176613
banner
  • vg
    #128795
    Kihagytad Castlevania:LOS2-öt, amiről nem tudom mit gondoljak...
  • arty
    #128794
    nekem az első nagyon bejött, a warhead szintén tetszett, a crysis2-t egy hete játszottam végig, tetszett. ezekután igen valószínű, hogy a harmadik rész is tetszik majd, de ha valami a tervezettnél hamarabb jelenik meg az általában egy dolgot jelent: elfogyott a pénz és ki kell adni, MINDEGY milyen állapotban van :)
  • orichalcos
    #128793
    És kimaradtak:

    Tömb Radír VGA tréler

    GoW:Judgment trailer

    AC3 DLC trailer
  • orichalcos
    #128792
    Mondom magamban hogy Kinect-es játéknak egyszer talán jó lesz. Erre nézem dobozképet, nincs rajta...Szóval egy ilyet kiadni 2013-ban??
  • zaki
    #128791
    Essentials 1 lemezes, kevesebb autóval. Mondjuk nekem a korábban feltelepített normál verzió van fent a hdd-n, így minden autó benne van a játékban, mintha az alapverzióval játszanék. jatekaim.hu-n már 3k-ért kapni bontatlan essentials kiadást, én 2k-ért vettem használtan.
  • Muttley
    #128790
    szuper :)
    itt megint nem működik, ami minden máshol igen :D

    http://www.youtube.com/watch?v=rnQ-GPeXOrM
  • Muttley
    #128789
    ezt komolyan gondolják?

  • DarkSector
    #128788
    THX de tudom milyen lesz, tény hogy ugyanaz, ez a beta-n látszik, a stílus ugyanaz, látványban sokkal szebb.(pc sanszos hogy dx11 only).
    De eszem ágában nincs a Crysis-al komolyabban elmerülni, nem is tervezem megvenni, csak néha nézem a friss híreket.

    Megmaradok a 3 általam favorizált címmel...:D
  • Muttley
    #128787
    Darksector, Seth, Arty,

    akinek a Crysis feeling bejött, annak ez is be fog
    aki meg rühellte, ezután is ugyanúgy azt fogja :)
    sokkal másabb/ több úgy sem lesz mint 2011. márc 25-i Crysis 2
    de majd megláááássssssssssuk :)
  • Muttley
    #128786
    jobb lett mérföldekkel, mint az eddigi Treyarch alkotások
    de vhogy az Infinity Wards -os CoD-ok mégis bőven verik

    azért, ha a Finálé koncerten nem kiabáltad (legalább magadban), h YEAAAAH!!

    akkor nem is vagy igazi fan
  • Victor1103
    #128785
    Rövid véleményem a Black Ops II-ről

    Ami pozitívum volt ebben a Call of Duty-ban az egyedül a történet. Most tényleg érdekes volt nem pedig csak arra szolgált, hogy valamivel kitöltse az értelmetlen lövöldözést.

    Ezen kívül viszont a recept ugyan az már az első modern warfare óta. Ebben a műfajban és úgy összességében már nincs új a nap alatt. Igazában én se tudom mi lenne az amit bele kellene tenniük az űj Call Of Duty-kba, hogy ne úgy tekintsek rá mint egy minden évben új résszel megjelenő tucattermék. A grafika minimálisan, de szebb, a scriptelt eventek megint jók voltak, de már ez is kezd kicsit klisé lenni, viszont ami a leginkább vérfrissítésre szorulna az új részekben az a mesterséges intelligencia mert ez még mindig fényévekre van a Halo 4-től pl.

    8.8/10 nekem ez a játék, de jó lenne már végre egy olyan rész amit ha végigviszek az legyen, hogy úristen még akarok többet, nem pedig az hogy ok lapozzunk úgyis hamarosan itt az új rész.
  • vg
    #128784
    Forza Motorsport 4 Essential Edition-ben külön kell megvenni a második lemezen található autókat, már ha kellenek, de multi móka miatt nem árt. Nekem is ez van meg, elég szar kiadás.
  • orichalcos
    #128783
    AKármit nyerek örülök majd. :)
  • arty
    #128782
    használt is jó (dögöljön meg az MS az essentials miatt), pár kocsit ugyan elbuksz ha nincsenek meg a kódok, de nem vészes (kivéve ha pont a kedvenc kocsid nem lesz így meg :D )
  • arty
    #128781
    nehogy essentialt vegyél!!!! MS rohadtul kiherélte, hiányzik a teljes második lemeznyi tartalom :((( persze utána meg lehet venni lájvról, kb két forza áráért...

    és mostanság ezeket csomagolják a gép mellé. döbbenet, hogy hova le tud süllyedni az MS ... sosincs vége :(

  • arty
    #128780
    "biztos" marhára készenvan... (legfeljebb a játék utolsó harmada drága dlck formájában jön :( )
  • DarkSector
    #128779
    Használt tökéletes, max ha hiányzik belőle reedem code, vagy pass kód, akor kérdezz rá, de tudtommal nem nagyon van reedem a Forza 4-ben (alapban).
    Akkor mindenképpen a használt.

