176613
banner
  • DarkSector
    #128875
    Persze értem én. :D

    Amúgy az első 2 részt utólag elég gáz játszani, kár szerintem belekezdeni, mert nem fog érdekelni.
    A 3. részben a kis kopasz (úgyértve az lesz) (egy kalap nélküli Chuck Norris) nekem nem külsőre nem szimpi, hanem amit lentebb írtam nekem nem a karakterrel van gondom, hanem a játék stílusával. (tudom hogy te a karaktert mondtad ezt csak írtam, hogy részemről a karakter nem probléma)
    Azzal is mint MP, mint egy El Matador klón úgy ebben az esetben kellemes 9 óra ha megvárom az átvezetőket, de nem marad meg emlékeimben. :P
  • kakaoskalacs
    #128874
    nem tettem kellően irónikussá : D De azért átment a lényeg :))
    Bár hozzáteszem , most neztem gameplayt és nekem maga a a karakter nem olyan akivel tudok azonosulni MP3ban , jó első 2 rész is kimaradt lehet az a baj .
  • DarkSector
    #128873
    Ódákat?
    Órákat inkább. :D
  • kakaoskalacs
    #128872
    uj DmC mennyire k*rvajó már :DDDD MustBuy lesz
    Plusz ott van még az NFS:MW is ami xbox360-on sokkal jobb mint pc-n , irányitásilag.
    Forza Horizon is kellene még ejj...
    Megint "muszáj" lesz venni valamit de leginkább karácsonyt meg kéne várni hatha lesz akcio :))

    Sőt most , hogy ódákat zengtek nekem a MP3-ról ahhoz is megjott a kedvem :O
  • DarkSector
    #128871
    De megint nem teszel különbséget a 2 fogalom közt, az "én értem", meg a nekem "nem szimpatikus" között van különbség. :D
    Attól hogy valami stílusban távol áll tóleg attól még lehet érteni azt!
  • Moby
    #128870
    >Én személyesen, értem a karaktert
    Dehogy érted. A nemértése szülte az egész posztodat. De mondom: ez nem baj. Mindaz amit nem értesz belőle, az teszi sokkal többé, mint egy szimpla jól kinéző darálda. Ha azt lefejtem róla, tényleg ennyi marad(na). Ilyenformán a egész megfejtésed hibás.
  • Tinman #128869
    DLC +10-12 óra volt, na meg én majdnem teljesen kimaxoltam!
    Egyetlen achi hiányzik csak, de azt csinálja meg az akinek sárkányok hágták az anyját!

    Sok titkos dolog és felfedezni való van benne + novellák.

    Tehát a 110 óra az DLC-s, alaposan felderítős üzemmódra vonatkozik :-)
  • DarkSector
    #128868
    Nem fiatalokról van szó, a fiatalabbak ezt pont hogy zabálják szerintem), hiszen a maiaknak nagyrészt tisztelet a kivételnek, ku..ára mindegy a story, csak legyen látványos harc....:D hanem az hogy az első 2 rész nem ilyen volt, más jellege volt.

    Én személyesen, értem a karaktert, csak a stílus nem szimpi, ez a cartel-es téma.
    A régi 2 rész sokkal sötétebb volt, más atmoszféra, akkor még elég volt csak egy story ami a lapos játékmenetet elvitte a hátán, mert a MP3 mint gameplay önnmagában régen nem lett volna ilyen népszerű.

    Viszont ez a mai már nem hozta nekem meg 1-2 velem egykorú emberkénél azt amit a régiek hoztak a maguk idejében lévő elvárásoknál.

    Ezt kivetíthetnénk a CoD-ra is, régebben a CoD a maga idejében is ez volt, akkor mindenki másképpen beszélt róla, mert más világ volt, most már az atyaúristent nem érdekel a régi játékmenet, még a multi sem, pedig amióta a cod cod, azóta ezt adják, több tíz éve, mai világban ez mégis kevés a játékosoknak.

    Valahogy így van ezzel a MP is, pár ember értékrendjeinél.
    Meg régen sem volt másképpen ami a harcok alatt folyik a képernyőn, de a mai technológiákkal meg tudással ezt kiaknázhatták volna, hogy ha nem is nagyobb helyszínekkel, mert akkor csúnyább lett volna a játék a kompromisszumokkal, de legalább megoldani hogy ne csak szemből támajanak így nekem nagyon átlátszó és mű lesz az egész, mint régen a tv-játékoknál az a galamblövészet, vagy ha páran ismeritek régen volt a Star Wars Rebbel Assault....Pont ugyanaz a játémehanika, csak nem 2d-s a grafika.
    A történet befogadása, meg valóban izlés kérdése, kinek jobban bejön ez a story kinek nem, de ami a játékmenetet érinti az szerintem mindenki látja és tudja .

