176613
banner
  • Renátó1985
    #129155
    Okes egyeztetek a tobbiekkel es osszehozzuk, veled mar meg is vagyunk 4-en
  • Renátó1985
    #129154
    Nem tudok rola, nekem mar rwgota megvan.
  • MikeRenton
    #129153
    Üdv mindenkinek!

    Ma léptem fel először xbox live-ra (Microsoft fiókkal), USAt jelöltem meg mint régió a regisztrálásnál (arcade és indie játékok valamint a youtube miatt sem akarom honosítani a profilom). Holnap vennék gold előfizetést, az lenne a kérdésem, hogy ez jó lesz hozzá?: http://www.konzolvilag.hu/xbox360/-xbox-live-gold-3-honapos-elofizetes/417

    Vagy van külön EU előfizus cucc? Hogy van ez? Holnap délutánig segítene valaki? :D Előre is köszönöm a válaszokat.
  • DarkSector
    #129152
    Most csináltam csak most csak nektek! Happy Armageddon! :D

  • DarkSector
    #129151
    nekem holnap lesz
    ne menj még nemsokára mutatok egy képet, ha tudsz maradj pár percet. :) ha nem akkor jó8, vagyis a sohaviszontlátásra, mert nincs holnap, már nem fogsz felébredni. :D
  • Harlekin
    #129150
    Nem is akarok róla beszélni... csak az ügyvédem jelenlétébe.Ma volt az utolsó munkanap,-remélhetőleg csak idén.Kicsit alapoztunk a holnapi céges bulira...Megyek is aludni.
  • DarkSector
    #129149
    Mennyit ittál? :)
  • orichalcos
    #129148
    szombaton tudnék jönni segíteni, nekem sincs még kitolva.
  • Harlekin
    #129147
    Mikor kezditek?
    Már csak pár órátok van kezdeni és befejezni!!!
    A Maják szerint Japán,Ausztrália,Kína... már nem is létezik.
  • Harlekin
    #129146
    ÉNNNN?
    Te saját magad!!
  • DarkSector
    #129145
    Teljesen felizgatol. :D
  • Harlekin
    #129144
  • arty
    #129143
    van valahol most akcióban?
  • Renátó1985
    #129142
    Ghost recon future soldier online pass-t adunk egy baratommal ajandekba egyetlen feltetl, hogy az illeto jon velunk a co-op kampanyt vegig jatszani :)

    Udv
  • DarkSector
    #129141
    TUDOM.

    Megint nem ezt mondtam, pont azt mondtam hogy ezt senki nem mondta ez ellen tettél egy kijelemntést, de nem azért mert én mondtam ezt....érted? :D
  • Harlekin
    #129140
    Én nem jegyeztem meg,hogy a kontroller jobb!
  • DarkSector
    #129139
    Vagyis hogy MINDENKI tudja, nem én írtam olyat hogy a kontroller jobb, hanem csak te megjegyezted! Nehogy később én szívjak ezért, hogy milyen hülyeségeket mondok. :D
  • Harlekin
    #129138
  • DarkSector
    #129137
    Te nem választ írtál, hanem egy kijelentést tettél, ezzel azt sugallod másnak hogy én az ellenkezőjét vallom ez pedig nem igaz...mással nincsen bajom. :P
  • Ricsi234
    #129136
    Sziasztok!Haveromnak megvan a 2 cd-s forza..nekem az essentials van meg,és ha ide adná azt a cdt amiben az autó dlc vagy mik vannak akkor megy az essentialon?ehát látni foglya az essentials a dlcket?
  • Harlekin
    #129135
    Azért,mert a válsz gombra nyomtam és A TE :P hozzászólásodra "válaszoltam" akkor az már válasz!?
    Erre Te mit válaszolnál :) ?
    A vitás megjegyzés meg csak 1 szimpla megjegyzés volt semmi több...
    De nem is értem ezeket miért kell magyaráznom???
  • DarkSector
    #129134
    De nem értettem mire válaszoltál, hiszen rám válaszoltál, akkor ezekszerint olyan szimpla a témához nem kötődő sima megjegyzés volt?
    Mert azt írtad nem vita kérdése, szerintem senki nem gondolta soha hogy a kontrollerrel jobb irányítani egy fps-t. :)
    Én ilyet még nem olvastam eddig. :)
  • TaRka0107
    #129133
    Üdv!

