176613
banner
  • TDC Geronimo
    #129556
    Ezt már régóta sejteni, hogy készül. Remélem nem cseszik el és nem konzolexkluzív lesz...
  • Macccy
    #129555
    ÁÁÁÁáááááá....!!! Bejött az újévi kívánságom!! :))

    ALAN WAKE 2 közeleg, tudom ...!!!
  • DarkSector
    #129554
    Hívd fel a support-ot. Magyarul megmondják neked.
  • Tatyla
    #129553
    kollégám mondta hogy beregisztrálta a gyári számot és kapott rá még +1év garanciát
  • DarkSector
    #129552
    Gépet beregisztrálni? Hová?
  • Tatyla
    #129551
    ja meg a másik kérdés,hol lehet a gépet beregisztrálni?
  • Tatyla
    #129550
    hihetetlen ez a live csatlakozási szarakodás...
  • Macccy
    #129549
    kábé ...
  • DarkSector
    #129548
    Igaz régi játék de az RDR miatt még mindig sokan ruháznak be konzolra, az is húzójáték, még ennyi év múltán is. És szerintem lesz is.
    Egy még durvább 2. rész az kemény lenne nagyon. :D
  • Totti5
    #129547
    Miért más platformra egy tucat jelent meg?

    2012ben PS3ra 0 db AAA játék jelent meg.

    2012ben PCre 1 db. Diablo 3.

    2012ben X360ra 2 db. Halo4, Forza Horizon.

    Persze kisebb exluzív címek vannak minden gépre folyamatosan, akár letölthető akár dobozos formában. Ezek vagy rétegjátékok, vagy radar alatt vannak, vagy rosszak.

  • DarkSector
    #129546
    Én nem lennék biztos benne hogy az Exclusive játékok tartják csak életben a konzolokat, közrejátszanak, de merem állítani hogy ha az új gen kijönne és csak multiplatform szinten, akkor is kibaszottsokat eladnának.
    Mert egy fix hardver.
  • arty
    #129545
    1.) ha pont az a kettő vagy akár csak az egyik a szíved csücske, már nincs mit tenni :)
    2.) miért gond, hogy az is játszhat egy játékkal, akinek nincs xboxa? dögöljön meg a szomszéd tehene? :)
  • toza #129544
    csak a konzol minden nelkul?!darabja?! jajdejo. kosszos.!
    egyebkent eleg gaz h evente igazabol 2 db jatek jelenik meg csak boxra.. az osszes tobbi letezik minden masra is.. regen jobb volt azert..:( irjatok peticiokat..
  • vg
    #129543
    25k/db
  • toza #129542
    hello.mennyiert tudnek eladni 2 db frankon mukodo, modolt ,3ledbol javitott hdmis 2008-9 koruli konzolt ,tap meg joy meg minden nelkul?!koszi.
  • davidka003
    #129541
    Ügyfélszolgálat kiszedi szerintem.
  • vg
    #129540
    A legjobb, hogy a bankkártya infókat csak akkor tudod eltávolítani, ha már nincs Gold előfizetésed.
  • Waczkor
    #129539
    Na ma nálam kezdi a live a baszakodást,másnál is van vagy csak engem boldogítanak ezzel,hogy játék közben ledob és kis piros x és kiírja hogy nem tud bejelentkezni?
  • Harlekin
    #129538
    Na akkor meg főleg nem tud mit csinálni,de mivel Én így sose vettem goldot ezért nem tudom,hogy mi és hogy csak azt amit Ő írt...
  • arty
    #129537
    "nem lehet reklamálni" mivel a 200forintos megvásárlásakor irják, hogy ezzel bekapcsol a megujitos verzio, melynek havi dija ennyi meg annyi lesz!
  • Harlekin
    #129536
    itt mond le az automatikus meg újítást.itt

    Mivel azt se mondták,hogy nem lesz megújítás így sok mindent nem tehetsz de szerintem van ott opció arra amikor megveszed,hogy ne legyen megújítás,de ha ott nincs akkor a my accountba xbox comon vagy az xbox felületen látod ha be van kapcsolva.

