176613
banner
  • DarkSector
    #128755
    Elnézést a Ninja Gaiden is jobb azt kifelejtettem.
  • DarkSector
    #128754
    A passziánsz is unalmas ha nem kedveled a stílust. :)
    DMC a stílusában a legjobb volt párhuzamban a GoW-al, most nem...
    Most max a 4. a GoW és Darksiders és Castlevania mögött.

    De csak mert nincsen több értékelhető H&S egyenlőre.
  • Totti5
    #128753
    Mert nem értelemre megy, hanem skillre. H&S műfaj az egyik leghárdkórabb géming stílus.
  • DarkSector
    #128752
    A divatfikázókat én sem....
  • davidka003
    #128751
    Én sosem láttam értelmét ezeknek a hack and slash játékoknak.
    DMC 3 is unalmas volt.
  • TDC Geronimo
    #128750
    Demo tetszett, végigvittem többször is. Fanyalgókat, divatfikázókat nem értem

  • orichalcos
    #128749
    http://www.xbox360achievements.org/news/news-13601-Halo-4-Sells-4-Million--Sequel-in-Development--Infinity-Challenge-Revealed.html
  • Totti5
    #128748
    DVDripet el kellene már feljeteni. Ócska technológia. Egyetlen létjogosultsága, hogy nagyon olcsó az origi DVD film és lehet gyűjteni ezerrel.

    Aki látott már Blúréjt az másra rám sem bír nézni. Ha meg warez, akkor minimum 720p Bluréj rip, ami 4-6 gb MAX. Ez a mennyiség semmi, hacsak nem tárcsázos nete van valakinek még ma is. Max 1 óra alatt lejön egy lassú internettel.

    1080pket valóban felesleges letölteni, 20-50GB mennyiségeket.

    Persze a legjobb az origi BR lemez:) állad a földön kategória, nyalogatni lehet a képernyőt olyan minőség.

    Mozi 3D. Nekem semmi bajom nem volt vele és a környezetben sem ismerek olyat akinek bármi baja nyűgje lett volna. A gond itt inkább az hogy van A 3D az Avatar és van a többi. Az Avatar földbedöngölt, lesokkolt a többi meg csak dobott pár csavart pofámba, repült a golyó felém és le is voltam tudva, jöhet a következő szisztéma szerint...
  • vg
    #128747
    Az ac3filter tök jól teszi a dolgát és sztereóból csinál kamu 5.1-est. Én imádom azt a progit.
  • Macccy
    #128746
    :))
    Tudom mi az a BDrip ... ;)) Legutóbb a Looper-t abban néztem, bár akkor még csak stereo-n
  • arty
    #128745
    itt az ideje leszedned egy olyan filmet amiben ott a "bdrip" szócska - ok? :) nem/alig nagyobb, mint egy dvdrip, de szebb a kép (jobb volt a forrás) és a hang is általában VALÓDI 5.1 ;) csak, hogy legyen hasonlítási alapod :) de akciofilm legyen!
  • Macccy
    #128744
    Aha, de egészjól van idézőjelesen "belekódolva" ez a cucc, mert tényleg olyan hangok idézőjelesen "nyúúlnak" illetve keletkeznek mögém, amiket a jelenet indokol. :)) Ezt össze kéne hallgatnom egy eredeti dvd-vel ahhoz, hogy hibát vegyek benne észre... Igaz, ez nem is 700M hanem 2x700M DivX ... XviD ... whateva'

    Ez amit írtam NEO6: Cinema. Valóban van Music változata is, de egyik előtt sincs ott a DTS jelzés. Olvasom a könyvében, DTS NEO6 csak eleve többcsatornás forrásra kérhető. De valószínűleg u.a ...

    Na szóval mivel már van 5.1 -em és szépen is szól (pedig még el se helyeztem a hangszórókat rendesen) így meg vagyok elégedve ... A világvége előtt 2 héttel beléptem (újra) az 5.1 -be, mint Nemcsák Feri az internetbe!
  • Macccy
    #128743
    S-VHS pfff ... Akkoriban én még tótam' a csattogós lepkét szerintem, videokazi korszakban én csak kölcsönzői fogyasztó voltam, az LP vagymit se értettem mikor egyik haver kérdezte :))

    DivX az régvót, igen tudom, de az XviD -et meg X264 meg társait már énis csak így hívom.

