176613
banner
  • DarkSector
    #128955
    Mert ott kezddött...1 dolárért kaptál 4 THQ játékot.
    Még megvehető 1 napig.
  • ktomi22
    #128954
    mert?
  • DarkSector
    #128953
    Ezt is a haverod árulja? )
  • DarkSector
    #128952
    ja hála a THQ packnak, ennyit ér.
  • ktomi22
    #128951
    Na ez mi ha nem kihagyhatatlan?

    10 euros game ingyé' :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    bocsi..tudom nem xbox.. de hatha erdekel valakit
  • davidka003
    #128950
    Na ez mi ha nem pofátlanság?

    Képen eredeti játéknak tűnik. Eladó kommentje meg:

    "Másolt játék. "

    Szóval fel sem tüntette sehol, hogy másolt.
  • Waczkor
    #128949
    Nevetséges mennyire akad ez a szar need for speed.Megakad a kép,fél másodpercenként esik verseny közben az fps,irányítás fél másodperc késés és ez nyert díjakat....

    Annyira tolnám,hangok nagyon durvák,autólista fasza,graf szép,előző nfst imádtam,de képtelen vagyok ezt a trágyát élvezni
  • Totti5
    #128948
    Zavviról egyik küldeményem sem jött meg időben. Határidő az egyiknel tegnap, a másiknál ma volt:( nem az én napjaim ezek. Remélem ideér azért, mert most nincs vulkánkitörés hogy 1 hónapot késsen:)

    Invitellel felvettem a kapcsolatot. Telefonon azt mondták, hogy ne is álmodjak róla min. 30 nap, tehát jövőre. ( tegnap neten megrendeltem )

    Bementem személyesen munka után is, ott meg azt mondta hogy megpróbálják ünnepek előtt. Pedig én szívesen lefizetem a szerelőket, azon nem múlik, ha lesz netem azonnal most... ha máskép nem megy.

    Szóval esélytelen a hivatalos úton az a lényeg, így már csak egy megoldás van... protekcióval megindítani a dolgot, ami megtörtént...

    Mindenről ez a tetüláda thóm tehet. Soha az életbe nem akarom őket többet látni. Sajnos a mobilom tmobil, de el fogok onnan menni, vissza a Vodához.

    Poén, hogy ma hívtak... kérdi lelkesen a hölgyike, hogy holnap ugye akkor a megbeszéltek szerint jöhetnek az IPTV és a HD csomag telepítésével.........

    Ez a thóm, egy nagy 0a. Még a cégen belül is 0 az információ áramlás, nem hogy az ügyefelek felé.
  • DarkSector
    #128947
    Én is elvagyok a Sata 2-es vinyóimmal...játszok is, tudom gyorsabb egy ssd de drága egy picit még.
  • DarkSector
    #128946
    Ja ha nem használod ki az más...:D
    Csak úgy fogalmaztál mintha a minimum garantált miatt döntöttél volna a váltáson. :D
  • TaRka0107
    #128945
    Azzigen, akkor már szólok faternak hogy menjen be téhómba. Úgy is nagyon szeretik ott őt, hátha el tud intézni valami olcsóbbat.
    Amit mondtam is, hogy 3 -szor cseréltek rútert, és a telefonba mondta fater a fiatal gyereknek, hogy akkor ugye nem kell kifizetni a havidíjat, és akkor a gyerek elkezdett mekekgni habogni, hogy de ki kell csak majd vonnak le belőle valamennyit, mert ugye kb 2 napig szar volt net, ami végül is jó volt csak újraindult a rúter, meg néha meg fagyott a net.
    Anyum meg apum beszélik hogy miért nem jön már thómtól a számla és akkor jöttünk rá, hogy ezért nem küldték.