    OFF!
    Van egy Metro 2033 keyem, amit nem használtam fel. Aki lemaradt volna az ingyenesről írjon. Annak adom aki először ír privátban.
  • Harlekin
    #129132
    nem vitázom csak leírtam amit gondolok a 2 irányítási formáról.Ennyi...
    Idéztem valakinek a megjegyzését amit cáfolással alátámasztottam?Nem
    szimplán a témához írtam...
  • Totti5
    #129131
    Nem szokásom, és mivel gondoltam hogy ha már megvettem a 100 ezres kormányt és mellé 30 ezrért összevásároltam minden létező szimet, akkor leglább annyi létjogosultságom van hogy kifejthetem a véleményemet. Persze saját szórakoztatásomért csináltam az egészet amiben hiba nincs, de attól még tény ami tény... PCs szimek jobbak fizikában, mint a FOrza GT, de minden másban kritikán aluliak. És ez a szemléletem egyenlő azzal hogy a Forza az isten. Végülis az, csak fizikában nyilván az rfactor 2 sokkal jobb mert ott 5 autót csináltak 4 évig, a FOrzában meg 500at 2 évig. Nem tudom melyik a jobb... szerintem az ISI tempója és hozzáállása szánalmas, de ez mindegyik PCs szimre igaz. A CARS meg szar úgy ahogy van, hiába csilli villi.
  • DarkSector
    #129130
    Nem értem kivel vitázol egyikünk sem írta hogy kontrollerrel jobb. :D
  • Harlekin
    #129129
    fpsbe üti vágja a bill.+egér kombó a kontrollert.Vitázhatunk rajta,de ez így van...Annyira szeretnék egyszer 1 totális cross platformos gamát. Kíváncsi lennék,hogy menne a rinya a kontrolleres platformosoktól."esély nincs kontrollerrel úgy játszani mit bill.+egérrel"100x gyorsabb,finomabb,pontosabb a kombó. Főle ugye,ha ki kerül a rásegítés ami most megtalálható szinte minden kontrolleres fps multyba...
  • DarkSector
    #129128
    :P
  • TDC Geronimo
    #129127
    kontrollerrel lehet "mozisan" körülnézni :D Egérrel max rángatni lehetne a kamerát.
  • DarkSector
    #129126
    Hát én is tudom szoktak, de nem értem miért, miért nem bill+egérrel?
  • matuja
    #129125
    Üdv ! Valaki tudna mondani egy konzolboltot Baja és környékén esetleg Szekszárdon ahol szervizelnek és okosítást is vállalnak ?
    Neten eddig nem találtam semmit ..:S
    Köszi
  • vg
    #129124
    No
  • TDC Geronimo
    #129123
    PCn mindig box kontrollerrel játszanak nem tűnt még fel? :p
  • vg
    #129122
    Kötve hiszem, hiszen xbox kontroller (3:55) irányítása van.
  • TDC Geronimo
    #129121
    PCs.
  • arty
    #129120
    én inkább azt kívánom nekik, hogy legyen egyszer módjuk egy jót forzázni, méltó hardverrel ... hátha leesik :)
  • Muttley
    #129119
    és miért nem röhögöd ki őket harsányan? :)
    így:

  • DarkSector
    #129118
    Izgulok hogy ez Xboxos gameplay legyen! :D

    SPOILER veszély!
    Bioshock Infinite (első 5 perc!!!!)


  • Waczkor
    #129117
    Nekem 2450,illetve 2000 mAh Energizerek vannak,töltővel vettem őket.Jó sokáig bírják,mondjuk attól függ milyen milyen játékokat tolsz.

    Van 2 play and charge kitem is,azok pár hónap után meghaltak,hiába töltöm,szinte azonnal lemerülnek.Nem ajánlom,vegyél inkább duracel,energizer akksikat.

    Min 4-et érdemes venni,mert általában a legnagyobb harcban merülnek le és olyankor kell az utánpótlás:)

    Nekem megvannak a régebbi kontrollerek elemtartói,így pikkpakk lepattintom a hátulját és megy rá egy másik feltöltött akkukkal.
  • arty
    #129116
    Egybitesek.