    Szóval nincs hely a 48fps HFR -nek .... Pffff, mindig is tudtam, hogy szar ez a BluRéj ;)) :D
  • Muttley
    #128742
    FRISS - Sniper GW2 előzetes áttekintés - (angol)
  • Hoz_Hun
    #128741
    Köszi. Remélem akkor jól fog menni multi játék wifivel. :)
  • Hoz_Hun
    #128740
    Közben megtaláltam a neten a választ. Online játékkal nem, offline játékkal lehet közben tolni.
  • teddymac
    #128739
    Én Wifin keresztül használom a slimet semmi gond vele .
  • Hoz_Hun
    #128738
    Azt mondjátok meg légyszi, hogy ha töltök le DLC mondjuk X játékhoz akkor közben tudok játszani Y játékkal? Tehát nem zavar be neki, vagy olyankor leáll a letöltés és folytatja ha visszaléptem a dashboardra.
    Lehet triviális a kérdés, de eddig én mindig megvártam hogy lejöjjön a DLC, addig nem csináltam semmit. Most viszont veszek egy Slimet és a Licence Transfer miatt újra le kell húznom az összes DLC-t. Arra gondoltam bepakolok egy csomót a letöltés sorba aztán közben játszok valamivel.
  • Hoz_Hun
    #128737
    Szerintetek, ha egy Slim Wifi-jére váltanék, netkapcsolat szempontjából érezhetően romlana netkapcsolatom?
  • vg
    #128736
    Évekig upc 120/10 netem volt, pár hónapja 25/1,5 és semmi változás nincs Live alatt. Tökéletes.
  • arty
    #128735
    ha a válaszidő nem romlik (szinte biztosan nem fog), nem!
  • teddymac
    #128734
    Sziasztok
    Azt szeretném kérdezni lesz e észrevehető változás a multiplayeres játékban ha a net sávszélességet csökkentem ?
    Sávszélesség
    40/20 Mbps erről,
    20/10 Mbps ekkorára
    (digi-s a net)
  • arty
    #128733
    (a sztereo mp3 hangban - ami az avi fájlokban általában lenni szokott - "el van kódolva" az 5.1, amit a dtsneo:6, a dolbyprologic2x, a logic7, stb "dekóderek" képesek visszanyerni, valamilyen szinten. fontos, hogy ezeknek mindnek van zene és film módja, értelemszerűen utóbbit kell az avikhoz használni. én dtsneott preferálom.)
  • Moby
    #128732
    Micsodaaaa??? Viccezel? Én ezt még a vhs korszakban kezdtem, és én má akkor is s-vhs-el tótam, akkora sznob vagyok :D
    Há minek vettem vóna 3d tévéket, ha nem használnám? Persze hogy nézem :) Mint mondtam egyre kevesebb a 3d tartalom, meg elvihibás az egész, de ettől én még élvezem :))
    Ezeka divix-ek (ami amúgy egyik sem divx, de ez má így fog meghalni :) ) nem csak felbontásban okádékak, hanem bitrátában is, szóval én ilyet bottal nem piszkálok meg (hacsak nincs belőle más).
    The Hobbit: tévék semmit nem fognak tudni, mert adathordozó sincs, amire felvihető lenne. Szabványon kívüli formátum. Szóval ez ilyen módon csak moziban lesz nézhető. A blu-ray-hez valahol butítani kell (a 3d gondolom 1080p@24-lesz, mer attó többet nem tud a kéklézer).
  • Macccy
    #128731
    Mi ez a video-sznobéria, ez nekem új tőled! :)) 3D?? Eddig azt mondtad ez egy gyér technológia, ráadásul leszálló ágban, mégis nézed? Nekem kiesne a szemem az tuti.
    1080p?? Na arra meg én mondom, hogy film esetén 540p vagy 1080p nekem egyre megy, ezért nem töltök le négy- ötszörös adatmennyiséget.