    Grebber: Mondjuk ez igaz. Nekünk is volt már ilyen.
  • Moby
    #128944
    Azzal sincs semmi gond, a nagyszerveremen 2x1Gb-t van internetre, és van, hogy ki is van használva, pediglen mögötte a SAN valójában kutyaközönséges 7K rpm-es sata-s cuccok (tudom vicc, de nincs azzal baj, nem iokritikus amit futtat, feleslegesen drágítanám sas-el, ennyisok TB-nál jelentős a megtakarítás), és így is bőven kiszolgálja. Szóval nincs baj a SATA-s hdd-kkel, persze nem árt egy megfelelő tömböt építeni belőlük.
  • Marci0115
    #128943
    digitv+diginet (40/20) 6500ft
  • davidka003
    #128942
    Nővérem:
    Thome IPTV+telefon+10 megás internet 6 ezerért.
  • Harlekin
    #128941
    Ip családi csomag
  • Harlekin
    #128940
    Mitől? én most fizetek 8400at a 20 as netre meg ip tv re.
  • TDC Geronimo
    #128939
    1. All3M (United Kingdom, United States)
    2. Ameba TV (Canada, United States)
    3. ARTE (Germany, France)
    4. Azteca (Mexico)
    5. Canalplay Infinity (France)
    6. CBC’s Hockey Night (Canada)
    7. CrunchyRoll (Majority of LIVE Regions)
    8. Deezer (Majority of LIVE Regions)
    9. Eredivisie Live (Netherlands)
    10. Fightbox (Austria, Germany, Spain, France, Ireland, Italy, Sweden, United Kingdom)
    11. Flixster (United States)
    12. GameTrailers (Australia, Canada, Germany, Spain, France, Italy, Japan, Mexico, United Kingdom, United States)
    13. Globosat Muu (Brazil)
    14. Gulli Replay (France)
    15. HBO Nordics (Denmark, Finland, Norway, Sweden)
    16. IndieFlix (Australia, Canada, Ireland, New Zealand, United Kingdom, United States)
    17. Livesport.tv (Austria, Belgium, Germany, Denmark, Spain, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Norway, New Zealand, Sweden, United Kingdom)
    18. Machinima (Majority of LIVE Regions)
    19. Maxim (United States)
    20. MTV (United States)
    21. MyTF1 (France)
    22. MyTF1VOD (France)
    23. Napster (Germany, United Kingdom)
    24. Pathe Thuis (Netherlands)
    25. PBS (United States)
    26. PopcornFlix (United States)
    27. Rai TV (Italy)
    28. Sainsbury (United Kingdom)
    29. Saraiva (Brazil)
    30. SBS (Netherlands)
    31. SF Anytime (Denmark, Finland, Norway, Sweden)
    32. Slacker Radio (Canada, United States)
    33. SPORT1 (Austria, Germany)
    34. The CW Network (United States)
    35. Televisa (Mexico)
    36. TV3 (Spain)
    37. Viaplay (Denmark, Finland, Norway, Sweden)
    38. Vidéo à la Demande d’Orange (France)
    39. Vimeo (United States)
    40. VIVO Play (Brazil)
    41. Watchever (Austria, Germany)
    42. Zattoo (Germany)
    43. Ziggo (Netherlands)

    magyar liveon persze ebből semmit se látunk, ennek ellenére mi fizetjük goldért még mindig a legtöbbet. Csak így tovább Magyar MS
  • Totti5
    #128938
    Az invitel meg azt mondta hogy a Thóm miatt nem tudnak terjeszkedni... hazug mindegyik!!!
  • TDC Geronimo
    #128937
    1 óra Tomb Raider gameplay 34:14-től
  • grebber
    #128936
    A netes árak szerint nem igazán!

    Jó 2 éve is volt ilyen akkor felhivtam őket hogy kicsit modosítani kéne az árakat,mert nem ok a dolog.Szóltam olcsóbb lett. (De nagy szemétség hogy csökkentik az árakat de a számlákon nem)
    Havernak is T-homeja volt és kérdezi mennyi fizetek a netért! Mondom neki 8990-et (akkor még ennyi volt kb) ő meg még mindi a 11500-as árat nyögte! Ő is odaszólt neki is 8990 lett!

    Úgy néz ki most is ár aktualizálást kell kérni!
  • TaRka0107
    #128935
    Mi 12k-t fizetünk és 5mb/s netünk van, kettő IPTV-s set top boxal. Szerintem te még jól is jártál 14k-val.
  • grebber
    #128934
    Mondjuk az érdekes ,hogy most nézem a neten 50mbit + iptv 6+4=10 ezer akkor én vajon mire fizetek 14k-t?
  • grebber
    #128933
    Ez kb olyan mint amikor kérdeztem a T-Home-os csokát,hogy a bivaj optikai kábelt mikor húzzák be Esztergomba!

    Hát hogy soha mert invitel terület
  • Totti5
    #128932
    Thómtól a szüleim most menekültek... hulladék volt a szolgáltatás amit adtak. Invitellel viszont nincs gond, sosem volt és most is megy minden vele, olcsóbb.