    Nem véletlen nézhet ki úgy ahogy, tudja minden átlagnál többet ismerő játékos hogy milyen ára van ha egy játék technikailag minnél szebb.
    Hát itt szerintem a látványból inkább visszábbvettem volna és bővítettem volna a játékteret és azokat a lehetőségeket amik most hiányoznak a játékból.

    Meg természetesen nem attól MP egy MP hogy darkos az atmoszféra, vagy nem.
    De nekem a régi város, elhagyatott sikátorai, az a rideg sötétebb tónusú világ jobban átérezhető volt és befogadhatóbb, mint ez.

    Technológiailag még azt sem értem hogy az első 2 részben tudott esni a hó, itt nem tudott (mondjuk igaz hol essen a hó, ha mindenfelé napsütés és holiday), és még morcos is voltam hogy a csónakos résznél, a kis szigeten vagy mi volt az az eső tiszta gáz volt, és annyira levágták az utakat, mindenféle szemetszúró akadályokkal hogy nem is értettem miért.
    1szó mint 100 ez volt kb régebben is egyszerűsített megyek lövök, egyszerűbb pályaszerkezettel, de vagy mert régen volt vagy csak mert akkor nem tudtuk hogy lehet ezt másképp is, nem ez volt a hatása a játéknak. :)
  • Moby
    #128867
    Ezzel amúgy semmi baj nincs. Én tökéletesen megértem,ha a fiatalabbaknak nem jön be az MP3. Ha ez nem szándékos volt, akkor kissé mellélőttek evvel, mert a fiatalok nehezen azonosulnak MP karakterével, és ez tök természetes is.
  • Moby
    #128866
    Hápersze...
  • Moby
    #128865
    Ha kompletten nézem, akkor a színvonal hullámzó, de legalábbis a kettősség jellemzi. Van benne egy hihetetlenül izgalmas karakter (Kenway) akivel csak egy rövid etapot játszunk, aztán a jóval hosszabb részt egy jóval unalmasabb karakterrel, akinek a származásából végül szart sem hoztak ki. Aztán ott van a harmatgyenge főszál mellett az egész jó mellékküldik/egyéb feladatok/nagy kalandozások. Vagy a semmit nem fejlődő/butuló harcrendszer mellett behozott zseniális tengeri csaták.
    Az egész játékot a kettősség jellemzi. Viszont nem a szélsőértékekre szavazunk.
  • arty
    #128864
    amugy extrém pálya okozta a rage quitet trialsevoban? :D
  • arty
    #128863
    közben rájöttem h a bangbangnak is an kiadója... szóval az se indie :(

    feladom! :D
  • DarkSector
    #128862
    Ja nem a színvonal alatt én az egész játék kompletten gondoltam...természetesen nem csak látványban.