    Ja és ne legyen karcos.
  • Macccy
    #128778
    Működik is meg nem is! Ezért mondtam ... Ugyanis: régiófüggő lesz az ajándékozás, ez ha jól emlékszem bele is volt írva a szövegezésbe. Ford F150- est nem fognak adni a magyar szittyának, "kapsz egy kitűzőt meg egy zoknit" ahogy Hofi mondta vala! Kapsz esetleg seasonpasst, vagy egy Halo regényt, de többre szerintem itt ne számítson senki. A nagy töltényt a nagypiacon lövik el! ;)
  • Ricsi234
    #128777
    Oké,köszi!

    Ezen az oldalon van egy ugyanilyen sima 5000Forintért de az használt..
    És ha azt venném meg?
  • DarkSector
    #128776
    Van rá 8500ft-od?
    Akkor a simát.
  • Ricsi234
    #128775
    Sziasztok!
    Mi az eltérő e kettő között?:)
    Melyiket vegyem meg?

    Forza Motorsport 4

    Forza Motorsport 4 Essential Edition BC
  • Seth
    #128774
    Miért éltem abban a tudatban, hogy februárban jön ? :D Úgyhogy nekem ettől most nem lett jobb :D
  • DarkSector
    #128773
    Ez most nemtudom jó-e vagy inkább nem-e?
    Hogy előrébb hozták az sokminden mást is jelenthet, ritka dolog, szkeptikus lettem.
  • Muttley
    #128772
    Crysis 3
    júniusról előrehozták február 21-re
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mondjuk érthető :) júniusban csak a hülyék adnak ki játékot :D


  • DarkSector
    #128771
    SmartGlass-ba sem tudok belépni...ejdejó. :D
  • DarkSector
    #128770
    Miért frissített az xbox megint?
  • DarkSector
    #128769
    De az DMC5-től nem biztos...:D
  • Tinman #128768
    Köszi!

    Közben felhívtam egy konzolboltot, azt mondták nincs gond, csak kell neki egy 220-as aljzat, mert a régi gépeknél nem tud elég energyt szlopálni a működéshez, ezért kell a kiegészítő táp.

    Szerencsétlen unokatestvéremnek elpofáztam mikor ők is vették az X-et, hogy ne vegyen okosított gépet, mert rábasznak. Igazam lett, immáron 2x is.

    1. Valamelyik Fifa esetében minden adott ponton kifagyott a gép, frissítés megoldotta volna, de azt meg nem intézte el nekik a warezmatyi akitől vették én meg warezszarhoz a kezemet nem teszem.

    2. Most Kinect kellene nekik, de rábaxtak, mert hiába köthető eszerint a régi gépükhöz, azon 3 éves szoftver van, warezmatyi nem vállalta a jelenlegira történő frissítést. Szóval most vesznek egy full új Xbox Slim-et + Kinectet.
    Azért a warezos köcsög 1k-ért eladogatta nekik rendre a játékokat. Szét tudnám baxni az ilyen fejét egy sírkövön -.-

    Egyébként nehogy vád érjen: Igen, nekünk is lesz Kinectünk, párom már 1 éve ezzel baxogat, most untam el.
  • davidka003
    #128767
    Ez kell

    Hivatalosan boltban jár hozzá gondolom.
  • Tinman #128766
    Régebbi, NEM slim XBOX360-hoz Kinect köthető?

    Ha igen kell-e plusz kábel akármi? Mire kell figyelni?
  • Tinman #128765
    Vagy 800 (se) Ft-ért MS pontokért :-)
  • davidka003
    #128764
    Splinter Cell Conviction is 990Ft a Live-on.
  • Moby
    #128763
    permban.
  • quis91
    #128762
    iPAD NYEREMENYJATEK!

    Tudom, ez xbox topik, de hátha érdekli valamelyikőtöket egy iPad mini nyereményjáték:

    http://erettvagy.com/nyeremenyjatek/
  • orichalcos
    #128761
    Nálunk is működik a dolog, én regisztráltam is.
  • Macccy
    #128760
    Igenis értettem: 720p-nél alább nemadom, 576p dvdrippekre rá se nézek nehogy megvakuljak! :) BDRip lesz a középső nevem ...

    1080p -től én sose voltam betojva, de ez az én hibám, de a bdripnél valóban láttam hasznos minőségi ugrást mikor megjelentek, a normál dvdriphez képest. Biztos az én szemem addig töri a pixel ;))
  • Macccy
    #128759
    Hmm, nyammm! Csak az a kár, hogy rühes magyarországon sose lesz ilyen díjeső ...! Nanem magam miatt, mert hol vagyok én a rookie 36- os szintű Spartanommal attól, hogy alfa legyek és elverjem a sok sápadt arcú pincebogarat, akik napjában 15 órát játszik! ... De jó lenne látni az utcán parkolni ilyen UNSC fóliás Ford F-150 -et :)

    Na minden esetre azért látszik, hogy Microsoft és 343I komolyan gondolja, amikor kiad egy Halo-t, na ...
  • Macccy
    #128758
    Szerintem a Dante's Inferno is jó volt, én ha Visceral Games vónák' akko folytatnám de sebtibe!!
  • DarkSector
    #128757
    Igen HC játék, de játszhatsz a DMC-vel (4.résszel) Dark Knight módban is, vagy melyik volt a legnehezebb. Már nem emlékszem pontosan. Persze még attól is nehezebb a Ninja Gaiden, de edzésnek-bemelegítésnek jó. :)
  • orichalcos
    #128756
    Meg nehezebb is. Legalábbis 2. rész az mocskos nehéz volt.