176613
banner
  • Mr Manson
    #129035
    igen
  • Tatyla
    #129034
    a marketplace kezelhető a boxon keresztül?
  • orichalcos
    #129033
    Meg a Metro2033 is. Meg is vettem, nem olyan rossz játék. Meg bezsákoltam egy Metal Gear Solid HD pakkot is. (illetve mindegyiket ms pontért vettem, Metro az 320ms pont volt)

    TÖk király, április óta van boxom, de kb egy hete tudom csak hogy át lehet váltani a ft árat ms pontra is, és még olcsóbban is jövök ki ha ms pontért vásárolok valamit. Fuck yeah.
  • Macccy
    #129032
    Approved.
    Nagyon "mai" volt az a film számomra is. És a mai alatt azt értem, hogy jelen korunk tömegterméke, egy buta popcorn belemagyarázott jelentésekkel és egy beígért Director's Cut korrekcióval, ami utólag körülbelül annyit ér mint Dácsia mellé az assistance.

    DE ez nem az a topic, na meg Totti-t sem szeretném felgyújtani, mert a drága flip-flop gyűjtői dobozt elnézve neki tetszett, embere válogatja!
  • Moby
    #129031
    Erre szívesen írék valami szkriptet, ami végtelenciklusban tölti le a trackerekről, és törli le ezt a mocskot újra-és-újra, maximalizálva a "veszteséget" a "késztőknek", és a nyereséget a társadalomnak (a delete-el).
    Mármint a primkóteusz részére.
  • vg
    #129030
    1000 forint Live-on a Darksiders első része.
  • Landor
    #129029
    lehet
  • arty
    #129028
    army of two 1-2 - direkt coopra van kitalálva! (egyedül emiatt nem is olyan jók)
  • Macccy
    #129027
    Oooops :) valóban! Bocsi ...
  • Harlekin
    #129026
    Nem a rosszat kerestem és ezt írtam is,de a hszedből ez jött le...Mivel az első mondatodba JÓ gamát keresel így következik a másodikból ami miat írtam.
    Ha így írtad volna,hogy A HALO-n, és a LEGO-n már túl vagyok... Eszem ágába nem jut rákérdezni.
  • Renátó1985
    #129025
    Ha live- on nyomnad akkor a borderlands 2-be beszallnek en is.
  • Totti5
    #129024
    Nagyon nincs lehetőség a válogatásra... ez eddig látottak alapján eléggé rendben van, azt hogy szarozzák teljesen szokványos dolog, minden játéknál ez van.

    Minden esetre a ráhangolódással nem lesz gond :)

  • orichalcos
    #129023
    MIntha 6hsz-el korábban ugyanezt linkeltem volna. :D XD
  • Macccy
    #129022
    Nézd csak ...
    Próbálj inkább keresni ...!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://www.co-optimus.com/system/1/xbox-360.html
  • orichalcos
    #129021
    Lehet.


    Totti:

    Képeken jól néz ki, én egy demo-ra kíváncsi lennék, jópáran a gameplay alapján már húzzák le, hogy mennyire kacat játék lesz. :S (Napersze)
  • Totti5
    #129020

  • Macccy
    #129019
    Khm ... Gears of War 1-2-3 ? ... hogy egy "ismeretlent" is említsek ...

    játszik még:
    Splinter Cell Conviction
    Army of Two
    Portal 2
    Left 4 Dead 1-2

    vagy a legjobb széria ... a HALO !
  • xscorp
    #129018
    Egyébként a Borderlands 2-t osztott képernyőn is lehet vinni CO-OP-ban? Mert engem csak ilyen játék érdekelne.
  • xscorp
    #129017
    Hello! Azért, mert annak a valakinek megvan már az említett 2 játék. Nem kell mindig mindenben csak a rosszat keresni. :)

    A Borderlands 1-2-t lehet CO-OP-ban vinni? Az jó hír, tetszik az a játék! Kösz a tippet.
  • orichalcos
    #129016
    Tessék van egy pár co-op játék boxon
  • Harlekin
    #129015
    Csak kíváncsiságból kérdezem,tényleg semmi hátsó szándék.Hogy van az,hogy valaki ennyire határozottan tud 2 címet amit biztosan nem akar játszani,de nem tud 1 et se amivel igen
    Borderlands 1-2
    Family Guy: Back to the Multiverse coop!
  • xscorp
    #129014
    Sziasztok! Valakinek van ötlete valami jó X360-os CO-OP játékra? A lényeg, hogy ketten lehessen egyszerre vinni és kaland, akció, vagy rpg stílusú legyen. És ne a HALO, vagy LEGO legyen...

