tartja fent magát, kb ezért.

    Most nem minden warezosra vonatkozik (itt egy konkrét példa volt), de nekem is sok ismerős van egy deka játékot nem vett, és idiótázza azt velem együtt aki kiad pénzt, csak hogy önigazolást nyerjen.
    :)
  • Harlekin
    #128694
    Jaj már ÉN értettem,Te nem értetted amit Én írtam!
  • DarkSector
    #128693
    Félreértetted amit írtam, nem mindenki, és nem te vagy a másik warezosnak anyucija, hanem a WAREZOS mondta most az eredetisnek hogy neki nincsen anyuci meg apuci hogy megvegye az eredeti játékot....:)

    Magyarul miért hiszik többségben a warezosok, nem csak itt hallottam ezt, hogy ha valaki vesz, illetve tud venni eredeti játékot, akkor azt anyuci meg apuci veszi neki meg?
  • Moby
    #128692
    De ettől még nem döglött meg a boxod, és itt most erről volt szó, RROD-ról. Tonképp azt is megbeszéltük, hogy amúgy is van benne lemez, szóval ez leginkább "kényelmetlenség".
  • Hoz_Hun
    #128691
    De az enyém is Jasperes még is tönkre ment a DVD tálcám. :(
  • Moby
    #128690
    >Van egy jó adag szerencse is a dologban.
    Az övével nincs. Jasperrel nem lehet hibázni (persze leölni bármit lehet, de hülyeség ellen nincs gyógyszer).
  • Moby
    #128689
    Ebben nem én leszek a te embered :)
    Egyrészt sosem játszanék le boxal, másrészt aminek a címében nem szerepel a 1080p vagy a 3D, azt én inkább nem bántom :D
  • Macccy
    #128688
    Akkor mondd el, milyen filmeket tőccsek le rá, pls! Amit a box lejátszik persze ...

    Nemá hogy dvd-vel kelljen szarakodni a világ vége előtt 2 héttel! :))
  • Hoz_Hun
    #128687
    Nekem az Elite előtti gépem rrod-lett. Semmi előjele nem volt. Szegény kis Box 3 éves futása alatt ha azt mondom 3 esetleg 4 alkalommal fagyott akkor még talán túlzok is. A három led ugy ütött be, hogy egyik nap bekapcsoltam és kész, annyi volt. Elző nap gond nélkül játszottam, másnap meghalt. Szerencsére még éppen bent volt a 3 év garanciában (pár heten múlott) így a Microsoft szó nélkül cserélte. Ekkor vettem az Elitet a visszakapott újat meg neki adtam a nővéremnek.
    Ezzel nem azt akarom mondani, hogy félned kéne vagy ilyesmi, csak egyszerűen szerintem lehetlen megmondani valójában mi van a Boxon belül. Az is lehet, hogy kifogtál egy kurvajó Boxot. Az is lehet mások fogtak ki egy rosszabb példányt. Van egy jó adag szerencse is a dologban.
    Én azért használom fektetve, mert ezt tanácsolták és inkább megteszek mindent, amit lehet. Látod még is haldoklik a DVD tálca meghajtója. Pedig egy játékot se toltam lemezről, mindent felinstalláltam.
  • Tinman #128686
    Igen ez igaz.

    Neeeem term. az enyémnek semmi gondja, csak karbantartom :-)
  • Moby
    #128685
    Nem látok én itt semmiféle misztikumot :)


    szerk: Mindenesetre erről a hőlégfúvós akcióról lebeszélnélek, pláne úgy, hogy semmi baja. először azt hittem a sajátod akarod hőlégfúvózni :) Ez a hőlégfúvós dolog csak ideig-óráig működik, egyetlen(vagy néhány) láb forrasztását nem tudod helyrehozni úgy, hogy több száz másik fixen tartja.
  • Tinman #128684
    Picit túl van misztifikálva szvsz az RROD kérdése.

    GPU-t az alaplaptól -tudtommal- néhány helyen vagy egy helyen a forrasztás elengedi. Szétszed, forrasztást hőlégfúvóval megerősíti, kitakarít (ha már arra jár) összeszerel, játszik.

    Karácsonykor jár le a gar a dobozomról (Jasper) azt hiszem szétkapom, kitakarítom, rászáradt pasztát levakarom, újat felviszem... ventik csapágyait is picit megolajozom. Eredményről beszámolok :-D
  • Moby
    #128683
    Bocs, most látom csak, itt van egy kis félreértés köztünk: az appstore-okat nem azért hoztam fel, mert abban lesz a konzol jövője. Marokbármi sosem fogja kiváltani a nagygépeket, sőt, éppen úgy fest, hogy a "hagyományos" handheldek végét épp az hozta el, hogy a piac ár szerint szegmentálódott: a handheld a telefon lett, ott viszont csak az aláárazott, casualfosok mennek, és hiába a nagygépes leszármazottak a kézikonzolokra, azokat már nem fogadják be nagygépes áron a tömegek.
  • Tinman #128682
    "én vagy asszony használja"

