176613
banner
  • DarkSector
    #128915
    Áruld már el min veszekedtetek...:D
    Egy sima sata vinyó nem is képes ezt írási sebességben kihasználni. :P
  • Harlekin
    #128914
    mult évbe volt összeveszésem "nagyon csúnyán" T-vel.A történet vége az lett,hogy korlátlan netet kaptam 4 hónapig...A t-kábel ennyit tudott akkor.

  • arty
    #128913
    nekem a té anno azt mondta a pontban, hogy "maximum15mega", kijött a szerelő és mondta, hogy "akár50megaismehet". depersze az uj megrendelés, modemcsere, várjak-várjak-várjak. de itt nincs más, örültem, hogy vége a dsl korszaknak közel 10 év után :) (25/5, 8ezerért)
  • Moby
    #128912
    Hát...valahol meg tudom érteni a szolgáltatókat, egy kapavágást nem csinálnék ottan most én sem. Kb. nyolcmilliomodikként nekem is tartozik a város egy jelentősebb összeggel, amit vélhetően sosem fogok látni, de ez egy hosszú történet.
    A lakossági szolgáltatásban viszont aprópénz van.
    Esetleg azt kéne megnézned, hátha találsz egy szolgáltatót, aki bevállalja, hogy valami végpontról belövi neked mikrón a cuccot. Nálam így van itthon a 25/5, illetve cégnél is majdnem így lett, aztán csak berángatta az üveget a digi a telephelyre. Csókolomakezüket.
  • TaRka0107
    #128911
    Jahh és 3. rútert hozták mert szar volt és már csak 640-el töltök le max, eddig meg 950-el töltöttem. 2012-ben ennyi a max amivel tudok letölteni... vicc.
  • TaRka0107
    #128910
    Nálunk meg 5mb/s a max mert IPTV-nk van. Azt mondják ebből 10 lesz amit felhúznak 12-re, mert a mostani 5mb/s is 9-re van felhúzva, de attól 5-öt mér a speedtest, mert a többit a két set top box használja,
  • Moby
    #128909
    >Sebesség az jó
    Azt a cellaterheltség dönti el, tehát olyan hogy jó, olyan nincs. Maximum van olyan, amikor jó :)
  • Moby
    #128908
    Szerintem én szolgáltatóm nektek is odalövi a százmegát ha kell. Nemtudom mit bénáztok :)
  • DarkSector
    #128907
    Igen mert meg kell nézni hogy mekkora az elérhető maximum a környékeden, és annak a GARANTÁLT sebességét kell számolnod.
    15 megás nincs.
    Van cserébe:

    10-20-30-50-120 asszem Nekem 20-at jelez, az első 2-őt választhatom itt ahol lakom....most váltom le, mert nekem rgebben 15megás volt, ami megszűnt, és 15 mega helyett 16 megát írt a sebességtesztnél, vagyis inkább több a sávszéélem minsem kevesebb, elégedett vagyok.
  • TDC Geronimo
    #128906
    Ahol én lakok ott is 15 megát ír a honlap. Bementem megkötni a 15 megás netet és első mondatuk az volt, hogy nem érdemes a mostani okádék 4 megásat lecserélni, mert nem lesz gyorsabb. Mindezt havi ~6kért. Tehetnek egy szívességet.
  • grebber
    #128905
    A Béke Téren isten minden ,T-Home ot csak istenítem innen!

    Alapból nem költözök sehova ahol nincs net.Én nem azt nézem majd hogy milyen a környék vagy a ház meg a szomszédok hanem hogy elérhető-e gyors internet!
  • Harlekin
    #128904
    Nyugi ez nem csak nálad van így...Tudom nem vigasztal,de nekünk az új telephelyünk mellet megy el minden net kábel még az optika is,de mivel az az utca ahova a telep tartozik nincs kiépítve ezért nem tudnak netet biztosítani igaz 3 utca foglya közre a telepet de itt pont nincs és nem is lesz.Még akkor se ha saját erőből kiépítjük a szükséges 5 darab oszlopot.Jelenleg 3 különböző mobil net ketyeg a telepen ami szart se ér...ellenben jó drága...
  • Totti5
    #128903
    Ahogy nézem ez a mobilnet is csak a cigánykodásról szól. Sebesség az jó de 15-30 GB után 5 ezer ft / giga... egy nap alatt töltök le ennyit nem pedig 1 hónap alatt.

