176613
banner
  • Macccy
    #128995
    Egy kis HALO 4, bocsi ... elképesztősirályjó ez a fizika, durva mi mindent számoltatnak vele, mennyi minden képes kölcsönhatásra!




  • arty
    #128994
    kameo?
  • Tinman #128993
    Utolsó megvan, de párom csak legyintett rá mikor mutattam neki... azt mondta túl kiddie.
  • Totti5
    #128992
    Epic Mickey 2
    Viva Pinata
    Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts
  • arty
    #128991
    és a hitman1 ?!?!?!

    ez megint egy értelmetlen, csonka csomag, elmehet square a francba :(
  • grebber
    #128990
    A lószart, pc-re kéne unreal engine 4-el!
  • Muttley
    #128989
    inkább a splinter cell-t kéne kihozni X360-ra
    egészen a Chaos Theory -ig
  • grebber
    #128988
    Hitman HD trilógia bejelentve
  • Tinman #128987
    Asszonynak ezek jöttek be:

    - Interpol XBLA - hidden object game
    - The Adventures of Tintin - platformer, 3D tv-n frankó, coop is van
    - Zuma XBLA
    - Kinectes táncimánci, Zumba, meg fitness baromságok
  • Morphin
    #128986
    Köszönöm szépen! A nagyját nem is ismerem...szval van mit megnézni, hogy mi is pontosan.
    Ha már kérdeztem...párom eléggé ódzkodik a boxtól, de már sikerült rávennem egy kis Angry Birds-re.(én el se indítottam annyira idő pazarlásnak tartom)
    Szval egyelőre barátkozik vele...vannak tipikus lányos könnyű játékok? Amikben láthat fantáziát és el is van vele egy ideig.
  • Tatyla
    #128985
    ma vegjött az xbox+kinect szett amit rendeltem a lányaimnak karácsonyra,mondjuk egy-két játék miatt majd én is odafigyelek :)
  • Totti5
    #128984
    Condemned 2
    The Darkness
    Halo összes
    Gears of War 1-2-3
    Army of Two 1-2
    Enslaved
    Castlevania
    Vanquish
    Silent Hill Downpour
    Bayonetta
    Dante's Inferno
    Dead Rising
    Ninja Gaiden 2
    Fight Night Champions
    Project Gotham Racing 4
    Fable 2
    Kameo
    Red Dead Redemption
  • Morphin
    #128983
    Mondjuk kérdeztem már régebben is ugyanezt akkor nem kaptam választ.
    Stílus mindegy szinte...eljátszogatok XBLA 2D játékokkal is simán.Utóbbi időben volt pár ami szinte kötelező volt.
    Witcher-t nézegettem még, azt hiszem magyar feliratos is.LA Noire?
    Autó témában ott a Forza meg F1 2012 szval amikre gondolok az ilyen "AC-szerű" mászkálós esetleg "FC3-szerű" FPS...olyanok amiket eddigi pc-s életemben nem próbálhattam ki és fingom nincs egyáltalán a létezéséről se, de ha már van az embernek egy xbox szerkentyűje akkor érdemes kipróbálni.
    Köszönöm!
  • Totti5
    #128982
    Én mondjuk nem értem hogy felsoroltál csomó 0day játékot és még amellé kell valami? micsoda? mikoriak? milyen stílusban? adj támponokat, mert játékban 3 tonna van amit fel lehet sorolni, de nyilván nem az a cél... mert azt meg tudod nézni metacriticen pl.
  • Morphin
    #128981
    Horizon is megvan...amúgy csak pár címet kértem volna amit érdemes lenne kipróbálni, nem pedig fejtágítást.Azért köszönöm!
    Minek veszem meg? Hogy használjam.
    Magyar virtus...
  • DarkSector
    #128980
    egyetértek.
    szar úgy megvenni egy pc-t vagy konzolt, hogy nem tudom minek veszem meg....-.-
  • arty
    #128979
    forza horizon

    (ez a "mit érdemes" játszani, kb úgy szól: "találjátok már ki helyettem, hogy mivel szeretek játszani" :D )
  • Morphin
    #128978
    LA Noire-ról mi a vélemény? 1 hónapja van boxom...van kb 8-10 értelmes játékom, de leragadtam a FC3-nál meg Forza 4-nél.(AC3 folyamatban, HALO4,Hitman még porosodik illetve Batman AC GOTY is megvan bár azt PC-n már megcsináltam)
    Nem sok időm van játszani,de tegnap pl elkezdtem játszani a Walking Dead-del és rájöttem, hogy a sok video meg animáció nem érdekel idő hiányában...úgyhogy amíg nincs időm addig hanyagolnám az ilyesmit.
    Szval kaphatnék pár nagyobb címet amit érdemes játszani?
    Köszi
  • arty
    #128977
    én slimemben akkor hallani, ha már leállt a gép és ő még megy egy ideig... nem teljesen néma, de így nem zavar

