176613
banner
  • DarkSector
    #129196
    Lejjebb írtam.
  • Waczkor
    #129195
    Ráadásul ehhez a sharkoonhoz jár olyan adapter is,hogy chathez is lehet használni,mert rá lehet dugni a kontrollerre.Ilyenkor hallod a játékot is és a beszédet is.Beszédkor halkít a játék háttérzaján.
  • Schakal79
    #129194
    Minden 5.1-es fejhallgató jó xbox360-hoz, vagy van valami speciális csatlakozóra szükség?
  • Waczkor
    #129193
    Nekem is Sharkoon X-tatic 5.1 van.Igaz én csak pécén használom már,de mikor vettem boxhoz vettem és azon használtam.Egyedüli bajom,hogy a hangerőszabályzó vezetéke nálam iszonyatosan gabalyodik,illetve hogy nincs kikapcsoló gomb a fülesre,ha nem akarom hogy folyamatosan világítson,akkor minden alkalommal ki kell húznom a dugót.

    De amúgy abszolút meg vagyok elégedve vele
  • heady
    #129192
    Nekem Sharkoon X-tatic v3 van. Teljesen meg vagyok vele elegedve, remekul szol (5.1-es)
  • DarkSector
    #129191
    7.1 is van.Razor pl.
    De boxhoz hiába veszed meg.
  • Schakal79
    #129190
    valaki
  • Schakal79
    #129189
    Vali 5.1 fejhallgató? Kis segítség kellene
  • Harlekin
    #129188
    lehetséges ha azt láttad akkor igen
    :-D
  • orichalcos
    #129187
    Az lehetséges hogy egy két hete mi együtt játszottunk Black Ops2-vel? Mintha a te nevedet láttam volna a listán.
  • tréj
    #129186
    Sziasztok tudnátok ajánlani egy pár jó party játékot kinectre?
  • Harlekin
    #129185
    régió akart lenni a régi
  • Harlekin
    #129184
    BF 3-nál régi záras még mindig a multy pass?????
  • arty
    #129183


    nálad talán nem látszik?
  • Schakal79
    #129182


    5.1-es fejhalgató kellene nekem boxhoz. Milyet vegyek ami: olcsó, jó és finom :)?
  • arty
    #129180
    azért fehércsoki nem bírta ki, hogy ne konzolfanbojozza le, ill ne személyeskedjen kicsit :) mivel totti direkt nem említett konzol címeket, így kurvára kilógott a lóláb, hogy csak irigy/frusztált mer' nyilván ő is látja h ronda, csak valakin ki kell tölteni a mérget, hát totti lett az ...
  • Muttley
    #129179
    átfutottam azt, amit annyira a szívedre vettél :)
    sztem semmi extra
    lehet, h így karácsony előtt érzékenyebb vagy :)
    még mindig azt mondom, h sz.rd le, vagy szimplán röhögd ki
    a lényeg, úgyis az, h neked mi tetszik

    #129174
    a Forza 3 már a kutyának sem kell
    (több, mint 1 éve kint van a Forza 4 és nem rég a Horizon)
  • DarkSector
    #129178
    IGEN?
    Olyan mint régen a BF3-nál?

    Mondjuk ki játszik manapság lemezről? :D
  • vg
    #129177
    Első játékom amit 100%-ra (nem volt nagy dolog) kitoltam: The Walking Dead. Nagyon jó volt, érdemes végigtolni!
  • bexinho
    #129176
    Basszus! Ég és föld a különbség a Far Cry 3-nál, hogy telepítve van HDD-re. Türöződik a víz, nincs előjövő néma csend, sűrű a növényzet és nem pixeles, az árnyékok falevelek nem remegnek a képen, részletesebb textúrák.
  • Tinman #129175
    Miáááúú
  • davidka003
    #129174
    Forza 3 már a kutyának is megvan, lehetetlenség eladni még 1500-ért is.
    Brütal Legend annyira réteg játék, hogy alig bírtam 1500-ért eladni.
    Conviction végülis nem rossz ár, GTA4 Episodes szintén jó.
  • Macccy
    #129173
    Azt mondtam ezekre a fasza játékokra, hogy a világ végéig megtartom őket. De már 2 órával túl vagyok a világ végén szóval ...
  • Macccy
    #129172
    Srácok, íme néhány eladó játék ... Blackalibra tanúsíthatja, hogy karc még a borítókon sincs