    Ha már 3D téma: mit gondolsz, fasza lesz ez a 48 fps HFR 3D? (The Hobbit) Nekem b.szta a szemem amit eddig láttam 3D, talán ez majd nem fog "riccelni".
    Tévék egyből tudni fogják, nem? 96 Hz frissítés kell hozzá, ha jól sejtem.
  • Macccy
    #128730
    aRTy! B.zmeg ez a NEO6 Cinema izé ez marhajól működik! Kösz a tippet, holnap kipróbálom rendes hangerőn is és a Dolby PLIIx -et is. Én nem tudom mit csinál és hogyan csinálja, ehhez Moby doktor jobban ért biztosan (vagy te) ... De hallgattam a Dark Knight Rises -t és igenjól tudta mikor kell mögém szórni a robbanást, hajtóműhangot, lövedéksüvítést, de tényleg! Ezen meglepődtem, ez nem gagyi extended stereo meg ilyenek ... Persze én is belátom, hogy ez nem érhet fel egy DTS HD -vel, de a kis divX -ekhez tökéletes lesz!
  • DarkSector
    #128729
    Az MSAA is egy ilyen jo kis cucc, ami simit amikor megállsz és nem simít ha mozgásban vagy.
  • DarkSector
    #128728
    Jah szellemkép nekem nem volt, de igen a vga jó erre, hogy nagyon picurkát a recéket eltakarítja, de emellett a részletes minőség az hdmi-n megy, vele együtt a recék is, mivel ugye az is részlet. :D


    Ezért jó a játékokban a HDR - Post Process, meg minden ami kicsit elmossa az éleket.
    Amiket amúgy pc-n mindenki inkább kikapcsol, és betesz moddingokat ugyanaeeere a funkcióra.
  • Totti5
    #128727
    Na még egy kis Forza, hogy folyamatos kameramozgás mellett milyen a kép.

    No meg az egyetlen, nézhető eddig titokban tartott Drift visszajátszásom, az épített Suprámmal:D


  • Totti5
    #128726
    Szellemkép gyártó függő ahogy tapasztaltam. Nekem gyári MS kábellel nem volt jó ott konkrétan szellemképes volt... Dragon utángyártottal perfekt. Kristály tiszta a kép, és persze kevésbé rece. Egyetlen hátránya hogy a kicsit fakóbbak a színek a HDMIvel vagy a komponensel szemben, de ezt a TVvel lehet kompenzálni valamennyire.
  • arty
    #128725
    komolyan mondom, lehet, hogy a komponens kábel nem is hülyeség - nálam hdmin sokkal-sokkal recésebb a forza4!

    anno vga-t használtam hdmi helyett, pont azért, mert kevésbé éles = kevésbé recések az élek - viszont a homály + kis szellemkép + hangmacera miatt végül átálltam a hdmire.
  • DarkSector
    #128724
    Ez high pc-n fut sweetfx->on-al...hogy a ge..be lenn már rece? :D
  • DarkSector
    #128723
    Ja bocs nem kérdeztem semmit...omg most a sima scart-ra aszociáltam...:D
    vga-t néztem már, az ugyanaz szerintem mint a hdmi, csak picurkát jobban elmossa az éleket, de szerintem az is zsir.
    Monitoron lehet kicsit necesebb.
  • DarkSector
    #128722
    Ja értem, HD-TV-n a vga-val milyen? mert még nem probáltam csak azért kérdem...felskálázza a képet vagy kicsit még sd?
  • arty
    #128721
    wow... de hol a rece?! :D
  • Totti5
    #128720
    Alap helyzetben VGAval játszok kezdetek óta. Komponenset csak felvételkor használom.
  • Totti5
    #128719
    Közben összehoztam ezt is... BOX(komponens HD) => Roxió divájsz => HDMI (TV) => USB PC.

    Na így már fasza.

    Screenshot
  • DarkSector
    #128718
    Értem. thx.

    csak azt hittem Totti-nak már slim-e van.
  • arty
    #128717
    komponensen is kimegy akár az 1080p is! (csak picit gyengébb minőségben)
  • arty
    #128716
    könyörgöm! garis a boxa!!! miről beszélünk?! :D