    a fatem tápjában levő anno elkezdett zúgni, az akkor túlharsogta a falcon lapos gépet is :(( amíg jó volt, addig némán dolgozott, ahogyan előtte a 203w-os is az első boxomban.
  • atka8918
    #128976
    Köszönöm a válaszotokat.Olyan hangja van, mint mikor a venti összevissza kapná a tápfeszt. Mikor elkezd tölteni a gép akkor van mikor folyamatosan megy, majd megint darabosan megy a ventilátor.
  • Totti5
    #128975
    With over 7 million copies sold, Assassin's Creed 3 is officially our fastest selling game of all-time!
  • DarkSector
    #128974
    ja ez így is van.
  • Zozo76
    #128973
    Nalam is hangos. Egy polcon van (a TV alatt) a gep es a tap is, es kizarolag a tapot hallom csak, de azt nagyon. Elotte a regi XBOX360-nak nem is tudtam hogy van venti a tapjaban mert nem hallottam hangot belole. De ennek van rendesen. Igaz mikor jatszom ugyis csak a loveseket lehet hallani (BF3/BO2zombie)... :)
  • Moby
    #128972
    Mint mondottam nálam is hangtalan.
    A harmadiké...
    Vagy gondolod, mulatozásból cseréltem ki 203w-os fattápra az elsőét? Unatkoztam, vagy mi a pék? :)
  • Moby
    #128971
    MINDEN 360 tápban van venti. Normál esetben nem kéne hallanod, kicsit talán érzed, de van. Fatekben én még picinyt hangosat sem hallottam soha, Ez a visítás slimekkel jött be, pedig elrendezésileg ugyanaz notebooklike malomkerekes keci van mindben, bár nem ugyanaz a faté meg a slimé.
  • Tinman #128970
    Arra, hogy szerinted az enyémben is van?

    Jasper lapos, kövérke és a tápnak még soha semmilyen picike hangját sem hallottam, de ha minden igaz napokban jár le a gar, most már tényleg szétkapom az egészet... gépet, tápot.
  • davidka003
    #128969
    Nálam full hangtalan a táp. Fél méterről csendes szobában nincs hangja.
    2010-es SLIM.
  • Moby
    #128968
    2:53-tó
  • Moby
    #128967
    Nem értem hova akarsz kilukadni. Pont a teteje van leszedve, AMIBEN a venti van
  • Tinman #128966
    Az alábbi képen látható, ahogy ventilátor a háttérben hágja a PS3 tápegység ventijét. Ha mégsem akkor én tévedtem.

  • Moby
    #128965
    Minden xbox360 tápban van venti (fat és slim is), és némelyik slimnél sajnos normális :(
    Nekem a mostani a 3. slimem, az elsőnek ordenáré hangja volt (oda vettem egy jó öreg , 203w-os elsőszériás fat tápját, ahhoz átalakítót - 1 ilyen átalakítóm még mindig megvan, namerhogy az ilyen 100w környékén, amit a slim kér, hangtalan). A másodiknak már egy fokkal jobb, a mostaninak meg semmi.
    De több ilyen visító slim tápot láttam/hallottam már, nem csak a sajátjaimat,
  • orichalcos
    #128964
    Bazzeg...Szegény nő meg egy órát eltökölt vele...
  • davidka003
    #128963
    Nem értem minek kellett kiírni mikor elérhető neten is:
    LINK
  • orichalcos
    #128962
    Egy nagyon kedves barátom hallás alapján kiírta nekem a Halo 4 terminalok szövegeit a videókból. Esetleg nincs kedve valakinek lefordítani őket azoknak, akik nem annyira beszélnek angolul?

    Terminal videók, és szövegeik.(SPOILERES)
  • atka8918
    #128961
    Sziasztok. Tegnap vásároltam egy xbox360 slim-et és az lenne a kérdésem, hogy a tápban van-e valamiféle ventilátor, mert eléggé hangos. Nem tudom, hogy ez normális-e?
    Válaszotokat előre is köszönöm.
    Üdv Attila
  • ktomi22
    #128960
    duplaantennas fekete az jo .. minosegi.. olyat keress akar hasznaltan.. ha nem akasz kabelozni..
  • arty
    #128959
    mert kevesen értenek hozzá annyira, hogy utána azt jól be is konfigolják :)
  • Harlekin
    #128958
    Sose értettem meg hogy miért ragaszkodik mindenki az MS féle JÓ drága wifihez?Sokkal olcsóbban lényegesen jobb wifi routert lehet kapni amit a box közelébe elhelyeznek és 15 centi utp kábellel összekötnek a boxal...Ugyan azt teszi vagy is nem,mert ahoz még plusz eszköz köthető akár másik 3 box is 1 jó.
  • Harlekin
    #128957
    Azt csak azért írtam,hogy ha itt is történne valami gáz akkor így is úgy is annyit biztosítanának.Fizetni meg fizethetnél többet,mert ugye ez szerződésbe van foglalva.
  • bluesfool
    #128956
    Sziasztok,
    Tud valaki olyan boltot ahol lehet még kapni xbox 360-hoz wifit?
    Végig jártam egy csomóboltot és egyikben sincs. Amivel találkoztam az egy Datel x360 wifi, de azt mondják nem egy jó dolog.
    Amit meg a Microsoft olyan meg már nincs.
    Előre is köszönöm a segitséget.