    Splinter Cell Conviction - 3.500 Ft
    Brütal Legend - 3.000 Ft
    Forza Motorsport 3 Ultimate - 3.500 Ft
    Grand Theft Auto 4 Episodes - 3.500 Ft

    Érd, Budapest XI.ker környékén személyesen átadom, amúgy a postát Te állod! :)
  • akaaka
    #129171
    köszönöm a gyors vàlaszt!
  • davidka003
    #129170
    Én így használtam.
  • akaaka
    #129169
    Sziasztok!
    Mielött fölöslegesen megvenném a kábelt a véleményetekre lennék
    kíváncsi!
    Van egy xbox360 konzolom, és van egy pc-hez használatos TFT
    monitorom, amin van egy DVI-D bemenet. A kérdésem az, ha veszek egy
    hdmi-dvi kábelt, akkor tudom a monitoron használni a konzolt??
    Köszi!
  • Schakal79
    #129168
    Üdv!

    5.1-es fejhalgató kellene nekem boxhoz. Milyet vegyek ami: olcsó, jó és finom :)?
  • DarkSector
    #129167
    Tulajdonképpen ez felfogható úgy mint mikor migráltál, megvettél tartalmakat, játszhattál is velük ha átmigráltál, csak éppen nem tudtad ÚJBÓL letölteni, meg néhány egyébb dolgot, amit csak a hozzá tartózó profillal lehet, asszem másolni, törölni mozgatni például, a mentéseket...ezeket nem fogod tudni...
  • DarkSector
    #129166
    Igen.
    Ha a magyar profilod letörlöd akkor már nem biztos.
  • Waczkor
    #129165
    Csinálok egy magyar accot és ott megveszem a midnight clubot simán tudom használni a fő uk profilomal?
  • DarkSector
    #129164
    Még ez az ár is sok érte. :)
  • DarkSector
    #129163
    :P
  • davidka003
    #129162
    Midnight Club: LA 990 HUF
    Marketen.
  • Ricsi234
    #129161
    Valaki?:P
  • bluesfool
    #129160
    Sziasztok ,
    Valaki szokott a Gears of War 2-vel multizni, vagy a Halo 3-al ?
    Mert nálam a gears-nél nálam egy játékost se talál (tudom ,hogy nem mai játék , na de azért annyira nem) a halónál is ugyan ez a helyzet , és a ranked match-nél pedig gold tagságot kér, pedig van.
  • MikeRenton
    #129159
    Nem késő? Hogy lehet átállítani vagy törölni a mostanit a microsoft fiókomról? Nem nagyon akarok másik fiókot, direkt törekedtem az egységességre.
  • Harlekin
    #129158


    Úgy fest okafogyottá válik.
    Amúgy ebbe a világ vége baromságba,tényleg csak azok járnak szarul akik hisznek benne.Mert ha nem lesz és nem lesz szét lesznek savazva,ha netán még is lenne akkor se tudnák verni a mellüket,hogy na ugye mi megmondtuk.
  • arty
    #129157
    angol accot lenne célszerűbb regisztrálnod - most még nem késő :) bár konkrétan nem tudom, mennyire gond az usa acc (multi játéknál bevág-e usa lobbiba, nevetségesen rossz ping mellett), a régióvergődés (lemez más régiós, mint a dlc) - ill lásd most az mspont/gold régiószívást

    ha van itt usa reges, majd megmondja, még minben jelentkezik a gond, ha egyáltalán!

    persze a fő accountod mellett még lehet usa accod, de xboxon szerencsére nincs akkora szórás, UK is általában megkap mindent
  • Renátó1985
    #129156
    12-en van vilagvege szoval 12 ejfelig meg johet egy meteor vagy egy idegen faj ami vagy aki elpusztit minket. Utobbi esetben hajlando vagyok elarulni az emberi fajt hitvany eletemert cserebe.