176613
banner
  • arty
    #129236
    fontos, h a dvd2 CSAK(!) a játékon belülről installálható! tehát nem az xbox dashboardról !!!!!!!!
  • arty
    #129235
    tehát:
    - essentials fm4 kivesz
    - fm4 normál dvd1 betesz
    - fm4 normál dvd1 indít
    - fm4 normál dvd1 főmenüben mutat egy menüpontot: install dvd2 - elindítod
    - fm4 normál dvd2-t beteszed és felinstallálódnak az autók
    - fm4 normál dvd2 kivesz ha kész az install, normál dvd1 visszatesz
    - kiléptek a játékból
    - fm4 essentials betesz, ha szerencséd van látni fogja a felinstallált dvd2 autóit
    - örül! :D
  • arty
    #129234
    miért? nem tudja áthozni neked mindkét lemezét? félóra alatt meglennétek...
  • Ricsi234
    #129233
    Akkor 320 kocsival kell beérnem
  • arty
    #129232
    rémlik mintha gamer365ön valaki írt volna megoldást...

    ha átjön hozzád, feltelepítitek az ő forzájával a második lemezt... majd a te essentialsod indítva TALÁN látszanak azok a kocsik is

    az essentialsból NEM lehet feltelepíteni a normal fm4 2. lemezét!
  • Ricsi234
    #129231
    Sziasztok!Haveromnak megvan a 2 cd-s forza..nekem az essentials van meg,és ha ide adná azt a cdt amiben az autó dlc vagy mik vannak akkor megy az essentialon?tehát látni fogja az essentials a dlcket?
  • davidka003
    #129230
    Nincs a boxon már 3 LED. :D
  • horvathdan
    #129229
    Sziasztok! A mostani xboxoknál is előfordul a 3 ledes hiba? Vásárolni szeretnék egy boxot, de félek mert pár éve a fent említett hiba miatt dobhattam ki a konzolomat.
  • Totti5
    #129228
    Ezt nem láttam eddig szerencsére... minősíthetetlen hogy fut. Beletekertem de mintha ugyan azt néztem volna, változatosság, ötletek legkisebb szikrája sincs meg benne. + nincsenek színek.
  • arty
    #129227
    nemnagyon értem, miért kellett kukázni az első két rész "felépített" karakterét... pláne, ha mint mondod igazából semmivel se helyettesítették őket :(

    ezt nézve rondának azért nem nevezném( bár a helyszín szokásos generic romos unalom, youtube meg a többit kb elfedi ) , de szaggat + vsyncel. nemtudom mikor jön ki, hátha kipofozzák... (mondjuk látva a két eddigi konzolos frosbite2 címet, erősen kétlem, hogy ez valaha is jobb lesz) - vagy ez jön pécére is?
  • Harlekin
    #129226
    Mivel nálunk megkezdődött a karácsonyi készülődés így gondoltam kedvenceinknél is és valóban.
    Ezért mindenkinek nagyon boldog karácsonyi ünnepeket kívánnék ezzel a 2 videóval igény és ráhangolódás szerint.




  • Totti5
    #129225
    3. rész mennyire gyenge lesz:((( instant skipp. Nem elég hogy fosbite 2 nem szép a graf, meg barnasárga színtelen, jellegtelen helyszínek, ráadásul multkor szembesültem azzal is hogy Salem és Rios karakterét kukázták és kék meg piros, arc nélküli noname szoldzsa lesz a két "főszereplő". WTF???
  • arty
    #129224
    army of two 1-2 megvolt? annál egymást segítősebb szvsz nincs :)

    (esetleg a fifa XX :D )
  • arty
    #129223
    ezek az usbs 7.1 hangkeltők csak pécével szoktak menni! óvatosan! ha nincs pécére drugva, driver feltelepitve, nem fog ez dekódolni semmit! :(
  • Moby
    #129222
    Van ott 5.1 is.
  • Schakal79
    #129221
    De nem az utcán játszom :)

    És ez most nem is számít.
    A lényeg: Szükségem lenne egy 5.1-es fülesre. De nem horror áron
  • vg
    #129220
    Black Ops 2:

    + Nagyon szép grafika (disco-s rész eszméletlen volt)
    + Jó történet
    - Hiába 60fps ha rajzfilmszerű az egész
    - Unalmas néha
    - Eltúlzott akció jelenetek(főleg a üldözéses meneküléses részeknél)
    - Idióta mészárlós, ordibálós rész
    - Ki a fene válogatta ezeket a zenéket?