    Én nem jellemzően.
  • davidka003
    #128681
    Nem igaz, mert te magad írtad, hogy nyáron nem használod.
  • Moby
    #128680
    Nem tévedsz. Épp ezzel kezdtem: jaspernél már mindegy. A végén már nyomták kifele kieghűtővel, anélkül, gondolom amit épp össze tudtak még seperni a raktárban :D A régebbieknél lényeges lehet.
    Egyébként óvatosan ezzel, mer azér ez olyan, hogy képes arra, hogy nem fagyik, hanem a hőterhelés okozta dilatációtól megrepedeznek a forraszok, amíg egyszer csak el nem válik egy, és meg is kapod a rrod-ot. Csakhát ebben tökéletesen mindegy milyen pozícióban van, a dilatáció ígyis-úgyis jelentkezik (persze minél nagyobb a hőingadozás, azaz minél szarabb a hűtés, annál nagyobbat mozog, ezért számít a régieknél pl, hogy mennyit tud besegíteni a kieghűtés, ami még fektetve is ölég szar hatásfokú amúgy itt). De ez a tiedet nem fenyegeti :)
  • Tinman #128679
    Nekem az a furcsa, hogy hivatalos MS képeken sehol nem látsz fektetve XBOX360-at... meg az is, hogy az enyém 3 éve minden nap megy, mert vagy én vagy asszony használja, de a kb. 5-6 random fagyáson kívül soha semmi nyűgje nem volt. Ez az 5-6 fagyás is mindig adott ponton következett be adott játéknál. Utoljára egyébként több, mint 1 éve fagyott a Box.

    DaS-ba beletoltam rajta pár száz órát nem rég, 1x sem fagyott, nem is meleg különösebben.

    Ezzel nem azt akarom mondani, hogy nem jobb fektetve, hanem azt, hogy szvsz nem igazán van már az újabb példányoknál jelentősége.

    Tudtommal már a Jasper laposok is 65 nanométeren gyártottak, meg kisebb az fogyasztásuk is, ergo kevesebb hőt termelnek. Szólj, ha tévedek.
  • Moby
    #128678
    >OFFline game IMO mindig is lesz

    Csúnya pofon vár rátok ezügyben. Nem az a kérdés, hogy lesz-e, hanem hogy mikortól nem lesz. Mondjuk jövőre, vagy 2 évvel azután. Semmilyen statisztika nem igazolja az állításod. Sajnos.
  • Moby
    #128677
    Az a negyvencsilliárd pécéből sem folyik ki, ahol ráadásul kenhető pasztát használnak/tak, és ugyanilyen pozícióban áll.
    A hővezető paszta valójában csak egy kibaszottvékony filmréteg, ami csak ott van, ahol nincs fémes kontaktus a proci és a hűtő között, azaz levegő van (ami ugye szigetel), hisz normál módon még a pasztának is rosszabb a hőátvitele, mint a fémeknek(ezért polírozzák a procikat pl). Példul ezért van rászorítva a hűtő azon esetekben is kecimódon, amikor a hűtő súlya ezt nem is indokolná,. De ha már fizika, és muszáj vagyok ma öveges professzort játszani: onnan ilyen módon a felületi feszültségtől még a víz sem folyna ki. Gondolom ismered a trükköt a pohár vízzel és a kártyalappal/sűrű szitával/akármivel.
    A csapágyakra nem tudok mit mondani, az életemben nem láttam csapágyhalott optikai meghajtót :)
  • Muttley
    #128676
    amikor azt mondtam "másodlagos", úgy értettem "másodlagos"
    másodlagos ≠ nem számít
    nálam ;)
    ha X360-ban is lenne egy kajak combos VGA (és így optimalizálnák a játékokat) a véresszájú PC fanok befognák az orcájukat, mert nem lenne különbség

    constanst ONline? csak találgatunk. azt gondolom, h igazad van abban, h "egyszerű, mint a bot" típusú játékokra nő a kereslet és abból prémium bevétel van, UGYANAKKOR ez nem azt jelenti, h a komolyabb hard copy játékokra csökkenne a kereslet
    ez nem 1mást kizáró vagy-vagy
    ha vmelyik leáll vele, ott a piaci rés és rácuppan a másik cég
    ahogy beszéltük már, komolyabb játékokra mindig lesz igény
    az meg ugye otthon történik, nagy képernyőn
    az, h egyszeri mainstream barátunk utcán IS nyomja vmi marok szarral, attól még otthon is fogja akarni
    utcán game-elni, lehet, h most menő
    most :)
    meddig? a holdjáró patacipő is marha menő volt a csajoknál 97-től 2001-ig
    ma hány pics.n lácccccccc? ;)
    ezek a Taigetosz pozitívak fel fognak nőni :)
    dolgozni fog akarni a szerencsétlen, de ha nem változtat a nézetein, azonnal kirúgják a francba
    több melóhelyet ismerek (már most), ahol ha munkaidőben facebook-on, chat-en és egyéb net helyeken szörföl akár a gépén, akár a telefonján és rajtakapják - fegyelmivel kib.sszák a picsB-be :)
    persze, ez 1 hosszabb sztori, de a lényeg, h OFFline game IMO mindig is lesz
    a platform az majdnem mind1 :)

    ja és,
    de-de :) büfé szakon végeztem, az indián tanszéken :D ;)