176613
banner
  • bluesfool
    #129516
    Mindenkinek boldog új évet kivánok
    valamint azt szeretném kérdezni, hogy hol lehet megnézni hogy az xbox gold tagságból mennyi van vissza, ki van ez irva valahol ? még új vagyok ebben a dologban. Előre is köszönöm
  • misiizsai
    #129515
    Boldog új évet mindenkinek!
  • Harlekin
    #129514
    Mindenkinek B.Ú.É.K. !
    És akkor vessünk pillantást a mögöttünk álló 2012-es év eseményeire!
  • DarkSector
    #129513
    Új konzolt a következő évre!
    és
  • Totti5
    #129512
    Xbox 360 Magyarország

    "Mindenkinek, akit az elmúlt napokban érintett az Xbox LIVE-on tapasztalható hibajelenség egy hónappal meghosszabbítják az Xbox LIVE Gold tagságát. Emiatt NEM kell hívnotok a supportot, mert ott pontosan látják, hogy melyik felhasználók voltak érintettek. Az ő Gold tagságuk autómatikusan meg lesz hosszabbítva. Ezúton is elnézést kérünk a kellemetlenségekért!"

    ( nekem nem volt vele problémám )
  • Totti5
    #129511
  • davidka003
    #129510
    Ja és 69 óra lett a Lost Odyssey vége, megcsinálgattam a mellékküldetéseket is szép számmal. DLC nincs meg de gondolom sztorihoz nem ad hozzá semmit.
  • davidka003
    #129509

    Az a vicc, hogy 1500-ért vettem. El se adom, ennek a polcon a helye. Tökéletes állapot ráadásul.
    Na ezért tényleg megérte boxot venni.
    Kb mostmár elmondhatom, hogy nincs olyan box exkluzív játék amit érdemes lenne játszani.
    Blue Dragon középszarnak tűnik hiába van köze a Lost Odyssey készítőihez.
  • Tinman #129508
    Respect, hogy letoltad és egyben gratula is az élményhez. Nálam a generáció legjobb jRPG-je, ezért az egy játékért már megérte, hogy XBOX-ot vettem :-)
  • davidka003
    #129507
    Most fejeztem be a Lost Odyssey-t. Hát erre szavak nincsenek.
    Sokszor már utáltam a random csatákat de hát a vége az gyönyörű. Így kell egy játékot befejezni. Karakterek nagyon jól kidolgozottak, szinkronokkal sincs probléma, csaták sem voltak rosszak.
    10/10
  • Totti5
    #129506
    Minden topiklakó gémernek B.U.É.K!
  • Totti5
    #129505
    gémofdöjír 10/10 -.- Halo 4 mellett elbújhat, ami tökéletesen optimalizált és még online is működik, ráadásul nagyszerű a játék is. Oké hogy jó az FC3 single része, ami valójában FC2re épült mechanika minden téren kipofofoza az unalomtól. S az sem igaz hogy megunhatatlan, mert mellékküldetések ugyan úgy ismétlődnek mint minden másban. Kicsit túl lett reagálva a játék, ami persze nem jelenti azt hogy ne lenne jó, csak éppen 20 fpsel működésképtelen multival én nem verném a mellemet vele, de ez egyéni szoc probléma:)
  • Mr Manson
    #129504
    We want to thank all of our Xbox LIVE members impacted by the Cloud Saved Games service issue for your patience and understanding. It took longer than we expected to get back to full performance as we needed to ensure the integrity of everyone’s game saves. Whether you couldn’t access your game saves for a couple of hours or a couple of days, we sincerely apologize for the delay and inconvenience. We will be automatically applying a one-month extension to the Xbox LIVE Gold memberships of everyone who was impacted. We can assure you we’ll also be doing a thorough post mortem to help prevent this from happening again.
  • Muttley
    #129503
    BUÉK minden X360 gamer-nek :)