    Nagyon nem tetszett, gyenge volt.
  • Harlekin
    #129219
    kinect micet felejtsed el chatre,mivel baszott érzékeny ezért iszonyat a hang amit tovább küld.Ha kint az utcán fingik 1 veréb az is megy vele...
  • Schakal79
    #129218
    Bánom is én hogy nem a joy-hoz csatlakozik.
    A lényeg, hogy az 5.1 jomja meg a játékélményem. Hogy ez hogyan jön létre nem érdekel.
    Usb, vezetékes? Legyen. A lényeg hogy 5.1 legyen,és tudjam használni boxon. A kinektbe meg úgy is van mikrofon, ha beszélgetni akarok.

    Valakinek így van ötlete?
  • DarkSector
    #129217
    Hát lehet hogy a motor ami alatta van jobb mint a RE5-nél, de látványban igénytelen a játék.
    Még a külső helyszíneken is olyan érzésed van hogy egy szobában vagy.
    Többnyire egy folyósó szerű utcákon mész.

    Az hogy jó-e a játék, HÁT nem mint akciójáték és mint survival-horror (ez nem SH hanem tömény akció) , vannak messze jobbak. Sokkal jobbak.

    Coop-ra mehettek haverral, de annyira idegesítő szerintem a játék hogy nem ér meg 8-10 ezret amennyibe most kerül, annyit nem hiszem hogy játszanátok vele, elsőnek nyomjátok le a demo-ját, abban is lehet coop-ozni.
    De ha a demo-t lenyomjátok, akkor azt mondom érdemes foglalkozni vele, ha nem akkor egyértelműen mást vegyetek.
    Én a demoban...Leon-Chris-Jake, mindel játszottam, de valamiért meghaltam és mindig elment a kedvem és kikapcsoltam a gépet.

    Már vagy 5-6 x álltam neki a demo-nak. Most 1x a Leon-t végiglövöldöztem, egy FOS.
    Itt vagy hol hallottam valakitől hogy leon kampánya igenis elég jó lett mint a régi RE-nél horror jellegű, hát én nem ezt tapasztaltam, egy shooter.

    Nemtudom a capcom kire bízta ezt a részt, de kirugnám az összeset.
    Régen volt egy kezdetleges videó amiben Leon-t irányították és közben megváltozott arra amit manapság ismerünk RE4 ként.

    Nah arra emlékeztet ez a Leon-os kampány. (csak ott kicsitt parásabb volt nem ilyen akciós...)

    NA ÉN ILYEN JÁTÉKOT SZERETNÉK, kicsit retro, de mégis új....ez amúgy jóval szebb lett szerintem mint a végleges RE4...:)

  • Macccy
    #129216
    Doesn't sound good to me ...

    Há pedig amennyire emlékszem itt mondta valaki, hogy "szép a grafika" meg hogy milyen fasza a játék. Társ az speciel nem lenne gond, ellenben előny hiszen co-op -ra keresünk jó játékot!
    Elsősorban egymást segítős co-op érdekelne, mint ahogy a Gears -ekben is kellett egymást fedezni, kapukat nyitni, stb.
  • DarkSector
    #129215
    RE6-al annyi gondom van csak, hogy:

    - ronda grafika.
    - Igénytelen fastrun játékmenet
    - a qte részek szarok, nehezen lehet látni hogy éppen hirtelen mit kell nyomni, és amiket nyomni kell KURVAGYORSAN kell, 10 qte-ből 7-et el lehet rontani, pedig nem vagyok taasztalatlan
    - igénytelen a környezet
    - a lövöldözős részeknél olyan mint a cod4-ben egy shipment 20 emberes FFA.
    - a demoban 1x kellett felvennem kártyát egy kapuhoz hogy átjussak, azis eszméletlen ötlettelen volt

    És ami engem az 5.rész óta zavar hogy egy idióta társ még megy veled, de inkább idegesítő hogy veled megy mintsem hasznos.