    Akkor marad az invitel. Érdekes mód itt cím szerint lehet keresni a honlapon és 15Megát írja, persze a garantált az 5 ( amit bent mondtak ), de valszeg több lesz az. Jobb mint a semmi... cssk megint ez a kibaszott hűségszerződés. Azzal 4k/hó, anélkül 13k. Mondjuk addig jó az is amíg a thómot saját kezűleg nem húzom be... mert engem nem érdekel, de nem fogok kőkörszaki módon ADSL nettel, analóg TVvel ( LOOOOOOOOOOOOL ) ) élni a következő min. 10 évben amíg ott leszek. Tavaszig kibírom ( ha a Fifa lagg nélkül megy boxon online :D ), aztán felőlem felbonthatják az egész teret, hogy azt a madzagot elvonszolják a lakásig. Persze a kérdés, hogy hajlandóak e még a héten bekötni, mert nem fogok rá várni heteket az holt biztos.

    szánalomország
  • Seth
    #128902
    Túl nagyok az igényeid
  • Totti5
    #128901
    Eszem faszom megáll ami itt megy...

    Költözök, internetet rendelek a lakásba.

    1, Invitel, bemegyek és közli hogy max 5megabit... anyád, azzal a lendülettel fordultam is meg.

    2, DIGI, nincs kiépítve anyád 2

    4, Thóm! Találat! Megrendelem 2-3 hete. Mára egyeztettem időpontot 2-4 közt a netre és szerdán 3-5 közt a TVre ( IPTV, HD ofkórsz ). Vettem is is szabadságot és várom az embereket. Meg is jöttek. 2 perc alatt megsemmisítettek! Közlik hogy akárhogy is nézik, nincs behúzva a kábel a 6 méterre levő aknából! Nincs internet, nincs TV, nincs semmi.

    Kérdezem, hogy még hogy a büdös picsába lehet az hogy én megrendelem, és nem vágják a fejemez ott helyben, hogy nincs kiépítve... várok és itt állok az ünnepek előtt a nagy semmivel. Hát ez van, ők nem tehetnek róla, meg stb stb... le is léptek. Hívom az ügyfélszolgálatot. Beordibálom hogy mi van, erre azt mondja, hogy ez igazából elsősorban felmérés és ha minden ok akkor állítják be! Basszátok meg 2 hétig abban a hitben éltem, hogy ma lesz netem, ez meg felmérésről beszél???

    Azt mondja, csak területekre van meghatározva, nem pedig címekre és épületekre, ők nem látják hogy van e ott kiépítés, csak annyit látott hogy 80%os valószínüség, ami az én lakásomba a nagy büdös 0%.

    Na most ez a hely Esztergom közepén, a városközpontba van a városháza és az összes hivatallal, postával, 3 bankkal, étteremekkel egy 2 éve atomjaira felújított gyönyörű téren. És 2012ben NINCS INTERNET KIÉPÍTÉS!

    Feltehetőleg a nyugger lakók vagy basztak rá, vagy nem kérték a bevezetést, amikor a teret csinálták. Nem mondom hogy ezekkel a szarrágókkal mit csinálnák egyenként...

    Nos költözök szerdán, nincs internet. Internet nélkül nincs élet. Nincs TV, nincs HD adás. Nincs semmi. Majd gyertya mellett olvasok könyveket!


    A kérdés az hogy mit tehetek... vagy kurva gyorsan odarángatom az Invitelt és az t a szánalmas 5 megabitot fingják oda és leglább SGzni tudjak, vagy van ez a mobil internet...

    Ez mi fán terem? jó valamire? tudok ezzel érdemben netezni, tölteni? PCre rá tudom kötni? menni fog? vagy egyátalán ehhez is valami kiépítés kell?


    Áh nem vagyok ideges...
  • Muttley
    #128900
    Az év játéka - Far Cry 3
    Az év Xbox 360 játéka - Forza Horizon
    Az év shootere - Far Cry 3
    Az év versenyzős játéka - WRC 3
    Az év indie játéka - Mark of the Ninja
    Az év főcím dala - CoD Black Ops 2 - final concert
    A legjobb grafika - Far Cry 3
    A legjobb férfi karakter - Vaas (Far Cry 3)
    A legjobb női karakter - Ada (Resident Evil 6)
    A legjobban várt játék - Far Cry 3
  • szega96
    #128899
  • TaRka0107
    #128898
    OFF
  • heady
    #128897
    Egyreszt slimhez nem kell ilyen, mert abban van beepitett WiFi, masreszt en hasznalok ilyet es tokeletesen mukodik.
  • bluesfool
    #128896
    Sziasztok,
    Szeretném kérdezni , hogy valamelyikőtök használ az xbox 360-hoz ilyen wifit: Wireless-N Network Adapter
    Ez a fajta jól működik a régebbi xbox 360-al pl. arcade tipus, vagy ez csak a slim tipusra tökéletes ?
    Vagy tudtok olyan helyet ahol lehet még kapni xbox-hoz wifit.
    Én csak a platinumshopban találtam ezt a fajtát.
    Előre is köszönöm.
  • Harlekin
    #128895
    THX!Baszott jó game.Nagyon gyanús az ÉV játékának NÁLAM!
  • DarkSector
    #128894
    No Problem.