    Tény hogy belassul itt-ott, de nekem gyenge a gépem, MP3 is szaggatott csak kompromisszumokkal megy rendesen.
    Origiben nemtudom az AC3 mennyire megy szarul a nagy gépeken.
  • Moby
    #128861
    Minden platformon optimalizálatlan (bár pc-n ilyen ugye nem létezik, szóval arra inkább mondjuk azt, hogy erős vasakon is indokolatlanul szarul fut), de ami nagyobb baj, hogy kiadáskor rengeteg hibával küzdött/küzd a mai napig.
    Ha a színvonal alatt a grafikai színvonalat érted, akkor igen, a színvonal magas lenne, csakhogy ez már meghaladja a gép képességeit, ami egyszerűen HIBA (ld. FC3). Azaz nem teljesíti az előbbi a. pontomat.
  • Moby
    #128860
    Igen, ebben én sem voltam biztos, hogy most a deadlight az indie(not), vagy micsoda. Viszont ha innen nézem egyiket sem tehettem volna bele, ami a listámban volt (FEZ, Deadlight, Trials Evo - ami nálam is kalapban volt, de rage quit-el nem fejeztem máig, tehát valójában mégsem).
  • DarkSector
    #128859
    A magas színvonalt úgy értsem hogy csak konzolon nem magas, vagy egyeltalán az összes platformon úgy érzed hogy nem elég a színvnala?
    A többit értem, bár a tekno részét másképpen látom de azt értem ha te is másképpen látod.
  • DarkSector
    #128858
    A legjobban várt játék, igaz nincs odaírva, de a még meg nem jelent játékokat kérdi...de elfogadható a válasz. :D
  • Moby
    #128857
    Nem szar. Ha szar lenne, nem vitte volna el nálam az év kalandjáték címét. Azt gondoltam ez világos.
    Nem szar.
    Csak nem elég jó a best multiplat címhez, mert ahhoz:
    a. hibátlannak kell lennie (teknóban is)
    b. magas színvonalúnak kell lennie minden platformon
    c. nem lehet a platformok között egetverő különbségek, és ebben az MP3 kurvára lepofozott mindenkit, mert úgy volt csodaszép pc-n, hogy mindeközben a X-es verza is alig maradt el mögötte.
    Ebből az AC3 maximum a c-t tudja teljesíteni.
  • davidka003
    #128856
    A Lost Odyssey-val kapcsolatban lenne kérdésem, hogy írják egyesek, hogy 110 órás játék. De az hogy? Én most járok a 3. lemez közepénél és még csak 20 óra van benne.
  • arty
    #128855
    Az év játéka - Forza Horizon
    Az év Xbox 360 játéka - Forza Horizon
    Az év PS3 játéka -
    Az év PC játéka -
    Az év multiplatform játéka -
    Az év shootere -
    Az év akció-kalandja -
    Az év versenyzős játéka - Forza Horizon
    Az év stratégiája -
    Az év szerepjátéka -
    Az év multiplayer játéka -
    Az év verekedős játéka -
    Az év indie játéka - Trials Evolution vagy ha ez nem indie, akkor Bang Bang Racing
    Az év mozgásérzékelős játéka -
    Az év főcím dala -
    A legjobb grafika - Far Cry 3
    A legjobb férfi karakter -
    A legjobb női karakter -
    A legjobban várt játék - Forza Horizon

    húde kevés idei cuccal játszottam :/
  • DarkSector
    #128854
    Az hogy van egy grafikai bug egy játékba, amit szerintem 1-2 ember véletlen látott a gépén (nálam még eddig volt haja mindig), attól még összeségében a játék nem szar. Nem?

    Ezért kérdeztelek normálisan, hogy az év játéka mien szempontok alapján?
    mert nekem a darksiders nem a grafikai bugoktól lett év játéka, én is mondtam róla pár negatív dolgot, de összeségében más a véleményem.
  • DarkSector
    #128853
    Nincs ezzel problém, csak kérdeztem, semmi hátsó szándékom nem volt.
    De megint az van hogy én véleményem saját vélemény és más leszarozza, fordítva én meg hogy jövök ahoz hogy nem leszarozom hanem egyeltalán egy kérdést feltegyek azzal kapcsolatban hogy másnak miért az a játék a kedvence.

    Nekem nem gond mert tudom hogy ez megy mindenhol. Tisztelet a kivételnek.
  • Moby
    #128852
    Valóban
    Máig egy glitchegy az egész.
    Amikor játszol, szoktad nézni mi történik a képernyőn? Pedig nem ártana, az ott egy elég fontos része a játékoknak.
    2 cím is kötődik a GOTY listámban AC3-hoz, de aki olyat leír, hogy nem talált gebaszt az AC-ben, azt ide megmondom, hogy vagy
    a. ebszolájte nem játszott vele, vagy csak piszkálgatta/látta valahol
    b. kurvára nem tolta végig, és az ilyet szimplán kizárnám még a szavazásból is.
    c. retardált, és neki tökéletesen megfelel, hogy a főhősnek néha nincs haja sem egy-két jelenetben.


    Szóval olyanra szavazzatok, amit vagy végignyomtatok, vagy legalább 10-20 órát belepakolgattok.
  • TaRka0107
    #128851
    Dark: Nem idegesíteni akarlak az MP3-al, csak nekem tényleg nagyon bejött. Ezt a játékot tudtam végig vinni, nem is egyszer többször is, ami nálam nagy szó.
  • TaRka0107
    #128850
    GOTY
    Az év játéka: Max Payne 3
    Az év Xbox 360 játéka: Forza Horizon
    Az év multiplatform játéka: Max Payne 3
    Az év versenyzős játéka: Forza Horizon
    Az év multiplayer játéka: Call of Duty BO2
    Az év főcím dala

    A legjobb férfi karakter: Vaas (Far Cry 3)

    A legjobban várt játék: Far Cry 3
  • DarkSector
    #128849
    Én is így érzem a MP3 kapcsán de kíméletesebben közölném. :D