    Semmi jót nem tudok mondani, max Chris akciós része ami elmegy a többi 2-őt nem is hiszem hogy lesz erőm majd végigtólni, annyira unalmasan idióta a játékmenet.
  • DarkSector
    #129214
    :P
  • davidka003
    #129213
    Drága volt az Xboxos fejlesztőkörnyezet.
  • DarkSector
    #129212
    Xboxra miért kell 9k-t fizetni az Angry Birds-ért?????????
  • DarkSector
    #129211
    PC 5.1 HS -> $20 (-71%)
    Ugyanannyiért ADAPTER is.


    Ez most fasza árban van!
  • arty
    #129210
    azt egyelőre ne ajánljuk, amíg kiderül h haver bénázik-e vagy kinaiolcsoszar-e a cucc :)) néha elveszti a jelet és kell váltani 2.0-ra és vissza 5.1-re ...

    (namost ismerve az ismerősöm, nem biztos, hogy 100 forintnál drágább optikai kábelt vett, vagy hogy nem egy ezeréves, haccormegtört hulladékal nyomul... mondta h majd nézi más kábellel is)
  • DarkSector
    #129209
    Live-on most néztem 10k-ért azonnal megveheted. :D
    Coopra lehet hogy jó, nekem single-ra max 2-3 ezer ft-ért ha lemegy az ára.
  • Macccy
    #129208
    Gyerekek, akik játszottatok vele ...! A Resident Evil 6 jó anyag? Megér egy megvételt? Haverral ismét egy jó co-op játékot keresünk, jöhet más javaslat is, de érdekelne milyen lett!

    Gondolom story után nincs tovább, annyi az egész ... Ezen a téren szavatosságban a HALO 4 magasra tette a lécet rendesen!
  • Macccy
    #129207
    Köszönöm, hogy elemezted is gyorsan a teljes kínálatot, hálás vagyok!
  • DarkSector
    #129206
    csak 300 dollár a 7.1-es

    3db 7.1-et látok, a többi stereo.
  • DarkSector
    #129205
    Ezek olcsó headset-ek, amik nem a joy-hoz csatlakoznak, legalábbis joy-bol nem jön 5.1.
    Szóval olcsón valami speckó csatlakozása lehet vagy rádiós és egy adapter az optikához nem tudom.
  • Schakal79
    #129204
    Akkor kedves Moby kolléga miket linkelt be? Azokat kifejezetten ajánlják boxra.

    http://www.turtlebeach.com/products/headsets/xbox
  • DarkSector
    #129203
    Egy hülye kérdés, a RE6 demo-nál is megvan peccselve a fov? vagy csak a full játéknál?
  • DarkSector
    #129202
    joy-on keresztül nem, a gép hátuljában lévő optikát ha valahogy rászerkeszted egy 5.1-es fülesre netán akkor igen, de ilyet nem láttam még.
  • Moby
    #129201
    Itt azért akad.
    Persze van még gyártó akinél kapható ilyen.
    Illetve még összedobható olyan, hogy Arty linkelt be ebayről multkor valami standalone olcsó dekódert, és ahhoz egy 5.1 bemenetű pc-s füles (ha van ilyen egyáltalán, gondolom van).
  • Moby
    #129200
    Olyan kell neked, ami fogad optikain (toslink) dolbydigitalt (azaz dekóderes). Nem minden bokorban terem ilyen, de azért lehet lőni.
  • Schakal79
    #129199
    Akkor tehát nem tudom kihasználni sehogy az 5.1-et. A boxra sem lehet usb-vel?
  • DarkSector
    #129198
    Rosszul értetted, azt akartam mondani ezzel hogy vannak 5.1 meg 7.1-es headset-ek, de boxhoz hiába veszel nem tudsz rádugni 5.1-et mivel a kontrolleren nem jön le 5.1.
    Sajnos...venni vehetsz boxhoz 5.1-et de csak a stereo fog menni rajta ami a 6-ból 2 csatornát jelent csak.
  • Schakal79
    #129197
    Akkor hogyan érdemes keresni?