  • heady
    #129502
    Jonnek en, ha nem lenne itt szar a netem...
  • balee4
    #129501
    Valaki Far Cry 3 coop? Akkora fos az online rész, nem talál játékost...
  • Macccy
    #129500
    A kontrolleren az XBOX Guide gombot megnyomod, mész kettőt jobbra (SETTINGS lap) ... Kiválasztod a felső opciót (PROFILE) ... Negyedik fentről (GAME DEFAULTS) ... Középső kategória kell neked, az ACTION ... Itt már egyértelmű, ha az AUTO-AIM érdekel akkor azt kapcsold be-ki!
  • izirajder197366
    #129499
    haver azt mondta h neki ps3 ba black ops multi automatikusan be célozza az ellenfelet ezt lehet boxon is MW3-ba ???
  • Schakal79
    #129498
    köszönöm
  • arty
    #129497
    igen

    (bár ezesetben a hdminek nincs jelentősége, az csak a képed viszi a tévére, nem?)
  • Schakal79
    #129496
    Audio iNFo

    Format..............: AC3
    Language............: HUN
    Bitrate.............: 384 Kbit/s
    Channels............: 6 (5.1)
    Frequency...........: 48,000 HZ
    Source iNFo.........: ReTaiL DVD9

    Fent található egy filnek az audio infoja. Hezt a filmet egy pendrive-ra feldobom, akkor is elvezhetem az 5.1-es hangzást?
    (5.1 fejhalgató, optikai kimenet, stb ami kell megvan box hdmi -vel összekötve)
  • LMNO
    #129495
    Van egy US regem is, azzal is csinálta. Aztán végül megjavult(?), csak eléggé instabil az utóbbi napokban...
  • Renjike
    #129494
    hát jóóó ... :DD
  • heady
    #129493
    Renji, szerintem aludjal meg egyel egy kicsit, mert nagyon be vagy ma lassulva.
    Nekem van piros 920-am, davidka csak idezett az alairasombol, amit te meg meindig nem vettel eszre :D :D
  • Renjike
    #129492
    te is elmehetsz a sunyiba :C :))
  • davidka003
    #129491
    Nokia Lumia 920 Red
  • Renjike
    #129490
    típus? én tavasszal szeretnék 820at venni
  • davidka003
    #129489
    Nekem nem jött be a csempés felület telón valahogy fos de azt elismerem, hogy a Lumia 920 hardvere eléggé durva. Végre kezd terjedni az IPS kijelző.
  • Bodrey
    #129488
    Sziasztok!

    Tudtok nekem, olyan web-et mondani, ahol xbox-hoz redeem code-os játékokat lehet tölteni? Ami nem 1 árkategóriában van a live piactérrel :D

    Előre is köszi
    Bodrey
  • heady
    #129487
    Telefonra es tabletre szerintem tokeletes a csempes felulet es maga az is is remekul szuperal.
  • arty
    #129486
    akkor az aláírásom rád IS vonatkozik :PPP
  • heady
    #129485
    Nekem az vaan
  • Tatyla
    #129484
    előfordult az utóbbi pár napban...
  • Macccy
    #129483
    Nem lehet, hogy csak a magyar Live baszkódik? Úgy értem, én UK reggel (!) vagyok könyvelve és semmi de semmi gondom sincs, legalábbis ma egész nap ment éjjel egyig és semmi gáz!

    Nem lehet?
  • LMNO
    #129482
    Nálatok is szarakodik az Xbox Live? Csomószor nem tudok belépni + ha igen akkor is mindenféle errorokat dobál
  • DarkSector
    #129481
    Most jó lenne ha itt lenne MOBY kolléga, és elmagyarázná hogy mi a véleménye az egész témáról az ő stílusában. :D
  • Renjike
    #129480
    áá akkor m1 :DD
  • High end PC #129479
    nem a tiedre akartam válaszolni :D
  • Tatyla
    #129478
    de mondom nem muszáj windows phone bármely okos telefon amin minimum ICS van futni fog...
  • High end PC #129477
    Windows Phone 7-es telefon is elég, arra is van SmartGlass...
    Mellesleg nekem csak az az akadálya, hogy nem Wi-Fi-s a boxom, 2007-es modell...néztem Wi-Fi dongle-t, de már sehol sem árulnak a közelben, még a vaterán is kerestem használtan, de hiába. Most új boxot nem veszek a Wi-Fi miatt, már egyszer cseréltem 2007-ben a HDMI miatt, még egyszer nem fogok.