    Prepaid 3+1M Xbox LIVE Gold
    Automatic Renewal: Off (Change)
    Expires on: 27/02/2013
    Payment Option: None

    hasonlóan.

    Ha a számládra beterhelték a 4000 ft-t és az accodon már ott van a 2 havi gold amit már esetleg te használtál is.Akkor azon kívül,hogy kihasználod a kapott goldot semmit nem tudsz tenni...Ahogy a számládra kerül pénz leveszik...
    Nem Te vagy az első és nem is az utolsó aki ennek alászalad...
  • arty
    #129535
    xbox.com, belépsz az accountoddal, saját fiók, automatikus megújítás kikapcsolása (módosítás gomb? már nem tom pontosan)
  • amjan
    #129534
    Sziasztok
    Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy előfizettem hitelkártyával 1 hónapra live-ra ami 200ft volt, azóta már két hónapi gold-ot akarnak a kártyára terhelni mivel sehol sem figyelmeztettek hogy az automatikus live-újítás bekapcsolásra került. Mit tegyek hogy mire a fizetésem a kártyámra érkezik ne vonják le azt a 4000ft-ot?
  • gduck
    #129533
    Engem ma is kidobott egy hibakóddal, mert 2 napja is. Javíthatnák már végre a hibát :(
  • izirajder197366
    #129532
    Sziasztok MW3 multinál nem lehet vlhogy kiszűrni h magyar emberekkel is tudjak játszani ? :D
  • davidka003
    #129531
    Hát a kínai olcsó szellemképes lesz.Nekem muszáj volt az eredeti Microsoft kábel, mert a többi szellemképes volt.
    Gameshop.hu például. De HD kábelt vegyél, mert van sima is az nem annyira jó.
  • danyi2
    #129530
    Sziasztok!
    VGA kábelt honnan érdemes venni? Interneten akarok rendelni!
    Érdemes megvenni a márkásabbat vagy az olcsóbb is jó?
    Minőségben van köztük különbség?
  • Harlekin
    #129529
    winner
  • DarkSector
    #129528
    Thx viszont neked és a ps3 tagoknak is!
  • davidka003
    #129527
    Blood Money-nak 3-szor álltam neki. Első pálya után meguntam.
    Régi részek viszont jók voltak.
  • Macccy
    #129526
    Jó csak tedd, vagy ne tedd, de sose próbáld, mert egyszer használatosak ezek a francos kódok ... !
  • arty
    #129525
    az agyam azt mondja, ne tegyem! :)) még karácsony előtt megkaptam a decemberi fizumat, amiből költöttem az ünnepek alatt, viszonylag sok játékot már bezsákoltam... így most megint "sok" a végig nem játszott cím + még az előző hitman sincs végigtolva (és talán ez a leginkább visszatartó erő)... de a videokat nézegetve, erre rendesen rácuppannék, vszeg jobban is haladnék, mint a blood moneyban...
  • Totti5
    #129524
    Vedd! Csak 2 pályát játszottam, de minőségi AAA cím. Graf gyönyörű, teknóban újító ( utcán hömpölygő tömeg röccenés nélkül pl ) + a gyilkokás, lopakodás korlátlan tárháza!
  • heady
    #129523
    Mindenkeppen megeri annyiert, jo lett :)
  • The Protector
    #129522
    Minden boxosnak kívánok Boldog Új Esztendőt a magam és a PS3 topik nevében.
  • arty
    #129521
    thx - még 18 font-os Hitman Absolution-al is működik, mely így 16.19font lenne, azaz 5800ft. én még agyalok kicsit rajta...
  • Macccy
    #129520
    ZAVVI -10% kód: 3254-7E65-455C

    A szépséghiba, hogy ma éjfélig érvényes csupán! You're welcome!
  • vg
    #129519
    xbox.com, belépsz egy egyből az arcodba tolja az infót
  • Macccy
    #129518
    Én ALAN WAKE 2 -t, meg HALO 5 -öt kívánok!!!!! A boldog újév már annyira elcsépelt!
  • jamnika
    #129517
    B.Ú.É.K. Mindenkinek!
    bluesfool-settings-Account-your Memberships,xbox live arany-End date