    A válaszodon nem lepődtem meg te legalább le mered írni, a többiek is így vannak ami az én véleményem az divatfika, meg nincs értékrendem, amit meg szarokat ők vélnek jónak az szent és sérthetetlen, ezzel nincsen gond, ez így megy itt a forumban. :D
  • DarkSector
    #128848
    Bocs valóban nem év játéka, hanem év multiplatform játéka,

    Mindegy, oké a minőség egyforma mind3 platformon, de én játszottam az Ac3-a pc-n nem éreztem hogy lenne valami gebasz.
  • Moby
    #128847
    Nehidd. Kimondhatatlanul végtelenül érdektelen számomra, de csinálok egy kis pezsgést

    /meg ebben amúgy sincs újság senki számára
  • Waczkor
    #128846
    Üdv a klubban:)

    Jó kis meccs következik úgy érzem
  • Moby
    #128845
    Úristen...ettől a darksiders2-től középszarabb, felejthetőbb, semmibensemkiemelkedő lófaszt az idei évből kevesebbet tudnék mondani
    Neked b+ nincs ízlésed. Nem szar...hanem NINCS :)
  • Moby
    #128844
    Legalább olvassál már.
    Az év játéka nálam a ME3.
    Az MP3 azért lett nálam az év multiplatform játéka, mert minden platformon magas színvonalat képvisel, ezen felül pedig több szempontból az idei év egyik kiemelkedő játéka volt.
    AC3 jó játék volt (be is került nálam a GOTY listába), de az életben nem jelölném legjobb multiplatnak, minekutána a pécé kapott egy lófasz portot (minden ígéret ellenére), egy amúgy is gyenge, technikailag kihívásokkal küszködő konzolverzából. Egy best multiplat plecsniért ettől sokkal többet kell letenni az asztalra. AC-tól példul a a Hitman is sokkal esélyesebb lett volna erre a címre.
  • TaRka0107
    #128843
    Már akinek, ne menjünk már bele megint.
  • DarkSector
    #128842
    Csak kérdeztem. Semmi több.
    Nem arról van szó hogy ki nem állhatom, hanem pl az AC 3 vagy Darksiders 2 sokkalta többet érnek tartalomra mint egy sima shooter....ezért kérdeztem csak, nem azért hogy ne tetszen neki.

    Abból igaza van hogy nem kell a mások véleménye utána menni, csak sokan annyira mondogatták hogy hű az AC3 mennyire jó lesz meg mittuomén mi hogy ilyenkor mikor év játéka a kérdés mindenki más kevésbé hype-olt játékot választ.

    Mondjuk jó ez, mert van saját véleménye legalább.
    Ellentétben másokkal.
  • Waczkor
    #128841
    Pontosan ezt akartam írni én is
  • Seth
    #128840
    Neki az MP3 az év játéka.
    Tudja már az egész világ, hogy te ki nem állhatod ha valakinek tetszik, nem kell újra és újra felhozni,ha valaki csak megemlíti -_-
  • Landor
    #128839
  • DarkSector
    #128838
    Komolyan ezt gondolom.
    Semmi hiba nincs ebben.

    Nekem a 2012-es palettán a Darksiders 2 emlékezetes, megvan benne szinte minden, hiba csak kevés.
    Valóban a Warfighter zenéit tartom a jónak, Spec Ops-ot is komoyan gondoltam.
    Resident Evil 2 Remake valszeg nem lesz, de a kérdés az volt hogy én melyiket várom.
    CoH és FF szerintem kategóriában igenis a legjobbak.
    Forza megintcsak igaz.

    Semmi poénkodás vagy irónia nem volt benne, Hitman is dx11-ben maxon a legszebb amikkel játszottam.
    Mert ugye a saját véleményünk alapján kellett írni, nem másoké alapján. :D
  • DarkSector
    #128837
    Semmi roszindulattal csak azt látom hogy te az év játékához a MP3-at írtad, nem jött ki jobb játék?
    Előbb írnám oda az Assassins Creed-et például mint a MP3-at.
    MP3-at inkább a grafikánál, férfi főhősnél vagy shooter-nél tudnál elképzelni.

    Persze te tudod...
    Csakhát sok jó játék volt ami összeségében üti a MP3-at. :D
  • Totti5
    #128836
    Az egy dolog hogy nem kívánsz részt venni a nyereményjátékban, de azt nem értem hogy miért szavaztál minden szabálynak pont az ellenkezője szerint!