    Várom az ötleteket, előre is kösz!
  • The Protector
    #129013
    Az a baj h az ilyen gyöngyszemekre szűk réteg kíváncsi csak.Sajnos.Ha lenne 2. része(sztem nem lesz) akkor legyen egy picit több élet a városban és mondjuk a random bűnügyekből legyen több DE NE AVANZSÁLÓDJON GTA-VÁ.
  • Waczkor
    #129012
    Iszonyat hangulatos a cucc,szépen folyamatosan lépkedsz előre a ranglétrán,átkerülsz másfajta bűnügyekre,először csak kisebb kihágások,aztán lesz gyilkosság,gyújtogatás,isten tudja még mi.A helyszíneken mindent szépen át kell fésülni,nyomokat összeszedni,aztán a megtalált nyomokkal lehet kihallgatni a tanúkat,gyanúsítottakat,akiknek az arcáról le tudod olvasni,hogy hazudnak e vagy csak részben ferdítenek.Ha rosszkor rosszat mondasz,akkor máshogy zárul le az ügy.

    Egyik leghangulatosabb játék amivel valaha játszottam,remélem kap majd folytatást.Igazi mestermű

  • Morphin
    #129011
    Tudok persze...akkor megnézem, mert videok alapján bejön nekem.
    Ez a Witcher 2 viszont nagyon nem tetszik. Magyar meg minden, de nekem! a kezelhetősége elég fura meg a játékmenet sem az igazi.Ezt mondjuk az első 1-2 óra alatt szűrtem le az ostromnál...lehet kap egy második esélyt még valamikor.
  • orichalcos
    #129010
    Epic Mickey 2. Hát ez nem annyira jó játék... :(
  • Seth
    #129009
    nálam totál szimmetrikus a két oldal. Szerezz egy T08-H csavarhúzót és szerintem könnyedén meg tudod csinálni. Vagy lehet az sem kell, csak bedugsz a résbe valamit aztán benyomod és hátha a helyére pattan
  • CarajoEsp
    #129008
    Sziasztok!

    Tegnap vettem egy Xbox controllert, amit az asszony elso kezbevetelkor sikeresen leejtett. Semmi baja nem lett viszont szembol nezve a bal oldalan joval nagyobb illesztesi hezag van az also es felso resz kozott, mint a jobb oldalon. Megnezne nekem esetleg valaki, hogy ez nala is igy van-e(tehat normalis , hogy van valamennyi illesztesi elteres), vagy sikeresen elrontota?
  • kem001
    #129007
    Sziasztok. Karácsonyra szeretnék játékot vásárolni, ki mit ajánl? Kategóriánként persze.. Akció, kaland, verseny, bármi jöhet.
  • davidka003
    #129006
    Az arcok kidolgozása bámulatos. Élő az egész világ.
    Meg a nyomozás is nagyon jó.
  • Waczkor
    #129005
    La Noire egy kurva jó gém,ha tudsz angolul mindenképp érdemes,pláne hogy nincs más ilyen jellegű gém.Ha láttad a Szigorúan Bizalmas című filmet és tetszett,akkor a játék is fog.
  • Tatyla
    #129004
    értem,mondjuk még a végleges helye majd eztán lesz kialakítva :)
  • Harlekin
    #129003
    Nagyon érzékeny a mic a kinecten,lehet csak túl közel volt a box és a venti hang volt neki hangos.
  • Harlekin
    #129002
    Van ahol azért jól jön a hangfelismerés,hangvezérlés!
  • Tatyla
    #129001
    akkor így jártunk,ez a meglepetés a lányoknak :)
  • Macccy
    #129000
    Dec 21.-én azért legkésőbb bontsátok ki és *asszatok a bitek közé, hátha bejön ez a világvége binznisz! Nehogy má szűz boxot csapjon szét a meteor!
  • Tatyla
    #128999
    na mindegy gondolom annyira nem szükséges a hangfelismerés a kinect játékoknál,wifit felismerte egyből be is tudtam loggolni a live profilomra,de majd karácsonykor próbálgatjuk a lányokkal egyenlőre visszacsomagoltam :D
  • Macccy
    #128998
    Csukd be az ablakot!

    Oké oké, na nem komolytalankodom el, nem tudom igazából ám ... Én most házimozi miatt használtam dB mérőt (iPhone-ról, szoftveres) na azon meglepődtem, hogy a nappaliban nyugodtság és kussolás mellett alapból 35 dB zajszint volt!! Ha ment az előszobában a nagy hűtőszekrény kompresszora, akkor már felment 45 dB -re is! ... ÉÉéés erre még azt írta, hogy Avg. Silent Home ill Avg. Silent Whisper! Beszarás mennyire süket a civilizált ember füle, na!
    A Kinect jobban "hall" biztos!
  • Tatyla
    #128997
    mondom kipróbálom a boxot nehogy szenteste derüljön ki hogy nem jó , működik minden csak a kinect hang kalibrálásnál azt mondja hogy túl hangos a szoba,ötlet?
  • Tinman #128996
    Nem jött be neki... nekem nagyon is.