    Bennem fel sem merült, hogy nincs internet kiépítve a Széchenyi téren ( Invitel, Thóm vagy Digi ), amikor jobbra 50 méterre van a Városháza, szembe a posta, 2 házzal mellettem a CIB bank meg a másik, meg vendéglátó helységek, irodák stb...
  • grebber
    #128931
    Esztergom Béke Tér 50/5-ös net:



    A letöltés az jó mert 6Mbájt/sec de a feltöltés lehetne igazán 1mbájt/sec de a 650k se olyan rossz.
    Csak sokallom az árát mert iptv-vel havi 14500ft :(
  • Harlekin
    #128930
    A lényegen nem változtat,hogy totál szükségtelen számomra az 50-es net.
    Nem használom ki... most meg már főleg nem,mert eddig másik 2 lakásra is osztottam a netet plusz a sajátunkra + töltöttem le nem kevéssel.
    Most maradt a saját lakás azt ennyi itt meg bőségesen elég netezni letölteni a 20(xboxgame így is lejön 1 óra alatt).A megmaradt plusz pénzt meg elkölthetem verbára.
  • Harlekin
    #128929
    A szolgáltatással nekem se volt gondom.A hozzáállásuk volt a probléma.
  • ktomi22
    #128928
    nemtom.. nekem 100/8 as van megvagyok elegedve vele.. (wifim ugyis csak 80 korul bír :D )
  • DarkSector
    #128927
    Amire én gondoltam az a 720mbit/sec-es net lenne. :D
  • DarkSector
    #128926
    De a garantált csak egy biztosíték, ha nem volt gond és átment az 50 megás neked akkor kár volt visszábbmenned. :D

    Nekem pl nem a letöltéssel van bajom hanem a feltöltéssel.
    15/1 meg 20/1, uramisten hol élünk, egy szaros 5 megát nem tudnának benyomni?
  • DarkSector
    #128925
    Ja bocs akkor nem szóltam. :D
  • Moby
    #128924
    Édesapám itt megaBITpersecundumrólvanszó...
    Nemártana legalább az alapfogalmakat tisztábatenni :-)
  • DarkSector
    #128923
    Igen, akkor részletezd, nekem 1 darab sata 2 HDD-m volt ami képes volt 90mega felett írni.

    Ne rapptorokra gondolj, meg SSD-re, meg Sata 3-ra, hanem még a sata 2-es alap vinyóra. :)
  • Moby
    #128922
    Téged valahol nagyon átbaszhattak egy hdd-vel :-D
  • DarkSector
    #128921
    Jah ez nálam is így megy, akkor jeleznek, a kőhalom alól is előkotornak ha kötni kéne szerződést, de ilyenkor hogy megszűnik a 15 megás net és 20 megás lép a helyébe, ugyanezért a dijszabásért, engem leszarnak, mindig nekem kell figyelnem és utánamenni hogy ugyanmár itt vagyok vagy 10 éve bazdmeg azért a pénzért add már nekem is azt mint amit egy ma betéved csöves ujreg kapna.
  • Harlekin
    #128920
    Ja az 1 vicces szar.Most már nagyon nem izgat mióta ez a rendszer van Ncoron,de előtte szar volt ez miatt seedelni...
  • Harlekin
    #128919
    Kérlek szépen azon hogy lejárt a hűség időm.De erről nem értesítenek,azt viszont szeretnék,hogy ott maradjak.De mivel lejár a hűség idő így automatikusan megemelkedik a havidíj.És csak ebből veszed észre,hogy lejárt amikor megkapod a számlát azaz beszopsz 1 hónapot kapásból plusz azt a fél hónapot ha az első számlánál észreveszed mire reagálni tudsz.Na ennyi tömören és Én meg a magam módján intézem a hasonló dolgokat és sűrű elnézések közepette ezt kaptam kárpótlásul plusz azóta,ha bár mi hűség időm lejár T nél jön sms+email,hogy mit szeretnék.
    Amúgy nem tavaly hanem 2010 be volt az összeveszésem.
  • DarkSector
    #128918
    Én is ezt kérdeztem nemrég, mert régebben a netsebességből vettek le 2MB-ot kb de most már külön megy...legalábbis nekem is ezt mondták.
  • Harlekin
    #128917
    Nálam is T-home iptv van semmit nem befolyásol a netre az ip tv mivel külön csatornán jön.Most mentem vissza 50-ről 20 asra,mert totál feleslegesen fizettem többet,mivel a garantált letöltés pont ugyan annyi mint a 20 asnál.
    Jelenleg 2 tv megy és ezt mértem.(20as netnél)
  • arty
    #128916
    1m fel??? nagyon kevés :) de a down brutál!!