    Jaja közben megvan....méghozzá ez a film ihlette a játékot Hard Boiled
  • heady
    #128893
    Ehh, elfelejtettem frissiteni...
  • heady
    #128892
    Nagyon nem. A John Woo's Stranglehold egy Chow Yun Fat foszereplesevel (asszem igy kell irni a nevet).
  • DarkSector
    #128891
    Nem értelmeztem félre, pont ellenkezőleg, ha ezt gondolod nem figyeltél teljesen rám, pont ezt mondtam mindigis kellemes 9 óra, és ennyi.
    Nekem egy év játéka nem erőszakolom senkire, de az kapásból arról szól hogy 2 szer neki tudjak állni és minden szegletét titkát kijátszam.
    MP3-nál nem volt meg ez, nem is probláma, csak amiket felvet mindenki hogy régen leírtam azt hogy 2 színű emberkék ezt nagy játéknak tartották, más ettől bonyolultabb játékokat meg kritizáltak az egyszerűség miatt, azoknak írtam, nem maga a MP3 a probléma, vagyis volt a probléma, soha nem arról szolt az irományom hogy nem egy jó játék 1x végigjátszani, meg hogy nem szép, csak voltam olyan bátor és felvetettem konkrétan 1 kollegának hogy vegye a lapot hogy a cod single-t fikázza ezt meg akkor év játékának hirdette, amiben nem az volt a vicc hogy neki ez az év játéka az év közepén, hanem hogy mellette szapul egy másik játékot évről évre amiben több a változatosság.
    És ezt vetik fel mindig amikor szóba hozom a játékot. :D

    És MP3 utáló lettem.
  • markijoe12
    #128890
    Köszönöm! Akkor holnap elnézek egy boltba és veszek egyet!
  • Seth
    #128889
    RCA csatlakozókkal nem is lesz HD. HDMI csatit próbálj, vagy amit gyárilag adtak hozzá
  • Moby
    #128888
    Kösd össze hdmi-n.
  • markijoe12
    #128887
    Igazából nem értek hozzá, a piros, fehér és sárga "zsínórral"csatlakoztatom csak rá a tv-re.
  • Moby
    #128886
    >úgy ebben az esetben kellemes 9 óra ha megvárom az átvezetőket, de nem marad meg emlékeimben. :P

    KB. teljesen félreértelmezed a játékok valódi értékelését.
    Ugyanis az MP3 valójában ennyi. Nem egy korszakalkotó mű, nem egy olyan játék, amit a végletekig érdemes analizálni, pixelenként vizsgálni, részleteikben emlékezni rá. Nem fogsz novellákat olvasgatni a hátteréről. Szimplán egy borzasztó igényesen és böcsülettel elvégzett iparosmunka, ami ad 10 órányi jó szórakozást. Ettől egy centivel sem több.
    Valamit itt hihetetlenül félreértelmeztél szvsz.
  • arty
    #128885
    na ezt most mégegyszer, részletesebben/konkrétabban! :D
  • DarkSector
    #128884
    Milyen HD-s opció?
  • DarkSector
    #128883
    Ja megvan a john woo féle cow yun fat féle akció, megvan már.
    Ja jó lövölde volt, bár nem sokmindenre emlékszem belőle, 1x gyors lenyomtam, azt tudom vagyis emlékszem hogy a csaját kellett megmentni vagy megbosszúlni.
    De sokat nem tudok felidézni csak részletekben emlékszem. De volt kínai piacos rész, egy kikötőben és hajókon játszódó, illetve a végén egy matrix 2 szintű épületharc volt.

    Bírom a filmjeit, de a játék erősen 1x játszós...:D
  • davidka003
    #128882
    Mivel van rákötve a TV-re?
  • markijoe12
    #128881
    Sziasztok, van egy ilyen tv-m Samsung UE40EH5000! Az lenne a kérdésem, hogy Xboxnál nem engedi, displaynél a HD-s opciókat megnyissam. Ez miért van? mit kéne hozzá tennem, hogy működjön?
  • arty
    #128880
    egy erőteljesen max payne játékmenetet másoló, korában szépnek számító lövölde :)

    én nagyon bírtam anno :)
  • kakaoskalacs
    #128879
    Strangehold egy lovolde lassitos tps ha jol emlékszem

    A Stronghold meg egy pc-s RTS : D
  • DarkSector
    #128878
    Ez nem egy RTS játék pc-re?
  • DarkSector
    #128877
    Az mi? :)
  • arty
    #128876
    Strangehold anno tetszett?